А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ребус » Пн фев 03, 2020 01:03

Я вот подождал недельку и всё ничего.
После того, как я спросил адептов "лишь бы не порох", какие есть хотя бы не факАПы или достижения у ЗЕбэни.
И резко исчезли из темы все "хуже не будет"
  • 0

RED LINE
Аватара пользователя
ребус
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Вт мар 23, 2010 11:55
Откуда: Запорожье
Репутация: 357

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение igor. » Пн фев 03, 2020 11:31

https://youtu.be/wQhV3cFkgwQ -- :evil:
https://youtu.be/qJY7M6VE1C4 -- так і не відповів на питання кодіровки каналів.
https://youtu.be/mPES8yVCN_4 -- :good:
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение igor. » Пн фев 03, 2020 21:26

  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вт фев 04, 2020 10:22

Володимир Зеленський надав некоректну інформацію про тенденцію зменшення обстрілів на Донбасі :bad:


19 січня ізраїльське видання The Times of Israel опублікувало інтерв’ю з Володимиром Зеленським. У ньому президент України зазначив, що “кількість обстрілів значно скорочується”, хоча тенденції до зменшення вогню в зоні ООС не спостерігається.

Цитата: “Є дуже складні питання. Я бачу прогрес, оскільки кількість обстрілів значно скорочується. Але все ще присутні” (Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю інтернет-виданню The Times of Israel, 19.01.2020 )
Це була відповідь Зеленського на запитання журналіста The Times of Israel “Чи є прогрес у досягненні миру на Донбасі”. І це ствердження не є правдивим.

Ми проаналізували щоденні звіти
Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) за січень 2020 року. Згідно з ними можна стверджувати, що тенденції до зменшення вогню в зоні ООС не спостерігається.

Так протягом двох тижнів напередодні інтерв’ю Зеленського у звітах Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні переважала інформація про збільшення кількості порушень режиму припинення вогню у порівнянні з попереднім звітним періодом у січні 2019 року.
Наприклад, 17 січня 2020 року в зоні проведення ООС місією ОБСЄ було зафіксовано 690 вибухів, в той час, як 17 січня 2019 року їх було 280, тобто, майже втричі менше. 16 січня поточного року було зафіксовано 280 вибухів проти 140 цього ж дня у 2019 році.

Загалом за два тижні, що передували інтерв’ю Зеленського (4-18 січня 2020 р.) Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ опублікувала 13 звітів про кількість порушень режиму припинення вогню у Донецькій та Луганській областях. З них у чотирьох ідеться про збільшення показника порушень режиму припинення вогню одночасно в обох областях і лише у двох – про зменшення таких показників одночасно в обох областях.

Той самий тренд підтверджує аналіз за три попередні місяці. У грудні Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ у семи звітах відзначила одночасне збільшення кількості обстрілів в обох областях проти трьох звітів – про одночасне зменшення. У листопаді – чотири звіти про одночасне збільшення кількості порушень припинення режиму вогню проти трьох про одночасне зменшення. У жовтні – сім проти чотирьох відповідно.

Також про збільшення кількості обстрілів заявив очільник Міністерства закордонних справ Вадим Пристайко. “Що стосується Мінського процесу і збільшення обстрілів , ми звісно стурбовані цим. Ми обговорювали це з новим діючим головою ОБСЄ, що це означає – спроби зриву процесу чи співпадіння багатьох факторів, які призвели до зростання обстрілів, ” – сказав Вадим Пристайко 20 січня 2020 року, під час спільної пресконференції з головою ОБСЄ Еді Рамою. Тобто на наступний день після публікації інтерв’ю Володимира Зеленського, в якому він стверджував протилежне...

https://bihus.info/volodymyr-zelenskyj- ... a-donbasi/

Тобто тупо збрехав на користь ворогу :evil:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вт фев 04, 2020 10:37

А пам'ятаєте як ЗЕйолопа попереджав зокрема Клімкін що звільняти моряків та інших полонених треба не "аби як", а чітко згідно вимог міжнародного морського трибуналу та ін. процедур?

Оце результат бездумного волання "вєрнітє пацанофф" замість дипломатичної боротьби, який по суті дозволив Рашці виглядати "миротворцем" :bad:

...Проєкт /рішення щодо зняття санкцій з рашистьської делегації у ПАРЄ/ був підготовлений у моніторинговому комітеті одним з ключових лобістів Росії у ПАРЄ, нідерландським лівим Тіні Коксом... Він пропонує уникнути накладання на РФ будь-яких обмежень та стверджує, що Росія показала прогрес у виконанні вимог ПАРЄ...

Тіні Кокс також знайшов ознаки того, що Росія "виправляє" проблеми, через які вона перебувала під санкційним тиском. Він навів два таких приклади: обмін ув’язненими, включаючи повернення українських моряків, захоплених поблизу Керченської протоки, а також відновлення платежів Росії до бюджету Ради Європи...

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 9/7105711/

А чого рашисти вимагатимуть за наступні скавчання ЗЕблазня? :evil:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Ср фев 05, 2020 07:36

ребус писал(а):Я вот подождал недельку и всё ничего.
После того, как я спросил адептов "лишь бы не порох", какие есть хотя бы не факАПы или достижения у ЗЕбэни.
И резко исчезли из темы все "хуже не будет"

Им погоняло зачетное прилепили - МОНОСБРОД ! :uaflag2:
  • 2

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Johnny » Ср фев 05, 2020 14:30

Canton писал(а):
ребус писал(а):Я вот подождал недельку и всё ничего.
После того, как я спросил адептов "лишь бы не порох", какие есть хотя бы не факАПы или достижения у ЗЕбэни.
И резко исчезли из темы все "хуже не будет"

Им погоняло зачетное прилепили - МОНОСБРОД ! :uaflag2:


Я так понимаю "МОНОСБРОД" - это к Мише и Олегу относится?
Верно? Ведь конкретно в данной ситуации ты об этом! Потому что Ребус четко написал что после вопросов о достижениях зе они не заходили и не ответили Вам.
  • 0

WRX STI
Оригинальные запчасти на весь модельный ряд Subaru 067 56 семь семь семь 9 семь
Аватара пользователя
Johnny
 
Сообщения: 3323
Зарегистрирован: Вт окт 28, 2008 17:11
Откуда: Днепр
Репутация: 114

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Ср фев 05, 2020 14:51

Johnny писал(а):Потому что Ребус четко написал что после вопросов о достижениях зе они не заходили и не ответили Вам.

Я ваще в теме не был месяц...Баня, знаете ли, она затягивает, чертовски увлекательное занятие... :P
Так шо МНЕ никто не мог отвечать или не отвечать...
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Ср фев 05, 2020 19:41

Canton писал(а):
Johnny писал(а):Потому что Ребус четко написал что после вопросов о достижениях зе они не заходили и не ответили Вам.

Я ваще в теме не был месяц...Баня, знаете ли, она затягивает, чертовски увлекательное занятие... :P
Так шо МНЕ никто не мог отвечать или не отвечать...


Агов, шановні, якщо хтось не помітив - у нас "головнокомандувач" бреше на користь ворогу!!!



19 січня ізраїльське видання The Times of Israel опублікувало інтерв’ю з Володимиром Зеленським. У ньому президент України зазначив, що “кількість обстрілів значно скорочується”, хоча тенденції до зменшення вогню в зоні ООС не спостерігається



А для декого важливіше ізящная словєсность?

Тоді може згадаємо всі "приємні" слова щодо "порохоботів/філів/..."?

Може пригадаємо вельми шляхетне висловлення щодо "ї...нутих"?

Ви у рашистьському концтаборі теж із своїми будете сперечатися як правильно до інших звертатися - "гражданін" чи "пан"?

%)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Ср фев 05, 2020 20:20

Нагадую, опонентам пропонується визнати свою помилку!

Ваша помилкова політична та навіть життєва позиція призвела до загрози існуванню держави, загрожує нашому благополуччю та навіть усім нашим життям.

Поки ви це не осмислите ми всі будемо буксувати у багнюці, ніяких змін на краще неможливо буде досягти, зрозумійте це!

А от після зізнання можна буде обговорювати загальну культуру спілкування, особисто вибачатися одне перед одним тощо.

Тоді я особисто та впевнений й інші патріоти готові будемо вибачатися за дещо надмірну гостроту висловлювань
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение sergey190860 » Ср фев 05, 2020 20:54

Dragon писал(а):Тоді я особисто та впевнений й інші патріоти готові будемо вибачатися за дещо надмірну гостроту висловлювань

Напомнило анекдот:
Сын папе о даме идущей впереди: Папа, смотри какая жопа!
Отец: Закрой рот не говори так больше! Нет такого слова.
Сын: Странные вы взрослые. Жопа есть, а слова нет.
  • 0

Outback 3.0R 2009 Steel Silver Metallic.
Аватара пользователя
sergey190860
 
Сообщения: 1153
Зарегистрирован: Ср ноя 11, 2009 14:34
Откуда: Odessa
Репутация: 577

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ребус » Ср фев 05, 2020 20:56

Johnny писал(а):
Я так понимаю "МОНОСБРОД" - это к Мише и Олегу относится?
Верно? Ведь конкретно в данной ситуации ты об этом! Потому что Ребус четко написал что после вопросов о достижениях зе они не заходили и не ответили Вам.

Жека, мой вопрос в большинстве своём безадресный.
То есть он и к тебе адресован тоже.
  • 2

RED LINE
Аватара пользователя
ребус
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Вт мар 23, 2010 11:55
Откуда: Запорожье
Репутация: 357

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Oleg B » Ср фев 05, 2020 22:01

Johnny писал(а):
Canton писал(а):
ребус писал(а):Я вот подождал недельку и всё ничего.
После того, как я спросил адептов "лишь бы не порох", какие есть хотя бы не факАПы или достижения у ЗЕбэни.
И резко исчезли из темы все "хуже не будет"

Им погоняло зачетное прилепили - МОНОСБРОД ! :uaflag2:


Я так понимаю "МОНОСБРОД" - это к Мише и Олегу относится?
Верно? Ведь конкретно в данной ситуации ты об этом! Потому что Ребус четко написал что после вопросов о достижениях зе они не заходили и не ответили Вам.

Я так зрозумів, що МОНОСБРОД - це новий синоним слова "монобільшість" в Раді.
  • 0

Forester 2.5Turbo 2007MY, APS DR-55 Rotated Turbo, APS FMIC, Kelford 272, Darton, UTEC, 6MT Forester STI.
Мій Форік
Аватара пользователя
Oleg B
 
Сообщения: 940
Зарегистрирован: Пн июн 18, 2007 17:57
Откуда: Kyiv
Репутация: 213

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение maik » Ср фев 05, 2020 23:03

Dragon писал(а):Нагадую, опонентам пропонується визнати свою помилку!

А тут хоть один из них есть? :D
ПЭдрилы против ЗЭбилов.... - оппонентов не встречал.
  • 0

о5о658о8оо - разборка Subaru, Tesla, Leaf, Bolt.
Слава Україні!
Аватара пользователя
maik
 
Сообщения: 536
Зарегистрирован: Вс дек 27, 2009 22:30
Откуда: Днепр
Репутация: 855

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ребус » Ср фев 05, 2020 23:19

maik писал(а):
Dragon писал(а):Нагадую, опонентам пропонується визнати свою помилку!

А тут хоть один из них есть? :D
ПЭдрилы против ЗЭбилов.... - оппонентов не встречал.

Кстати, мои вопросы были с цитатой Вашего сообщения. Потому можно уже начинать отвечать, если есть, что сказать...
  • 1

RED LINE
Аватара пользователя
ребус
 
Сообщения: 125
Зарегистрирован: Вт мар 23, 2010 11:55
Откуда: Запорожье
Репутация: 357

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19