СТО "Гарантавтотехнік"

Киевский филиал Клуба

Модератор: Vazza

СТО "Гарантавтотехнік"

Сообщение romanenko.y » Пт ноя 10, 2017 12:03

Gyus,
ось жива історія. Пишу від себе.

05.11.17 (неділя), був на СТО "Гарантавтотехнік" на Воздухофлотском, 64.
Процедура була доволі проста - заміна масла+фільтри. Коли авто було вже на підйомнику, запитав у менеджера (Чепурной Костянтин) чи можливо розрахуватися по безготівковій формі? Зі свого боку запропонував залишити готівку у повній вартості, а коли в Пн (06/11) оплачу безготівковий рахунок, менеджер поверне мені кеш на мою картку - на що отримав підтвердження - "Без проблем". Для ще більшого спрощення домовилися зробити переказ на картку менеджера Костятина, щоб потім йому не шукати термінали і не стояти в чергах. Як на мене, операція доволі проста і не складна.

Свої гроші отримав назад лише через звернення до директора Гарантавтотехнік аж 09/11 (четвер), зважаючи, що рахунок з мого боку був сплачений і СТО підтвердило отримання коштів зі свого боку, тобто я двічі оплатив одну і ту ж саму роботу. Костянтин почав мене кормити сніданками (просто відписками), як виявилося згодом, він просто витратив кошти.
Для мене висновок один - менеджер вирішив привласнити кошти. Іншого пояснення особисто я не бачу.
ВАЖЛИВО: жодних документів по факту виконаних робіт не видається.

Дана інформація публікується за погодження Гарантавтотехнік.
  • 1

Subaru Legacy 2.5 AT '08
Аватара пользователя
romanenko.y
 
Сообщения: 196
Зарегистрирован: Вт авг 28, 2012 14:33
Откуда: Александрия
Репутация: 66

Re: СТО "Гарантавтотехнік"

Сообщение gengzu » Пт ноя 10, 2017 12:58

А меня недавно на форуме уверяли что после увольнения менеджера Дмитрия на ГА теперь всё хорошо и честно :lol:
  • 0

Forester SG5, 2.5л, АКПП, 2006г. (Tuned by BOXER POWER) -> Forester SH9 (Tuned by BilykWRX) -> BMW X3 xDrive 28i
Аватара пользователя
gengzu
 
Сообщения: 414
Зарегистрирован: Чт фев 21, 2013 13:33
Откуда: Киев
Репутация: 22


Вернуться в Киев

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8