А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Вт апр 06, 2021 16:12

Gosha писал(а):[

То о чем вы сейчас написали уже вдоль и поперек муссируют на многих тг-каналах и в фейсбучеке, а вариант полноценной горячей фазы обсуждают даже в телевизоре, так что нифига это не секретная информация...


Журнал Мурзилка забыли...
Все предсказуемо, а потому скучно...
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вт апр 06, 2021 17:11

Canton писал(а):Все предсказуемо, а потому скучно...


увы, тут с вами не поспоришь.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт апр 06, 2021 21:41

Gosha писал(а):Dragon

Не будь-які, а ті які мене тривожать через небезпеку нашому життю тощо.
Яскравий приклад - вчорашні новини.
У нас загострення на фронті, а головнокомандувач чортзнаде займається чортзначим

Главнокомандующий уже вернулся в украину, за это время ничего не произошло, можешь дальше спать спокойно, твой главнокомандующий с тобой и охраняет твой сон :D

Те що повернувся це добре, йому ще сидіти за зловживання владою та зраду.

Знов загиблі але "нічого ж не сталося" -

https://www.bbc.com/ukrainian/news-56652576

Gosha писал(а):
Ми))) викладаємо посилання на авторитетні джерела постійно, зокрема й на DW, яке нещодавно викладало розслідування щодо розпіареного "великого будівництва" тощо.
Також ми постійно закликаємо перевіряти новини.
Що у відповідь?
У 99% ви розповідаєте як вам особисто сподобався асфальт десь біля Золотоноші, тролите та вимагаєте поваги до некомпетентного керівника нашим життям.
Може ви йому передасте у керування свій бізнес тоді?
Можу навіть рекламне гасло запропонувати - "віддамо бізнес у керівництво будь-якого наркомана, без досвіду та вміння, виключно як новому литцю".


да, буквы это очень авторитетное издание, ага, такое-же как и пятый анал))

Щонайменше значно об'єктивніші та інформативніші ніж твої ІМХО та понти.

І знов маніпулятор ти наш забув згадати DW щодо "великого крадівництва")))

До речі то що щодо бізнес-плану - віддати бізнес якому-небудь невігласу для експерименту?
Нове обличчя з народу обери алкаша абощо щоб точно не був пов'язаний ні з ким та продемонструй як він розбудує корпорацію тощо

Gosha писал(а):ну вот я проверил твои "манипуляционные-новости" 80% информации или фейк или вырваные из контекста фразы,
вот живой пример твоей манипуляции

Ні, головне допомогти Катару з футболом!

Зеленський хоче поділитися з Катаром досвідом України для проведення ЧС-2022...

вот отчет ОП о поездке

https://www.president.gov.ua/ru/news/prezident-ukrayini-zustrivsya-z-premyer-ministrom-ministrom-67789
о футболе есть но последним пунктом, но что-же это за зеленоненависник который увидит хоть один плюс в его работе))

Ну звісно горезвісна Мендель дурню не напише)))

Правда були ще поїздки у Оман та ін. - а інвестиції падають, ніяких проривних досягнень немає.

То чи домовилися до чогось більш корисного ніж футбол, чи ви все ще порожнім обіцянкам радієте?

Люди вже порівнюють футбольні успіхи Зе з Янучаром, коли нічого не виходило гарного, окрім великого дерибану на футболі та афери з підготовкою/відміною Євроасоціації

Gosha писал(а):я так могу продолжать очень долго, но к сожалению сейчас много работы и нет особо времени вникать и разбирать твои фейки.

А ваші маніпуляції вже давно люди спостерігають, онови методички, там вам нові інструкції роздають -

https://zn.ua/POLITICS/sluham-naroda-ob ... skoho.html

Gosha писал(а):Дракон вернись на 100-200-300-400-500 страниц назад и посчитай сколько раз ты предсказал "звиздец уже завтра" и обвал экономики, и перевыборы, и коалицию всех против зе, и развал партии и что гомноканалы за несколько недель восстановятся и путина в одессе еще год назад прогнозировал...

Вже забув "бажання міру у очах Путіна" та мітинги біля ОПи щоб він не здав?
Вже забув Сивоху якого пенделями вигнали патріоти?
Вже забув блюзнірські заяви Фокіна?
Вже забув несвоєчасне здорожчання гривні та оновлені тарифи?
Вже забув проблеми з МВФ?
Все ще ігноруєш падіння ВВП (ще до карантину) та відтік інвестицій?
Все ще не помічаєш епідемію яка реально загрожує?
Все ще не помічаєш що "цвинтар" та "наш" працюють, замінивши собою 112 по суті?
Все ще не помічаєш що СН голосує з різними, бо проблеми з більшістю?
Все ще не помічаєш загроз Одесі та Харкову?
Загрози кризи та війни все також актуальні - лише відстрочені короткостроковими позиками та приходом Байдена.
Те що до критичної межі ми ще не дійшли це диво яке поки що якось тримається, не більше того, тому все ще попереду

Gosha писал(а):я давно понимаю цену твоему слову и товим предсказаниям... но к огромному счастью твои слова не имеют никакого отношения к реальной жизни)

Ціну твоїм вихвалянням теж всі все більше бачать, продовжуй у дно заглиблюватися, нагадаємо вашу прведінку коли ситуація погіршиться

Gosha писал(а):
Зустрічне питання тоді, шановні панове модератори, а чи не здається вам що пан Gosha зайвий на цьому форумі взагалі?
По-друге він не любить Субару(((


Лишний на этом форуме только один человек и это ты Дракон, от тебя никакого толку в технических и-или практических вопросах, только политика, срач, обсирание всех и восхваление сывочолого,

Ой лишенько, не помітив кількох розважально-інформаційних тем які я веду, ну буває, ти ж наш улюблений маніпулятор

Gosha писал(а): надеюсь ты отдаешь себе отчет что именно благодаря этой теме форум и умер а юзеры переругались, кстати это не моя мысль но я с ней полностью согласен.

О, добре що нагадав!

Тепер питання до усіх, а чому це лише 1 тема нібито псує весь форум?

Дуже легко не псувати собі настрій - просто не читати, і все!

Тема ж зупинялася на тижні та майже місяці, де ж обговорення автомобілів?

Але ж всі розуміють що тема важлива, актуальна, що дехто дійсно всрався та відчуває смуток.

Але замість відвертої розмови, замість пошуку компромісу - просять кумедних хлопчиків з великими понтами помститися тим хто їх тикає обличчям у помилки

Gosha писал(а):я не не люблю субару я ее реально оцениваю.

То це саме тому ти вперто намагаєшся псувати настрій усім хто хвалить Субару?
Подивись на себе збоку - хтось радіє саме такій Субару якою вона є, а ти лізеш псувати настрій.

Не намагався колись просто промовчати, не пхати з будь-якого приводу свої особисті фантазії щоб хоч якось останнє слово залишити за собою?

Давай давай ще, ілюструй надалі об'єктивність, вихованість та ввічливість узагальненого обличчя опонентів
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт апр 06, 2021 22:03

Ще раз, окремо.

Є пропозиція перемир'я до опонентів.

До усіх опонентів, не лише до одного "веселуна" який тут на чергуванні.

Визнайте що із Зе вас надурили, що обіцяли інше, що ви хотіли як краще, але вийшло... не дуже.

Визнайте як хочете, без жодних вибачень, без жодних принижень, без скандалів та кепкування.

Просто визнайте що не вийшо.

У відповідь я з повагою особисто зокрема готовий вибачитися за брутальне нагадування та ін.

Потім ми зможемо говорити більш нормально, без зайвих сварок.

Я впевнений що компроміс можливий.

Ну зрозумійте ж що доводить до сказу намагання робити вигляд що "всьо хорошо прєкрасная маркіза".

Подумайте, проста фраза "дійсно на дуже вийшло" могло би бути кроком до порозуміння дійсно
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вт апр 06, 2021 23:01

Dragon
как же ты задолбал с своим воем на болоте

Те що повернувся це добре, йому ще сидіти за зловживання владою та зраду.

на фоне папередников зеленский тупо ангел и если кто и должен сидеть за гос измену то это его попередник.

Знов загиблі але "нічого ж не сталося" -

https://www.bbc.com/ukrainian/news-56652576

полный пи...ец но мы в этих реалиях уже седьмой год живем...

Щонайменше значно об'єктивніші та інформативніші ніж твої ІМХО та понти.

сложно обсуждать такое понятие как ИМХО с человеком у которого по определению нет своего мнения, и еще раз скажу то что ты считаешь понтами это просто нормальная жизнь, тебя тоже какой-то бомж наверняка считает очень крутым чуваком))

До речі то що щодо бізнес-плану - віддати бізнес якому-небудь невігласу для експерименту?
Нове обличчя з народу обери алкаша абощо щоб точно не був пов'язаний ні з ким та продемонструй як він розбудує корпорацію тощо

определенно лучше отдать свою компанию в управлению топу но из меньшей структуры и под четким контролем следить как она растет чем отдавать ее в руки топу кто по определению ворует и из под полы приторговывает с прямыми конкурентами и садит на ЗП кума директора прямого конкурента))
а алкашей нам больше не надо, был уже один на должности генпрокурора))

Ну звісно горезвісна Мендель дурню не напише)))
Правда були ще поїздки у Оман та ін. - а інвестиції падають, ніяких проривних досягнень немає.
То чи домовилися до чогось більш корисного ніж футбол, чи ви все ще порожнім обіцянкам радієте?
Люди вже порівнюють футбольні успіхи Зе з Янучаром, коли нічого не виходило гарного, окрім великого дерибану на футболі та афери з підготовкою/відміною Євроасоціації

Мендель напишет то что тебе как обывателю достаточно знать))
остальное как говорил выше господин Кантон не более чем ваша гипотеза))

Загрози кризи та війни все також актуальні - лише відстрочені короткостроковими позиками та приходом Байдена.
Те що до критичної межі ми ще не дійшли це диво яке поки що якось тримається, не більше того, тому все ще попереду

ага, чудо-чудное и диво-дивное :lol:
впереди жесткое отторжение рашки на всех фронтах и для украины оно будет очень болезненным и кровавым, но обсуждать это с тобой нет смысла, ты считаешь что важнее говорить на украинском чем прекратить экономические отношения с рашкой.

Ціну твоїм вихвалянням теж всі все більше бачать, продовжуй у дно заглиблюватися, нагадаємо вашу прведінку коли ситуація погіршиться

каждый раз когда я думаю что это дно снизу ты стучишься))
ситуация будет становится хуже, но причины иные чем ты думаешь.

Ой лишенько, не помітив кількох розважально-інформаційних тем які я веду, ну буває, ти ж наш улюблений маніпулятор
вселенная-жизнь-разум?) насколько я помню тему тебе отдали чтобы ты не флудил где не попадя))

О, добре що нагадав!
Тепер питання до усіх, а чому це лише 1 тема нібито псує весь форум?
Дуже легко не псувати собі настрій - просто не читати, і все!
Тема ж зупинялася на тижні та майже місяці, де ж обговорення автомобілів?
Але ж всі розуміють що тема важлива, актуальна, що дехто дійсно всрався та відчуває смуток.
Але замість відвертої розмови, замість пошуку компромісу - просять кумедних хлопчиків з великими понтами помститися тим хто їх тикає обличчям у помилки

потому что конфликт и неприятие мнения другой стороны в политическом конфликте по определению ведет к неприязному отношению которое так или иначе проецируется на общение в других темах, плохо что ты этого не понимаешь.

не будет здесь обсуждения автомобилей знаешь почему? потому что когда например Кроливец писал что ваг топ и определенно лучше субару, его закидывали шапками, хотя по факту могу подтвердить что он прав и ваг реально лучше.

Компромисса с людьми которые не понимают какую самую главную и фундаментальную ошибку допустил порошенко и почему он величайшее зло в новейшей истории Украины по определению быть не может.
Свои дешевые выпады про смешных мальчиков с большими понтами оставь при себе, те к кому ты обращаешься понимают что это зависть и понимание своего пожизненного лузерства.

То це саме тому ти вперто намагаєшся псувати настрій усім хто хвалить Субару?
Подивись на себе збоку - хтось радіє саме такій Субару якою вона є, а ти лізеш псувати настрій.


до тех пор пока мне никто не рассказывает что я идиот и переплатил дофига денег за свою инфинити или бнв и самая лучшая машина в мире это тридцатилетняя атмо-субару на наварке и проставках под амморты я не буду называть субару говном, не впаривайте мне то что я уже прошел.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вт апр 06, 2021 23:15

Dragon писал(а):Ще раз, окремо.

Є пропозиція перемир'я до опонентів.

До усіх опонентів, не лише до одного "веселуна" який тут на чергуванні.

Визнайте що із Зе вас надурили, що обіцяли інше, що ви хотіли як краще, але вийшло... не дуже.

Визнайте як хочете, без жодних вибачень, без жодних принижень, без скандалів та кепкування.

Просто визнайте що не вийшо.

У відповідь я з повагою особисто зокрема готовий вибачитися за брутальне нагадування та ін.

Потім ми зможемо говорити більш нормально, без зайвих сварок.

Я впевнений що компроміс можливий.

Ну зрозумійте ж що доводить до сказу намагання робити вигляд що "всьо хорошо прєкрасная маркіза".

Подумайте, проста фраза "дійсно на дуже вийшло" могло би бути кроком до порозуміння дійсно


аналогичная просьба к сторонникам порошенко

1) признайте что порошенко просрал главный шанс в новейшей истории украины

2) признайте что прикрываясь благими намерениями в реалии порошенко продолжал напрямую работать с врагом и агрессором

3) признайте что судебная и прочие реформы провалены абсолютно сознательно

4) признайте что такое алчное животное ни в коем случае больше нельзя допускать к власти.

5) признайте что порошенко не собирался ничего менять а просто переодел в вышиванки и возглавил оставленную донецкими коррупционную систему.

так как обманули всю страну с однотуровым порошенко, так наверное больше не получится никогда и не у кого...

для тебя персонально повторю еще раз я не голосовал за зеленского, но все равно по прошествии двух лет считаю его лучшей альтернативой порошенко.
И только после этого можно будет начинать какой-то диалог.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср апр 07, 2021 07:43

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):Ще раз, окремо.

Є пропозиція перемир'я до опонентів.

До усіх опонентів, не лише до одного "веселуна" який тут на чергуванні.

Визнайте що із Зе вас надурили, що обіцяли інше, що ви хотіли як краще, але вийшло... не дуже.

Визнайте як хочете, без жодних вибачень, без жодних принижень, без скандалів та кепкування.

Просто визнайте що не вийшо.

У відповідь я з повагою особисто зокрема готовий вибачитися за брутальне нагадування та ін.

Потім ми зможемо говорити більш нормально, без зайвих сварок.

Я впевнений що компроміс можливий.

Ну зрозумійте ж що доводить до сказу намагання робити вигляд що "всьо хорошо прєкрасная маркіза".

Подумайте, проста фраза "дійсно на дуже вийшло" могло би бути кроком до порозуміння дійсно


аналогичная просьба к сторонникам порошенко

1) признайте что порошенко просрал главный шанс в новейшей истории украины

Про який "головний шанс" йде мова?
Наздогнати та перегнати Швейцарію за 5 років по команді "країна оновись, раз-два"?
Чи успішно виборювати незалежність від Рашки, з урахуванням наявних засобів, перш за все?

Gosha писал(а):2) признайте что прикрываясь благими намерениями в реалии порошенко продолжал напрямую работать с врагом и агрессором

Мінські угоди зупинили наступ кацапів та забезпечили підгрунтя для західних санкцій

Gosha писал(а):3) признайте что судебная и прочие реформы провалены абсолютно сознательно

Судова реформа зокрема буксувала та стикалася з труднощами, але згідно звіту канадського посла та ін. загалом реформи рухалися успішно, неприпустимо це не визнавати

Gosha писал(а):4) признайте что такое алчное животное ни в коем случае больше нельзя допускать к власти.

На даний момент це найкращий з проукраїнських топ-менеджерів, а ті хто називає його "твариною" дещо неадекватні через те що ігнорують його користь для України

Gosha писал(а):5) признайте что порошенко не собирался ничего менять а просто переодел в вышиванки и возглавил оставленную донецкими коррупционную систему.

Томос, безвіз, відновлення ЗСУ, антипутинська коаліція, м'яка українізація, створення антикорупційних органів (які не дуже ефективні але є)...
Це те чого він досяг, все інше дрібниці на цьому фоні

Gosha писал(а):так как обманули всю страну с однотуровым порошенко, так наверное больше не получится никогда и не у кого...

Зеленський переплюнув набагато, обдурив більшість так, що ти навіть під час кризи принижуєшся захищаючи цю розмовляючу ляльку

Gosha писал(а):для тебя персонально повторю еще раз я не голосовал за зеленского, но все равно по прошествии двух лет считаю его лучшей альтернативой порошенко.

Якщо хтось підтримує на посаді головнокомандувача некомпетентного совкового актора не за гроші - виникають великі сумніви у його адекватності.
Невже одна особиста образа із бізнесом настільки затьмарила свідомість?

Gosha писал(а):И только после этого можно будет начинать какой-то диалог.

Доки ви не визнаєте досягнення Пороха та його команди - ні про які його "недоліки" нематиме сенс розмлвляти.

Якщо ви нерозрізняєте що важливіше від час війни - то ви ж нездатні будете зробити адекватний вибір будь-якого політика загалом!

Якщо це спільна позиція опонентів - почекаємо ще доки не заволаєте через кризу та нагадаємо, якщо лише твоя особиста - залиш цю розмову іншим
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Ср апр 07, 2021 08:39, всего редактировалось 1 раз.
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср апр 07, 2021 08:34

Gosha писал(а):Dragon
как же ты задолбал с своим воем на болоте

Бідний ти бідний, як ти втомився маніпулювати демагогією.
Погані хлопці ті хто тебе до цього примусив, не жаліють вони тебе.
Тобто багатий, вибач, хоча й бідний водночас)))

Gosha писал(а):
Те що повернувся це добре, йому ще сидіти за зловживання владою та зраду.

на фоне папередников зеленский тупо ангел и если кто и должен сидеть за гос измену то это его попередник.

Кумедно, скільки ваші клоуни карних справ проти Пороха вигадували - і що?
Бажання посадити Пороха після епікфейлів Рябошапки та Венедиктової сприймається вже у деякій мірі як діагноз

Gosha писал(а):
Знов загиблі але "нічого ж не сталося" -

https://www.bbc.com/ukrainian/news-56652576

полный пи...ец но мы в этих реалиях уже седьмой год живем...

А, тобто комедіанта на посаду головнокомандувача під час війни це "адекватний" вибір, авжеж

Gosha писал(а):
Щонайменше значно об'єктивніші та інформативніші ніж твої ІМХО та понти.

сложно обсуждать такое понятие как ИМХО с человеком у которого по определению нет своего мнения, и еще раз скажу то что ты считаешь понтами это просто нормальная жизнь, тебя тоже какой-то бомж наверняка считает очень крутым чуваком))

А у тебе немає своєї аналітики та тебе теж хтось десь вважає крутим, то й що?

Gosha писал(а):
До речі то що щодо бізнес-плану - віддати бізнес якому-небудь невігласу для експерименту?
Нове обличчя з народу обери алкаша абощо щоб точно не був пов'язаний ні з ким та продемонструй як він розбудує корпорацію тощо

определенно лучше отдать свою компанию в управлению топу но из меньшей структуры и под четким контролем следить как она растет чем отдавать ее в руки топу кто по определению ворует и из под полы приторговывает с прямыми конкурентами и садит на ЗП кума директора прямого конкурента))
а алкашей нам больше не надо, был уже один на должности генпрокурора))

Це ти про "топа" Коломойського?
Гарна спроба але ні.
Топ-менеджер повинен бути некомпетентним клоуном - це твій вибір, ти його зараз палко підтримуєш!
Будь-ласка, продемонструй нам успішність свого вибору та признач будь-якого кретина керуючим своїм бізнесом.
В разі успіху ми повіримо що Зе-аматор (це тобі за "сивочолого") це правильний вибір

Gosha писал(а):
Ну звісно горезвісна Мендель дурню не напише)))
Правда були ще поїздки у Оман та ін. - а інвестиції падають, ніяких проривних досягнень немає.
То чи домовилися до чогось більш корисного ніж футбол, чи ви все ще порожнім обіцянкам радієте?
Люди вже порівнюють футбольні успіхи Зе з Янучаром, коли нічого не виходило гарного, окрім великого дерибану на футболі та афери з підготовкою/відміною Євроасоціації

Мендель напишет то что тебе как обывателю достаточно знать))
остальное как говорил выше господин Кантон не более чем ваша гипотеза))

Мендель продемонструвала повну некомпетентність, починаючи від орфографії та закінчуючи географією.
Тому нема ніякої довіри до її маячні.
Так само як не відповідають одне одному слова та дії Зе-аматора (це тобі за "сивочолого")

Gosha писал(а):
Загрози кризи та війни все також актуальні - лише відстрочені короткостроковими позиками та приходом Байдена.
Те що до критичної межі ми ще не дійшли це диво яке поки що якось тримається, не більше того, тому все ще попереду

ага, чудо-чудное и диво-дивное :lol:
впереди жесткое отторжение рашки на всех фронтах и для украины оно будет очень болезненным и кровавым, но обсуждать это с тобой нет смысла, ты считаешь что важнее говорить на украинском чем прекратить экономические отношения с рашкой.

Йой, невже помітив?
І при цьому на керівних посадах невідомощо - це норм по-твоєму?
А падіння економіки у 2014 це ж через відторгнення, так, чи знов звинуватиш виключно особисто Пороха тощо?
Треба водночас згортати і вплив російської культури, і торгівлю з Рашкою.
Агресія Рашки пов'язана з її культурною/мовною експансією, скільки можна пояснювати

Gosha писал(а):
Ціну твоїм вихвалянням теж всі все більше бачать, продовжуй у дно заглиблюватися, нагадаємо вашу прведінку коли ситуація погіршиться

каждый раз когда я думаю что это дно снизу ты стучишься))
ситуация будет становится хуже, но причины иные чем ты думаешь.

Тобто раніше коли рашка пакостила був винен... Порох, а зараз коли рашка пакостить... хто завгодно окрім Зе?
Ти пиши, пиши, далі руйнуй свою репутацію та ілюструй рівень Зе-електорату

Gosha писал(а):
Ой лишенько, не помітив кількох розважально-інформаційних тем які я веду, ну буває, ти ж наш улюблений маніпулятор
вселенная-жизнь-разум?) насколько я помню тему тебе отдали чтобы ты не флудил где не попадя))

Та не може бути, ти вирішив знов настрій зіпсувати?
Як дивно, на тебе ж це не схоже, ти ж добрий казкар

Gosha писал(а):
О, добре що нагадав!
Тепер питання до усіх, а чому це лише 1 тема нібито псує весь форум?
Дуже легко не псувати собі настрій - просто не читати, і все!
Тема ж зупинялася на тижні та майже місяці, де ж обговорення автомобілів?
Але ж всі розуміють що тема важлива, актуальна, що дехто дійсно всрався та відчуває смуток.
Але замість відвертої розмови, замість пошуку компромісу - просять кумедних хлопчиків з великими понтами помститися тим хто їх тикає обличчям у помилки

потому что конфликт и неприятие мнения другой стороны в политическом конфликте по определению ведет к неприязному отношению которое так или иначе проецируется на общение в других темах, плохо что ты этого не понимаешь.

Тоді навіщо було обзиватися "педрофілами" тощо?
Ось отримали у відповідь - а дивуєтеся за що.
Ні, шановні, або ви визнаєте що поводилися негарно, а ми також, або...
Ну тоді будемо Субару обговорювати більш вузьким але дружнім колом

Gosha писал(а):не будет здесь обсуждения автомобилей знаешь почему? потому что когда например Кроливец писал что ваг топ и определенно лучше субару, его закидывали шапками, хотя по факту могу подтвердить что он прав и ваг реально лучше.

А ти без маніпуляцій взагалі колись щось пишеш?
Кролівцу перш за все за вперту напівватність докоряли.
А суперечки через Субару на субару-форумі це ж логічно що на субару-форумі за Субару люди.
А люди які проти Субару можуть піти з субару-форуму, це теж логічно.
Так само свої "підтвердження" ти теж можеш робити на ВАГфорумі, бо тут більше люблять Субару

Gosha писал(а):Компромисса с людьми которые не понимают какую самую главную и фундаментальную ошибку допустил порошенко и почему он величайшее зло в новейшей истории Украины по определению быть не может.

Ну тоді можливо компроміси з диваками які вважають "вєлічайшим злом" успішного топ-менеджера, а "класним головнокомандувачем" комедіанта й не дуже потрібні, а от з тими хто вже прокинувся від зомбування можливо було б доречно поспілкуватися.
Тому пропоную тобі трішки відпочити, розслабитися та не спамити у будь-яку розмову роблячи вигляд що ти уособлюєш весь субару-клуб навіть без Субару

Gosha писал(а):Свои дешевые выпады про смешных мальчиков с большими понтами оставь при себе, те к кому ты обращаешься понимают что это зависть и понимание своего пожизненного лузерства.

Але поводишся наче підліток-мажор який кожну хвилину нагадує який крутий, це несерйозно.
Якщо ти такий успішний та самодостатній то необов'язково всім про це нагадувати постійно, виникають підозри що насправді це успіх батьків і тебе це гнітить

Gosha писал(а):
То це саме тому ти вперто намагаєшся псувати настрій усім хто хвалить Субару?
Подивись на себе збоку - хтось радіє саме такій Субару якою вона є, а ти лізеш псувати настрій.


до тех пор пока мне никто не рассказывает что я идиот и переплатил дофига денег за свою инфинити или бнв и самая лучшая машина в мире это тридцатилетняя атмо-субару на наварке и проставках под амморты я не буду называть субару говном, не впаривайте мне то что я уже прошел.

На якій наварці, маніпулятор ти наш кумедний?
Гума майже нова відомого корейського бренду.
А підвіску підіймають часом навіть на новеньких автівках, пакет "погана дорога" навіть ВАГ мав пригадується.
А ще у Імпрези була модифікація Аутбек Спорт з підвищеним кліренсом.
А ще стійки спортивні можна регулювати по висоті зокрема деякі.
То ти це не знав чи просто зіпсувати настрій знов намагаєшся?
Що ти "ідіот який переплатив" (с) - це виключно твої слова, я цього не казав.
А казав я лише те що навіть 30річна Субару порівнювана навіть з новішими та статуснішими за задоволенням від водіння у будь-якій ситуації.
І що коштовні низькопрофільні колеса під час війни та кризи дещо недоречні через ризики.
От і все.
Але ж чому ти через це так нервуєш?
Невже боїшся що моя особиста окрема думка важливіша за думки великого тебе?
Загалом якщо я навкруги неправий та неуспішний... навіщо ж ти так воюєш зі мною?
Що, дійсно відчуваєш сумніви у собі?
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Ср апр 07, 2021 08:57, всего редактировалось 1 раз.
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср апр 07, 2021 08:57

это все что нужно знать о желании "компромисса" от сторонников порошенко))

признайте что вы дибилы и потом мы поговорим :lol: :facepalm:
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср апр 07, 2021 09:01

Gosha писал(а):это все что нужно знать о желании "компромисса" от сторонников порошенко))

признайте что вы дибилы и потом мы поговорим :lol: :facepalm:

Це ти знов маніпулюєш.

Ні, визнайте що Зе обіцяв вам інше, а тоді обговоримо все інше.

А ти намагаєшся перевести розмову на Пороха щоб зіпсувати розмову.

Ти ж все переводиш на Пороха, це твоє завдання/мулька.

Тобі персонально - визнай що томос та ін. важливі, тоді можна буде розмовляти про все інше

***

До речі, ти коли "зайнятий дуже" вимикай автоматичну реєстрацію на форумі, бо коли ти прискокуєш в тему через 10 секунд після того як тут хтось щось напише і довго уважно перечитуєш усе, твої казочки про те що ти тут виключно мимокрокоділ не дуже проходять
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср апр 07, 2021 09:17

Dragon писал(а):
Gosha писал(а):это все что нужно знать о желании "компромисса" от сторонников порошенко))

признайте что вы дибилы и потом мы поговорим :lol: :facepalm:

Це ти знов маніпулюєш.

Ні, визнайте що Зе обіцяв вам інше, а тоді обговоримо все інше.

А ти намагаєшся перевести розмову на Пороха щоб зіпсувати розмову.

Ти ж все переводиш на Пороха, це твоє завдання/мулька.

Тобі персонально - визнай що томос та ін. важливі, тоді можна буде розмовляти про все інше

***

До речі, ти коли "зайнятий дуже" вимикай автоматичну реєстрацію на форумі, бо коли ти прискокуєш в тему через 10 секунд після того як тут хтось щось напише і довго уважно перечитуєш усе, твої казочки про те що ти тут виключно мимокрокоділ не дуже проходять


Я просто знаю куда ты поведёшь диалог дальше и по этому сразу вывожу пороха за скобки))

Не вопрос, хотите чтобы мы думали о ком-то лучшем чем простофиля-зеленский (по вашему мнению) исключите из диалога порошенко который сознательно просрал главный шанс в новейшей истории Украины (по нашему мнению)
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср апр 07, 2021 15:44

Dragon


Про який "головний шанс" йде мова?


Порошенко не сделал главного он не изменил "систему координат" не сломал через колено старую коррупционную систему и не построил новую, но ты не понимаешь о чем идет речь по очень многим причинам.

почему не сделал-понятно, очень вежливо на этот вопрос ответил Аваков фразой "не было политической воли"

Судова реформа зокрема буксувала та стикалася з труднощами, але згідно звіту канадського посла та ін. загалом реформи рухалися успішно, неприпустимо це не визнавати
см.прошлый пункт, видимость реформ и реформы это в корне разные вещи, не отличать одно от другого по меньшей мере глупо.

На даний момент це найкращий з проукраїнських топ-менеджерів, а ті хто називає його "твариною" дещо неадекватні через те що ігнорують його користь для України

на данный момент порошенко это худшее что могло случиться с украиной после революции достоинства. Украине вообще глобально не везет с лидерами но тут нужно признавать какое общество такие и лидеры.


Зеленський переплюнув набагато, обдурив більшість так, що ти навіть під час кризи принижуєшся захищаючи цю розмовляючу ляльку

э нет, в алчности и двуликости нет равных порошенко, это нужно признать, очень каюсь что тогда не разобравшись и поддавшись массовому психозу проголосовал за него и поверил в то что бывший СДПУо шник захочет что-то изменить в той системе в которой он был взращен и в которой стал миллионером...

Якщо хтось підтримує на посаді головнокомандувача некомпетентного совкового актора не за гроші - виникають великі сумніви у його адекватності.

это однозначно лучше чем вышеописанный персонаж ибо все равно ни зеленский не порошенко в военных вопросах не принимает решения самостоятельно.

Невже одна особиста образа із бізнесом настільки затьмарила свідомість?

ситуация с нашим семейным бизнесом произошла летом 2014го года, все ее участники с противоположной стороны выхаркнули ее такой кровью что тебе и не снилось, большинство лишилось должностей, исходом на тот момент я был более чем доволен, тогда я был уверен что это не более чем отголоски старой системы но потом понял что нет) все вернулось на круги своя)
Напомни мне кстати где я на форуме хотя-бы раз в 2014-2019 годах высказал свое недовольство порошенко и компанией?

Доки ви не визнаєте досягнення Пороха та його команди - ні про які його "недоліки" нематиме сенс розмлвляти.

Якщо ви нерозрізняєте що важливіше від час війни - то ви ж нездатні будете зробити адекватний вибір будь-якого політика загалом!


главное "достижение" порошенко на посту президента украины это то что он снова вернул старые правила игры по которым кто больше дал тот и прав, кто больше занес того и тендер, кто больше заносит у того и тарифы на таможне лучше... нет, лично мне так не нравится, но так я тоже умею.

Мы как раз очень четко отличаем что первостепенно и поэтому ни при каких обстоятельствах не хотим впредь допускать порошенко обратно к власти.

Це ти про "топа" Коломойського?
Гарна спроба але ні.
Топ-менеджер повинен бути некомпетентним клоуном - це твій вибір, ти його зараз палко підтримуєш!
Будь-ласка, продемонструй нам успішність свого вибору та признач будь-якого кретина керуючим своїм бізнесом.
В разі успіху ми повіримо що Зе-аматор (це тобі за "сивочолого") це правильний вибір

до тех пор пока бюджетникам, платят заработную плату можешь смело считать правление "зэ-аматора" успешным))

Йой, невже помітив?
І при цьому на керівних посадах невідомощо - це норм по-твоєму?
А падіння економіки у 2014 це ж через відторгнення, так, чи знов звинуватиш виключно особисто Пороха тощо?
Треба водночас згортати і вплив російської культури, і торгівлю з Рашкою.
Агресія Рашки пов'язана з її культурною/мовною експансією, скільки можна пояснювати


просто напомню что идет всемирная пандемия и то что бюджетникам платится стабильная ЗП можно считать победой))
Кто-то помнится там ныл что ему в 2014-2016 годах урезали зп?))

Тобто раніше коли рашка пакостила був винен... Порох, а зараз коли рашка пакостить... хто завгодно окрім Зе?
Ти пиши, пиши, далі руйнуй свою репутацію та ілюструй рівень Зе-електорату


жду конкретную ссылку на мое такое высказывание, иначе твоя репутация будет.... такой-же как была, просто ты в очередной раз подтвердишь что ты трепло...

Та не може бути, ти вирішив знов настрій зіпсувати?
Як дивно, на тебе ж це не схоже, ти ж добрий казкар

а почему я должен говорить не так как было? ты постил свои посты где не попадя и не важно по теме или нет, и тебе выделили отдельную тему чтобы ты флудил в одном месте, правильно кстати и эту тему переименовывали в "Дракон моя борьба" ибо здесь повально твои посты и навязывание тобой своего мнения окружающим.

Тоді навіщо було обзиватися "педрофілами" тощо?
Ось отримали у відповідь - а дивуєтеся за що.
Ні, шановні, або ви визнаєте що поводилися негарно, а ми також, або...
Ну тоді будемо Субару обговорювати більш вузьким але дружнім колом


я пришел в эту тему меньше чем пол года назад, та манера в которой ты позволял себе высказываться в адрес других людей меня мягко говоря обескураживала, по этому и влез.
в ответ на свое поведение вы получили убитый форум, массовый отток субаристов в другие чаты и клубы... политика убила в общем-то очень дружный клуб, ты к этому причастен в первую очередь, надеюсь ты рад.

А ти без маніпуляцій взагалі колись щось пишеш?
Кролівцу перш за все за вперту напівватність докоряли.


какое вообще отношение это имеет к автомобильному клубу? кроливец выступал за днр-лнр? нет, кроливец тянул в рашкостан, опять-таки нет, то что тебе не нравится его позиция это твои проблемы, ты наверняка и мою позицию считаешь полуватной но это исключительно твои проблемы и проблемы твоего восприятия.
кроливец чисто по мужски вызывает у меня намного больше уважения чем например ты, в под 40 лет переехать на новое место и начать все с нуля и заново, отучить детей за границей и при этом сохранить свою позицию... уверен что не каждый на такое способен.

А суперечки через Субару на субару-форумі це ж логічно що на субару-форумі за Субару люди.
А люди які проти Субару можуть піти з субару-форуму, це теж логічно.
Так само свої "підтвердження" ти теж можеш робити на ВАГфорумі, бо тут більше люблять Субару


субару форум существует как минимум полтора десятка лет, 99 процентов тех кто сюда пришли в то время давно сменили марку автомобиля, но те дружеские отношения которые закладывались на заре автоклубов остаются теми теплыми и приятными воспоминаниями из молодости которые приятно вспоминать, почему я должен уходить с форума если у меня здесь нормальные знакомые? я могу честно и объективно анализировать как плюсы так и минусы этой марки)
я против узколобости и тупости а не против субару, нравится-балдейте, но не рассказывайте мне что я идиот потому что купил машину дороже ибо субару у меня тоже были и я могу объективно сравнивать.

Ну тоді можливо компроміси з диваками які вважають "вєлічайшим злом" успішного топ-менеджера, а "класним головнокомандувачем" комедіанта й не дуже потрібні, а от з тими хто вже прокинувся від зомбування можливо було б доречно поспілкуватися.
Тому пропоную тобі трішки відпочити, розслабитися та не спамити у будь-яку розмову роблячи вигляд що ти уособлюєш весь субару-клуб навіть без Субару

не советуйте что мне делать и я вам не буду советовать куда вам пойти))
я не уособлюю собой весь субару клуб, но точно знаю что так-же как я думает немалая часть бывшего адекватного актива этого клуба.

Але поводишся наче підліток-мажор який кожну хвилину нагадує який крутий, це несерйозно.
Якщо ти такий успішний та самодостатній то необов'язково всім про це нагадувати постійно, виникають підозри що насправді це успіх батьків і тебе це гнітить

о том насколько я крутой и мажорный постоянно пишешь только ты, ну я уже и не спорю :D понимаю что тебе надо кому-то завидовать, тебе с этим живется проще))
Гнетет меня что некоторые позволяют себе вешать на окружающих ярлыки а-ля ватник-полуватник, это гнетет) А то что когда я был в возрасте за 20 и уже самостоятельно зарабатывал, у моих родителей появились приличные деньги, нет, не гнетет))

Н
а якій наварці, маніпулятор ти наш кумедний?
Гума майже нова відомого корейського бренду.
А підвіску підіймають часом навіть на новеньких автівках, пакет "погана дорога" навіть ВАГ мав пригадується.
А ще у Імпрези була модифікація Аутбек Спорт з підвищеним кліренсом.
А ще стійки спортивні можна регулювати по висоті зокрема деякі.
То ти це не знав чи просто зіпсувати настрій знов намагаєшся?
Що ти "ідіот який переплатив" (с) - це виключно твої слова, я цього не казав.
А казав я лише те що навіть 30річна Субару порівнювана навіть з новішими та статуснішими за задоволенням від водіння у будь-якій ситуації.
І що коштовні низькопрофільні колеса під час війни та кризи дещо недоречні через ризики.
От і все.


всесезонная БУ резина, годом выпуска интересоваться пожалуй не буду, но понимаю что с тезисом про неуправляемый снаряд в теме про снег я не ошибся))
когда подвеску поднимают при помощи ППД и тестируют в заводских условиях и когда колхозят проставки в гаражных условиях это немного разные вещи))
По высоте регулируются coilovers, амортизаторная стойка регулируется по жесткости и отбою она не регулируется по высоте :facepalm: ну не лезь в автомобильную тематику, ну не твое это от слова совсем))
если-бы ты поездил например на аутбеке и ауди олроад, импрезе и гольфе гти или гольф р, хотя-бы на турбо импрезе и не в компютерной игре а в реальной жизни то можно было-бы воспринимать твое мнение как авторитетное, а так увы.
если следовать твоей логике то во время войны и кризиса держать деньги в автомобиле это непозволительная роскошь, так что ждем когда ты сдашь машину в пользу В.С.У.

Але ж чому ти через це так нервуєш?
Невже боїшся що моя особиста окрема думка важливіша за думки великого тебе?
Загалом якщо я навкруги неправий та неуспішний... навіщо ж ти так воюєш зі мною?
Що, дійсно відчуваєш сумніви у собі?


Очень не хотелось снова влазить с тобой в диалог ибо это как вступить в дерьмо, вроде уже и вступил и вытер ногу и пошел дальше а оно все еще где-то сзади воняет))
И не хотелось тебе тезисно отвечать на все твои политические вбросы ибо понимаю что это бесполезно и спорить с человеком главным достижением в жизни которого является тема на форуме где он своим умением вбрасывать фейки и подменять понятия искоренил у оппонентов любое желание вести с ним какой-то диалог и да, такого человека по-жизни и чисто по мужски жалко.

Отвечаю тебе чтобы народ ошибочно не подумал что твое мнение единственное правильное.

Не подменяй понятия, не манипулируй вырваной из контескса или из текста информацией, не вбрасывай фейки, ссылайся на авторитетные издания, оставь при себе свое мнение взятое с про-порошенсковских пабликов и ты меня в этой теме не увидишь)) или действительно попроси изменить название темы на "Дракон о политике" или "восхваляем пороха" или "обсираем всех кроме пороха"))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср апр 07, 2021 18:58

Gosha писал(а):Dragon


Про який "головний шанс" йде мова?


Порошенко не сделал главного он не изменил "систему координат" не сломал через колено старую коррупционную систему и не построил новую, но ты не понимаешь о чем идет речь по очень многим причинам.

Під час війни замість боротьби за незалежність?
А як щодо приоритетів оборони зокрема?
А як щодо того що ці проблеми не розв'язані у Півд. Кореї та Ізраїлі тощо?
Якого біса я замість питань оборони країни повинен слухати ваше ниття щодо корупції у якій весь бізнес плаває наче риба у воді?

Gosha писал(а):почему не сделал-понятно, очень вежливо на этот вопрос ответил Аваков фразой "не было политической воли"

Думка Авакова не дуже авторитетна взагалі-то чи ви вже навіть з бізнесментом готові зголоситися лише щоб проти Пороха?
Див. вище щодо пріоритетів під час війни

Gosha писал(а):
Судова реформа зокрема буксувала та стикалася з труднощами, але згідно звіту канадського посла та ін. загалом реформи рухалися успішно, неприпустимо це не визнавати
см.прошлый пункт, видимость реформ и реформы это в корне разные вещи, не отличать одно от другого по меньшей мере глупо.

Але звіти канадського посла, представників МВФ тощо навпаки свідчать про успішність реформ загалом!
Звісно не все й не відразу, але реформи просувалися - і зараз навпаки велике питання що з тих окозамилювальних "держав у смартфоні" під час "великого крадівництва" вийде

Gosha писал(а):
На даний момент це найкращий з проукраїнських топ-менеджерів, а ті хто називає його "твариною" дещо неадекватні через те що ігнорують його користь для України

на данный момент порошенко это худшее что могло случиться с украиной после революции достоинства. Украине вообще глобально не везет с лидерами но тут нужно признавать какое общество такие и лидеры.

На даний момент Порошенко зробив для України більше ніж практично усі інші керманичі.
З керманичами нам дійсно не щастить - але на їхньому фоні він зараз найкращій.
А інших поки що не видно


Gosha писал(а):
Зеленський переплюнув набагато, обдурив більшість так, що ти навіть під час кризи принижуєшся захищаючи цю розмовляючу ляльку

э нет, в алчности и двуликости нет равных порошенко, это нужно признать, очень каюсь что тогда не разобравшись и поддавшись массовому психозу проголосовал за него и поверил в то что бывший СДПУо шник захочет что-то изменить в той системе в которой он был взращен и в которой стал миллионером...

Але він пройшов шлях до томоса, євроінтеграції, протидії рашизму та ін. - оце головне!
А те його бізнес дещо відрізняється від тупого розпилу радянських ресурсів, який полюбляють зазвичай наші олігархи тощо це нюанси

Gosha писал(а):
Якщо хтось підтримує на посаді головнокомандувача некомпетентного совкового актора не за гроші - виникають великі сумніви у його адекватності.

это однозначно лучше чем вышеописанный персонаж ибо все равно ни зеленский не порошенко в военных вопросах не принимает решения самостоятельно.

Порох вів успішні дипломатичні двобої разом з тим як ЗСУ вели військові двобої.
Підтримка США це перш за все його з Яценюком, Клімкіним та ін. досягнення.
США не будуть підтримувати натовп безіменних осіб з нечіткими вимогами, без особистостей накшталт Пороха та Ко підтримки б не було.
І навпаки слабкість та совковість Зе, єрмакоподібні та сивохи у його оточенні це псують

Gosha писал(а):
Невже одна особиста образа із бізнесом настільки затьмарила свідомість?

ситуация с нашим семейным бизнесом произошла летом 2014го года, все ее участники с противоположной стороны выхаркнули ее такой кровью что тебе и не снилось, большинство лишилось должностей, исходом на тот момент я был более чем доволен, тогда я был уверен что это не более чем отголоски старой системы но потом понял что нет) все вернулось на круги своя)
Напомни мне кстати где я на форуме хотя-бы раз в 2014-2019 годах высказал свое недовольство порошенко и компанией?

Гоша-Ігор, я чесно не хочу розбиратися у ваших розборках.
З твоїх слів тобі ускладнив бізнес хтось з оточення Пороха, а хтось з оточення Пороха допоміг це виправити.
Мені цього достатньо щоб зробити деякі висновки коли ти на Пороха наїжджати намагаєшся

Gosha писал(а):
Доки ви не визнаєте досягнення Пороха та його команди - ні про які його "недоліки" нематиме сенс розмлвляти.

Якщо ви нерозрізняєте що важливіше від час війни - то ви ж нездатні будете зробити адекватний вибір будь-якого політика загалом!


главное "достижение" порошенко на посту президента украины это то что он снова вернул старые правила игры по которым кто больше дал тот и прав, кто больше занес того и тендер, кто больше заносит у того и тарифы на таможне лучше... нет, лично мне так не нравится, но так я тоже умею.

Томос, безвіз, реформи, відновлення ЗСУ, євроінтеграція, НАБУ, НАЗК та ін. - це набагато важливіше!

Gosha писал(а):Мы как раз очень четко отличаем что первостепенно и поэтому ни при каких обстоятельствах не хотим впредь допускать порошенко обратно к власти.

"Ви" це хто?
Яка соціальна група?
Наскільки вас багато та ніскільки ваша думка важлива для держави чи суспільства?
Може ти плутаєш себе з королем Франції "держава це я", "ми Людовик номер такий то"?
Нагадую що ти вихваляв Азірова тощо, то про яку твою розбірливість та вимоги у цьому контексті можна казати взагалі?

Gosha писал(а):
Це ти про "топа" Коломойського?
Гарна спроба але ні.
Топ-менеджер повинен бути некомпетентним клоуном - це твій вибір, ти його зараз палко підтримуєш!
Будь-ласка, продемонструй нам успішність свого вибору та признач будь-якого кретина керуючим своїм бізнесом.
В разі успіху ми повіримо що Зе-аматор (це тобі за "сивочолого") це правильний вибір

до тех пор пока бюджетникам, платят заработную плату можешь смело считать правление "зэ-аматора" успешным))

Ти мабуть не в курсі того що відбувається у провідних вишах країни тощо.
Махінації та рейдерство з дозволу Шкарлета тощо.
Як урізають гроші на наукові дослідження та розробки.
Наука не зарплатнею тримається, а розвитком який знов гальмується

Gosha писал(а):
Йой, невже помітив?
І при цьому на керівних посадах невідомощо - це норм по-твоєму?
А падіння економіки у 2014 це ж через відторгнення, так, чи знов звинуватиш виключно особисто Пороха тощо?
Треба водночас згортати і вплив російської культури, і торгівлю з Рашкою.
Агресія Рашки пов'язана з її культурною/мовною експансією, скільки можна пояснювати


просто напомню что идет всемирная пандемия и то что бюджетникам платится стабильная ЗП можно считать победой))
Кто-то помнится там ныл что ему в 2014-2016 годах урезали зп?))

Так, Яценюк під час розпалу кризи та війни життя науці та освіті дещо ускладнив.
Але це було виправдано та перейшло потім у зростання.
При цьому через війну відбувався розвиток машинобудування, спільні проекти із заходом активізувалися що відчиняли перспективи загалом

Gosha писал(а):
Тобто раніше коли рашка пакостила був винен... Порох, а зараз коли рашка пакостить... хто завгодно окрім Зе?
Ти пиши, пиши, далі руйнуй свою репутацію та ілюструй рівень Зе-електорату


жду конкретную ссылку на мое такое высказывание, иначе твоя репутация будет.... такой-же как была, просто ты в очередной раз подтвердишь что ты трепло...

Переглядати кілька років зрадофілії загалом та кілька місяців твоєї демагогії зокрема?
Напружуватися не буду, якщо зустріну викладу посилання, але всі знають що це було неодноразово, твої закиди щодо репутації дріб'язкові

Gosha писал(а):
Та не може бути, ти вирішив знов настрій зіпсувати?
Як дивно, на тебе ж це не схоже, ти ж добрий казкар

а почему я должен говорить не так как было? ты постил свои посты где не попадя и не важно по теме или нет, и тебе выделили отдельную тему чтобы ты флудил в одном месте, правильно кстати и эту тему переименовывали в "Дракон моя борьба" ибо здесь повально твои посты и навязывание тобой своего мнения окружающим.

Ти знов намагаєшся робити вигляд що ти є уособлення форуму)))
Тобі натяків Кантона та ін. недостатньо?

Gosha писал(а):
Тоді навіщо було обзиватися "педрофілами" тощо?
Ось отримали у відповідь - а дивуєтеся за що.
Ні, шановні, або ви визнаєте що поводилися негарно, а ми також, або...
Ну тоді будемо Субару обговорювати більш вузьким але дружнім колом


я пришел в эту тему меньше чем пол года назад, та манера в которой ты позволял себе высказываться в адрес других людей меня мягко говоря обескураживала, по этому и влез.
в ответ на свое поведение вы получили убитый форум, массовый отток субаристов в другие чаты и клубы... политика убила в общем-то очень дружный клуб, ты к этому причастен в первую очередь, надеюсь ты рад.

Пів року?
Ну тобто ти прогавив хамську поведінку опонентів зокрема та вирішив призначити винних не озираючись навкруги, просто чудово.
Ти прогавив обговорення майдану, 3 виборів, загострень АТО/ООС, мінських угод, проблем деолігархізації, реформ...
Ти все прогавив, включно з ПРИЧИНАМИ СВАРОК, але вирішив обрати якусь одну сторону та наїхати на іншу сторону.
Вже після розпалу сварки, коли все починало заспокоюватися до речі, ти вирішив долучитися помахати кулаками.
Замість допомогти замиренню тощо.
Вітаю, ти був просто неймовірно вдалим... миротворцем

Gosha писал(а):
А ти без маніпуляцій взагалі колись щось пишеш?
Кролівцу перш за все за вперту напівватність докоряли.


какое вообще отношение это имеет к автомобильному клубу? кроливец выступал за днр-лнр? нет, кроливец тянул в рашкостан, опять-таки нет, то что тебе не нравится его позиция это твои проблемы, ты наверняка и мою позицию считаешь полуватной но это исключительно твои проблемы и проблемы твоего восприятия.
кроливец чисто по мужски вызывает у меня намного больше уважения чем например ты, в под 40 лет переехать на новое место и начать все с нуля и заново, отучить детей за границей и при этом сохранить свою позицию... уверен что не каждый на такое способен.

Кролівець під час розпалу війни переживав за декоративні насадження біля під'їзду, коли наших вбивали, ну то дрібниці.
Кролівець Ахметова вихваляв коли з олігархами боролися, ну то теж дрібниці.
Кролівець щодо Субару кепкував, ну це теж дрібниці.
Але коли йому цим всім кілька разів іронічно дорікнули - він вирішив образитися й гордо піти.
Ну то чия це проблема?

Gosha писал(а):
А суперечки через Субару на субару-форумі це ж логічно що на субару-форумі за Субару люди.
А люди які проти Субару можуть піти з субару-форуму, це теж логічно.
Так само свої "підтвердження" ти теж можеш робити на ВАГфорумі, бо тут більше люблять Субару


субару форум существует как минимум полтора десятка лет, 99 процентов тех кто сюда пришли в то время давно сменили марку автомобиля, но те дружеские отношения которые закладывались на заре автоклубов остаются теми теплыми и приятными воспоминаниями из молодости которые приятно вспоминать, почему я должен уходить с форума если у меня здесь нормальные знакомые? я могу честно и объективно анализировать как плюсы так и минусы этой марки)
я против узколобости и тупости а не против субару, нравится-балдейте, но не рассказывайте мне что я идиот потому что купил машину дороже ибо субару у меня тоже были и я могу объективно сравнивать.

Я не розповідав що ти ідіот (с), це ти вже двічі обзиваєш себе так, навіщо???
Навпаки, це коли я радію старим Субарам саме ти чомусь лізеш у розмову розповідати які новенькі ВАГи гарні!
Я тебе за ВАГи питав?
Я тебе коментувати старі Субари просив?
Розмова йшла геть про інше.
Люди обговорюють переваги та недоліки роками, буває, старі та нові автівки, люди тощо.
Але ж навіщо псуєш настрій коли хтось Субару хвалить за щось?
Ну от наприклад йде сильний сніг і 2 машини доїжджають з пункту А в пункт В одночасно.
Я на своїй старенькій Субі, а хтось на новенькому Пасцаті.
І от я кажу - Суба молодець, стара, дешева але ж довезла приємно, врівень з новими...
І тут ти лізеш розповідати який у тебе шикарний салон у ВАГу і який я неправий.
Але ж мова була геть не про це.
Мова йшла про просте задоволення від їзди на Субару.
То на-ві-що ти поліз самоствердитися та вихвалитися зайвий раз?

Gosha писал(а):
Ну тоді можливо компроміси з диваками які вважають "вєлічайшим злом" успішного топ-менеджера, а "класним головнокомандувачем" комедіанта й не дуже потрібні, а от з тими хто вже прокинувся від зомбування можливо було б доречно поспілкуватися.
Тому пропоную тобі трішки відпочити, розслабитися та не спамити у будь-яку розмову роблячи вигляд що ти уособлюєш весь субару-клуб навіть без Субару

не советуйте что мне делать и я вам не буду советовать куда вам пойти))
я не уособлюю собой весь субару клуб, но точно знаю что так-же как я думает немалая часть бывшего адекватного актива этого клуба.

Я так само знаю що з вами не зголошується значна частина клубу і пропоную твою особисту безцінну думку тримати десь ближче до себе

Gosha писал(а):
Але поводишся наче підліток-мажор який кожну хвилину нагадує який крутий, це несерйозно.
Якщо ти такий успішний та самодостатній то необов'язково всім про це нагадувати постійно, виникають підозри що насправді це успіх батьків і тебе це гнітить

о том насколько я крутой и мажорный постоянно пишешь только ты, ну я уже и не спорю :D понимаю что тебе надо кому-то завидовать, тебе с этим живется проще))
Гнетет меня что некоторые позволяют себе вешать на окружающих ярлыки а-ля ватник-полуватник, это гнетет) А то что когда я был в возрасте за 20 и уже самостоятельно зарабатывал, у моих родителей появились приличные деньги, нет, не гнетет))

Мабуть ти не мажор.
Але висловлюєшся як мажор.
Охоче вірю що ти не мажор.
Але ж поводишся ти як мажор.
От я й дивуюся як такий міцний бізнесмен поводить себе наче якийсь мажор.
А так ні, звісно ж що ти не мажор)))

Gosha писал(а):Н
а якій наварці, маніпулятор ти наш кумедний?
Гума майже нова відомого корейського бренду.
А підвіску підіймають часом навіть на новеньких автівках, пакет "погана дорога" навіть ВАГ мав пригадується.
А ще у Імпрези була модифікація Аутбек Спорт з підвищеним кліренсом.
А ще стійки спортивні можна регулювати по висоті зокрема деякі.
То ти це не знав чи просто зіпсувати настрій знов намагаєшся?
Що ти "ідіот який переплатив" (с) - це виключно твої слова, я цього не казав.
А казав я лише те що навіть 30річна Субару порівнювана навіть з новішими та статуснішими за задоволенням від водіння у будь-якій ситуації.
І що коштовні низькопрофільні колеса під час війни та кризи дещо недоречні через ризики.
От і все.


всесезонная БУ резина, годом выпуска интересоваться пожалуй не буду, но понимаю что с тезисом про неуправляемый снаряд в теме про снег я не ошибся))

Рік свіжий, практично нова, з превезеної на розборку автівки.
Непогано себе проявила, цей "некерований снаряд" їхав впевненіше ніж БМВ Х5 тощо.
Тільки на справжньому льоду відчувалося що треба обережно, що й робив

Gosha писал(а):когда подвеску поднимают при помощи ППД и тестируют в заводских условиях и когда колхозят проставки в гаражных условиях это немного разные вещи))
По высоте регулируются coilovers, амортизаторная стойка регулируется по жесткости и отбою она не регулируется по высоте :facepalm: ну не лезь в автомобильную тематику, ну не твое это от слова совсем))
если-бы ты поездил например на аутбеке и ауди олроад, импрезе и гольфе гти или гольф р, хотя-бы на турбо импрезе и не в компютерной игре а в реальной жизни то можно было-бы воспринимать твое мнение как авторитетное, а так увы.

Взагалі-то я знаю різницю між коловерами тощо.
У мене до речі ще й Кіб АЖХ були.
Поїздив я на Легасі різних поколінь, змінюючи різні підвіски, коробки та мороти.
Пасажиром поїздив на деяких інших автівках включно з Гольфом.
Але це все ти ведеш геть не туди.
Я ж не пропоную вважатися авторитетом щодо авто, жодного разу.
Я висловлював захоплення Субару.
Тим що мені сподобалося в них.
А ти намагався зіпсувати настрій мені та іншим

Gosha писал(а):если следовать твоей логике то во время войны и кризиса держать деньги в автомобиле это непозволительная роскошь, так что ждем когда ты сдашь машину в пользу В.С.У.

Ні, це твоя чергова маніпуляція.
Під час війни лімузин з колесами для автобанів дещо недоречні явища, поїздки у Катар та у Оман без успіху тощо зайве марнотратство.
А авто загалом це перш за все корисний у господарстві інструмент, бажано щоб відповідав призначеною перш за все.
До речі купу гуми та ін. передав у АТО

Gosha писал(а):
Але ж чому ти через це так нервуєш?
Невже боїшся що моя особиста окрема думка важливіша за думки великого тебе?
Загалом якщо я навкруги неправий та неуспішний... навіщо ж ти так воюєш зі мною?
Що, дійсно відчуваєш сумніви у собі?


Очень не хотелось снова влазить с тобой в диалог ибо это как вступить в дерьмо, вроде уже и вступил и вытер ногу и пошел дальше а оно все еще где-то сзади воняет))

Вибачаюся, невже так зачепило, що знов про ввічливість забув?
Та це не десь позаду, це від твоєї брехливої нахабної балаканини тхне

Gosha писал(а):И не хотелось тебе тезисно отвечать на все твои политические вбросы ибо понимаю что это бесполезно и спорить с человеком главным достижением в жизни которого является тема на форуме где он своим умением вбрасывать фейки и подменять понятия искоренил у оппонентов любое желание вести с ним какой-то диалог и да, такого человека по-жизни и чисто по мужски жалко.

Отвечаю тебе чтобы народ ошибочно не подумал что твое мнение единственное правильное.
Не подменяй понятия, не манипулируй вырваной из контескса или из текста информацией, не вбрасывай фейки, ссылайся на авторитетные издания, оставь при себе свое мнение взятое с про-порошенсковских пабликов и ты меня в этой теме не увидишь))

Ні, це я вам кілька років розповідав як з фейками розбиратися, купу ваших фейків роз'яснив.
Не намагайся робити вигляд що лише твоє особисте ІМХО "єдине правильне"

Gosha писал(а):или действительно попроси изменить название темы на "Дракон о политике" или "восхваляем пороха" или "обсираем всех кроме пороха"))

Здається д-р Клім вам вже дещо пояснив з цього приводу
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Ср апр 07, 2021 19:38, всего редактировалось 6 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср апр 07, 2021 19:14

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):это все что нужно знать о желании "компромисса" от сторонников порошенко))

признайте что вы дибилы и потом мы поговорим :lol: :facepalm:

Це ти знов маніпулюєш.

Ні, визнайте що Зе обіцяв вам інше, а тоді обговоримо все інше.

А ти намагаєшся перевести розмову на Пороха щоб зіпсувати розмову.

Ти ж все переводиш на Пороха, це твоє завдання/мулька.

Тобі персонально - визнай що томос та ін. важливі, тоді можна буде розмовляти про все інше

***

До речі, ти коли "зайнятий дуже" вимикай автоматичну реєстрацію на форумі, бо коли ти прискокуєш в тему через 10 секунд після того як тут хтось щось напише і довго уважно перечитуєш усе, твої казочки про те що ти тут виключно мимокрокоділ не дуже проходять


Я просто знаю куда ты поведёшь диалог дальше и по этому сразу вывожу пороха за скобки))

Не вопрос, хотите чтобы мы думали о ком-то лучшем чем простофиля-зеленский (по вашему мнению) исключите из диалога порошенко который сознательно просрал главный шанс в новейшей истории Украины (по нашему мнению)

WTF???
Що що?
Чиє це "мнєніє" ти висловлюєш?
Ти офіційний представник якоїсь соціальної групи чи як французький монарх о собі в третьому лиці?
І ні.
Ти по факту навмисно зриваєш перемовини форумчан, створюючи нерозв'язане протиріччя.
Першим пропозицію визнати помилку щодо Зе було запропоновано нами опонентам.
Ми могли б спочатку розібрати помилки вибору Зе та окреслити "ідеалізовану" модель політика який усім підійшов би, щоб помилок більше не робити.
А потім вже цю модель порівнювати з Порохом або з ін.
А ти намагаєшся по факту все саме до протистояння двох політиків та клубнів звести.
Але до тих пір доки опоненти не відповідатимуть за це питання ніяких питань щодо Пороха тощо
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср апр 07, 2021 22:01

Dragon
Під час війни замість боротьби за незалежність?
А як щодо приоритетів оборони зокрема?
А як щодо того що ці проблеми не розв'язані у Півд. Кореї та Ізраїлі тощо?
Якого біса я замість питань оборони країни повинен слухати ваше ниття щодо корупції у якій весь бізнес плаває наче риба у воді?

Бесполезно объяснять, ты не поймешь.

Думка Авакова не дуже авторитетна взагалі-то чи ви вже навіть з бізнесментом готові зголоситися лише щоб проти Пороха?
Див. вище щодо пріоритетів під час війни

он первый кто назвал вещи своими именами в прямом телеэфире.

Але звіти канадського посла, представників МВФ тощо навпаки свідчать про успішність реформ загалом!
Звісно не все й не відразу, але реформи просувалися - і зараз навпаки велике питання що з тих окозамилювальних "держав у смартфоні" під час "великого крадівництва" вийде


Дракон, когда жизнь не дай Бог заставит тебя добывать себе деньги на жизнь не просвiтництвом за которое тебе раз в месяц капает на карту а по принципу сделал-получил, ты очень быстро поймешь разницу между делать и Сделать, до тех пор обсуждать с тобой разницу между реформа идет и реформа прошла бесполезно.

На даний момент Порошенко зробив для України більше ніж практично усі інші керманичі.
З керманичами нам дійсно не щастить - але на їхньому фоні він зараз найкращій.
А інших поки що не видно

повторюсь. на данный момент порошенко это худшее что могло случиться с украиной после революции достоинства.

Але він пройшов шлях до томоса, євроінтеграції, протидії рашизму та ін. - оце головне!
А те його бізнес дещо відрізняється від тупого розпилу радянських ресурсів, який полюбляють зазвичай наші олігархи тощо це нюанси

нет, не прошел, он просто понял что нужно показывать быдлу чтобы оно было довольно, но немного не рассчитал, он забыл что украина это не россия.
порошенко точно такой-же олигарх, его бизнес ничем не отличается, тупой распил, но суть даже не в том что он пилил, до 2014го пилили все кто имел доступ до распила, проблема в том что он имея УНИКАЛЬНЫЙ шанс изменить все, имея КОЛОССАЛЬНУЮ поддержку общества, одобрение ЛЮБОГО непопулярного решения, сделал красивые популистические решения, но СИСТЕМУ не поменял от слова совсем, а самое худшее это то что он просто возглавил коррупционную вертикаль оставленную донецкими.

Гоша-Ігор, я чесно не хочу розбиратися у ваших розборках.
З твоїх слів тобі ускладнив бізнес хтось з оточення Пороха, а хтось з оточення Пороха допоміг це виправити.
Мені цього достатньо щоб зробити деякі висновки коли ти на Пороха наїжджати намагаєшся

ну не совсем так, но то такое, пятый раз не буду рассказывать.

"Ви" це хто?
Яка соціальна група?
Наскільки вас багато та ніскільки ваша думка важлива для держави чи суспільства?
Може ти плутаєш себе з королем Франції "держава це я", "ми Людовик номер такий то"?

Мы это те кто понимает что порошенко ни при каких раскладах нельзя допускать к власти.
насколько велика наша группа и насколько велико ее значение для государства показывают выборы.

Нагадую що ти вихваляв Азірова тощо, то про яку твою розбірливість та вимоги у цьому контексті можна казати взагалі?
каждый раз манипулируя этой фразой ты забываешь добавить ее вторую часть в которой я написал "жаль он не любит Украину"
в этом весь ты

Ти мабуть не в курсі того що відбувається у провідних вишах країни тощо.
Махінації та рейдерство з дозволу Шкарлета тощо.
Як урізають гроші на наукові дослідження та розробки.
Наука на зарплатнею тримається, а розвитком який знов гальмується

ну ведь платят-же? не закрывают.

Так, Яценюк під час розпалу кризи та війни життя науці та освіті дещо ускладнив.
Але це було виправдано та перейшло потім у зростання.
При цьому через війну відбувався розвиток машинобудування, спільні проекти із заходом активізувалися що відчиняли перспективи загалом

это называется купи козу-продай козу)))

Переглядати кілька років зрадофілії загалом та кілька місяців твоєї демагогії зокрема?
Напружуватися не буду, якщо зустріну викладу посилання, але всі знають що це було неодноразово, твої закиди щодо репутації дріб'язкові

ты не найдешь, потому что я такого не говорил)) что собственно и следовало доказать, ты с каждым разом все больше доказываешь чего стоит твое слово))

Ти знов намагаєшся робити вигляд що ти є уособлення форуму)))
Тобі натяків Кантона та ін. недостатньо?

как писал когда-то кроливец приложите друг к другу с кантоном свое карно может легче станет, это кстати как минимум один человек который полностью поддерживает мое мнение))

Пів року?
Ну тобто ти прогавив хамську поведінку опонентів зокрема та вирішив призначити винних не озираючись навкруги, просто чудово.
Ти прогавив обговорення майдану, 3 виборів, загострень АТО/ООС, мінських угод, проблем деолігархізації, реформ...
Ти все прогавив, включно з ПРИЧИНАМИ СВАРОК, але в рішив обрати якусь одну сторону та наїхати на іншу сторону.
Вже після розпалу сварки, коли все починало заспокоюватися до речі, ти вирішив долучитися помахати кулаками.
Замість допомогти замиренню тощо.
Вітаю, ти був просто неймовірно вдалим... миротворцем


Дракон я не понаслышке зная твою манеру вести диалог и выпады в стиле "покайтесь идиоты" я прекрасно понимаю кто спровоцировал конфликт, и я понимаю что если я молчал по поводу своего отношения к порошенко то многие не молчали, но для тебя любая критика порошенко это хуже чем плевок в лицо, опять-таки твоим способностям манипулировать информацией позавидует 95% форума, и то что ты называешь "помирились" вовсе таковым не является, с тобой перестали общаться, причины я озвучил ранее.


Кролівець під час розпалу війни переживав за декоративні насадження біля під'їзду, коли наших вбивали, ну то дрібниці.
Кролівець Ахметова вихваляв коли з олігархами боролися, ну то теж дрібниці.
Кролівець щодо Субару кепкував, ну це теж дрібниці.
Але коли йому цим всім кілька разів іронічно дорікнули - він вирішив образитися й гордо піти.
Ну то чия це проблема?

уверен что фразы как ты любишь были вырваны из контекста, и опять-таки ты восхваляешь одного олигарха, он другого, в чем проблема?))
Кроливец отлично сформулировал про субару как про первую любовь, это было отлично.
А с форума ушел ибо принял для себя решение не тратить бестолково время на диалоги непонятно с кем и непонятно о чем, как и многие другие включая Джонни, Пабло9, Ваззу и очень многих других крайне адекватных ребят.
Называется давайте обсуждать вкус устриц с теми кто их ел)


Я не розповідав що ти ідіот (с), це ти вже двічі обзиваєш себе так, навіщо???
Навпаки, це коли я радію старим Субарам саме ти чомусь лізеш у розмову розповідати які новенькі ВАГи гарні!
Я тебе за ВАГи питав?
Я тебе коментувати старі Субари просив?
Розмова йшла геть про інше.
Люди обговорюють переваги та недоліки роками, буває, старі та нові автівки, люди тощо.
Але ж навіщо псуєш настрій коли хтось Субару хвалить за щось?
Ну от наприклад йде сильний сніг і ми з тобою доїжджаємо з пункту А в пункт В одночасно.
Я на своїй старенькій Субі, а ти на новенькому Пасцаті.
І от я кажу - Суба молодець, стара, дешева але ж довезла приємно, врівень з новими...
І тут ти лізеш розповідати який у тебе шикарний салон у ВАГу і який я неправий.
Але ж мова була геть не про це.
То на-ві-що?
Лише щоб самоствердитися чи вихвалитися зайвий раз?

я про новые ваги писал в теме про вторую машину, твою субару сравнивал с вагом или Олег или Кроливец я здесь не причем, ты запутался, а там где ты радовался своей красной бестии в сравнении с Х5 я писал о здравой оценке дорожной ситуации, там кто-то другой писал тебе о том что прозрение для тебя будет крайне болезненным))
Жигули тоже могут довести зимой из пункта А в пункт Б но мы ведь здраво понимаем что доехать зимой на жиге и на субару это в корне разные вещи это точно так как и сравнивать доезд на твоей субару и моей инфинити, доезжайте, балдейте, любите свои субару, но не сравнивайте их с машинами из другого измерения (я про упомянутый тобой х5) и не говорите что это хорошо.

Кстати в моем пассате был отвратительный салон именно по этому я его и поменял на другую машину, но если я сейчас напишу что это за машина ты снова скажешь что я здесь понты гоняю :D

Я так само знаю що з вами не зголошується значна частина клубу і пропоную твою особисту безцінну думку тримати десь ближче до себе
А ты видишь здесь активную взаимоуважительную политическую дискуссию? я нет, я вижу тебя с тезисом "покайтесь идиоты" и себя с нарративом "нет ничего хуже пороха" и по сути это все, штучные вбросы не в счет.

Мабуть ти не мажор.
Але висловлюєшся як мажор.
Охоче вірю що ти не мажор.
Але ж висловлюєшся ти як мажор.
От я й дивуюся як такий міцний бізнесмен поводить себе наче якийсь мажор.
А так ні, звісно ж що ти не мажор)))


я тебе в очередной раз говорю что это исключительно проблемы твоего восприятия))
но в любом случае я предпочту быть таким мажором как я, чем быть таким лузером как ты))

Рік свіжий, практично нова, з превезеної на розборку автівки.
Непогано себе проявила, цей "некерований снаряд" їхав впевненіше ніж БМВ Х5 тощо.
Тільки на справжньому льоду відчувалося що треба обережно, що й робив

тебе по этому поводу ответили в той теме, повторяться не вижу смысла))
Взагалі-то я знаю різницю між коловерами тощо.

У мене до речі ще й Кіб АЖХ були.
Поїздив я на Легасі різних поколінь, змінюючи різні підвіски, коробки та мороти.
Пасажиром поїздив на деяких інших автівках включно з Гольфом.
Але це все ти ведеш геть не туди.
Я ж не пропоную вважатися авторитетом щодо авто, жодного разу.
Я висловлював захоплення Субару.
Тим що мені сподобалося в них.
А ти намагався зіпсувати настрій мені та іншим


Ні, це твоя чергова маніпуляція.
Під час війни лімузин з колесами для автобанів дещо недоречні явища, поїздки у Катар та у Оман без успіху тощо зайве марнотратство.
А авто загалом це перш за все корисний у господарстві інструмент, бажано щоб відповідав призначеною перш за все.
До речі купу гуми та ін. передав у АТО


видишь как прикольно получается когда твою манипуляцию используют против тебя))
так война ведь в стране, в АТО полноприводный универсал важнее, ты обойдешься.
передал-молодец, но волонтерство это ЛИЧНОЕ дело каждого, давай мы не будем о том кто и что передавал в АТО, а то ты опять начнешь про понты и мажорство.

Вибачаюся, невже так зачепило, що знов про ввічливість забув?
Та це не десь позаду, це від твоєї брехливої нахабної балаканини тхне


Их надо бить палкой, и по самому чувствительному месту – иначе они не понимают. Чувствительное место у них там, где они начинают понимать, что с ними тоже могут сделать что-то нехорошее и остаться безнаказанными. Тогда они впадают в морализаторство. (c) Кантон
идеально применимая к тебе фраза))

Здається д-р Клім вам вже дещо пояснив з цього приводу
мне? где?
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 40