нарушил пдд,просветите...

Юридическая консультация по вопросам ДТП, штрафов, бракоразводных процессов :)

Модератор: Shkabur

Сообщение Mila » Чт янв 14, 2010 14:46

:))))Ты думаешь бабка тебе поможет???Я думаю что у тебя намного меньше проблем чем у старых бмвистов:))))Их то останавливает каждый гаишник....они точно медом помазаны больше, чем кто либо:)

Хотя кроме бабки, есть еще дедушки:)Тоже помогают.Можно еще к экстрасенсу сходить....или в церковь :wink:
  • 0

Аватара пользователя
Mila
 
Сообщения: 84
Зарегистрирован: Пт ноя 27, 2009 10:46
Откуда: Kiev
Репутация: 2

Сообщение Голова Сільради » Чт янв 14, 2010 14:54

я пошутил,не верю я в бабок,и дедок)номера себе покрашу в синий цвет,и буду ездить,горя не знать)
  • 0

wrx 04 R.I.P
Автомобили из Германии под растаможку ( от а до я)
О9З89ОО68Ч
Аватара пользователя
Голова Сільради
 
Сообщения: 2367
Зарегистрирован: Вт апр 21, 2009 10:33
Откуда: АІ
Репутация: 45

Сообщение Mila » Чт янв 14, 2010 15:11

Не в синий, а в голубой.....и то....они тебя не всегда спасут:))))))
  • 0

Аватара пользователя
Mila
 
Сообщения: 84
Зарегистрирован: Пт ноя 27, 2009 10:46
Откуда: Kiev
Репутация: 2

Сообщение Голова Сільради » Чт фев 04, 2010 11:41

постанову скасовано!всем пасиба) особенно The Best Lawyer
  • 0

wrx 04 R.I.P
Автомобили из Германии под растаможку ( от а до я)
О9З89ОО68Ч
Аватара пользователя
Голова Сільради
 
Сообщения: 2367
Зарегистрирован: Вт апр 21, 2009 10:33
Откуда: АІ
Репутация: 45

Сообщение Kudrjaha » Чт фев 04, 2010 12:32

Голова Сільради

Мои поздравления! :Rose: :Rose: :Rose:
Надеюсь больше таких ситуаций не повторится)))
  • 0

Аватара пользователя
Kudrjaha
 
Сообщения: 1380
Зарегистрирован: Пт апр 25, 2008 14:19
Откуда: Киев
Репутация: 2

Сообщение Голова Сільради » Чт фев 04, 2010 21:44

Kudrjaha писал(а):Голова Сільради

Мои поздравления! :Rose: :Rose: :Rose:
Надеюсь больше таких ситуаций не повторится)))

пасиб)надеюсь) все зависит от міліціянтів)
  • 0

wrx 04 R.I.P
Автомобили из Германии под растаможку ( от а до я)
О9З89ОО68Ч
Аватара пользователя
Голова Сільради
 
Сообщения: 2367
Зарегистрирован: Вт апр 21, 2009 10:33
Откуда: АІ
Репутация: 45

Сообщение Ваня WRX » Чт фев 11, 2010 14:26

Не памятаю з якого сайту :

Що треба знати щоб не платити штраф?

Після збільшення штрафів за порушення ПДР (правил дорожнього руху) кардинально збільшилась кількість зафіксованих порушень. В кожного інспектора є «план-рознарядка» скільки протоколів, якого виду потрібно скласти. У величезній кількості випадків ДАІвці складають протоколи про порушення ПДР без жодних законних підстав для цього. Враховуючи те, що після сумнозвісних змін, інспектори присвоїли собі право окрім протоколу відразу складати постанову, вони тепер себе відчувають абсолютно всевладними і безкарними.

Таку ситуацію змінити можна лише масовим оскарженням в суді незаконних постанов і протоколів.

Якщо Ви свідомий водій, якого дістали постійні знущання ДАІвців над простими водіями, Вам варто знати кільки простих, але дуже важливих істин.

Перше, і найголовніше.

Інспектор ДАІ не має права складати Постанову про притягнення до адміністративної відповідальності водія на місці вчинення адміністративного порушення.

Це випливає з норм КУпАП, який вказує чіткий перелік випадків коли Постанова може складатись на місці вчиненні амін порушення – норм, які стосуються порушень ПДР в цьому переліку немає. Окрім того в цьому випадку не складається Протокол, при зупинці Вас інспектором, протокол складається завжди. А також найважливішою передумовою є згода «особи, яка притягається до адміністративної відповідальності» з вчиненням амін.правопорушення.

Тому у випадку складення протоклу про адміністративне правопорушення ми наполегливо рекомендуємо в полі для пояснень в протоколі вказати:

«Я ПДР не порушував. З протоколом не погоджуюсь.»

Друге.

Складення протоколу і постанови на місці вчинення адміністративного порушення порушує всі основоположні норми щодо винесення постанови передбачені в КУпАП.

А також фактично унеможливлює використання жодного з передбачених ст. 268

прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Тому для фіксації цього моменту, ми наполегливо рекомендуєму, в полі для пояснень в протоколі додатково вказати:

«Прошу відкласти розгляд адмін.справи, щоб я міг скористатися своїм законним правом на юридичну допомогу».

Третє.

Якщо ви вказали в протоколі першу і другу фразу, то інспектор зобов’язаний не виносити постанови, а зібрати докази Вашої вини і долучивши їх до протоколу направити уповноваженому органу (начальник ВДАІ) для розгляду, а копію протоколу надати Вам (якщо не надав, то вимагайте це). На протязі 15 днів Вам повинно прийти повідомлення про розгляд. До того моменту Вам потрібно звернутись до нас для кваліфікованої допомоги.

Четверте.

Якщо інспектор не звертає уваги на Ваше клопотання про перенесення розгляду адмін.справи і незаконно винесе Постанову, то вищевказані обставини є вже достатніми для скасування будь-якої постанови, навіть не дивлячись на матеріальну суть порушення чи не порушення ПДР.

П’яте.

Окрім цих кричущи і абсолютно явних порушень, в кожному окремому випадку ДАІвці постійно порушують і інші процесуальні та матеріальні норми.

Найбільш загальні і часті випадки висвітлені в інших розділах.

Ми закликаємо всіх водіїв оскаржувати всі незаконно складені постанови і протоколи про адміністративні правопорушення. Тільки масовим зверенням в суди можна хоч якось вплинути на беззаконня і свавілля ДАІ.

Для позитивного результату радимо звернутись до нас. Оскільки є ще багато юридичних тонкощів, які потрібно враховувати при оскарженні.
  • 0

WRX 2005 - продав (
Аватара пользователя
Ваня WRX
 
Сообщения: 1702
Зарегистрирован: Сб июн 20, 2009 10:48
Откуда: Львів\Київ
Репутация: 3

Сообщение VIKON » Вс май 16, 2010 16:51

Голова Сільради писал(а):если честно сказать,это ужасно!над к бабке поехать,пусть шепчет.я для гайцов вроде медом помазан,постоянно они меня напрягают!уже как родные стали..)


Дык чем закончилось? Сегодня меня подловили/"подсушили феном"... %)
Урод, ладно когда валишь и наверняка тебя "стреляют", я тогда вместо здрасте, говорю у меня "ксива". :D Покажи? Открываю доки, там "сотка", сдержанно улыбается, документы возращаются, сотка исчезает. Но тут сука, ехал правда в 3-м ряду, два других плотный поток, впереди метров 50-60-т, идёт авто, увидел фару ещё газ скинул, впередиидущая уехала, а мне машет, чуть ли не попав под одно из авто первых 2-ух рядов...
Сначала доки, потом страховку, потом "Вы привысили, плиз ко мне" %)
Ну и суёт мне 96км/ч, да 80-т точно тулил, малый сказал фара, скинулся...
Говорю - не моё это, он как ждал. "Время видите?" Вижу, и что? "Протокол"...
Как, как доказать что ты не "чебурашка". Малювал минут 20-ть, прОтклы, постанову. Говорю ему, мало того, что остановили не за что, дык ещё и время моё "воруете" в аэропорт еду, а этот блюститель, ещё и по телефону разговаривает, ну конечно, ему нужно...
Вобщем есть смысл чёт там писать, собсно дело принципа, а не 260-ти грн., повторюсь, когда виноват, ВСЕГДА ПЛАЧУ без спора... :roll:
  • 0

vi_kon@bigmir.net м.095-094-86-13

Найбільшою трагедією України є те, що нею керують люди, яким вона абсолютно не потрібна - М.Грушевський(с.) ;)
Аватара пользователя
VIKON
 
Сообщения: 15759
Зарегистрирован: Пт мар 09, 2007 23:11
Откуда: Kiev
Репутация: 71

Сообщение Голова Сільради » Вс май 16, 2010 17:20

ну в суде все "скасували", но вот постанову про скасування никак забрать не могу.времени нет(
малюй заяву,и в суд)а там будет видно)
П.С. а что в "поясненнях" написал?
  • 0

wrx 04 R.I.P
Автомобили из Германии под растаможку ( от а до я)
О9З89ОО68Ч
Аватара пользователя
Голова Сільради
 
Сообщения: 2367
Зарегистрирован: Вт апр 21, 2009 10:33
Откуда: АІ
Репутация: 45

Сообщение VIKON » Вс май 16, 2010 18:07

Голова Сільради писал(а):П.С. а что в "поясненнях" написал?


дык традиционно собсно: "с нарушением не согласен, фото авто с превышением скорости, предьявлено не было, двигался в обшем потоке четырёхполосного путепровода..." :roll: на больше фантазии не хватило :oops: :D
  • 0

vi_kon@bigmir.net м.095-094-86-13

Найбільшою трагедією України є те, що нею керують люди, яким вона абсолютно не потрібна - М.Грушевський(с.) ;)
Аватара пользователя
VIKON
 
Сообщения: 15759
Зарегистрирован: Пт мар 09, 2007 23:11
Откуда: Kiev
Репутация: 71

Сообщение Голова Сільради » Вс май 16, 2010 18:18

ну все,фпирьод)
  • 0

wrx 04 R.I.P
Автомобили из Германии под растаможку ( от а до я)
О9З89ОО68Ч
Аватара пользователя
Голова Сільради
 
Сообщения: 2367
Зарегистрирован: Вт апр 21, 2009 10:33
Откуда: АІ
Репутация: 45

Сообщение VIKON » Вс май 16, 2010 18:20

Голова Сільради писал(а):ну все,фпирьод)


эх, яЕбогу спортивный антирес, мабуть заФФтра пАпробую...
  • 0

vi_kon@bigmir.net м.095-094-86-13

Найбільшою трагедією України є те, що нею керують люди, яким вона абсолютно не потрібна - М.Грушевський(с.) ;)
Аватара пользователя
VIKON
 
Сообщения: 15759
Зарегистрирован: Пт мар 09, 2007 23:11
Откуда: Kiev
Репутация: 71

Сообщение Kors » Ср май 19, 2010 23:09

Гольовнэ строки не профукать и слухать The Best Lawyer. Факт. :roll:
  • 0

STI のマフィア

STI Club Ukraine

STI MY'05
ВН0981АК
Аватара пользователя
Kors
Бог ДССД
 
Сообщения: 915
Зарегистрирован: Чт ноя 08, 2007 22:24
Откуда: Донецк-Киев
Репутация: 0

Сообщение KUCH » Пн июн 21, 2010 08:44

Не хотів плодити тему, тому спитаю тут:
Знач поїхав під знак "в вихідні дні рух заборонено". Зупинили. Довго сперечався із ДАЇвцями, оскільки в суботу всі у Львові через центр їздять. Виписали протокол. Я не підписав його, через то, що дату вписали не правильну. Нарушив в суботу в 2345 написали неділя 0005. Коли я сказав, що не буду підписувати нехай виправляють, мені віддали доки і я поїхав. Думав, що все минулось, але на днях прийшло письмо щастя, звичайно без мого підпису. На скільки знаю, якщо відмовляюсь підписувати протокол, то ДАІці мають взяти двох свідків, які засвідчують що протокол складений, але я не підписую. Чи можу я на основі цього що не пдіписував протокол оскаржити постанову і скасувати її?
  • 0

Була Legacy b13 MY2009 2.0R MT
Зараз Legacy b13 MY2008 3.0R АT
Стожари рулять)
Аватара пользователя
KUCH
 
Сообщения: 873
Зарегистрирован: Чт мар 05, 2009 09:42
Откуда: Львів
Репутация: 100

Сообщение Ваня WRX » Пн июн 21, 2010 10:50

KUCH
А чомут и не підписував? тре було в поясненях написати всі обставини + про свідків які в тебе були.... зря ти так - тепер вони можуть там ввсе що хош написати.
Звчиайно що оскаржуй!
  • 0

WRX 2005 - продав (
Аватара пользователя
Ваня WRX
 
Сообщения: 1702
Зарегистрирован: Сб июн 20, 2009 10:48
Откуда: Львів\Київ
Репутация: 3

Пред.След.

Вернуться в Юридическая консультация

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 31