Subaru Legacy 2.0AT. Або історія догляду моїми силами.

Місто Лева

Модератор: Orest

Сообщение Igorка » Пт фев 24, 2012 22:37

Шануй її і вона тобі віддячить ) Володя , а промивку інжектора непропонували ?
пс коли диски подивишся :P
  • 0

06711605трисім Subaru FSH9 Air Ride ▼
Аватара пользователя
Igorка
 
Сообщения: 566
Зарегистрирован: Вт окт 26, 2010 21:09
Откуда: Львів)
Репутация: 119

Сообщение Valodia » Вс мар 11, 2012 16:34

І так настала весна, хороша погода і настрій. Сидіти дома без діла неміг я. На вихідних вирішив покрасити кріплення сидінь, так як на них була корозія, і кожний раз коли я сідав у машину мені це не давало покою %) .
Поїхав я на автобазаар і закупив все необхідне. А саме була куплена чорна краска матова, грунтовка , обехжирювач і купив трохи наждачного паперу для трудно доступних місць. Зняти сидіння було легко, також виявив в себе новий набір головок від 11 до 29 з тріщоткою, американській набір. :Yahoo!: . Завдяки набору я за 3 хв зняв крісла. Тільки на водійському не хотів жовтий штекер відєднуватися. Також завдяки подарунку який мені зробила моя кохана на день закоханих я всю роботу по зняттю іржі і поліровці зробив дуже швидко і легко. Нижче набір(фото взяв з першого попавшогося сайту) :
Изображение
І так за роботу :
1й етап зняття іржі до голого металу
Изображение,
Изображение.
2й етап грунтування(перед цим добре обезжирити голий металл)
Изображение
3й етап покраска в потрібний нам колір(наложувати декілька слоїв), я вибрав чорний мат так як не хотів щоб там блистіло щось. Результат на ліцо :crazy:
Изображение,
Изображение

Після повного висихання краски все було поставлено назад на своє місце. Тільки знову водійське крісло не дало покою. Передні болти не хотіли назад закручуватися, так враження як би різьби хтось поскручував, але упорством і смекалкою все було зроблено. :wink:. Також хочу добавити, що перед зніманням крісел я відєднав клеми акумулятора , боявся щоб подушки не вистрельнули. Після підєднання назад, пробний запуск - лампа еарбегів потухла ВСЕ ОКЕЙ. :Yahoo!: . Всім дякую за увагу.

П.С. вибачте за фотки і якість, багато часу не мав(хотів за світло все зробити) і на телефон фоткав і брудні руки заважали.
П.С.2 Також була замінена ручка АКПП. Попередній власник навіть не зміг вкрутити добре ручку по осі і вона розбовталася. Дякую Сергію (Sergey_od) за приємну ціну і хороший товар :beer: .
  • 0

Суба Легаси 04 2.0 АТ» grand cherokee wj 4,7 v8 qd 04
Аватара пользователя
Valodia
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Вс ноя 13, 2011 14:59
Откуда: Львов
Репутация: 26

Сообщение KUCH » Пн мар 12, 2012 11:15

:good:
тоже планую таке зробити
  • 0

Була Legacy b13 MY2009 2.0R MT
Зараз Legacy b13 MY2008 3.0R АT
Стожари рулять)
Аватара пользователя
KUCH
 
Сообщения: 873
Зарегистрирован: Чт мар 05, 2009 09:42
Откуда: Львів
Репутация: 100

Сообщение tarasta2 » Пн мар 12, 2012 15:13

думав теж так робити,але вирішив непаритись,залив все розчинювачем іржі від лікві моллі,пару разів на пртязі кількох днів,,,піддув баранеком,,,вже рік корозії невидно:))))
  • 0

wrx ,4орний мат:)))),,,0974983367
Аватара пользователя
tarasta2
 
Сообщения: 344
Зарегистрирован: Вт апр 14, 2009 11:01
Откуда: LVIV
Репутация: 0

Сообщение Valodia » Пн мар 12, 2012 20:47

))) тоже варіант
  • 0

Суба Легаси 04 2.0 АТ» grand cherokee wj 4,7 v8 qd 04
Аватара пользователя
Valodia
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Вс ноя 13, 2011 14:59
Откуда: Львов
Репутация: 26

Сообщение ybrygas » Вт мар 13, 2012 09:57

tarasta2 писал(а):вже рік корозії невидно:))))

-ти корозію бачиш?
-неа
-а вона є!

:wink:
  • 0

AC DC forever!! (rock)

---------
auto experience:
ex Forester SG 2.0xt AT
ex Legacy b13 3.0R AT
ex Mercedes Benz W124 E220 MT
Аватара пользователя
ybrygas
 
Сообщения: 411
Зарегистрирован: Вт мар 16, 2010 11:02
Откуда: Львів
Репутация: 24

Сообщение Valodia » Пт мар 16, 2012 17:49

Народ підскажіть де можна у Львові якісно зробити антискрип салону і можливо зашумити його. Можливо хтось навіть сам вміє робити це :Search: . Буду вдячний за поради.
  • 0

Суба Легаси 04 2.0 АТ» grand cherokee wj 4,7 v8 qd 04
Аватара пользователя
Valodia
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Вс ноя 13, 2011 14:59
Откуда: Львов
Репутация: 26

Сообщение Valodia » Ср сен 26, 2012 14:00

Valodia писал(а):Народ підскажіть де можна у Львові якісно зробити антискрип салону і можливо зашумити його. Можливо хтось навіть сам вміє робити це :Search: . Буду вдячний за поради.

народ поможіть а то за..б.ав мілкий скрип то тут, то там
  • 0

Суба Легаси 04 2.0 АТ» grand cherokee wj 4,7 v8 qd 04
Аватара пользователя
Valodia
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Вс ноя 13, 2011 14:59
Откуда: Львов
Репутация: 26

Сообщение Valodia » Пн ноя 19, 2012 08:48

Отже поставив я на машину емулятор DMC 90178, за девайс дякую Вiталiю (DMC). Iсторiя продовжувалась майже пiвтора мiсяцi :D . Магнiтола була вiдправлена Вiталiю, а вiн вже настроював магнiтолу пiд емулятор, так як в мене гамнiтола без чейнджера i на неi не було написано програми. :o Цiлих 3 тижднi замiсть клiмату менi помагала тряпочка :lol: . Весело було...По приходу магнiтоли виявилося що при транспортуваннi ii пошкодили %) . Згодом Вiталiй менi прислав магнiтолу-донор, за що йому велике спасибi. Зусиллями кiлькох майстрiв моя магнiтола стала справною :ROFL: . Емулятор був пiдключений i все стало окей.Нижче я виклав фотки i вiдео емулятора та його роботи. Вiдео нiме :oops: , голос дуже хриплий, i вибачте за якiсть, все знiмалось на PSV.
І так основні фотки емулятора, і його комплектація:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Я не встиг зафоткати куда підключати емулятор до магнітоли так як мені вже все зібрали, коли я забирав її, а знімати її наново мені не хотілось, але там все дуже просто, в розєм куди підключається чейнджер втикається шнур який йде від емулятора до магнітоли.
Далі потрібно було сховати емулятор в бардачок. Знімаємо Ліву частину верхньої полки бардачку, вона на защолках, і акуратно виймаємо, вона ще розкладається на дві частини. Вирізаємо отвір під провід і назад все складуємо. :friends: . Фотки нижче:
Изображение
Изображение
Також нижче я зробив відео(примітивне) роботу емулятора, і як приблизно я його помістив у відсік бардачка.
http://www.youtube.com/watch?v=KmN3_YqG ... e=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=-H_tkemc ... e=youtu.be
От і все дякую за увагу)
:ROFL: :ROFL:
П.С. Важно памятати дві речі, 1ша це то що емулятор в тому відсіку буде теліпатись, і його потрібно закріпити чимось, це те що емулятор буде добряче виглядати з того відсіка і велика флешка буде мішати закриттю бардачка. Звичайно його можна помістити ще кудись, але вже не було часу і терпіння, так що я його поки туди помістив.
2П.С. На черзі встановлення монітора оиргінального від 3х літрової лесі 8)
ДАлі БУде...
  • 0

Последний раз редактировалось Valodia Пн ноя 19, 2012 18:47, всего редактировалось 1 раз.
Суба Легаси 04 2.0 АТ» grand cherokee wj 4,7 v8 qd 04
Аватара пользователя
Valodia
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Вс ноя 13, 2011 14:59
Откуда: Львов
Репутация: 26

Сообщение ybrygas » Пн ноя 19, 2012 12:55

Valodia
не бачу фоток :oops:
а що за емулятор? може мені тоже такий треба. може давай якось зустрінемся - покажеш? я заодно покажу що я хімічу зі своєю музикою!
  • 0

AC DC forever!! (rock)

---------
auto experience:
ex Forester SG 2.0xt AT
ex Legacy b13 3.0R AT
ex Mercedes Benz W124 E220 MT
Аватара пользователя
ybrygas
 
Сообщения: 411
Зарегистрирован: Вт мар 16, 2010 11:02
Откуда: Львів
Репутация: 24

Сообщение Valodia » Пн ноя 19, 2012 14:05

Юра без проблем , набереш мене i зустрiнемось. Фотки вечером так як через PSV неможу загрузити.
0951011444
  • 0

Суба Легаси 04 2.0 АТ» grand cherokee wj 4,7 v8 qd 04
Аватара пользователя
Valodia
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Вс ноя 13, 2011 14:59
Откуда: Львов
Репутация: 26

Сообщение Valodia » Пн ноя 19, 2012 18:49

все. Залив фотки і відео, думаю вам сподобається. Хто хоче підїхати пощупати , будь-ласка мені не шкода, тільки наберіть щоб домовитись за час і дату.
  • 0

Суба Легаси 04 2.0 АТ» grand cherokee wj 4,7 v8 qd 04
Аватара пользователя
Valodia
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Вс ноя 13, 2011 14:59
Откуда: Львов
Репутация: 26

Сообщение DMC » Пн ноя 19, 2012 22:53

Valodia писал(а):все. Залив фотки і відео, думаю вам сподобається. Хто хоче підїхати пощупати , будь-ласка мені не шкода, тільки наберіть щоб домовитись за час і дату.

Дякую за чудовий відгук! Спробуйте скористатись карткою пам'яті, вона компактніша і буде виступати лише на кілька міліметрів за край пристрою. Та й взагалі пристрій можна ховати глибше, лише хвоста USB підтягти в потрібне місце.
  • 0

DMC
 
Сообщения: 60
Зарегистрирован: Вс фев 26, 2012 22:03
Откуда: Киев
Репутация: 2

Сообщение Valodia » Вс дек 02, 2012 17:47

Ітак накінець, я поставив монітор Kenwood FGZ201 в свою машину. Дякую Миколаю EJ20, за присланий манітор, всю проводку, і джпс привід. Джпс поки що не прикрутив , та я не хватає деяких деталей.
Промучився я з установкою, монітора, 5 годин %) , хоча якщо це робиш не в перший раз то все обійдеться до пів години часу. Всю інфу по підключенню, так установці я брав звідси: http://www.subarulegacy.ru/forum/index. ... opic=13871. Там все розписано дуже детально, але є декілка ньюансів. Самий головний це те що, одатковий розєм для підключення пристроїв взагалі можна, не використовувати, так як всі сигнали які нам потрібні можна взяти від розєму для магнітоли. Звичайно якщо у вам є тестер і терпіння. Але менше з тим, я все робив як описано було, на легасі форумі. Найшовши розєм я почав підключати всі проводи , як описано в інструкції, також дякую Миколаю, за підписані проводи, це набагато спростило ситуацію. Ну вроді підключили, пробний запуск, не горить :cry: . Я вже і так був не в гуморі, на дворі 0 - +1 , а я весь час у позі рака, під рульом, і темнота. Ну перекуривши, я все ще раз, перебрав, і виявилося, я не правильно підключив один провід. Ще раз і вуаля :Yahoo!: , все запрацювало.! Потім підключив два проводи до кан шини, і компютер став виводити справну інфу. Потім я все акуратно зібрав назад. Радості було повні штани)). Після цього всього пішов я машину на стоянку відігнати. Заводжу все ок загорілося, опустив ручнік, монітор погас. Злості не було межі. Думаю, ну що знову?. Але сил і часу не було вже, та і собачий холод домучив мене. Сьогодні зранку передзвонив Миколаю , кажу так і так, не працює, а він мені порадив перевірити провід заземлення, бо на схемі він підключається в гніздо " Паркінг" тобто заземлення є, коли ручнік опущений , земля пропадає. КОрочче я пішов до машини, витягнув цей шнур і напряму підєднав до болта. І ВСЕ!!!! Все працює , все світиться і радує око.
На цьому моя роботу по установці і підключення монітора закінчилась. Майже :ROFL: .
Ось відео, як воно все встало і працює : http://www.youtube.com/watch?v=O7ntAA9m ... e=youtu.be.
Відео з PSV, так що не ок якість.

П.С. хто надумає таке саме робити , дзвоніть, дам деякі поради , або навіть поможу. Всім дякую.
  • 0

Суба Легаси 04 2.0 АТ» grand cherokee wj 4,7 v8 qd 04
Аватара пользователя
Valodia
 
Сообщения: 705
Зарегистрирован: Вс ноя 13, 2011 14:59
Откуда: Львов
Репутация: 26

Сообщение ybrygas » Вс дек 02, 2012 22:49

НУ я радий що в тебе получилося!

я в свою чергу шукаю як зробити відеовхід на европейських моніках. ніби дещо найшов вже. тепер потрібно найти електрика який візьметься вивести відеовхід з плати монітора.

ps не розумію, невже не було би легше зробити всі моніки однакові, а комплектації змінювати іменно наявністю камери або її відсутністю.
не розумію доцільності розробляти окремо монік з відеовходом, і окремо такий же по функціоналу, але без відео входу :((
  • 0

AC DC forever!! (rock)

---------
auto experience:
ex Forester SG 2.0xt AT
ex Legacy b13 3.0R AT
ex Mercedes Benz W124 E220 MT
Аватара пользователя
ybrygas
 
Сообщения: 411
Зарегистрирован: Вт мар 16, 2010 11:02
Откуда: Львів
Репутация: 24

Пред.След.

Вернуться в Львів

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5