сходница с ребенком

Місто Лева

Модератор: Orest

сходница с ребенком

Сообщение $okol » Вт фев 19, 2013 19:47

Доброго всем времени суток!
Хочу поехать недельки на три, в апреле, в Сходницу с ребенком 2,5 года. Может кто знает хороший частный сектор. Квартира, дом. С нормальными условиями и кухней, чтобы детенышу готовить самостоятельно. Буду благодарен :beer:
  • 0

Forester 2.0 MT/ Golf 4Gti
$okol
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: Вс ноя 04, 2012 14:37
Репутация: 1

Re: сходница с ребенком

Сообщение Orest » Ср фев 20, 2013 13:50

$okol писал(а):Доброго всем времени суток!
Хочу поехать недельки на три, в апреле, в Сходницу с ребенком 2,5 года. Может кто знает хороший частный сектор. Квартира, дом. С нормальными условиями и кухней, чтобы детенышу готовить самостоятельно. Буду благодарен :beer:

Не "Сходніца", а Східниця....)))
  • 0

My WRX f@cks your STI ...:)
Архітектурні проекти всі види під будівництво
Аватара пользователя
Orest
 
Сообщения: 1849
Зарегистрирован: Чт июл 03, 2008 00:51
Откуда: Лемберг
Репутация: 509

Re: сходница с ребенком

Сообщение Рубан » Ср фев 20, 2013 13:59

:good: Отличное название темы! :crazy:
  • 0

Люди в черном Форестере.
Аватара пользователя
Рубан
 
Сообщения: 357
Зарегистрирован: Вс фев 19, 2012 13:54
Откуда: Киев.Голосеево.
Репутация: 15

Re: сходница с ребенком

Сообщение $okol » Ср фев 20, 2013 16:42

Orest писал(а):
$okol писал(а):Доброго всем времени суток!
Хочу поехать недельки на три, в апреле, в Сходницу с ребенком 2,5 года. Может кто знает хороший частный сектор. Квартира, дом. С нормальными условиями и кухней, чтобы детенышу готовить самостоятельно. Буду благодарен :beer:

Не "Сходніца", а Східниця....)))


не питання. хай буде не останонівка, а зупинівка :)
  • 0

Forester 2.0 MT/ Golf 4Gti
$okol
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: Вс ноя 04, 2012 14:37
Репутация: 1

Re: сходница с ребенком

Сообщение Orest » Ср фев 20, 2013 18:21

Друже ти звичайно вибач мене злого...))) а якщо по темі то завжди як бував там то тільки проїздом тому підказати чи допомогти нічим не можу. Але чув тількі приємні речі я про саму Східницю, а конкретніше про воду. Трускавець вже давно не той, тому ті хто дійсно хоче підлікуватись це саме те що треба :wink:
  • 0

My WRX f@cks your STI ...:)
Архітектурні проекти всі види під будівництво
Аватара пользователя
Orest
 
Сообщения: 1849
Зарегистрирован: Чт июл 03, 2008 00:51
Откуда: Лемберг
Репутация: 509

Re: сходница с ребенком

Сообщение $okol » Ср фев 20, 2013 20:42

Orest писал(а):Друже ти звичайно вибач мене злого...))) а якщо по темі то завжди як бував там то тільки проїздом тому підказати чи допомогти нічим не можу. Але чув тількі приємні речі я про саму Східницю, а конкретніше про воду. Трускавець вже давно не той, тому ті хто дійсно хоче підлікуватись це саме те що треба :wink:


Я не переймаюсь :) В Східницю їздили щороку, до народження малого. Саме через малого і шукаємо нормальні умови. Так склалося, що є певні проблеми зі здоров'ям і маючи можливість переїздив по багатьох курортах. В Східниці водичка підійшла, і дуже сподобався затишок. Були і в Трускавці, за один день переконалися чому він отримав "народну назву" - тр@ховець :)
  • 0

Forester 2.0 MT/ Golf 4Gti
$okol
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: Вс ноя 04, 2012 14:37
Репутация: 1

Re: сходница с ребенком

Сообщение $okol » Вт мар 26, 2013 10:24

Доброго дня, всім! після довгих пошуків вирішили зупинитись у звичному пансіонаті. Персонал запевнив, що буде у кращому вігляді, для малого :) Кому цікаво, можу дати контакт
  • 0

Forester 2.0 MT/ Golf 4Gti
$okol
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: Вс ноя 04, 2012 14:37
Репутация: 1


Вернуться в Львів

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5