А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение igor. » Чт дек 12, 2019 22:28

Dr.Klim писал(а):о думаєш з цього приводу?

треба мозги мати,в першу чергу,а в загалі -- провину визначае суд. :wink:
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение gengzu » Пт дек 13, 2019 06:54

igor. писал(а):
Dr.Klim писал(а):о думаєш з цього приводу?

треба мозги мати,в першу чергу,а в загалі -- провину визначае суд. :wink:


О да, суды у нас замечательные! :lol:
  • 0

Forester SG5, 2.5л, АКПП, 2006г. (Tuned by BOXER POWER) -> Forester SH9 (Tuned by BilykWRX) -> BMW X3 xDrive 28i
Аватара пользователя
gengzu
 
Сообщения: 414
Зарегистрирован: Чт фев 21, 2013 13:33
Откуда: Киев
Репутация: 22

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 13, 2019 08:43

Чoрновіл прo брифiнг щoдо Шeремета:

Прослухаву це шоу, яке називається брифінгом з нагоди “розкриття справи про вбивство Павла Шеремета”. Як рояль у кущах там навіть Зеленський очікував своєї хвилиночки, щоб вискочити й пару слів сказати. Колись так само Сталін після розкрутки справи якихось “уклоністів” (чи то лівих, чи правих, не згадаю) поспішив на якійсь партконференції встати після доповіді Ягоди (чи вже Єжова) й поставити жирну крапку в долях тисяч людей. Але ми Україна, ми не СРСР 30-их років.
Спершу про “матчасть”. Записи, які нам показали, дійсно можуть багатьох шокувати. Купа матюків, епатажні розмови, купа неоднозначних висловів… І жодного доказу про прив’язку до справи Шеремета. Ідеться саме про ці “рекламні” матеріали, які нам засвітили. Там у справі Шеремета не було показано жодного кадру, який би прив’язував затриманих осіб до вбивства Шеремета. Ще раз. Я тут про вбивство Шеремета. Там усе, що є на Антоненка: убивця носив якісь елементи одягу, чи ще щось, які візуально нагадували елементи одягу Антоненка. Ще те, що в час, коли закладали вибухівку, Антоненко не користувався своїм телефоном (вони з цього роблять висновок, що Антоненко умисно приховував свою локацію аби заплутати майбутнє слідство). І взагалі чудо в пір’ях: вони залучили якогось експерта з Британії, який оглянувши нечіткі нічні зйомки камер відеоспостереження, сказав у повному імперативі, що бомбу підклав Антоненко, а спостереження вела волонтерка! І інший доказ – Антоненко шкутильгав. І ймовірний убивця теж шкутильгав. До речі, Мирослав Гай, який дуже добре знайомий з Антоненком відразу сказав, що хода й статура підозрюваного на зйомках зовсім не схожа на Антоненка. Більше по Антоненку я нічого не почув узагалі. Ще раз застережуся: пишу лише про те, що побачив з цього рекламного брифінгу, куди витягли найпоказовіші матеріали. З Антоненком у них поки повна лажа, якщо не мають чогось іншого.
А тепер про інших. Про них знаю значно менше. Але про те, що почув. Пару екзальтованих дур, які через слово матюкаються, обговорюють конспірологічні сценарії, навіть в одному епізоді маю враження, що нам засвітили нарізку з їхньої розмови про Савченко і її мрії обстріляти центр Києва з мінометів. Савченко для них не провокаторка, а предмет простого обговорення, бо вони в своїй лексиці нічим від неї не відрізняються. Тільки не забуваймо про те, що Савченко разом з Рубаном справді привезла зброю від російських терористів, а ці поки лише триндять (хотілося інше слово написати). І триндять, на відміну від Федини й Звіробій, не по темі, а по повному маразму. Відкрию страшну таємницю – подібні люди так само триндять і в гримерках перед ефірами, й де завгодно… Але за триндьож також треба відповідати. Принаймні за фрази про Марусю Звіробій як “сакральну жертву” мали б отримати провадження, розслідування та суспільну ганьбу. І все. Крапка. Більше реального там нічого не побачив, окрім базіканини дурних бабів.
З записів можна зрозуміти, що дехто з записаних мають глибокий посттравматичний синдром, один внаслідок загроз від правоохоронців (видно, що має проблеми із законом) покінчив із життям, не мають високого рівня культури й, імовірно, могли бути причетні до якихось незаконних дій у сфері перерозподілу власності й силового впливу, шантажу тощо. Ще вони в депресії внаслідок загального стану тиску на ветеранів АТО. Це теж видно. Більше нічого реального не видно. До речі, саме ці люди, записи яких нам демонстрували, активно бунтували ще проти Порошенка й теж тоді наговорювали купу таких самих дурниць. Ви хоч заходили тоді в їхні групи в фейсбук?
Усе представлене – містить купу натяків, часті вислови: “Нам видалося дивним, підозрілим, нехарактерним для звичної поведінки…” Нема доказів у показаних матеріалах. Ще раз скажу, в усьому озвученому, є вияв неадекватності ряду осіб, які мало відомі загалу. Можливо щось кримінальне у них і можна буде знайти. Але нічого нема на доказ вини Антоненка. Нічого, що взагалі можна було б використати для реального звинуваченя.
Ще один нюанс. Ці дурепи триндять абсолютно відверто про дуже сумнівні речі, які можуть трактуватися, як злочинні. Цього ніколи не буває у випадку справжніх терористів. А ті, хто готували вбивство Шеремета, працювали професійно. Не відчуваєте якогось дисонансу? Дрібні жуліки, коли збираються бомбанути хату, цілі шифрограми застосовують у переговорах, а тут прямим текстом якісь злочинні речі обговорюють. Але далі ці немудрі базікали, обговори вши купи сумнівних дій, у чомусь майже підходять до справи Шеремета, правда лише згадують її у контексті того, що декого із них у цій справі допитують, і з якоїсь причини до кінця не договорюють, про свою причетність не кажуть. То Аваков із Зеленським, ви там або хрестик, або плавки. То дурні й непрфесійні вбивці? То чому не дають вам жодної фрази, яка б щось прямо доказувала? А якщо мудрі й цинічні терористи, то якого біса у відкритому зв’язку про всяку кримінальну чи сумнівну дурість триндять? Вибачте, але так не буває.
І ще. Раптом у справі забули про ряд інших фігурантів, які чомусь не вкладаються в цю версію. Ні про зйомки явного спостерігача на місці підриву, зазнятого рядом камер нема ні слова. Бо це був уже світлий день і його постать не можна було приписати комусь із армійців чи волонтерів? І цікав прив’язка до Росії через один відверто прокремлівський канал, журналісти якого буквально дочікувалися на місці, де стався підрив. Та й узагалі, зверніть увагу, як активно змістили акценти. Навіть коли хтось із журналістів запитав чи не вбачають хоч якогось російського сліду, то втікали від теми, як від смоли гарячої… Ой недарма ці викриття відбулися так відразу після зустрічі з Путіним, ой недарма…
І в підсумку. Усе показане нам – колосальна вистава зі слабенькою партитурою. Навіть сам Зеленський зіграв у ній епізодичну роль себе самого, емоції зашкалюють, але холодна оцінка все це поки робить дуже сумнівним. Однак, не маючи реальних доказів, Аваков і Зеленський роблять виставу рівня справ сталінських часів. Такі аналогії, що аж шкалить!
Це мої оцінки. Пишу не як політолог, а як юрист. Наш рідний Львіський Універ учив прецизійно підходити до фактажу. Я б з такими доказами не лише на брифінг, а й на відкриття провадження не ризикнув виходити. Ще раз застережуся, що оцінюю лише те, що нам засвітили Аваков із Зеленським. Однак, у таких випадках на гора видають переважно найбільш убивчі докази.

https://startko.co.ua/16562/bogun/

***

А Яна Зінкевич каже що одна з підозрюваних під час подій взагалі була у зоні АТО

https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/13/7234709/

***

Ми позитивно сприймаємо той факт, що слідство триває, та про цю справу не забули. Зізнаємося чесно, озвучена версія слідства нас шокувала. Зараз ми ставимося до викладеної інформації обережно.

У нас виникло декілька запитань, відповідей на які ми не почули під час брифінгу:

1. Хто може бути замовником цього вбивства? Версія про те, що такий злочин могла самостійно організувати група волонтерів задля дестабілізації ситуації, викликає багато питань.
2. Незрозумілими для нас залишаються мотиви замовників та виконавців. Мети, що була озвучена під час брифінгу – дестабілізації політичної ситуації в Україні – не було досягнуто.
3. Хто був зацікавлений у дестабілізації ситуації в країні на той час? Навіщо волонтерам, що підтримували армію у складні часи, потрібна дестабілізація ситуації всередині країни? Чи слідство припускає, що група волонтерів могла діяти в інтересах Росії?..

https://blogs.pravda.com.ua/authors/pra ... 7f1094083/

***

Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета?..

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/12/12/7234692/

І на солодке:

Нещодавно Буча заявив, що слідство пропонувало йому "взяти на себе " справу Шеремета та ще кілька резонансних вбивств. На прохання УП прокоментувати це слідчі не відреагували
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Пт дек 13, 2019 09:54

Dragon писал(а):Чoрновіл прo брифiнг щoдо Шeремета:

Я одну единственную вещь скажу, которая ставит под сомнение ВСЁ, от начала до конца
Действующий кадровый сержант ССО . Обученный диверсионной работе на сопредельной территории, методам инфильтрации, дефильтрации, маскировки, выявления слежки и ухода от нее и пр. премудростям полевого разведчика-диверсанта - идет на акцию в СВОЕМ районе постоянного проживания? Ведет болтовню по открытым каналам связи? После акции не уходит на нелегалку?
Весь мой специфичный жизненный опыт просто ОРЕТ - ЗВИЗДЕЖ!!!
Сказку лепят чисто цивильные "шпаки", не знающие таких нюансов...
Всё, верить всему остальному НЕЛЬЗЯ.
Ждем развития событий
  • 3

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Пт дек 13, 2019 09:57

А в вас не викликала шоку така фраза заступника голови Нацполіції: "Було проаналізовано 80 мільйонів телефонних з'єднань і 44 тисячі абонентів..." Ну? Видихнули. Ще раз вдихнули. Дійшло?

Тут одне з двох. Може тепер поліція більше нічого не робить, а лише разом зі всіма своїми сексотами слухає десятки тисяч громадян України (а були 44.000 рішень суду з дозволом на прослуховування?). Але це якось дуже сумнівно виглядає. Найперше, якщо 80 мільйонів з'єднань на 44 тисячі абонентів, то це виходить, що всі ці фігуранти в середньому дзвонили за ці пару місяців по 1818 разів кожен. Якщо врахувати, що більшість зробила в десять разів менше, як і ми всі, то іншим довелося телефонувати понад 10 тисяч разів. Трубка не розплавилася? Чи в добі зайві години добавилися? А 44 тисячі прослуханих абонентів? Це що - всі хоч трішечки активні ветерани АТО. І ще одне. Я добре знав систему телефонних перехоплень у 2014 році, завдяки яким СБУ тоді викрила незлічимі злочини росіян та їхніх найманців, у тому числі й багато доказів у справі МН-17. Так от, там за цілий рік усе було в рази скромніше. Я чув про кілька сотень контактів. А було, певно, кілька тисяч, ну кільканадцять, як майже щось неймовірне. І ні про які мільйони дзвінків мова не могла йти.

Тому здається мені, що наші жандарми звично спалилися на дрібницях. Усе гарно продумали, зробили нарізку записів, щось підігнали, десь дофантазували. Вибрали жертв. які самі собі накаркали власними язиками (це не про Антоненка, а про інших, ніби то нічим із ним не пов'язаних). А потім тупо передали куті меду. А може тут ефект нашої давньої знайомої - чайної ложечки в склянці чаю радянського шпигуна?

Ще раз повторюся: я нічого не відкидаю. Чи могло це бути правдою? Маю на увазі не 80 мільйонів з'єднань і 44 тисячі абонентів - це безумовна брехня. Я про причетність армійців і волонтерів до вбивства. Теоретично могло. Але чим більше приглядаюся до цього шоу Бобочки й Бубочки, тим менше вірю. Забагато там притягнуто за вуха або перебрехано. Т. Чорновіл
  • 2

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Пт дек 13, 2019 10:58

Ніколи.
Чуєте, ніколи не вірьте мусорам.
Візьміть це собі за правило.
Дехто не взяв. І програв все.
Дехто теж уже програв все, але поки цього не розуміє в силу того, що вірить мусорам.
Мусора завжди у виграші, якщо ви їм вірите.

Ніколи не вірьте мусорам. Піддавайте справедливому сумніву усе сказане мусорами. Думайте головою. (C)
  • 1

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dr.Klim » Пт дек 13, 2019 15:27

Тільки мені здається що якийсь звіздєц от прямо тут вже?
В квартирі актора і письменника Мухарського на Подолі пройшов обшук Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/v-kvartiri-akto ... 46575.html
  • 1

Чемпіон Європи.
Двічи Чемпіон України, двічи Переможець Чемпіонів Московії.
Аватара пользователя
Dr.Klim
 
Сообщения: 1151
Зарегистрирован: Пт апр 20, 2007 09:02
Откуда: Khmelnitskiy-Odessa-Kiev, Ukraine
Репутация: 1587

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Пт дек 13, 2019 17:04

Шеремета ликвиднул Баширов проездом в Солсбери :shock:
Версия? Версия покруче мусарских презенташек...
79537501_10156429002117163_7627615347918503936_n.jpg
79537501_10156429002117163_7627615347918503936_n.jpg (45.63 КБ) Просмотров: 4568
78951567_10156429002197163_810569468169158656_n.jpg
78951567_10156429002197163_810569468169158656_n.jpg (66.65 КБ) Просмотров: 4568
79367020_10156429002517163_7253219960644698112_n.jpg
79367020_10156429002517163_7253219960644698112_n.jpg (70.31 КБ) Просмотров: 4568
  • 2

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение msgarry » Пт дек 13, 2019 20:12

У меня дежавю. Зато новые лица {))}
  • 0

Forester SJ 2.5
msgarry
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Сб авг 03, 2013 20:39
Откуда: Дніпро
Репутация: 492

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Сб дек 14, 2019 07:20

Dr.Klim писал(а):Тільки мені здається що якийсь звіздєц от прямо тут вже?
В квартирі актора і письменника Мухарського на Подолі пройшов обшук Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/v-kvartiri-akto ... 46575.html

Он в мордокниге написал "зеленой дрисне"(С) открытое письмо...тут же удалили, как и то видео, из-за которого к нему пришли с обыском...
Выкладываю полную версию, пока окончательно не почистили...

Шановний Володимире Олександровичу, Володєнька, Вова….

Сьогодні до моєї приватної квартири на Подолі, що належить мені на підставах договору купівлі-продажу від 25 червня 2003 року, о 5.50. годині ранку, без попередження, висадивши спецзасобами вхідні двері, увірвалися люди в камуфляжній формі, бронежилетах та захисних масках. Не надавши жодних документів на підставах чого здійснюється обшук, мотивуючи свої вчинки «необхідністю проведення невідкладних оперативно-слідчих дій», вони, поклавши орендарів обличчями на підлогу, понад 5 годин обшукували квартиру. Вилучивши у орендарів телефони та комп»ютерну техніку, так звані «спецпризначенці» залишили квартиру, так і не пояснивши причину свого візиту, та не надавши протокол обшуку, що грубо порушує усі існуючі законні права на захист житла, прав і свобод громадян у демократичній країні (та чи демократичній - це вже велике питання?). Обставини цього інциденту встановить слідство, розставивши все на свої місця. Зараз над цим вже працюють кримінальні юристи. Але мій лист про інше…

Про вміння організовувати ШОУ, якими так славиться 95-й квартал! Як людина дотична до телевізійної професії я, можливо, не гірше за тебе знаю, що наявність сильної сценарної групи – є головною запорукою успіху будь якого проекту, навіть якщо він і називається «Справа Павла Шеремета» і в якому я особисто вбачаю всі елементи публічного шоу з метою дискредитувати увесь волонтерський, добровольчий рух. Цинічно знищити репутації та долі тих, хто у найважчі для країни часи виніс на своїх плечах тягар російсько-української війни в той час як ти на радість олігархам та «русскому міру» строчив х…єм по роялю, або називав Україну «повією». Єдине, що замість Юзіка, Жєні і Лєни у тебе зараз на підтанцьовках Аваков в ролі міністра МВС, Рябошапка в ролі генпрокурора, та керівники силових структур, що розігрують перед нами фарс-комедію про людей у «футболках з характерними принтами», виривають з контексту телефонних розмов емоційні фрази, видаючи їх за «беззаперечні докази провини підозрюваних». А ще постійно вкидають у інформпростір свідоцтва наявності у волонтерів «машин-квартір-дач», з очевидною і неприхованою метою продемонструвати народу, мовляв: «понаживалися під час війни патріоти срані»!!! Але вже в чому я стовідсотково компетентніший за тебе, так в це – у вмінні влади, нахабно, публічно, цинічно нищити в інформаційному просторі репутацію та долі небажаних їй людей. Понад чотири з половиною роки я тагався по українських судах де кричущо і неприховано порушувалися всі можливі форми судочинства. Стикався в державних інстанціях з фактами підробки документів, підлогів, неправдивих свідчень, протизаконного затягування справи.

В той час як проросійські та бульварні українські ЗМІ (не виключаючи знайомого тобі телеканалу 1+1) системно ліпили з мене образ «страшного нацика» та «злісного аліментника». І це при тому, що я НІКОЛИ не був внесений в реєстр боржників, залишивши дітям купу майна та виплативши мільйони гривень!!! Але коли до цієї публічної травлі, лобіюючи проект «Чужих дітей не буває» підключилися вищі посадові особи держави міністр юстиції Петренко та представник Перезидента у ВР Ірина Луценко, мої нерви не витримали! «ШОУ так ШОУ» - вирішив я, повісивши труси на двері Оболонського суду. І, о диво! За пів року, всі суди минулися, всі несправедливо нараховані боги було скасовано, ми нарешті залагодили усі фінансові та юридичні справи з державою. Але для значної частини «простого люду» переважну частину якого складають твої виборці, я й досі лишився «злісним аліментником та націонал-фашистом». Народ хоче шоу! Народ любить шоу! Народ радісно аплодує президенту-шоумену! Публічний розголос творить дива! «Не важливо хто ти є. Важливо те, що про тебе скажуть в телевізорі» Ця нехитра формула нинішніх інформаційних воєн як ніколи дієва. Назвавшись в серіалі «Слуга народу» Президентом України ти ним став! Звинувативши на увесь світ воїнів АТО, волонтерів, медиків «вбивцями Павла Шеремета» - ти зробив їх такими в уяві власного електорату, що обирає собі за президента героя комедійного серіалу, яким ти по суті є – актором, що промовляє чужі слова не справжнім голосом.

Сценаристи, що пишуть тобі репризи, прекрасно знають, як під інформаційною піною «Справи Шеремета» можна легко поховати справу про вбивство на мовному грунті Артема Мирошниченка, прийняття закону «Про продаж землі», або призначити «винуватцями у справі про вбивство Каті Гандзюк» мене чи моїх друзів, особисто знайомих з Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко чи Яною Дугарь. Пропагуючи мир з Росією ти оголосив війну громадянам власної країни! Відтепер, вочевидь, ми для тебе – злочинці! Адже всі українські воїни, волонтери, медики – знайомі одне з одним через одне рукостискання. У порівнянні з загальним населенням України нас не більше двох відсотків. Абсолютно невигідне електоральне поле для тих, хто звик робити ставку на людей, що сприймають цей світ тільки через вічко ретельно відміряного комедійно-інформаційного телелайна. А ще через свою лінь, пристосуванство, ницість, заздрість і зневіру вважають що всі довкруж такі самі «только прікриваются патріотічєскімі лозунгамі, а самі людєй вон убівают». Дійсно, тобі нас не зрозуміти…

Ти, взагалі, вочевидь погано розумієш гумор, оскільки берешся переслідувати людей, чиї слова у своєму сцикливому мареві сприймаєш як погрозу твоєму ницому, попсовому життю. Тому закінчу цей лист словами знайомого тобі з дитинства телевізійного персонажу: «Володя, Володєнька, дурілка картонная…да я жє тєбя зубамі загризу…» От тепер можете мені офіційно шити справу про погрози життю та здоров»ю ху…вового державного діяча!

ШОУ ТРИВАЄ!!! З приємністю – письменник, музикант та український ШОУМЕН – Антін Мухарський. (С)
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Сб дек 14, 2019 07:21

DEL DEL DEL
  • 0

Последний раз редактировалось Canton Сб дек 14, 2019 07:30, всего редактировалось 1 раз.
Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Сб дек 14, 2019 07:24

DEL DEL DEL
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение igor. » Сб дек 14, 2019 08:11

gengzu писал(а):О да, суды у нас замечательные!

а проти цього є: обчество,журналюги,комісії.
і да,--"Коротко о том, что мы, в цифрах по состоянию на октябрь 2019: 7000 приходов, 77 монастырей, 47 епархий - это Православная Церковь Украина сегодня", - заявил Епифаний.

По его словам, из 58 архиереев, которые несут служение в ПЦУ, - 46 правящих, 8 викарных, 4 титулярных. Также 3 архиереи находится на покое. :good:
  • 1

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение igor. » Сб дек 14, 2019 17:06

https://youtu.be/to4thh0FSW4 -- условія пля Зе-& :"":
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Вс дек 15, 2019 12:30

Есть такой бородатый анекдот:
Приходит мужик к терапевту: "Доктор, я ночью писаюсь."
- Милый, вам не ко мне, а к психотерапевту!
Через месяц терапевт встречает этого же пациента: "Ну-с, милейший, я вижу у вас все замечательно! Больше не писаетесь?"
- Нет, писаюсь, но теперь я этим горжусь!

Этот анекдот я вспомнил, когда вчера встречался с другом детства - он сейчас крупный специалист по НЛП и психологии масс. На мой вопрос: "Как же так?", ответил: "Элементарно, Ватсон..." и бросил на стол брошюрку некоего Avram Noam Chomskу (та ещё сволочь, между прочим), профессора Массачусетского технологического института. Говорит, тем, кто подходит СИСТЕМНО к борьбе за власть, достаточно заполнить пустые клеточки трафарета своими вводными.

Старо как сандали Гераклита, но прочтите ещё раз:

1. Отвлечение внимания.
Основным элементом управления обществом является отвлечение внимания людей от важных проблем и решений, принимаемых властью, посредством постоянного насыщения информпространства второстепенными сообщениями.

Скандалы в парламенте, визит российских журналистов, выходки Богдана, популистские видеоролики, внезапно всплывшее дело Шеремета - пример отвлечения внимания на негодный объект. При этом основная цель - изменения в Конституцию - остаётся в тени.

2. Проблема — реакция — решение.
Создаётся проблема, некая «ситуация», рассчитанная на то, чтобы вызвать определённую реакцию среди населения с тем, чтобы оно само потребовало принятия мер, которые необходимы власти.

Наглядно показать, что основным источником насилия в стране являются участники и ветераны АТО, для того, чтобы граждане потребовали принятия законов об усилении мер безопасности и проведения политики, направленной против "асоциальных элементов" в лице ветеранов и волонтёров - ядра патриотического движения Украины.

3. Постепенность.
Чтобы добиться принятия какой-либо непопулярной меры, достаточно внедрять её постепенно.

Сначала робкое упоминание формулы Штайнмайера, потом невинный дискурс на эту тему, потом обязательства по имплементации в украинское законодательство, потом заявления полковника об интеграции ВСУ и террористических банд etc. Народ привыкает постепенно.

4. Отсрочка исполнения.
Ещё один способ продавить непопулярное решение заключается в том, чтобы представить его в качестве «болезненного и необходимого» и добиться в данный момент согласия граждан на его осуществление в будущем. Гораздо проще согласиться на какие-либо жертвы в будущем, чем в настоящем.

Разворот на 180 градусов в политике Украины состоится не сразу и не скоро - вам будет не больно, вы этого почти не почувствуете.

5. Дебилизация населения.
Віра, мова, армія? Полноте! Не занимайтесь ерундой, а включайте Г+Г и смотрите "Сватов", "Папиков" и 95-й квартал. Скармливание пиплу инфантильного теледерьма - основа основ дебилизации масс!

6. Упор на эмоции.
Классический приём нейролингвистического программирования, направленный на то, чтобы заблокировать способность людей к рациональному анализу, а в итоге — вообще к способности критического осмысления происходящего.

Заклинания о том, как жестока война, как необходим мир на ЛЮБЫХ условиях, как страдают голодные и униженные в ОРДЛО, оставляют за кадром истинные причины происходящего. Эмоции — враг логики.

7. Продвижение моды на посредственность.
Власти стремятся внедрять мысль о том, что модно быть тупым и пошлым. Что президентами, членами СНБО, депутатами и министрами могут стать бывшие кухарки, клоуны, свадебные фотографы и педофилы.

8. Культивация "вины предшественников".
Ещё одна задача — заставить человека уверовать в то, что только предшественники этой власти виновны во всех бедах страны. Всё, что делали они - ужасно, всё, что делают нынешние - прекрасно.

Не стану утомлять дальнейшим перечислением способов, которыми успешно пользуются те, кто привёл нынешнюю команду к власти - вышеназванных вполне достаточно. Как видите, кукловоды готовились более, чем тщательно.

Противоядие? Его нет. Вернее, оно сугубо индивидуально. Тем, кто меня читает, противоядие не требуется - мои друзья и так всё понимают. Ну, а перед потребителями "Сватов" мы бессильны - и в этом проблема. Что делать? Спокойно делать своё - без паники, всепропальства и отчаяния. Долбить эту стену. Правильно воспитывать детей. Любить Украину. А когда придёт время - действовать. Раночку!
Н. Sharp
  • 6

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16