А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт май 13, 2021 16:40

exigo писал(а):Dragon, Алексей! У меня один простой вопрос: скоро состоится суд между Порошенко и Гордоном. Так вот адвокат у Порошенко русский юрист, гражданин РФ.
Как считаешь, для суперпатриота « Армия, Мова, Вира « это норм?
ИзображениеИзображение

Ну ось наприклад з Вікіпедії -

Виступав на підтримку ув'язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова під час його ув'язненння в РФ...

Ілля Новіков був у команді захисників ув'язненої Росією української льотчиці Надії Савченко . У зв'язку з цією справою менш ніж за два роки вивчив українську мову...

Представляє інтереси українських політв'язнів у Росії, зокрема Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Олексія Чирнія, Валентина Виговського та Ігора Кіяшка.

Має репутацію адвоката, якого остерігаються російські суди та прокуратура. Серед інших справ, Новіков виступав захисником у справі Фруде Берга, норвезького пенсіонера, засудженого у Росії за шпигунство. По поверненню додому, норвежець публічно згадував епізод коли він у в'язниці оголосив російському слідчому, що замінює свого державного адвоката на Іллю Новікова. Почувши новину, слідчий впав у паніку, припинив розмову та вибіг із приміщення.

2016 року став першим іноземцем, який отримав посвідчення адвоката України. У грудні 2017 року зареєстрував з колегами адвокатське об'єднання «Barristers».
2018 року представляв інтереси російського правозахисника Оюба Тітієва у суді.
2019 року став адвокатом 5-го Президента України Петра Порошенка...

То може від нього Україні теж користь є?

А взагалі питання трішки дивне, враховуючи що деякі опоненти вперто зберігають друзяк у Росії та пручаються закликам до українізації.

Особисто я б з росіянами справ не мав абсолютно, але політика трішки складніша
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт май 13, 2021 16:43

EJ20 писал(а):А представьте, что Алексей делает это не безвозмездной основе, по крайней мере мне так кажется, чем больше читаю его опусы, тем больше беспокоюсь за его душевное здравие.

Дякую за розуміння, це нелегко, але ж як я хвилююся за психічний стан зомбованих Зе та рашепропагандою
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт май 13, 2021 17:19

Dragon
Вже з'їхав бо обговорювати з тобою це не збираюся, твоя думка неважлива, ти лише зразок ЗЕзомбі якого треба якнайяскравіше продемонструвати клубнями для загального блага.
Щоб люди подивилися на тебе та зрозуміли що таким бути неможна.
Таким чином від тебе хоч якась користь для суспільства буде)))

Ты в очередной раз подтвердил что ты дешевое трепло, хотя в этом никто давно не сомневается, но хорошо что ты об этом регулярно напоминаешь не только словами но и действиями))
А моя точка зрения для тебя настолько не важна что ты об нее спотыкаешься уже в 1000 раз и ничего толком сказать не можешь ибо ограничен или мозгами или методичкой))
Я и не хочу чтобы кто-то был таким как я, я хочу чтобы люди не были такими зашоренными и ограниченными как ты))

Взагалі-то все з точністю до навпаки, я сюди приходжу щоб відчути себе серед незнайомих людей які геть по-іншому живуть, бо у своєму оточенні я досить поважна людина оточена однодумцями, а тут ти демонструєш неадекватність, но ти не напружуйся продовжуй зашкварюватися (див. вище своє життєве призначення)))

Ни один по настоящему уважаемый и уважающий себя человек никогда не напишет что он достаточно уважаем в своём окружении ибо если он это пишет то 100% что это не правда))




Для зомбованих повторюю що якщо ти агітуєш за зеленського, відповідно ти за нього, а він у 1000 разів гірший за Пороха, все інше лише чергова твоя тупа демагогія

Алексей, ты слишком ограничен в своем мышлении чтобы понять в чем разница между агитацией и сравнением , повторять бессмысленно, ты не поймёшь))

Коментувати очевидне не буду, вільна каса)))

Уверен на 99.9% что если твоей возможной семье жрать будет не за что ты не справишься даже с работой в том месте откуда пришла в массовое использование эта фраза))

Зашкварюватися разом із ЗЕклоунами - це не розносити щось кудись, це руйнувати репутацію, ну як забажаєш, руйнуй
не признавать объективные факты, манипулировать, не отвечать за свои слова.... что ещё привести в пример из твоих зашкваров?)) репутация?)) что ты об этом знаешь?)) у тебя ее давно нет, рушить нечего))

Томос...
Безвіз...
Реформи...
Зупинка наступу ворогу...
Рух на захід...
Позитивні відгуки іноземних фахівців та дипломатів...
Але наш Гоша одноосібно вважає що його маленька але гордовита думка важливіша?
Ні, твоя думка неважлива, бо тобі насправді не реформи тощо потрібні, а щоб бардак був у якому прибутки були безконтрольні, а війна то фігня

Томособезвиз пишется-лавеха мутится, понимаю))
Гоша как и многие другие видит что происходило и не воспринимал тех действий которые прятали за томособезвизом, один Дракон с томособезвизом не видел например как кум йухла прекрасно себя чувствует в Украине и как благополучно восстановили коррупционную вертикаль, почему не видит? Ну или туп или слеп или бабло))

Що означає цей набір непов'язаних слів, панове пацієнте?

Уже как минимум у четверых дописувачів в этой теме есть вопросы к твоему психо-эмоциональному состоянию так что «пациент» тут определенно ты))

Буває так що люди не бояться, а гидують тобою, чотирикратно опущєний ти наш при всіх у суперечках щонайменше)))
Я так розумію що відчуттям коли треба пригальмувати ти не обдарований, сумно

Ну видишь я не раз говорил что пообщаться с тобой как в дерьмо вступить, уже и вытер и забыл а оно всё воняет))
И если тебе так противно, зачем ты ко мне обращаешься?)) пиши своим «друзьям» можете друг к другу приложить свое карно))
Да победили, победили вы меня, не вопрос, только дыши глубже а то не дай Бог стану причиной твоего инфаркта :lol: :lol:
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт май 13, 2021 17:23

Dragon писал(а):
exigo писал(а):Dragon, Алексей! У меня один простой вопрос: скоро состоится суд между Порошенко и Гордоном. Так вот адвокат у Порошенко русский юрист, гражданин РФ.
Как считаешь, для суперпатриота « Армия, Мова, Вира « это норм?
ИзображениеИзображение

Ну ось наприклад з Вікіпедії -

Виступав на підтримку ув'язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова під час його ув'язненння в РФ...

Ілля Новіков був у команді захисників ув'язненої Росією української льотчиці Надії Савченко . У зв'язку з цією справою менш ніж за два роки вивчив українську мову...

Представляє інтереси українських політв'язнів у Росії, зокрема Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Олексія Чирнія, Валентина Виговського та Ігора Кіяшка.

Має репутацію адвоката, якого остерігаються російські суди та прокуратура. Серед інших справ, Новіков виступав захисником у справі Фруде Берга, норвезького пенсіонера, засудженого у Росії за шпигунство. По поверненню додому, норвежець публічно згадував епізод коли він у в'язниці оголосив російському слідчому, що замінює свого державного адвоката на Іллю Новікова. Почувши новину, слідчий впав у паніку, припинив розмову та вибіг із приміщення.

2016 року став першим іноземцем, який отримав посвідчення адвоката України. У грудні 2017 року зареєстрував з колегами адвокатське об'єднання «Barristers».
2018 року представляв інтереси російського правозахисника Оюба Тітієва у суді.
2019 року став адвокатом 5-го Президента України Петра Порошенка...

То може від нього Україні теж користь є?

А взагалі питання трішки дивне, враховуючи що деякі опоненти вперто зберігають друзяк у Росії та пручаються закликам до українізації.

Особисто я б з росіянами справ не мав абсолютно, але політика трішки складніша


Вот они двойные стандарты от Дракона, когда я репостнул Илью Пономарева так у Дракона сразу порвало пукан типа не нужно нам мнение москалей, а как порох с москалями вась-вась так нормально :D
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт май 13, 2021 23:01

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
exigo писал(а):Dragon, Алексей! У меня один простой вопрос: скоро состоится суд между Порошенко и Гордоном. Так вот адвокат у Порошенко русский юрист, гражданин РФ.
Как считаешь, для суперпатриота « Армия, Мова, Вира « это норм?
ИзображениеИзображение

Ну ось наприклад з Вікіпедії -

Виступав на підтримку ув'язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова під час його ув'язненння в РФ...

Ілля Новіков був у команді захисників ув'язненої Росією української льотчиці Надії Савченко . У зв'язку з цією справою менш ніж за два роки вивчив українську мову...

Представляє інтереси українських політв'язнів у Росії, зокрема Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Олексія Чирнія, Валентина Виговського та Ігора Кіяшка.

Має репутацію адвоката, якого остерігаються російські суди та прокуратура. Серед інших справ, Новіков виступав захисником у справі Фруде Берга, норвезького пенсіонера, засудженого у Росії за шпигунство. По поверненню додому, норвежець публічно згадував епізод коли він у в'язниці оголосив російському слідчому, що замінює свого державного адвоката на Іллю Новікова. Почувши новину, слідчий впав у паніку, припинив розмову та вибіг із приміщення.

2016 року став першим іноземцем, який отримав посвідчення адвоката України. У грудні 2017 року зареєстрував з колегами адвокатське об'єднання «Barristers».
2018 року представляв інтереси російського правозахисника Оюба Тітієва у суді.
2019 року став адвокатом 5-го Президента України Петра Порошенка...

То може від нього Україні теж користь є?

А взагалі питання трішки дивне, враховуючи що деякі опоненти вперто зберігають друзяк у Росії та пручаються закликам до українізації.

Особисто я б з росіянами справ не мав абсолютно, але політика трішки складніша


Вот они двойные стандарты от Дракона, когда я репостнул Илью Пономарева так у Дракона сразу порвало пукан типа не нужно нам мнение москалей, а как порох с москалями вась-вась так нормально :D

Про пукани у тебе щось заклинило чи як?
Тебе скоро від ватних взагалі буде не відрізнити.
ОК, чергову твою тупу маніпуляцію развінчаємо.
По-перше, у моєму коментарі до твого гівнопосту Пономарьова було підкреслено що він вимагає враховувати думку лугандонів та ще деяки меми рашепропаганди.
По-друге, ти цитуєш думки росіянина щодо війни як поважну точку зору - я ж жодного разу не приводив ніяких думок того адвоката, лише відмітив декілька корисних для України дій та додав що мені це не дуже подобається.
Немає ніяких подвійних стандартів у мене, зато у вас вони у асортименті.
Перефразовуючи "класиків" - ми зробили тебе разом ще раз (с)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт май 13, 2021 23:41

Gosha писал(а):Dragon
Вже з'їхав бо обговорювати з тобою це не збираюся, твоя думка неважлива, ти лише зразок ЗЕзомбі якого треба якнайяскравіше продемонструвати клубнями для загального блага.
Щоб люди подивилися на тебе та зрозуміли що таким бути неможна.
Таким чином від тебе хоч якась користь для суспільства буде)))

Ты в очередной раз подтвердил что ты дешевое трепло, хотя в этом никто давно не сомневается, но хорошо что ты об этом регулярно напоминаешь не только словами но и действиями))
А моя точка зрения для тебя настолько не важна что ты об нее спотыкаешься уже в 1000 раз и ничего толком сказать не можешь ибо ограничен или мозгами или методичкой))
Я и не хочу чтобы кто-то был таким как я, я хочу чтобы люди не были такими зашоренными и ограниченными как ты))

Написав порохофоб який геть не розуміється на геополітиці та недолуго маніпулює словами (черговий приклад постом вище)))
Не треба намагатися бути таким як я, насправді як я дещо складно жити, але треба розуміти світові події та розрізняти причинно-наслідкові зв'язки - чого ти вочевидь геть не вмієш, з чим й вітаю

Gosha писал(а):
Взагалі-то все з точністю до навпаки, я сюди приходжу щоб відчути себе серед незнайомих людей які геть по-іншому живуть, бо у своєму оточенні я досить поважна людина оточена однодумцями, а тут ти демонструєш неадекватність, но ти не напружуйся продовжуй зашкварюватися (див. вище своє життєве призначення)))

Ни один по настоящему уважаемый и уважающий себя человек никогда не напишет что он достаточно уважаем в своём окружении ибо если он это пишет то 100% что это не правда))

Це пише людина яка наклацала купу постів про те який він офігенно успішний мажор?!?
Тоді виходить за твоєю ж логікою насправді ти не успішний, просто брешеш?!?
У тебе точно немає роздвоєння особистості?!?)))


Gosha писал(а):

Для зомбованих повторюю що якщо ти агітуєш за зеленського, відповідно ти за нього, а він у 1000 разів гірший за Пороха, все інше лише чергова твоя тупа демагогія

Алексей, ты слишком ограничен в своем мышлении чтобы понять в чем разница между агитацией и сравнением , повторять бессмысленно, ты не поймёшь))

Ні, просто твоя писанина це саме тупо агітація, на "порівняння" з аналітикою канадського посла тощо вона не тягне через обмеженість твого мислення (с)))

Gosha писал(а):
Коментувати очевидне не буду, вільна каса)))

Уверен на 99.9% что если твоей возможной семье жрать будет не за что ты не справишься даже с работой в том месте откуда пришла в массовое использование эта фраза))

У мене вистачало розуму мати пристойну роботу під час усіх криз які пережила Україна, навіщо твої дурнуваті підколи?

Gosha писал(а):
Зашкварюватися разом із ЗЕклоунами - це не розносити щось кудись, це руйнувати репутацію, ну як забажаєш, руйнуй
не признавать объективные факты, манипулировать, не отвечать за свои слова.... что ещё привести в пример из твоих зашкваров?)) репутация?)) что ты об этом знаешь?)) у тебя ее давно нет, рушить нечего))

Формально моя репутація більш ніж на порядок перевищує твою, нагадую)))
Але зрозуміло що якщо я умовно кажучи з 25% та критикую 73% то більшості мої висловлювання не сподобаються, будуть образи та незадоволення, це цілком очікувано та закономірно.
Але мої аргументи викликають у тебе таку жалюгідну істерику що навіть вказувати на це негуманно

Gosha писал(а):
Томос...
Безвіз...
Реформи...
Зупинка наступу ворогу...
Рух на захід...
Позитивні відгуки іноземних фахівців та дипломатів...
Але наш Гоша одноосібно вважає що його маленька але гордовита думка важливіша?
Ні, твоя думка неважлива, бо тобі насправді не реформи тощо потрібні, а щоб бардак був у якому прибутки були безконтрольні, а війна то фігня

Томособезвиз пишется-лавеха мутится, понимаю))
Гоша как и многие другие видит что происходило и не воспринимал тех действий которые прятали за томособезвизом, один Дракон с томособезвизом не видел например как кум йухла прекрасно себя чувствует в Украине и как благополучно восстановили коррупционную вертикаль, почему не видит? Ну или туп или слеп или бабло))

Україна добивалася томос кілька століть, це подія цивілізаційного масштабу, жарти та ниття на цю тему... це як муха дзижчить про те що сонце якось не так їй світить.
Де комаха-одноденка, а де мільярдолітня зірка класу G2.
До речі згадуваний Гоша як й інші замріяні ЗЕфани вже зацінив як звинувачуваного у держзраді кума Путіна спокійно відпустили під домашній арешт навіть без застави?

https://www.bbc.com/ukrainian/news-57088707

Стільки пафосу було із очікуваннями чергового нездійсненого ЗЕдива - а вийшов черговий голосний пук у калюжу

Gosha писал(а):
Що означає цей набір непов'язаних слів, панове пацієнте?

Уже как минимум у четверых дописувачів в этой теме есть вопросы к твоему психо-эмоциональному состоянию так что «пациент» тут определенно ты))

Довго рахував до 4?
Дякую за турботу, мені приємно.
І тобі легше стане від того що я перехвилююся, а тебе зарахують до ворогів України?

Gosha писал(а):
Буває так що люди не бояться, а гидують тобою, чотирикратно опущєний ти наш при всіх у суперечках щонайменше)))
Я так розумію що відчуттям коли треба пригальмувати ти не обдарований, сумно

Ну видишь я не раз говорил что пообщаться с тобой как в дерьмо вступить, уже и вытер и забыл а оно всё воняет))
И если тебе так противно, зачем ты ко мне обращаешься?)) пиши своим «друзьям» можете друг к другу приложить свое карно))
Да победили, победили вы меня, не вопрос, только дыши глубже а то не дай Бог стану причиной твоего инфаркта :lol: :lol:

Нагадую, що це ти півроку лізеш у цю тему без запрошення - ну то й попрацюєш музейним експонатом)))
Неприємно з тобою спілкуватися, визнаю, відчуваю себе асенізатором деякою мірою, але чого не зробиш для прогресу людства)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт май 13, 2021 23:55

Dragon

Про пукани у тебе щось заклинило чи як?
Тебе скоро від ватних взагалі буде не відрізнити.
ОК, чергову твою тупу маніпуляцію развінчаємо.
По-перше, у моєму коментарі до твого гівнопосту Пономарьова було підкреслено що він вимагає враховувати думку лугандонів та ще деяки меми рашепропаганди.
По-друге, ти цитуєш думки росіянина щодо війни як поважну точку зору - я ж жодного разу не приводив ніяких думок того адвоката, лише відмітив декілька корисних для України дій та додав що мені це не дуже подобається.
Немає ніяких подвійних стандартів у мене, зато у вас вони у асортименті.
Перефразовуючи "класиків" - ми зробили тебе разом ще раз (с)))


А вы в своей секте томособезвиза итак всех кто не молится на порошенко называете ватниками и агентами кремля, так что ничего нового :D

а был один который не стрелял (с) это о Пономареве и его голосовании против аннексии крыма в российской гос. думе.
во-первых Пономарев живет в украине с 2014 года.
во-вторых у него уже давно украинский паспорт.
в-третьих он не въездной в рашку.
в-четвертых он работает на америкосов :D
это все что нужно знать про твое умение разбираться в информации и анализировать ее и ее источники))

Каждый имеет право на свое мнение и я также в своем посте написал что я не во всем согласен с Ильей (о чем ты ,естественно, "забыл" уточнить))
просто напомню тебе свою цитату.

достаточно понятное мне мнение, во многом, но не во всем, могу согласиться

а теперь твою
Dragon
Думки кацапів дуже цінні авжеж.
Як не демагогія то якась чилачава, як не чилачава то якийсь небутерброд

никаких ярлыков, вообще никаких, ахах ты клоун Дракон))

ну тоесть голосование россиянина против аннексии крыма это не полезное действие, а защита в суде порошенко россияниным это полезное действие? и политика сложная институция и нивсьотакадназначна(с) )) или так, русский адвокат может работать в украине и отстаивать мнение украинца а русский который голосовал против аннексии крыма и отстаивал мнение миллионов украинцев не имеет права на мнение?))
Ты хорошо попытался но не вышло))

П.С. это именно то о чем я пишу всем окружающим, не будьте зашоренными , анализируйте разные точки зрения, не пользуйтесь одной методичкой чтобы не выглядеть смешно и глупо как Дракон))

П.П.С. Олексій ти вчергове зробив себе сам)) але на жаль вчергове зробив себе дурником))
  • 0

Последний раз редактировалось Gosha Пт май 14, 2021 00:44, всего редактировалось 1 раз.
don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Пт май 14, 2021 00:31

Dragon

Написав порохофоб який геть не розуміється на геополітиці та недолуго маніпулює словами (черговий приклад постом вище)))
Не треба намагатися бути таким як я, насправді як я дещо складно жити, але треба розуміти світові події та розрізняти причинно-наслідкові зв'язки - чого ти вочевидь геть не вмієш, з чим й вітаю

дада, постом выше там тебе четко ответили на твои недолугі спроби))
наверное сложно жить в ограниченном мире иллюзий, фантазий и воображаемых друзей которые считают тебя вельмишановним паном, но тут не скажу, не в курсе, это тебе скорее к твоему психиатру нужно обратиться))
про то что ты лучше меня разбираешься в мировых причинно-следственных связях тебе тоже твои воображаемые друзья сказали?))

Ні, просто твоя писанина це саме тупо агітація, на "порівняння" з аналітикою канадського посла тощо вона не тягне через обмеженість твого мислення (с)))
и мнение посла я тоже читал, но еще знаю много того о чем посол и повальное большинство офисного планктона не знает ибо вы с 9-18 от зарплаты до зарплаты и инфа только из инета и из "надежных источников в Луганске" :lol:

У мене вистачало розуму мати пристойну роботу під час усіх криз які пережила Україна, навіщо твої дурнуваті підколи?
кто-то там ныл что в 14м году ты последний хер без соли доедал ибо денег на науку небыло, но ты всьо понимал ибо верил в своего идола петрапятого)) или таки всегда жировал пока шла война и во время донецких...
определись где ты врешь там или здесь?))
и еще это ты мне пишешь о том что мне будет "весело и интересно" когда не дай Бог будет война и имущество обесценится?)) Алексей, пока я буду добывать (а я добуду) пропитание своей семье, ты сдохнешь с голоду, и эта твоя фраза на 100% подтверждает мои догадки))

Формально моя репутація більш ніж на порядок перевищує твою, нагадую)))
Але зрозуміло що якщо я умовно кажучи з 25% та критикую 73% то більшості мої висловлювання не сподобаються, будуть образи та незадоволення, це цілком очікувано та закономірно.
Але мої аргументи викликають у тебе таку жалюгідну істерику що навіть вказувати на це негуманно

Алексей, формально взрослый мужчина который оценивает свою репутацию по циферкам под аватаркой на форуме выглядит идиотом))

До речі згадуваний Гоша як й інші замріяні ЗЕфани вже зацінив як звинувачуваного у держзраді кума Путіна спокійно відпустили під домашній арешт навіть без застави?

https://www.bbc.com/ukrainian/news-57088707

Стільки пафосу було із очікуваннями чергового нездійсненого ЗЕдива - а вийшов черговий голосний пук у калюжу


посмотрим по результатам, Мертвечук сильный юрист с колоссальными возможностями с которым глупо не считаться как с сильным противником
но все равно это ровно в тысячу раз больше чем против рашапропаганды и рашистов сделал порошенко))
вот это именно те сравнения о которых я говорю которых ты по причине своей зашоренности не поймешь))

Довго рахував до 4?
Дякую за турботу, мені приємно.
І тобі легше стане від того що я перехвилююся, а тебе зарахують до ворогів України?

долго считать не надо, Армен, Олег, я и EJ20))
Да мне плевать куда меня отнесут зашоренные, главное чтобы они потом к нам как в прошлый раз не примазывались))

Нагадую, що це ти півроку лізеш у цю тему без запрошення - ну то й попрацюєш музейним експонатом)))
Неприємно з тобою спілкуватися, визнаю, відчуваю себе асенізатором деякою мірою, але чого не зробиш для прогресу людства))
)

согласен, вот только в процессе ассенизаторства ты не ассенизатор а переполненный гомновоз или прочищеная труба из которой прет и прет говно))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение igor. » Пт май 14, 2021 19:06

https://youtu.be/yAo0M7-MdBk -- В.Портников: так що там з олігархами ?
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пт май 14, 2021 20:35

Gosha писал(а):Dragon

Про пукани у тебе щось заклинило чи як?
Тебе скоро від ватних взагалі буде не відрізнити.
ОК, чергову твою тупу маніпуляцію развінчаємо.
По-перше, у моєму коментарі до твого гівнопосту Пономарьова було підкреслено що він вимагає враховувати думку лугандонів та ще деяки меми рашепропаганди.
По-друге, ти цитуєш думки росіянина щодо війни як поважну точку зору - я ж жодного разу не приводив ніяких думок того адвоката, лише відмітив декілька корисних для України дій та додав що мені це не дуже подобається.
Немає ніяких подвійних стандартів у мене, зато у вас вони у асортименті.
Перефразовуючи "класиків" - ми зробили тебе разом ще раз (с)))


А вы в своей секте томособезвиза итак всех кто не молится на порошенко называете ватниками и агентами кремля, так что ничего нового :D

а был один который не стрелял (с) это о Пономареве и его голосовании против аннексии крыма в российской гос. думе.
во-первых Пономарев живет в украине с 2014 года.
во-вторых у него уже давно украинский паспорт.
в-третьих он не въездной в рашку.
в-четвертых он работает на америкосов :D
это все что нужно знать про твое умение разбираться в информации и анализировать ее и ее источники))

Каждый имеет право на свое мнение и я также в своем посте написал что я не во всем согласен с Ильей (о чем ты ,естественно, "забыл" уточнить))
просто напомню тебе свою цитату.

достаточно понятное мне мнение, во многом, но не во всем, могу согласиться

а теперь твою
Dragon
Думки кацапів дуже цінні авжеж.
Як не демагогія то якась чилачава, як не чилачава то якийсь небутерброд

никаких ярлыков, вообще никаких, ахах ты клоун Дракон))

ну тоесть голосование россиянина против аннексии крыма это не полезное действие, а защита в суде порошенко россияниным это полезное действие? и политика сложная институция и нивсьотакадназначна(с) )) или так, русский адвокат может работать в украине и отстаивать мнение украинца а русский который голосовал против аннексии крыма и отстаивал мнение миллионов украинцев не имеет права на мнение?))
Ты хорошо попытался но не вышло))

П.С. это именно то о чем я пишу всем окружающим, не будьте зашоренными , анализируйте разные точки зрения, не пользуйтесь одной методичкой чтобы не выглядеть смешно и глупо как Дракон))

П.П.С. Олексій ти вчергове зробив себе сам)) але на жаль вчергове зробив себе дурником))

Бідний Гоша, щось таке ти смалиш на балконі, що галюцінуєш рожевими єдинорогами вочевидь)))

Ти помітив що давно вже тупо огризаєшся, повторюючи одну й ту саму нудну дурню?)))

Аргументація твоя - повний відстій, тупо "Зе - наш боххх!" та "у всьому винен Порох")))

Оці твої порівняння себе любимого та твоїх дріб'язкових чилачав з аналітикою рівня західних дипломатів та чиновників МВФ...

Якби би так без образ натякнути, що ти зараз виглядаєш дуже схожим з у дупіль бухим алкашем з ютюб-ролика з краіни півнів з гівна, який лежачи у калюжі волає що він імператор всесвіту?)))

Ще раз для особливо загальмованих - Пономарьов у твоєму репості повторив меми рашепропаганди щодо "почухати нарід Дамбасссса".

Це все що про нього треба знати після цього по факту поширення ворожої пропаганди, а не кольору його очей, трусів, 1 голосування десь колись, бігства у США тощо.

Це все що треба знати щодо твого патріотизму, аналітичних здібностей та розбірливості, какаяразнітца ти наша, не розуміюча кого називає "рюцькімі"...

Там не писати у куточку "не з усім згоден" треба було, тобто загалом ти якраз згодний з ним вочевидь, а перекреслити його пост червоним та великими літерами додати "ось здається ворог проявив себе".

На інше відповідати сенсу не бачу та й іншим нагадую що ти лише проплачений адвокат Зе-диявола, ніякі твої дописи не варті енергії витраченої на натискання клавіш.

Ще раз дякую, ти ідеально виконуєш роль показового Зе-зомбі(((

***

А тим часом бардак зростає на очах.

Зе-блазні ввели санкції (???) проти злочинів не зважаючи на такі дрібниці як кримінальний кодекс, наглядова рада Нафтогазу та кілька Зе-міністрів йдуть до біса, а інші Зе-посіпаки вводять держрегулювання цін на пальне, закладаючи підвалини для дефіциту бензину тощо...

https://censor.net/ua/news/3265411/5_iz ... novajennya

https://censor.net/ua/news/3265388/mini ... sekretarka

https://censor.net/ua/news/3265282/kabm ... lne_palyvo

Коментарі гарні, вітання Зе-адвокатам, у яких з рота виходить лише гуано
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Пт май 14, 2021 21:10, всего редактировалось 2 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пт май 14, 2021 20:55

А ось і відповідь як Зе-аматори утримують економіку на плаву та прогнози наслідків :evil:

Україна дедалі глибше занурюється до боргової прірви. Це відбувається через недалекоглядну політику уряду...

...Державні запозичення, за рахунок яких фінансується "Велике будівництво", лише здаються дешевими. За швидкі гроші, які отримує Мінфін тут і зараз, доведеться сплатити чималу ціну.

По-перше, влада створює ті самі проблеми, які свого часу створив Янукович. У 2014 році я власноруч ліквідував Дорожній фонд, оскільки він виявився перевантажений боргами. Як і сьогодні, за часів Януковича ніхто не думав, як будуть обслуговувати кредити, які залучив "Укравтодор".

Ми були змушені забрати ці борги на бюджет. Так само відбувається сьогодні. "Велике будівництво" фінансується за рахунок боргів, але джерел погашення цих боргів немає...

Держава не лише стимулює зростання боргової піраміди, а і розбещує державні банки. Замість виконання важливої місії стимулювання економіки, вони ведуть паразитарний спосіб існування та стимулюють таку саму поведінку діючої влади...

Вже рік минув з того часу, коли я оприлюднив свої розрахунки та віддав їх президенту та уряду. Хіба щось змінилося у поведінці влади? Лише одне: вона почала чомусь казати, що схеми вже припинили існування...

Наполегливість, з якою уряд продовжує сповідувати паразитарну модель поведінки, каже лише про одне. Він не збирається зупинятися. А зупинятися потрібно.

Як і будь-яка боргова піраміда, урядова піраміда ОВДП несе величезну небезпеку. Одного дня можливість гасити старі борги з відсотками за рахунок нових вичерпається. І тоді піраміда, наче мильна бульбашка, лусне. Так було з МММ, так було з російською борговою пірамідою 1998 року та українською 1999-го.

Якщо не спинитися зараз, ми можемо піти за поганим сценарієм Аргентини. Там через крах урядової боргової піраміди була паралізована фінансова система. Не функціонували комунальні служби, не було електрики, води та світла. Масові погроми та мародерства довелося припиняти за допомогою танків, які завели до міст, щоб заспокоїти натовп...

https://biz.censor.net/columns/3264510/ ... _shmigalya

І не кажіть що вас не застерігали :bad:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Пт май 14, 2021 23:06

Dragon

целые сутки готовил ответ видимо сильно я тебя мокнул :D

Бідний Гоша, щось таке ти смалиш на балконі, що галюцінуєш рожевими єдинорогами вочевидь)))

лучше единорогами от курения чем воображаемыми друзьями от одиночества))

Ти помітив що давно вже тупо огризаєшся, повторюючи одну й ту саму нудну дурню?)))

дурня это то что ты пишешь изо дня в день и того самого ватника из описанного тобой мема напоминаешь именно ты, но ты настолько туп что все равно не поймешь))

Аргументація твоя - повний відстій, тупо "Зе - наш боххх!" та "у всьому винен Порох")))

приведу свою цитату,
А вы в своей секте томособезвиза итак всех кто не молится на порошенко называете ватниками и агентами кремля, так что ничего нового

ты настолько туп что даже нет своих мыслей, ты тупо копипастишь мои мысли и идеи ну и еще с сайтов на которые тебе указывают твои кураторы))

Оці твої порівняння себе любимого та твоїх дріб'язкових чилачав з аналітикою рівня західних дипломатів та чиновників МВФ...

но почему-то из вас с Ильей рукопожатным с теми-же дипломатами является только Илья, а о существовании такого великого ученого как ты эти самые дипломаты даже не догадываются)) так ответь сам на вопрос чье мнение авторитетнее твое или Ильи))

Ще раз для особливо загальмованих - Пономарьов у твоєму репості повторив меми рашепропаганди щодо "почухати нарід Дамбасссса".

с Пономаревым я знаком и нормально общаюсь уже несколько лет, на твоем фоне он сверхпатриот украины, но почему он больший патриот украины чем ты я тебе не объясню потому что ты тупой и не способен воспринимать информацию отличную от того что пишут на буквах))

На інше відповідати сенсу не бачу та й іншим нагадую що ти лише проплачений адвокат Зе-диявола, ніякі твої дописи не варті енергії витраченої на натискання клавіш.

жду подтверждения тобой этих слов иначе в дальнейшем буду обращаться к тебе не иначе чем трепло))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Пт май 14, 2021 23:16

Dragon писал(а):А ось і відповідь як Зе-аматори утримують економіку на плаву та прогнози наслідків :evil:

Україна дедалі глибше занурюється до боргової прірви. Це відбувається через недалекоглядну політику уряду...

...Державні запозичення, за рахунок яких фінансується "Велике будівництво", лише здаються дешевими. За швидкі гроші, які отримує Мінфін тут і зараз, доведеться сплатити чималу ціну.

По-перше, влада створює ті самі проблеми, які свого часу створив Янукович. У 2014 році я власноруч ліквідував Дорожній фонд, оскільки він виявився перевантажений боргами. Як і сьогодні, за часів Януковича ніхто не думав, як будуть обслуговувати кредити, які залучив "Укравтодор".

Ми були змушені забрати ці борги на бюджет. Так само відбувається сьогодні. "Велике будівництво" фінансується за рахунок боргів, але джерел погашення цих боргів немає...

Держава не лише стимулює зростання боргової піраміди, а і розбещує державні банки. Замість виконання важливої місії стимулювання економіки, вони ведуть паразитарний спосіб існування та стимулюють таку саму поведінку діючої влади...

Вже рік минув з того часу, коли я оприлюднив свої розрахунки та віддав їх президенту та уряду. Хіба щось змінилося у поведінці влади? Лише одне: вона почала чомусь казати, що схеми вже припинили існування...

Наполегливість, з якою уряд продовжує сповідувати паразитарну модель поведінки, каже лише про одне. Він не збирається зупинятися. А зупинятися потрібно.

Як і будь-яка боргова піраміда, урядова піраміда ОВДП несе величезну небезпеку. Одного дня можливість гасити старі борги з відсотками за рахунок нових вичерпається. І тоді піраміда, наче мильна бульбашка, лусне. Так було з МММ, так було з російською борговою пірамідою 1998 року та українською 1999-го.

Якщо не спинитися зараз, ми можемо піти за поганим сценарієм Аргентини. Там через крах урядової боргової піраміди була паралізована фінансова система. Не функціонували комунальні служби, не було електрики, води та світла. Масові погроми та мародерства довелося припиняти за допомогою танків, які завели до міст, щоб заспокоїти натовп...

https://biz.censor.net/columns/3264510/ ... _shmigalya

І не кажіть що вас не застерігали :bad:


после долговых обязательств Яресько нам нечего бояться, но критиковать яресько было нельзя потому что "не розгойдуйте човен" и "путiннападе")))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Сб май 15, 2021 09:20

Dragon писал(а):
На інше відповідати сенсу не бачу та й іншим нагадую що ти лише проплачений адвокат Зе-диявола, ніякі твої дописи не варті енергії витраченої на натискання клавіш.

Ще раз дякую, ти ідеально виконуєш роль показового Зе-зомбі(((


У тебя пластинку заело ? :D Внимательно перечитал твои посты - каждый раз повторяешь одно и тоже. В отличии от Гоши ты неубедителен :cry:



PS. Ты сам прекрасно понимаешь что сивый политический труп.Но бабло не пахнет.
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Сб май 15, 2021 09:41

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
На інше відповідати сенсу не бачу та й іншим нагадую що ти лише проплачений адвокат Зе-диявола, ніякі твої дописи не варті енергії витраченої на натискання клавіш.

Ще раз дякую, ти ідеально виконуєш роль показового Зе-зомбі(((


У тебя пластинку заело ? :D Внимательно перечитал твои посты - каждый раз повторяешь одно и тоже. В отличии от Гоши ты неубедителен :cry:



PS. Ты сам прекрасно понимаешь что сивый политический труп.Но бабло не пахнет.

...і тут підтягнулася артилерія, щоб врятувати потрапившого у засідку через тупість командира загону піхотинців...)))
Армен, скоріше висилай за Гошею евакуаційні гелікоптери, боєць відбивається з останніх сил, у нього закінчується бабло на пропаганду)))

***

"P.S." Я чудово розумію до якої прірви ми йдемо, і що Порох один з небагатьох хто може у критичній ситуації стати зокрема "кризовим менеджером".
Я тебе щонайменше двічі застерігав щодо небезпеки від яника та кацапів, застерігаю втретє щодо Зеків
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Сб май 15, 2021 10:07, всего редактировалось 3 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20