Інспектор не дав копію протоколу

Юридическая консультация по вопросам ДТП, штрафов, бракоразводных процессов :)

Модератор: Shkabur

Інспектор не дав копію протоколу

Сообщение Andy » Вт июн 29, 2010 09:11

Доброго дня всім.
Зупинив інспектор ДАІ. Підстава для накладення адм.порушення - порушення ПДР - п 14.6 г) - обгін на закритій ділянці дороги...
Протокол відмовився підписувати. Графу "Підпис особи, яка притягається да адм.відповідальності (зі змістом протоколу ознайомлений, копію протоколу отримав, унесені дані про мене правильні" також не підписав - інспектор ДАІ не дав мені копію протоколу і відповідно я не маю, що оскаржувати в суді. Минулого тижня я також не підписав протокол (п. 14.6 б)):crazy: , але інспектор дав мені копію протоколу, котру в даний час оскаржую в суді.
Прошу роз"яснити :
1. Чи інспектор мав право не давати мені копію протоколу?
2. Які наслідки можуть бути після підписання даної графи протоколу?
3. Підпис цієї графи означає погодження з порушенням правил?
4. Якщо інспектор неправомірно не дав мені копію протоколу, то як діяти в таких випадках?
P.S. В постанові інспектор допустив помилку: штраф написав цифрою 450, а прописом чотириста двадцять п"ять гривень - це є підставою для опротестування?
Дякую.
  • 0

Аватара пользователя
Andy
 
Сообщения: 564
Зарегистрирован: Ср июн 02, 2010 15:27
Откуда: Leopolis
Репутация: 49

Сообщение The Best Lawyer » Вт июл 06, 2010 16:03

Ответы согласно номера вопроса:
1. Он должен был дать, но если ты настоятельно не брал, то что же он мог сделать? (это у них отмазка такая)
2. Никаких, кроме того ,что в протоколе должна стоять подпись свидетелей ,что ты отказался получить и подписать протокол.
3. Подпись говорит о том, что ты ознакомлен и получил протокол.
4. Искать доказательства и писать жалобу.
Пы.Сы. Надо найти основания по-существеннее.
  • 0

The Best Lawyer
 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: Пт окт 09, 2009 14:01
Репутация: 0

Сообщение Andy » Вт июл 06, 2010 16:10

The Best Lawyer
Дякую за відповідь.
Оскільки вже один протокол в суді, то порадившись з юристами - витер другий протокол з бази ДАІ:D. Суддя міг винести два рішення не в мою користь :P, тим більше другий протокол, крім граматичної помилки не був нічим підкріплений)...
  • 0

Аватара пользователя
Andy
 
Сообщения: 564
Зарегистрирован: Ср июн 02, 2010 15:27
Откуда: Leopolis
Репутация: 49


Вернуться в Юридическая консультация

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15