Срочно! Хочу Аут 2,5. АТ. Какие проблемы часто встречаются.

Модератор: Dr.House

Сообщение VIKON » Ср дек 24, 2008 13:38

sparkly писал(а):Подскажите, нужно ли смотреть уровень смазки в АКПП и в пер. дифференциале, я попробовал но ничего не увидел весь щуп в смазке.


ВаАще нужно перДически. Но я тоже ничего не понял. Сколько перечитал инфы, на щупе наоборот. %) забил... :crazy:
  • 0

vi_kon@bigmir.net м.095-094-86-13

Найбільшою трагедією України є те, що нею керують люди, яким вона абсолютно не потрібна - М.Грушевський(с.) ;)
Аватара пользователя
VIKON
 
Сообщения: 15759
Зарегистрирован: Пт мар 09, 2007 23:11
Откуда: Kiev
Репутация: 71

Сообщение bogm » Ср дек 24, 2008 13:59

Для АКПП: на щупі є 2 рівня, холодний і гарячий, той що холодний- 2 позначки нижні, той що гарячий - 2 верхні. Міряти так: на прогрітій до нормальної робочої температури машині, на працюючому двигуні, АКПП ставиш на Р, і дивишся на щуп (перед тим, його бажано витерти), нормальний рівень - від середини до верхньої позначки (там де "хот" гарячий), ну і відповідно не повинен перевищувати верхню межу (велика зазубрина) бо сальники повитискає. В передньому дифі (ПД) на холодній машині потрібно міряти, добратись складно, я пробував знизу. Для ПД якщо немає наявних проблем і заміна мастила велась кваліфіковано, дивитись немає потреби, рідко з ним можуть бути проблеми, а от з коробкою потрібно дружити :)
  • 0

bogm
 
Сообщения: 132
Зарегистрирован: Пт ноя 07, 2008 17:42
Откуда: Zhytomyr
Репутация: 0

Сообщение sparkly » Чт дек 25, 2008 13:23

Вообще-то я мануал читал и теоретически все понятно, только вот практически увидеть этот уровень, особенно на новой машине не получается.
  • 0

sparkly
 
Сообщения: 194
Зарегистрирован: Чт дек 04, 2008 12:05
Откуда: Донецк
Репутация: 0

Сообщение bogm » Чт дек 25, 2008 14:51

:D коли довго в коробку не дивився то щуп теж був постійно в маслі, а потім коли виявилось що підтікає сальник, контролюю постійно (500км) допомогло те, що щуп старанно витирав тряпкою
  • 0

bogm
 
Сообщения: 132
Зарегистрирован: Пт ноя 07, 2008 17:42
Откуда: Zhytomyr
Репутация: 0

Пред.

Вернуться в Legacy & Outback

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 37