Теорія п'яти рукостискань

Отзывы о работе СТО, Поставщиков З/Ч
Внимание форум жестко модерируется. Весь флуд будет удалятся.

Теорія п'яти рукостискань

Сообщение Jetty » Сб мар 30, 2019 22:11

Доброго вечора шановне Субару-товариство!

Мабуть серед ваших знайомих (або за ланцюгом знайомств) є такий добродій Роман Помазан, або його колеги Олексій та Олег?
Номер телефону Романа 066 105 38 74, картка у Приваті - * 3554.
Якщо хтось їх знає, спитайте, будь ласка, коли вони надішлють мені, те на що я чекаю, або повернуть гроші.

Якщо цікаво - далі історія питання (Ахтунг! багато літер):
Декілька тижнів тому я шукав рейку на свою машину та запостив об'яву на нашому затишному форумі ( viewtopic.php?f=37&t=89047 ). В результаті чого мені зателефонував добродій на ім'я Олексій, нібито з Мукачево, і запропонував саме те, що треба за цікавою ціною - рейку, яка була відреставрована у Чехії на заводі. Казав, навіть, що, якщо в мене є хтось довірений у Мукачево, то можна під'їхати, подивитися та забрати. Поки я розмірковував, він нібито продав рейку, яка була в наявності.
Але потім мені зателефонував його колега Роман та сказав, що Олексій щойно від'їхав до Чехії по справах та зможе привезти саме те, що мені треба за такою ж самою ціною (доречі, 4700 гривень). Я зрадів цьому факту та трохи втратив пильність та обережність. Все що треба, сказав Він - надіслати аванс 50%. Я погодився. Було ще декілька дзвінків з питаннями та уточненнями, на тему коли, де і як, бо його колега затримувався Чехії. Та через тиждень (позаминулої п'ятниці) Роман сказав, що готовий надсилати рейку, та спитав куди надсилати. В понеділок я таки нічого не отримав, і навіть не побачив її у трекері Нової пошти. Телефон Романа був вимкнений. У вівторок він всеж таки відповів, сказавши, що надсиланням займався його механік і до вечора він з'ясує у чому справа. Після цього до п'ятниці була повна тиша, на телефон ніхто не відповідав.
У вечорі п'ятниці за тим самим номером слухавку взяв Олег - колега Романа, сказав, що Роман у відрядженні, а він, Олег не в курсі справи, та попросив зателефонувати вранці суботи (це сьогодні). Сьогодні мені було сказано, що дійсно механік мав відправити багатьом людям різні речи (в тому числі мою злощасну рейку), але забухав та нічого не зробив, всі речі замкнуті у машині і такі інші негаразди. Але! Ви не хвилюйтеся - сказав він мені, - сьогодні все надішлемо. І знову тривожна мовчанка наповнила ефір. Ось така історія.
Схоже на лохотрон - чи не так?

П.с.: і не треба мені казати, що вже були схожі прецеденти viewtopic.php?f=26&t=88454 та viewtopic.php?f=26&t=87706&p=985243 . Ключове слово - "затишний", і я розслабився ))
П.п.с.: Мені все ще хочется вірити у добро, і якщо я помилився, та марно звинуватив їх - зазделегідь каюся!
  • 0

Аватара пользователя
Jetty
 
Сообщения: 76
Зарегистрирован: Вс апр 19, 2015 20:52
Откуда: Місто Одеса
Репутация: 14

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение Giz » Вс мар 31, 2019 07:39

А для чего писать этот пост?Если и так ясно что сти рейки после ребилда по такой шаровой цене не существует!
  • 0

2.5T
Аватара пользователя
Giz
 
Сообщения: 165
Зарегистрирован: Вс июн 12, 2011 12:46
Откуда: Одесса
Репутация: 8

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение Jetty » Вс мар 31, 2019 08:28

Giz писал(а):А для чего писать этот пост?Если и так ясно что сти рейки после ребилда по такой шаровой цене не существует!


Всякое бывает ))
И да, штука в том, что ни по какой цене у меня предложений не было. Так что я не совсем понимаю, сколько они вообще стоят. На Амазоне ребилды есть и по цене близкой к этому. Но Амазон это Америка, а тут - Украина и рейка вроде как из Чехии.
  • 0

Аватара пользователя
Jetty
 
Сообщения: 76
Зарегистрирован: Вс апр 19, 2015 20:52
Откуда: Місто Одеса
Репутация: 14

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение warlock » Вс мар 31, 2019 23:58

Дима, ты же очень взвешеный, прагматичный человек. :wink:
вот скажи, пожалуйста из последующих слов: рейки сти , Чехия, 4700грн*155EUR *, Мукачево, реставрирована- вот какая тут логическая связь? :Search:
Сочувствую, но думаю , что пора набрать стакан холодной воды и запить это все дело. К сожалению.
а вообще Закарпатская область, там есть все. И народу там, как медом помазано, один купил двигатель из Японии самой, правда купил еще один, подождал два месяца и уже ездит, а тот еще ждет.Второй купил тоже вещь- диски ббс кованные,редкие, ели вырвали на аукционе в Европе, но не подошли на кума мерседес. а оказались с разболтовкой 5/100 как раз и их отдавали за символических 500 ойро, при цене к примеру в Японии как минимум 1300. тоже ездит, только на advan :"": Ужгород такая столица там.
Главное , не расстраивайся.
:beer:
  • 2

Доставка запчастей,товаров из Японии. Обслуживание, ремонт, тюнинг subaru
Японские железки
Тут есть все.Option JP
В пути excite.co.jp
Аватара пользователя
warlock
 
Сообщения: 1167
Зарегистрирован: Вс авг 23, 2009 15:11
Откуда: Жемчужина у моря
Репутация: 87

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение Sergey_od » Сб апр 06, 2019 21:08

Jetty писал(а): На Амазоне ребилды есть и по цене близкой к этому.


Можно ссылку в штатах на ребилд СТИ рейки с близкой ценой? (именно СТИ а не любой произвольной субару рейки).
А то все с ценой там 300 и выше светятся.
  • 0

LEGACY 2.0 GT
Аватара пользователя
Sergey_od
 
Сообщения: 1857
Зарегистрирован: Пн янв 26, 2009 21:17
Откуда: Одесса
Репутация: 142

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение Giz » Вс апр 07, 2019 10:30

Мне щас едет рейка сти конь(новая)и цена там около 1000)Будет вам как ориентир.
  • 0

2.5T
Аватара пользователя
Giz
 
Сообщения: 165
Зарегистрирован: Вс июн 12, 2011 12:46
Откуда: Одесса
Репутация: 8

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение zhekab4 » Вс апр 07, 2019 10:32

тыща это с запасом пиваса на неделю)
  • 0

хороший руль - "левым" не назовут
jdm legacyb4 2.2twinturbo m/t 99my
Аватара пользователя
zhekab4
 
Сообщения: 2523
Зарегистрирован: Ср июн 11, 2008 13:51
Откуда: одесса-аккерман
Репутация: 191

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение Giz » Вс апр 07, 2019 10:59

zhekab4 писал(а):тыща это с запасом пиваса на неделю)

Ну так ставить будешь под пивасом,если захочешь))
  • 0

2.5T
Аватара пользователя
Giz
 
Сообщения: 165
Зарегистрирован: Вс июн 12, 2011 12:46
Откуда: Одесса
Репутация: 8

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение Jetty » Вс апр 07, 2019 21:58

warlock писал(а):Дима, ты же очень взвешеный, прагматичный человек. :wink:
вот скажи, пожалуйста из последующих слов: рейки сти , Чехия, 4700грн*155EUR *, Мукачево, реставрирована- вот какая тут логическая связь? :Search:
Сочувствую, но думаю , что пора набрать стакан холодной воды и запить это все дело. К сожалению.
а вообще Закарпатская область, там есть все. И народу там, как медом помазано, один купил двигатель из Японии самой, правда купил еще один, подождал два месяца и уже ездит, а тот еще ждет.Второй купил тоже вещь- диски ббс кованные,редкие, ели вырвали на аукционе в Европе, но не подошли на кума мерседес. а оказались с разболтовкой 5/100 как раз и их отдавали за символических 500 ойро, при цене к примеру в Японии как минимум 1300. тоже ездит, только на advan :"": Ужгород такая столица там.
Главное , не расстраивайся.
:beer:


Ну лоханулся я, лоханулся :oops: Случилось, можно сказать впервые :crazy:
  • 1

Аватара пользователя
Jetty
 
Сообщения: 76
Зарегистрирован: Вс апр 19, 2015 20:52
Откуда: Місто Одеса
Репутация: 14

Re: Теорія п'яти рукостискань

Сообщение Jetty » Вс апр 07, 2019 22:00

Sergey_od писал(а):
Jetty писал(а): На Амазоне ребилды есть и по цене близкой к этому.


Можно ссылку в штатах на ребилд СТИ рейки с близкой ценой? (именно СТИ а не любой произвольной субару рейки).
А то все с ценой там 300 и выше светятся.


Согласен. Был невнимателен СТИшные действительно подороже будут ))
  • 0

Аватара пользователя
Jetty
 
Сообщения: 76
Зарегистрирован: Вс апр 19, 2015 20:52
Откуда: Місто Одеса
Репутация: 14


Вернуться в Белый и Черный список Субариста

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4