Адміністратору Andr3y

Вопросы клубу

Модератор: Polar

Адміністратору Andr3y

Сообщение acidmax » Сб апр 13, 2013 17:43

Оскільки звязатись з тобою іншим способом неможливо - буду спілкуватись так.

Відносно теми з навушниками.

В темі ніде не було вказано, що це оригінал. Я не наполягав на тому, що навушники оригінал. Я виклав серійний номер на прохання і інформація відносно автентичності була для мене новиною. Навіщо відразу ставити мінус в репутацію і видаляти тему???

Може для початку потрібно розібратись?

Чекаю на відповідь
  • 0

acidmax
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Сб мар 23, 2013 18:01
Репутация: 0

Re: Адміністратору Andr3y

Сообщение Andr3y » Вс апр 14, 2013 00:03

Ну раз создаете тему с обращением ко мне, то нужно было ее хотя бы в правильном разделе создавать.
Нужно было самостоятельно проверить оригинальность, а потом уже выкладывать товар, указав, что это НЕ оригинал. А так получается либо продаю сам не знаю что, либо просто недоговорил.
  • 0

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Re: Адміністратору Andr3y

Сообщение acidmax » Вс апр 14, 2013 07:38

Andr3y писал(а):Ну раз создаете тему с обращением ко мне, то нужно было ее хотя бы в правильном разделе создавать.
Нужно было самостоятельно проверить оригинальность, а потом уже выкладывать товар, указав, что это НЕ оригинал. А так получается либо продаю сам не знаю что, либо просто недоговорил.


якби я знав, як перевірити оригінальність - то перевірив. я не займаюсь продажем навушників.

навіщо мені тоді викладати серійний номер відразу після запиту? якби я мав інформацію про "неоригінальність" продукту - я б морозився, а не викладав серійник.

тому в даному випадку вважаю твої дії некоретними по відношенню до мене і теми, яку я створив. ти не дав мені можливість внести корективив у тему, змінити вартітсь і т.д.

тому ще раз прошу видалити мінус з репутації.
  • 0

acidmax
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Сб мар 23, 2013 18:01
Репутация: 0

Re: Адміністратору Andr3y

Сообщение Andr3y » Вс апр 14, 2013 09:43

ОК. На 1-й раз поверю.
Закрыто.
  • 0

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799


Вернуться в Вопросы и пожелания администрации Клуба

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4