Мiй Subaru Forester 2006 2.0 MT, iсторiя змiн.

Модератор: Dr.House

Re: Мiй Subaru Forester 2006 2.0 MT, iсторiя змiн.

Сообщение Junior-Smile » Ср июл 30, 2014 16:26

ruguj писал(а):
1) Ремінь, 5 роліків, помпа, свічки, ризинки на клапанах, ссальніки розпредвалів – 500$.
2) Регулювання зазорів, зняття/постановка мотору, заміна – приблизно 450$.


Ви що шукали подороще?
Я тільки проходив цю процедуру а раныше цінники були ще дешевшими!!!
Як можна було перший пункт взяти за 500 баксів? Усе взяв за 300 долларів! за 380 можна було взяти з ремінем з кевлару!
2 пункт не потребує зняття двигуну! можна звичайно і свічки міняти знімаючи двигло але навіщо??? І регулювання клапанів мені вийшло 120 баксів! звідки 450? Вам сам Кен Блок його робив?)))))

Про подальші ваші записи нічого сказати не можу на 100% бо ще не робив їх саме на субі але теж бачу дуже завищенні цінники. Я чесно не знаю де можна було так дорого ремонтуватись і як довго ви шукали такі дорогі запчастини.

Ну а вірити наслово продавцю... Вибачте, але яким дурнем треба бути? Ви що перший раз одружені? Картоплю теж за затуленими очима вибираєте?

Я перевіряв автівку з механіком і все одно трохи встряв вже на штуку баксів на ремонт бо всього не побачиш....

Хай щастить...
  • -2

Junior-Smile
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: Сб июл 26, 2014 16:23
Репутация: 0

Re: Мiй Subaru Forester 2006 2.0 MT, iсторiя змiн.

Сообщение ruguj » Чт июл 31, 2014 13:09

Ви що перший раз одружені?


Уявіть собі - так, перший і надіюсь єдиний.
Але до машини це відношення ніякого не має.

Щодо машини - так, Стахович не вміє регулювати зазори без зняття мотору. Потім поїхали до Тараса - і він теж сміявся з тої ситуації і озвучив набагато менші ціни за роботу.
Нажаль попасти до хорошого майстра не завжди виходить з першого разу.

Як можна було перший пункт взяти за 500 баксів?

Все залежить від того де Ви живете, наскільки Вам терміново, і чи Ви берете за 100$ в магазині в підвалі чи за 150$ але в нормальному магазині де можна повернути якщо не підійшло. Ну і ще багато факторів, типу кризи, курсу долара відносно гривні і тд. Я теж зараз багато чого можу купити за 200$ що колись було за 400$ при курсі 8.0

Ну а вірити наслово продавцю... Вибачте, але яким дурнем треба бути?

Я перевіряв автівку з механіком і все одно трохи встряв вже на штуку баксів на ремонт бо всього не побачиш....

Щось Ви самі собі перечите. Я не перевіряв і попав на гроші, Ви перевіряли і теж попали. Так може тоді Ви погано перевіряли :wink:
  • 0

Мої: Nissan Sunny 2007 1.6 MT -> Suzuki SX4 1.6 MT 2007 4x4 -> Mazda CX-7 2.3T AT 2008 4x4
Татові: VW Passat B3 -> Mitsubishi Pajero 3дв. (чорний кубік) -> Mercedes-Benz Vito пасс. 112 CDI 1999 MT -> Subaru Forester 2.0X MT 2006
Аватара пользователя
ruguj
 
Сообщения: 69
Зарегистрирован: Чт дек 22, 2011 15:42
Откуда: Львів
Репутация: 0

Re: Мiй Subaru Forester 2006 2.0 MT, iсторiя змiн.

Сообщение Junior-Smile » Чт июл 31, 2014 16:51

ruguj писал(а):
Ви що перший раз одружені?


Уявіть собі - так, перший і надіюсь єдиний.
Але до машини це відношення ніякого не має.

Щодо машини - так, Стахович не вміє регулювати зазори без зняття мотору. Потім поїхали до Тараса - і він теж сміявся з тої ситуації і озвучив набагато менші ціни за роботу.
Нажаль попасти до хорошого майстра не завжди виходить з першого разу.

Як можна було перший пункт взяти за 500 баксів?

Все залежить від того де Ви живете, наскільки Вам терміново, і чи Ви берете за 100$ в магазині в підвалі чи за 150$ але в нормальному магазині де можна повернути якщо не підійшло. Ну і ще багато факторів, типу кризи, курсу долара відносно гривні і тд. Я теж зараз багато чого можу купити за 200$ що колись було за 400$ при курсі 8.0

Ну а вірити наслово продавцю... Вибачте, але яким дурнем треба бути?

Я перевіряв автівку з механіком і все одно трохи встряв вже на штуку баксів на ремонт бо всього не побачиш....

Щось Ви самі собі перечите. Я не перевіряв і попав на гроші, Ви перевіряли і теж попали. Так може тоді Ви погано перевіряли :wink:



Для начала скажу по вопросу минусов в репутацию... Был дико удивлен, что нормальное мужское слово с сарказмом воспринимается как грубость и хамство...
Я думаю этот форум не для женщин ранимых и не понимающих юмор, потому извините если кого задел, но нужно хоть немного отличать хамство от сарказма...

Согласен на счёт скорости... но всё равно я даже на экзисте по самым дорогим прайсам так дорого не купил бы... а это при том, что в Севастополе всегда САМЫЕ дорогие ценники по Украине... и это факт...
На счёт работ... то мне тоже предлагали снимать движок... тут всегда надо обращаться как минимум к паре механиков...

На счёт последнего, то я не перечу сам себе а только лишь говорю о том, что есть много подводных камней которые даже осмотрев внимательно можно не заметить... то как можно брать вообще не проверяя?
А если бы вам впарили машину склеенную из 3-х??? там уже никакой ремонт толком не помог бы.....
И разница в ценниках нашего ремонта тоже говорит о многом... и большая часть денег мной вбухана пока что на то, что бы ГАЗ работал как надо вопреки того, что говорят субару не ездит на газу....
  • 0

Junior-Smile
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: Сб июл 26, 2014 16:23
Репутация: 0

Re: Мiй Subaru Forester 2006 2.0 MT, iсторiя змiн.

Сообщение ruguj » Чт июл 31, 2014 17:20

немного отличать хамство от сарказма...

Значить Ваш сарказм не був настільки доречний тут, і не всі його оцінили...

но всё равно я даже на экзисте по самым дорогим прайсам так дорого не купил бы

Ви взагалі про який рік говорите? Якщо Ви зараз ціни порівнюєте - я вище пояснив що це не правильно.
Ремонт робився роки 2 тому, за цей час на ринку багато чого змінилось.

тут всегда надо обращаться как минимум к паре механиков...

Ну це для Вас це правило. Для мене - ні. Я іду туди де більшість порадила. пробую робити, якщо мені щось не подобається - йду до інших.
А взагалі свої машини ремонтую в більшості сам. Мотор, коробку ще не вмію розбирати/складати, може колись навчусь. Решту можна і самому, бо досі не зустрів такого майстра, якому я б повністю довірив все що він робить по машині. Все одно десь так косяк буде, це в нас в ментальності так.

А если бы вам впарили машину склеенную из 3-х???

А Ви думаєте мало таких машин їздять по Україні і люди про це навіть не підозрюють? Бо основна функція машини - їхати, і для декого якщо вона виконується - то добре. Зато дешевше купив :D

то как можно брать вообще не проверяя?

дуже просто, подивився, проїхався не гримить, не скрипить, ну і добре, чувак вроді знайомий ну і так далі. Це вже потім він перестав бути знайомим :wink:

денег мной вбухана пока что на то, что бы ГАЗ работал

коли купив - його вже там давно не було. Це потім найшли лишній проводок, і кнопочку.

Взагалі я не параноїк, і стараюсь все таки вірити людям наслово. Якщо хтось тим користується - це все одно в кінці кінців його проблеми будуть.
Якщо я купив, значить вся відповідальність на мені. І далі вже нема чого соплі жувати, купив так купив, Ви що мало помилок в житті робите? Ну а все на світі ітак не передбачиш, від всього не застрахуєшся.
Тут багато історій коли купили вроді нормальну машину, перевірили і 2-3 тис км - і капіталка. То що зразу всі дураки. І толку що перевіряли.

Я з самого початку писав - це пост для того щоб інші люди навчились на моїх помилках а не на своїх. В тому основна мета тої теми.
А що і як і за скільки я купив/зробив - це так, суто блокнот для мене який можуть почитати інші. Думаю це правилами форуму не заборонено.

А взагалі на форумі багато машин які вбухали по 20 тис $ при ціні машини в 20-30 тис $ а потім продають весь проект за 30 тис $, і тут тоже можна сказати що всі от такі не розумні, стільки на тюнінг потратили, можна було дешевше затюнити з тим самим ефектом. Все відносно. Тому якщо Ви потратили менше - я щиро за Вас радий. Коли буде треба - подзвоню до Вас спитаю поради де брали щоб собі подешевше взяти :beer:
  • 0

Мої: Nissan Sunny 2007 1.6 MT -> Suzuki SX4 1.6 MT 2007 4x4 -> Mazda CX-7 2.3T AT 2008 4x4
Татові: VW Passat B3 -> Mitsubishi Pajero 3дв. (чорний кубік) -> Mercedes-Benz Vito пасс. 112 CDI 1999 MT -> Subaru Forester 2.0X MT 2006
Аватара пользователя
ruguj
 
Сообщения: 69
Зарегистрирован: Чт дек 22, 2011 15:42
Откуда: Львів
Репутация: 0

Re: Мiй Subaru Forester 2006 2.0 MT, iсторiя змiн.

Сообщение Junior-Smile » Чт июл 31, 2014 17:43

ruguj писал(а):
немного отличать хамство от сарказма...

Значить Ваш сарказм не був настільки доречний тут, і не всі його оцінили...

но всё равно я даже на экзисте по самым дорогим прайсам так дорого не купил бы

Ви взагалі про який рік говорите? Якщо Ви зараз ціни порівнюєте - я вище пояснив що це не правильно.
Ремонт робився роки 2 тому, за цей час на ринку багато чого змінилось.

тут всегда надо обращаться как минимум к паре механиков...

Ну це для Вас це правило. Для мене - ні. Я іду туди де більшість порадила. пробую робити, якщо мені щось не подобається - йду до інших.
А взагалі свої машини ремонтую в більшості сам. Мотор, коробку ще не вмію розбирати/складати, може колись навчусь. Решту можна і самому, бо досі не зустрів такого майстра, якому я б повністю довірив все що він робить по машині. Все одно десь так косяк буде, це в нас в ментальності так.

А если бы вам впарили машину склеенную из 3-х???

А Ви думаєте мало таких машин їздять по Україні і люди про це навіть не підозрюють? Бо основна функція машини - їхати, і для декого якщо вона виконується - то добре. Зато дешевше купив :D

то как можно брать вообще не проверяя?

дуже просто, подивився, проїхався не гримить, не скрипить, ну і добре, чувак вроді знайомий ну і так далі. Це вже потім він перестав бути знайомим :wink:

денег мной вбухана пока что на то, что бы ГАЗ работал

коли купив - його вже там давно не було. Це потім найшли лишній проводок, і кнопочку.

Взагалі я не параноїк, і стараюсь все таки вірити людям наслово. Якщо хтось тим користується - це все одно в кінці кінців його проблеми будуть.
Якщо я купив, значить вся відповідальність на мені. І далі вже нема чого соплі жувати, купив так купив, Ви що мало помилок в житті робите? Ну а все на світі ітак не передбачиш, від всього не застрахуєшся.
Тут багато історій коли купили вроді нормальну машину, перевірили і 2-3 тис км - і капіталка. То що зразу всі дураки. І толку що перевіряли.

Я з самого початку писав - це пост для того щоб інші люди навчились на моїх помилках а не на своїх. В тому основна мета тої теми.
А що і як і за скільки я купив/зробив - це так, суто блокнот для мене який можуть почитати інші. Думаю це правилами форуму не заборонено.

А взагалі на форумі багато машин які вбухали по 20 тис $ при ціні машини в 20-30 тис $ а потім продають весь проект за 30 тис $, і тут тоже можна сказати що всі от такі не розумні, стільки на тюнінг потратили, можна було дешевше затюнити з тим самим ефектом. Все відносно. Тому якщо Ви потратили менше - я щиро за Вас радий. Коли буде треба - подзвоню до Вас спитаю поради де брали щоб собі подешевше взяти :beer:



На счёт сарказма, он всегда уместен... Не оценили...ну и фиг с ним... хоть мне это и не понятно, но это уж ваше дело...
Тут вопрос не в параное... к сожалению порядочных людей мало, потому и проверять надо раз по 100!!!
Я тоже своему продавцу в большинстве своём верил... А когда начали делать регулировку клапанов, мастер мне позвонил и сказал, что ролики ГРМ никакие... а не сняв и не видно... звук был нормальный... (а продавец клялся что на 100 тыках комплект ГРМ был заменен... а заменили только ремень)
В результате я уже не верю и про замену фильтров, масла и свечей... после зарплаты поменяю и это...

Вообще есть неписанный закон... что бы не сказал продавец, сразу под замену все фильтра, масло, свечи и ремень ГРМ... на этом лучше не экономить....

Я уже писал выше, что раньше ценники были ниже... потому я и был дико удивлен вашим примерам... особенно за работу... понимаю, что курс был доллара ниже...но блин всё равно дорого...

По вопросу тюнинга это отдельная тема... и я её не затрагивал в своих постах, не пойму к чему вы тут написали, но отвечу... Тюнинг это болезнь...есть люди которые ею больны, есть нет... К сожалению для многих при продаже машины тюнинг никогда не оценивается по достоинству... именно по этому всегда рекомендуется сток оставлять... и многие вешают сток и продают отдельно тюняшки...
Я сам болен этой заразой и моя прошлая машина была вся в обвесах и напичкано в ней было уйма всего... продавая зарекался больше не трогать новую машину... Но уже вижу, что это невозможно... уже присматриваю комплект WRX тормозилок...))) и так далее....
На счёт покупки дешевле, звоните... если нужно оставлю свой телефон... есть контакты людей которые возят запчасти дешевле... только вот нам крымчанам с этим теперь намного сложней... Жить стало "легче" жить стало "веселей" мать их.... :evil:
И вам удачи в вашем проекте... :beer:
  • 0

Junior-Smile
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: Сб июл 26, 2014 16:23
Репутация: 0

Пред.

Вернуться в Forester

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron