А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Сб май 15, 2021 09:50

Gosha писал(а):
Ще раз для особливо загальмованих - Пономарьов у твоєму репості повторив меми рашепропаганди щодо "почухати нарід Дамбасссса".

с Пономаревым я знаком и нормально общаюсь уже несколько лет,

О чорт, то ось воно що, ось хто тобі мозочок промиває!
Хлопці, всі почули з яким гівном спілкується наш Гоша?
Ось що є одним з головних джерел його зомбування

Gosha писал(а):
На інше відповідати сенсу не бачу та й іншим нагадую що ти лише проплачений адвокат Зе-диявола, ніякі твої дописи не варті енергії витраченої на натискання клавіш.

жду подтверждения тобой этих слов иначе

Підтвердження чого, що ти вигорожуєш Зе-банду вже півроку, реально якесь ще підтвердження потрібно???
Як страшно)))
Проблема в тому що більше читати твою бездарну маячню я не буду, просто буду знов застерігати усіх що ти знов пропагаєш Зе-фігню.
І до речі якщо що можу теж додавати до звернення кілька гарних епітетів, накшталт "посібника рашистів" згідно твого зізнання
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Сб май 15, 2021 10:00

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):А ось і відповідь як Зе-аматори утримують економіку на плаву та прогнози наслідків :evil:

Україна дедалі глибше занурюється до боргової прірви. Це відбувається через недалекоглядну політику уряду...

...Державні запозичення, за рахунок яких фінансується "Велике будівництво", лише здаються дешевими. За швидкі гроші, які отримує Мінфін тут і зараз, доведеться сплатити чималу ціну.

По-перше, влада створює ті самі проблеми, які свого часу створив Янукович. У 2014 році я власноруч ліквідував Дорожній фонд, оскільки він виявився перевантажений боргами. Як і сьогодні, за часів Януковича ніхто не думав, як будуть обслуговувати кредити, які залучив "Укравтодор".

Ми були змушені забрати ці борги на бюджет. Так само відбувається сьогодні. "Велике будівництво" фінансується за рахунок боргів, але джерел погашення цих боргів немає...

Держава не лише стимулює зростання боргової піраміди, а і розбещує державні банки. Замість виконання важливої місії стимулювання економіки, вони ведуть паразитарний спосіб існування та стимулюють таку саму поведінку діючої влади...

Вже рік минув з того часу, коли я оприлюднив свої розрахунки та віддав їх президенту та уряду. Хіба щось змінилося у поведінці влади? Лише одне: вона почала чомусь казати, що схеми вже припинили існування...

Наполегливість, з якою уряд продовжує сповідувати паразитарну модель поведінки, каже лише про одне. Він не збирається зупинятися. А зупинятися потрібно.

Як і будь-яка боргова піраміда, урядова піраміда ОВДП несе величезну небезпеку. Одного дня можливість гасити старі борги з відсотками за рахунок нових вичерпається. І тоді піраміда, наче мильна бульбашка, лусне. Так було з МММ, так було з російською борговою пірамідою 1998 року та українською 1999-го.

Якщо не спинитися зараз, ми можемо піти за поганим сценарієм Аргентини. Там через крах урядової боргової піраміди була паралізована фінансова система. Не функціонували комунальні служби, не було електрики, води та світла. Масові погроми та мародерства довелося припиняти за допомогою танків, які завели до міст, щоб заспокоїти натовп[/b]...

https://biz.censor.net/columns/3264510/ ... _shmigalya

І не кажіть що вас не застерігали :bad:


после долговых обязательств Яресько нам нечего бояться, но критиковать яресько было нельзя потому что "не розгойдуйте човен" и "путiннападе")))

О, наш Гоша у чергове пукнув у калюжу.
Посол Канади та функціонер МВФ казали що за часів Порошенко йшли правильним шляхом...
Економіст Уманський каже що Янукович та Зелень йдуть у боргову прірву...
Борислав Береза аналізує небезпечні тенденції держрегулювання у бізнесі...
Але наш мажор заперечує що все навпаки, що саме Азіров та Зе-дурень молодці, бо йому ж так примарилося!
Ну звісно, він це робить виключно безкоштовно, виключно від щирої любові до клоунади(((
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Сб май 15, 2021 11:11

Dragon писал(а):...і тут підтягнулася артилерія, щоб врятувати потрапившого у засідку через тупість командира загону піхотинців...)))
Армен, скоріше висилай за Гошею евакуаційні гелікоптери, боєць відбивається з останніх сил, у нього закінчується бабло на пропаганду)))


Пока наблюдаю обратное :D Боец разделывает тебя под ноль по всем правилам. :lol:

Dragon писал(а):"P.S." Я чудово розумію до якої прірви ми йдемо, і що Порох один з небагатьох хто може у критичній ситуації стати зокрема "кризовим менеджером".
Я тебе щонайменше двічі застерігав щодо небезпеки від яника та кацапів, застерігаю втретє щодо Зеків


  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Сб май 15, 2021 12:27

ARMEN писал(а):
Пока наблюдаю обратное :D Боец разделывает тебя под ноль по всем правилам. :lol:

:lol: :lol: :lol:
Нажаль на інтелектуальний двобій ви прийшли неозброєними (с) :D

АРМЕН, ти дійсно не помітив як твій юний вихованець Гоша тількино опустив вас-опонентів усіх разом нижче плинтуса? :shock:

Gosha писал(а):
На інше відповідати сенсу не бачу та й іншим нагадую що ти лише проплачений адвокат Зе-диявола, ніякі твої дописи не варті енергії витраченої на натискання клавіш.

жду подтверждения тобой этих слов иначе в дальнейшем буду обращаться к тебе не иначе чем трепло))

Дехто вже кілька років бездоказово заявляють що я та інші "порохоботи" (с) підтримують Пороха тощо лише за гроші)))
Відповідно ж до логіки нашого милого мажорчика усі хто так кажуть - ТРЕПЛА (с)))
Тобто сам Гоша, ти та інші опоненти - усі разом виявляється трепла (с))) суто за логікою цього мудрогеля :crazy:
Вітаю з черговим інтелектуальним досягненням Зе-фанів :Bravo:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Сб май 15, 2021 15:33

Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):
Пока наблюдаю обратное :D Боец разделывает тебя под ноль по всем правилам. :lol:

:lol: :lol: :lol:
Нажаль на інтелектуальний двобій ви прийшли неозброєними (с) :D

АРМЕН, ти дійсно не помітив як твій юний вихованець Гоша тількино опустив вас-опонентів усіх разом нижче плинтуса? :shock:

Gosha писал(а):
На інше відповідати сенсу не бачу та й іншим нагадую що ти лише проплачений адвокат Зе-диявола, ніякі твої дописи не варті енергії витраченої на натискання клавіш.

жду подтверждения тобой этих слов иначе в дальнейшем буду обращаться к тебе не иначе чем трепло))

Дехто вже кілька років бездоказово заявляють що я та інші "порохоботи" (с) підтримують Пороха тощо лише за гроші)))
Відповідно ж до логіки нашого милого мажорчика усі хто так кажуть - ТРЕПЛА (с)))
Тобто сам Гоша, ти та інші опоненти - усі разом виявляється трепла (с))) суто за логікою цього мудрогеля :crazy:
Вітаю з черговим інтелектуальним досягненням Зе-фанів :Bravo:


Этим постом, ты лишний раз доказал, как Гоша прав, в отношении тебя.Он ПЕРВЫМ попросил тебя это ДОКАЗАТЬ.В ответ юлишь как уж, и просто перекрутил (как всегда) всё наоборот, в стиле - сам дурак.Если ты НАСТОЯЩИЙ МУЖИК то докажи, а потом потребуй того же самого от своего оппонента. И после этого, уже будет ясно кто настоящий звездобол.А пока извини, я вижу в тебе только маленького малыша ещё с обосранной задницей.

И обьясни мне пжл, почему ты оскорбляешь работающего и успешного человека словом - мажор ?
Зависть ?
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Сб май 15, 2021 19:45

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):
Пока наблюдаю обратное :D Боец разделывает тебя под ноль по всем правилам. :lol:

:lol: :lol: :lol:
Нажаль на інтелектуальний двобій ви прийшли неозброєними (с) :D

АРМЕН, ти дійсно не помітив як твій юний вихованець Гоша тількино опустив вас-опонентів усіх разом нижче плинтуса? :shock:

Gosha писал(а):
На інше відповідати сенсу не бачу та й іншим нагадую що ти лише проплачений адвокат Зе-диявола, ніякі твої дописи не варті енергії витраченої на натискання клавіш.

жду подтверждения тобой этих слов иначе в дальнейшем буду обращаться к тебе не иначе чем трепло))

Дехто вже кілька років бездоказово заявляють що я та інші "порохоботи" (с) підтримують Пороха тощо лише за гроші)))
Відповідно ж до логіки нашого милого мажорчика усі хто так кажуть - ТРЕПЛА (с)))
Тобто сам Гоша, ти та інші опоненти - усі разом виявляється трепла (с))) суто за логікою цього мудрогеля :crazy:
Вітаю з черговим інтелектуальним досягненням Зе-фанів :Bravo:


Этим постом, ты лишний раз доказал, как Гоша прав, в отношении тебя.Он ПЕРВЫМ попросил тебя это ДОКАЗАТЬ.В ответ юлишь как уж, и просто перекрутил (как всегда) всё наоборот, в стиле - сам дурак.Если ты НАСТОЯЩИЙ МУЖИК то докажи, а потом потребуй того же самого от своего оппонента. И после этого, уже будет ясно кто настоящий звездобол.А пока извини, я вижу в тебе только маленького малыша ещё с обосранной задницей.

И обьясни мне пжл, почему ты оскорбляешь работающего и успешного человека словом - мажор ?
Зависть ?

Що?????????????
Ви з 2014...2019 оббріхували мене та інших "проплаченими порохоботами", а тепер захвилювалися що когось з вас так обізвали????????
Ой які ви двуликі насправді, проявили у всій красі товариськість, об'єктивність та виваженість)))
Всралися феєрично на очах у всіх та ще й намагаєтеся перевести стрілки)))

***

Ось тепер вас здається пройняло по-справжньому.
Ви звикли що ви сильні та брутальні, а опоненти ваші ввічливі та поступливі.
Але ось вам відповіли у вашому ж стилі.
Якщо людина веде себе як мажор - вихваляється шикарними автівкою та намагається принизити людей інших "сословій" (а я пам'ятаю як він іронізував ще над кораблебудівниками) - то він наривається на відповідну характеристику.
Забув епітети накшталт "порохофіли", "тімошонки" та ін. "веселі" слова?
Невже думали що все безкарно?
Хтось мабуть думав що це буде весело нацькувати Гошу на нас, але ж у цю гру можуть грати командно з обох боків.
Допоки один модератор "непомітно" редагував дописи за одну із сторін, інші модератори зі сміхом передивлялися логи...
Ви отримали невеличкий сеанс психоаналізу, побачивши у дзеркалі себе.
Не сподобалося?
Мені теж.
Ні ваша поведінка, не моя, тут усі "молодці".
Заздрості немає, бо у мене інакший життєвий шлях, який має інші пріоритети досягнень.
Я поважаю успіхи Гоші, я поважаю твоє військове минуле.
Але чи варто через це дозволяти ваше хамство абощо?
Робіть висновки - хочете іншого спілкування відповідно поводьтеся інакше.
Зокрема досить усіх державників обзивати "порохоботами" та намагатися чмирити "слабких".
Вам по-людські пропонували просто визнати що ваша віра у Зе невиправдана, як свого часу у Яника.
Після цього все б змінилося.
Ми б повибачалися одне перед одним за грубість, усі пішли б на заспокоєння, ми б це пережили та відновили звичне спілкування на форумі.
Але ви вирішили реагувати вороже.
І не треба все звертати на мене, ви відштовхнули й Д-ра Кліма, й МедМакса, й інших.
Думайте чи варто сваритися далі
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение wuster » Вс май 16, 2021 08:47

Недогетьман в найбільш прихильному до себе місті у вихідний день зібрав 100 чоловік. І то, десь 40 - це свита, що з ним приїхала.
  • 0

Вложения
20210516_052708.jpg
20210516_052708.jpg (255.81 КБ) Просмотров: 2820
Аватара пользователя
wuster
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: Сб окт 11, 2014 10:08
Откуда: Львов
Репутация: 9

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс май 16, 2021 11:11

Dragon
О чорт, то ось воно що, ось хто тобі мозочок промиває!
Хлопці, всі почули з яким гівном спілкується наш Гоша?
Ось що є одним з головних джерел його зомбування
Тупое гавно здесь одно это ты Алексей, до Ильи тебе в мыслительном и аналитическом плане как до неба таракану)) я ещё с очень большим количеством людей знаком, и из табора порошенко тоже, но я не буду тебе рассказывать о их алчности и циничности ты все равно не поверишь ибо туп))

Підтвердження чого, що ти вигорожуєш Зе-банду вже півроку, реально якесь ще підтвердження потрібно???
Як страшно)))
Проблема в тому що більше читати твою бездарну маячню я не буду, просто буду знов застерігати усіх що ти знов пропагаєш Зе-фігню.
І до речі якщо що можу теж додавати до звернення кілька гарних епітетів, накшталт "посібника рашистів" згідно твого зізнання

Трепло, я жду подтверждения того что я проплачен, ты утверждаешь это, значит у тебя есть доказательства, вот и предоставь их, если нет значит ты трепло.
Я пишу о том что зеленский точно не хуже пороха, еще пишу о том что порошенко просрал главный шанс в новейшей истории Украины, пишу о том что он алчное, двуличное животное которое ни в коем случае нельзя повторно допускать до власти, еще пишу что зеленский это не панацея, остальное не более чем твои влажные фантазии))


Ты уже не в первый раз говоришь что отвечать мне не будешь но видимо даже в этом банальном вопросе как и во всех остальных ты не умеешь отвечать за базар, даже в таком вопросе ты проявляешь себя дешевым треплом))

Ты регулярно добавляешь всевозможные эпитеты в мой адрес, я добавляю пожёстче и так идёт до тех пор пока ты в очередной раз не обсираешься и бежишь за помощью у модерам))
Ты сам повышаешь градус диалога, не ожидая что оппоненты поднимут его ещё выше, и когда тебя обоснованно называют треплом ты обижаешься и скыглыш как малолетняя девчонка))

Посол Канади та функціонер МВФ казали що за часів Порошенко йшли правильним шляхом...
Економіст Уманський каже що Янукович та Зелень йдуть у боргову прірву...
Борислав Береза аналізує небезпечні тенденції держрегулювання у бізнесі...

Трепло, ты где-то сотый раз ссылаешься на посла канады который здесь не живёт и не имеет отношения к реальной экономике))
Шо там у березы с его новым проектом партии а-ля зелёных?)) не получилось?)) не прошло?))
Авторитет, не поспоришь))) очередное чучело которое оторвали от корыта и он снова туда лезет, а хейт это лучший способ привлечь внимание к себе, но ты туп и не поймёшь))

Дехто вже кілька років бездоказово заявляють що я та інші "порохоботи" (с) підтримують Пороха тощо лише за гроші)))
Відповідно ж до логіки нашого милого мажорчика усі хто так кажуть - ТРЕПЛА (с)))

Трепло, никто из вышеперечисленных не утверждал в безальтернативной форме что ты проплаченный, так подкалывали, в формате, понимаем, контора платит, а ты сказал утвердительно что я проплаченный зе-бот, ну так вот и докажи теперь что я проплаченный, иначе буду требовать под твоей аватаркой сделать подпись «трепло» или «брехун»))

Якщо людина веде себе як мажор - вихваляється шикарними автівкою та намагається принизити людей інших "сословій" (а я пам'ятаю як він іронізував ще над кораблебудівниками) - то він наривається на відповідну характеристику.

Я имею право иронизировать на тему судостроения ибо прошёл через разных «спецов» которые строят из себя великих но на практике не умеют умножить два на два))
Про сословия никто никогда не иронизировал, не ври, исходя из того что благодаря твоим предкам интеллигенция, кулаки, буржуазия и прочие кто выше чернорабочих были истреблены как понятие я не верю в классовое разделение в современном украинском обществе. Это тебе для справки, чтобы ты больше не выглядел идиотом когда приписываешь мне то чего я не говорил))
Про машины, в данный момент я катаюсь на дизельном saab 9-3 2010го года, который три недели назад пригнал из Швейцарии, за таможню отдал 150% стоимости машины (спасибо пороху за это)
А свои машины распродал, оставил только Инфинити но на Инфинити уже не первый год катается моя младшая сестра, забирать у нее машину естественно не буду. Причина проста-есть куда вкладывать, да и ремонт и стройка и большие пробеги и мне вообще не западло кататься на машине которая стоит в несколько раз дешевле чем то на чем я обычно езжу, у меня есть цели и есть куда расти и развиваться, но если ты любого человека который зарабатывает больше тебя считаешь мажором то мне тебя жалко, ты действительно ничтожное трепло и в очередной раз умножил себя на ноль))

Ви звикли що ви сильні та брутальні, а опоненти ваші ввічливі та поступливі.
нет, мы привыкли общаться с людьми которые отвечают за свои слова, а если человек неправ, пустозвон и трепло то привыкли говорить ему в лицо что он неправ, пустозвон и трепло, еще мы привыкли общаться с людьми которые адекватно воспринимают информацию а не бронелобо цитируют заученные цитаты, особенно когда понимают что неправы.

Хтось мабуть думав що це буде весело нацькувати Гошу на нас, але ж у цю гру можуть грати командно з обох боків.
Допоки один модератор "непомітно" редагував дописи за одну із сторін, інші модератори зі сміхом передивлялися логи...
Ви отримали невеличкий сеанс психоаналізу, побачивши у дзеркалі себе.
Не сподобалося?

Олег правил мои посты где я тебя называл так как не стесняясь могу назвать в глаза но эта форма общения для форума неприемлема. Если ты считаешь что сглаживать конфликт не меняя сути написаного это плохая черта модератора то психоаналитик и кризис менеджер из тебя такой-же как и учёный и политический стратег))

Заздрості немає, бо у мене інакший життєвий шлях, який має інші пріоритети досягнень.

Есть, и ее как и желчи в тебе очень много, теорию потребностей Маслоу ещё никто не отменял.

Але чи варто через це дозволяти ваше хамство абощо?
Робіть висновки - хочете іншого спілкування відповідно поводьтеся інакше.

Хамство и повышение градуса диалога каждый раз допускаешь ты и в конце когда не тянешь по причине трусости, слабости и понимания что заврался и запутался тут ты начинаешь взывать всех к понижению градуса и взаимному уважению, и так происходит уже не первый и не пятый раз, выглядит это смешно, особенно в исполнении взрослого мужика который называет себя уважаемым человеком.

Зокрема досить усіх державників обзивати "порохоботами" та намагатися чмирити "слабких".

Ты чмыришь только зеленского, ошибок пороха ты не признаешь, ты не хочешь (не можешь) понять что есть первостепенно а что вторично, по этой причине ты необъективен.

Вам по-людські пропонували просто визнати що ваша віра у Зе невиправдана, як свого часу у Яника.
Після цього все б змінилося.
Ми б повибачалися одне перед одним за грубість, усі пішли б на заспокоєння, ми б це пережили та відновили звичне спілкування на форумі.

А вам предлагают признать что порох просрал главный шанс в новейшей истории Украины и что его ни в коем случае нельзя допускать до власти, но вы не признаете.
Для особо одарённых в тысячный раз повторяю зеленский не панацея но он точно лучше попоха.
Признайте, покайтесь, взаимные извинения придут сами.

Але ви вирішили реагувати вороже.
І не треба все звертати на мене, ви відштовхнули й Д-ра Кліма, й МедМакса, й інших.
Думайте чи варто сваритися далі

Уверен на 1000% что если я позвоню медмаксу или климу никаких конфликтов у нас не будет и на политические темы мы точно найдём общий язык.

Ты задаешь тон разговора и повышаешь градус, но на выходе не тянешь и сливаешься, по этому во избежание очередного витка твоего самоунижения советую тебе не повышать градус и фильровать базар.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс май 16, 2021 17:19

Gosha писал(а):Dragon
О чорт, то ось воно що, ось хто тобі мозочок промиває!
Хлопці, всі почули з яким гівном спілкується наш Гоша?
Ось що є одним з головних джерел його зомбування
Тупое гавно здесь одно это ты Алексей, до Ильи тебе в мыслительном и аналитическом плане как до неба таракану)) я ещё с очень большим количеством людей знаком, и из табора порошенко тоже, но я не буду тебе рассказывать о их алчности и циничности ты все равно не поверишь ибо туп))

Ах ти ж бридота мала, ти вигорожуєш якогось кацапа-перебіжчика, ще й ображаючи українців!
Напівватне ти непорозуміння з промитим мозком - алчність свою знаєш куди засунь?
Ти зраджуєш ідеям незалежності, як і твої куміри мерзенні, а про гроші розмова не йдеться

Gosha писал(а):
Підтвердження чого, що ти вигорожуєш Зе-банду вже півроку, реально якесь ще підтвердження потрібно???
Як страшно)))
Проблема в тому що більше читати твою бездарну маячню я не буду, просто буду знов застерігати усіх що ти знов пропагаєш Зе-фігню.
І до речі якщо що можу теж додавати до звернення кілька гарних епітетів, накшталт "посібника рашистів" згідно твого зізнання

Трепло, я жду подтверждения того что я проплачен, ты утверждаешь это, значит у тебя есть доказательства, вот и предоставь их, если нет значит ты трепло.
Я пишу о том что зеленский точно не хуже пороха, еще пишу о том что порошенко просрал главный шанс в новейшей истории Украины, пишу о том что он алчное, двуличное животное которое ни в коем случае нельзя повторно допускать до власти, еще пишу что зеленский это не панацея, остальное не более чем твои влажные фантазии))

Трепло (с), ти та інші багаторазово обзивали нас-опонентів ботами - ви отримали відповідь.
Що, пригарає?
Відчуйте задоволення яке заслужили!
Ти пишеш нісенітниці, маячню та маніпулюєш слова порівнюючи безмозку ляльку Богдана/Коломойського/Єрмака з успішними державниками - безкоштовно?
Тоді ти неадекватний


Gosha писал(а):Ты уже не в первый раз говоришь что отвечать мне не будешь но видимо даже в этом банальном вопросе как и во всех остальных ты не умеешь отвечать за базар, даже в таком вопросе ты проявляешь себя дешевым треплом))

Визнаю, це моя слабкість - захоплення твоїм маразмом с точки зору психіатрії

Gosha писал(а):Ты регулярно добавляешь всевозможные эпитеты в мой адрес, я добавляю пожёстче и так идёт до тех пор пока ты в очередной раз не обсираешься и бежишь за помощью у модерам))
Ты сам повышаешь градус диалога, не ожидая что оппоненты поднимут его ещё выше, и когда тебя обоснованно называют треплом ты обижаешься и скыглыш как малолетняя девчонка))

Пів року тому ти поліз із скандалом у затухаючу суперечку, роздмухав її, намагався пересперечатися з купою людей, забрехався та намагаєшся тримати гарну міну за поганої гри.
Це жалюгідно

Gosha писал(а):
Посол Канади та функціонер МВФ казали що за часів Порошенко йшли правильним шляхом...
Економіст Уманський каже що Янукович та Зелень йдуть у боргову прірву...
Борислав Береза аналізує небезпечні тенденції держрегулювання у бізнесі...

Трепло, ты где-то сотый раз ссылаешься на посла канады который здесь не живёт и не имеет отношения к реальной экономике))
Шо там у березы с его новым проектом партии а-ля зелёных?)) не получилось?)) не прошло?))
Авторитет, не поспоришь))) очередное чучело которое оторвали от корыта и он снова туда лезет, а хейт это лучший способ привлечь внимание к себе, но ты туп и не поймёшь))

Трепло ти (с), ти невзмозі заперечити жодному їхньому АРГУМЕНТУ по суті, лише жалюгідно намагаєшся скомпрометувати поважних людей - але це ще більш жалюгідно

Gosha писал(а):
Дехто вже кілька років бездоказово заявляють що я та інші "порохоботи" (с) підтримують Пороха тощо лише за гроші)))
Відповідно ж до логіки нашого милого мажорчика усі хто так кажуть - ТРЕПЛА (с)))

Трепло, никто из вышеперечисленных не утверждал в безальтернативной форме что ты проплаченный, так подкалывали, в формате, понимаем, контора платит, а ты сказал утвердительно что я проплаченный зе-бот, ну так вот и докажи теперь что я проплаченный, иначе буду требовать под твоей аватаркой сделать подпись «трепло» или «брехун»))

Трепло (с), ви неодноразово стверджували будь-яку фігню не замислюючись щодо наслідків, вас зловили - і ось ти ганебно викручуєшся
Тоді я буду наполягати щоб тебе викинули з форуму як зомбованого рашистами неадеквата який не здатен нормально спілкуватися

Gosha писал(а):
Якщо людина веде себе як мажор - вихваляється шикарними автівкою та намагається принизити людей інших "сословій" (а я пам'ятаю як він іронізував ще над кораблебудівниками) - то він наривається на відповідну характеристику.

Я имею право иронизировать на тему судостроения ибо прошёл через разных «спецов» которые строят из себя великих но на практике не умеют умножить два на два))
Про сословия никто никогда не иронизировал, не ври, исходя из того что благодаря твоим предкам интеллигенция, кулаки, буржуазия и прочие кто выше чернорабочих были истреблены как понятие я не верю в классовое разделение в современном украинском обществе. Это тебе для справки, чтобы ты больше не выглядел идиотом когда приписываешь мне то чего я не говорил))

Що ти тут ще гавкаєш про моїх предків, нахабний мажоре?

Gosha писал(а):Про машины, в данный момент я катаюсь на дизельном saab 9-3 2010го года, который три недели назад пригнал из Швейцарии, за таможню отдал 150% стоимости машины (спасибо пороху за это)
А свои машины распродал, оставил только Инфинити но на Инфинити уже не первый год катается моя младшая сестра, забирать у нее машину естественно не буду. Причина проста-есть куда вкладывать, да и ремонт и стройка и большие пробеги и мне вообще не западло кататься на машине которая стоит в несколько раз дешевле чем то на чем я обычно езжу, у меня есть цели и есть куда расти и развиваться, но если ты любого человека который зарабатывает больше тебя считаешь мажором то мне тебя жалко, ты действительно ничтожное трепло и в очередной раз умножил себя на ноль))

Мажором тебе назвали спочатку жартома виключно за манеру спілкування - тепер ти лише задкуєш бо занадто вже зашкварився

Gosha писал(а):
Ви звикли що ви сильні та брутальні, а опоненти ваші ввічливі та поступливі.
нет, мы привыкли общаться с людьми которые отвечают за свои слова, а если человек неправ, пустозвон и трепло то привыкли говорить ему в лицо что он неправ, пустозвон и трепло, еще мы привыкли общаться с людьми которые адекватно воспринимают информацию а не бронелобо цитируют заученные цитаты, особенно когда понимают что неправы.

У якому саме місці ти відповідаєш за слова?
Там де вигорожуєш кацапа чи там де брешеш на своїх?

Gosha писал(а):
Хтось мабуть думав що це буде весело нацькувати Гошу на нас, але ж у цю гру можуть грати командно з обох боків.
Допоки один модератор "непомітно" редагував дописи за одну із сторін, інші модератори зі сміхом передивлялися логи...
Ви отримали невеличкий сеанс психоаналізу, побачивши у дзеркалі себе.
Не сподобалося?

Олег правил мои посты где я тебя называл так как не стесняясь могу назвать в глаза но эта форма общения для форума неприемлема. Если ты считаешь что сглаживать конфликт не меняя сути написаного это плохая черта модератора то психоаналитик и кризис менеджер из тебя такой-же как и учёный и политический стратег))

Йой, навіщо ти здав бідного Олежку, я ж не згадував ніяких імен?)))
Згладжував конфлікти Д-р Клім коли колись модерував тему

Gosha писал(а):
Заздрості немає, бо у мене інакший життєвий шлях, який має інші пріоритети досягнень.

Есть, и ее как и желчи в тебе очень много, теорию потребностей Маслоу ещё никто не отменял.

Поціновувач Азірова ще згадує якісь теорії економіки, ой лишенько

Gosha писал(а):
Але чи варто через це дозволяти ваше хамство абощо?
Робіть висновки - хочете іншого спілкування відповідно поводьтеся інакше.

Хамство и повышение градуса диалога каждый раз допускаешь ты и в конце когда не тянешь по причине трусости, слабости и понимания что заврался и запутался тут ты начинаешь взывать всех к понижению градуса и взаимному уважению, и так происходит уже не первый и не пятый раз, выглядит это смешно, особенно в исполнении взрослого мужика который называет себя уважаемым человеком.

Я неодноразова на протязі років спілкування на форумі намагався пригальмовувати різні конфлікти, бо знаю як це неприємно.
Але дехто з вас звик вважати це лише проявом слабкості - і зараз ти не знаєш що робити, бо вже не радий що роздмухав сварку, а задкувати не вмієш через мажорність

Gosha писал(а):
Зокрема досить усіх державників обзивати "порохоботами" та намагатися чмирити "слабких".

Ты чмыришь только зеленского, ошибок пороха ты не признаешь, ты не хочешь (не можешь) понять что есть первостепенно а что вторично, по этой причине ты необъективен.

Я чмирю (с) те гівно яке робить гівно, з кожним днем ситуація погіршується, а ти лише намагаєшся відволікати увагу через застарілі суб'єктивні образи на людей з команди Пороха

Gosha писал(а):
Вам по-людські пропонували просто визнати що ваша віра у Зе невиправдана, як свого часу у Яника.
Після цього все б змінилося.
Ми б повибачалися одне перед одним за грубість, усі пішли б на заспокоєння, ми б це пережили та відновили звичне спілкування на форумі.

А вам предлагают признать что порох просрал главный шанс в новейшей истории Украины и что его ни в коем случае нельзя допускать до власти, но вы не признаете.
Для особо одарённых в тысячный раз повторяю зеленский не панацея но он точно лучше попоха.
Признайте, покайтесь, взаимные извинения придут сами.

Але це брехня з твого боку!
Томос, безвіз, реформи, санкції...
Це всесвітньо визнані беззаперечні досягнення команди Пороха.
Ти намагаєшся їх ігнорувати але ти тупо неправий

Gosha писал(а):
Але ви вирішили реагувати вороже.
І не треба все звертати на мене, ви відштовхнули й Д-ра Кліма, й МедМакса, й інших.
Думайте чи варто сваритися далі

Уверен на 1000% что если я позвоню медмаксу или климу никаких конфликтов у нас не будет и на политические темы мы точно найдём общий язык.

Ты задаешь тон разговора и повышаешь градус, но на выходе не тянешь и сливаешься, по этому во избежание очередного витка твоего самоунижения советую тебе не повышать градус и фильровать базар.

Особливо до тих у кого купляєш шини абощо подзвони, приємно поспілкуйся, отримай запевнення у повазі... до статків сім'ї)))
Можливо по телефону ти й вмієш бути більш ввічливим, але тут ти поводишся як малолітній хуліган та як проплачений Зе-бот.
Фільтруй базар (с), посіпака рашистів та Зе
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс май 16, 2021 17:24

Ну що панове субаристи, кінець епохи бідності настає по-повній? :bad:

После того как 14 мая в Кабмине установили государственное регулирование цен на топливо, на некоторых украинских заправках перестали реализовывать бензин и ДТ высокого качества...

АЗК "ОККО".
По словам компании, были приостановлены продажи "PULLS 95" и "PULLS DIESEL". В связи с невыгодной ценой сбыта...

на АЗК "Shell" также перестали продавать высококлассное топливо, такое как "V-Power"...

О прекращении реализации премиального топлива "95 Mustang" и "ГП + Mustang" сообщили и в сети АЗС "WOG"...

https://telegraf.com.ua/biznes/finansyi ... china.html

Також КЛО повідомило...

Віслюкова сеча у очі та віслюкова сеча у бензобак - спільне досягнення Зе-команди та усіх тих хто його підтримує :bad:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Andr3y » Вс май 16, 2021 18:30

Гоша - бан неделю за оскорбление и переход на личности
Дракон - бан неделю за оскорбление и переход на личности
Армен, деда, в тебя выстрел холостым

Напоминаю всем о правилах форума. Буду наказывать за нарушение.
З.Ы.: вроде ж здесь нет школоло, взрослые мужчины, а не можете держать себя в руках (((
  • 0

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение msgarry » Пн май 17, 2021 20:42

  • 0

Forester SJ 2.5
msgarry
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Сб авг 03, 2013 20:39
Откуда: Дніпро
Репутация: 492

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение igor. » Вт май 18, 2021 08:20

https://youtu.be/VZJG_RKktBQ --B.Info про Медвідчука :evil:
  • 1

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение EJ20 » Ср май 19, 2021 09:26


Там и про Порошенко, если что. Если до этого в Порошенке еще маломальское доверие было (типа жертва обстоятельств и т.д.), то после обнародования этих материалов - никаких сомнений нет, типичная кремлевская марионетка.
  • 0

Слава Україні, смерть ворогам!
Аватара пользователя
EJ20
 
Сообщения: 406
Зарегистрирован: Чт апр 05, 2012 10:42
Репутация: 77

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Ср май 19, 2021 10:16

EJ20 писал(а):
Там и про Порошенко, если что. Если до этого в Порошенке еще маломальское доверие было (типа жертва обстоятельств и т.д.), то после обнародования этих материалов - никаких сомнений нет, типичная кремлевская марионетка.

Ага, ага... :lol:
Що ми маємо в сухому залишку.
1. Медведчук не є ніякою ручною собачкою Путіна. Він не є його довіреною особою, а для випадкових коротких зустрічей йому доводиться проходити усі кола пекла. Як Медведчук, власне, завжди і говорив.
2. Медведчук не входить в коло близьких душевних людей до сепарських керівників. Вони його брутально ігнорили, вони йому недовіряли, вони називали його представником Києва, який працює на київську владу. Як Медведчук, власне, завжди і говорив.
3. Медведчук - рівновіддалений від Путіна та Порошенка переговорник. Як Медведчук, власне, завжди і говорив.
4. Медведчук навіть не хотів цим займатись, але два президенти вручили йому цю почесну та клопітливу роботу. Як Медведчук, власне, завжди і говорив.
5. Коли для Медведчука замаячила перспектива ожити у великій українській політиці, він втратив усілякий інтерес до біготні між Путіним та Порошенком. Він обрав роботу на Україну. Як Медведчук, власне, завжди і говорив.
Себто, Медведчук завжди був з нами щирим та говорив нам майже суцільну правду. Кой-де, може, і говорив співрозмовникам приємні їм речі, але того вимагає формат переговорника, який дуже хоче помирити два конфліктуючі угрупування. Порошенко он після усього теж жав руку Путіну та обнімав його лагідними словами. Бо того вимагає мудрий хтивий дипломатичний формат.
Медведчук - молодець. Він непогано справився зі своєю роботою. З вас, Вікторе Володимировичу, Бігусу пляхан. І те, що ваш фан-клуб дивився цей фільм з обісцяними від радості штанами, я ні на секунду не сумніваюсь. Усі неприємні про вас міфи, які розпускались недобросовісними політиками, розвінчані. Віват, Медведчук! (С)
  • 1

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22

cron