А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ARMEN » Пт июн 26, 2020 10:05

Dragon писал(а):
Куму Путлера особлива пошана від ЗЕклоуна, ви зробили це разом (с) :bad:


Лёша хватит уже постить всякую х-ню :D Про неоднократные полёты в кацапию к пуйлу метверчука с бойко забыл ? И это при закрытом воздушном пространстве :shock: Кстати при гетьмане было :D

ЗЫ.Здесь просто нарушение карантина,в другом случае нарушение ГОСУДАРСТВЕННОЙ ГРАНИЦЫ ! А это уже тянет на ,,хорошую,, статью УК. И шо гетьман зробiл ?
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение GTI » Пт июн 26, 2020 11:06

ARMEN
через Крим літали, чи через ордло? Якщо ні, то яким чином ти сюди порушення кордону тягнеш? Потяг Львів-Москва теж кордон порушував?
  • 0

WRX MY-06 Blue Mica
Gott schütze uns vor Wasser und Wind und vor Autos die von Wolfsburg sind!
Аватара пользователя
GTI
 
Сообщения: 9117
Зарегистрирован: Ср июл 30, 2008 22:41
Откуда: Харьков
Репутация: 1486

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ARMEN » Пт июн 26, 2020 12:16

GTI писал(а):ARMEN
через Крим літали, чи через ордло? Якщо ні, то яким чином ти сюди порушення кордону тягнеш? Потяг Львів-Москва теж кордон порушував?


После МН 17, кабмином было принято постановление, об запрете использования воздушного пространства для всех кацапских летаков, аналогично зеркальные меры ввели кацапы против украинских.А "Украэроруху" запрещено обслуживать этот сектор.И с тех пор кроме метверчуковского джета, ни один укр и рф самолёт границу не пересекал.Так как когда то имел отношение к авиации, расскажу как такое происходит. :D
Экипаж самолёта запрашивает вылет на Москву.
(Только так, в небе всё расписано, рейсы, высота, эшелоны и т.п., просто куда хошь не полетишь и не свернёшь)
После запроса диспетчер переспрашивает: На Москву? Да вы офуели! На это я пойтить не могу, и переадресовывает запрос главному диспетчеру.
Куда? На Москву? Да вы офуели! , и главный диспетчер переадресовывает запрос начальнику аэропорта.
Куда? На Москву? Да вы офуели!, заявляет начальник аэропорта и звонит министру.
Куда? На Москву? Да вы офуели!, говорит министр и звонит тому, ну кто главный, но ни за что не отвечает, хотя вновь баллотируется на президентское кресло.
И только получив "Добро" даёт разрешение вниз по цепочке.
И самолёт с пида-ми "совершенно неожиданно и непредсказуемо" улетает на сепаратные переговоры в Москву! А ещё проще, на столе у диспетчера уже лежала соответственным образом оформленная бумага с датой и подписью.С чьей подписью ? догадайся с одного раза :D

Вообще то порушения кордона тут нет, так как у летака ,бортовой номер P-4 GEM регистрация Нидерланды.При подобных нарушениях, простой гражданин любой воюющей страны, имел бы весьма крупные неприятности.Целая свора кремлевских холуев, шастает туда-сюда, и ничего.А гетьман тогда многозначительно промолчал 8)
Это я к тому что, кувыркают тут ЗЕсоплю и какие офуенные были папэрэдники.По мне что тогда, что сейчас, во власти ничем не отличающиеся друг от друга гандо-ы 8)

PS. По паровозам не в курсе, на железнодорожника не учился :D
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Krolivets_d » Пт июн 26, 2020 12:56

Прямые самолёты на Мск летали по ноябрь 2015го, если не ошибаюсь, а скорее всего не ошибаюсь.
  • 0

Riders on the storm!!!
Krolivets_d
 
Сообщения: 4160
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2007 12:57
Откуда: Донецк
Репутация: 138

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт июн 26, 2020 14:10

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
Куму Путлера особлива пошана від ЗЕклоуна, ви зробили це разом (с) :bad:


Лёша хватит уже постить всякую х-ню :D Про неоднократные полёты в кацапию к пуйлу метверчука с бойко забыл ? И это при закрытом воздушном пространстве :shock: Кстати при гетьмане было :D

ЗЫ.Здесь просто нарушение карантина,в другом случае нарушение ГОСУДАРСТВЕННОЙ ГРАНИЦЫ ! А это уже тянет на ,,хорошую,, статью УК. И шо гетьман зробiл ?

Діду, а у Оман та зворотньо ВАЗелін на якому літачку літав?
Чи він та Мертветчук разом у Омані абсолютно випадково опинилися - "просто світ тісний"?

Ну то окрема розмова, а тут справа у тому що держслужби дозволяють попри карантин вільно пересуватися країною головного емісара кацапів.

З вілли до парламенту та зворотньо, замість того щоб відкривати карні справи за будь-якого приводу.

Авжеж, проти Пороха 20 справ з будь-якого приводу відкривати можна - а проти кума Путлера ні-ні, егеж?

Щоб цей емісар ворога встигав голосувати у Верховній раді - на чию користь?
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт июн 26, 2020 14:20


Вообще то порушения кордона тут нет, так как у летака ,бортовой номер P-4 GEM регистрация Нидерланды.При подобных нарушениях, простой гражданин любой воюющей страны, имел бы весьма крупные неприятности.Целая свора кремлевских холуев, шастает туда-сюда, и ничего.А гетьман тогда многозначительно промолчал 8)
Это я к тому что, кувыркают тут ЗЕсоплю и какие офуенные были папэрэдники.По мне что тогда, что сейчас, во власти ничем не отличающиеся друг от друга гандо-ы 8)

До усіх не згадуючи імен!

Хочу ввічливо застерігти, що у тих хто порівнює УСПІХИ попереднього уряду із ЗАШКВАРАМИ нинішньої ЗЕлені...

Поступово псується репутація.

Поступово, непомітно але це не жарти.

У попередників купа недоліків, так, але оте все "оні всє вдінаковіє" прохання дуже дуже ввічливе вже забути.

На дворі вже 2020, в не 2009!

Позиція "білих пальт", "противсіх" та інші сприйматимуться все більш ворожо, майте на увазі, шановні!

***

Тепер по суті, як емісари кацапів та ін. можуть без порушення законів літати до ворога -

“...прямі рейси з України до Росії заборонені через російську агресію в Україні, тому російські чи українські мільярдери використовують аеропорти Вільнюса, Риги та Мінська для короткої зупинки..."

Зокрема на прикладі літачку Мертветчука -

https://novynarnia.com/2020/01/08/gulfstream-oman/
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Пт июн 26, 2020 14:54

GTI писал(а):ARMEN
через Крим літали, чи через ордло?

Через Белоруссию и Балтийцев..
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение sergey190860 » Пт июн 26, 2020 16:50

  • 0

Outback 3.0R 2009 Steel Silver Metallic.
Аватара пользователя
sergey190860
 
Сообщения: 1153
Зарегистрирован: Ср ноя 11, 2009 14:34
Откуда: Odessa
Репутация: 577

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт июн 26, 2020 23:57

А це вже не торгівля на крові?! :bad: :evil:

Державна митна служба України повідомила про обсяг і ціну медичних масок, проданих за кордон, у тому числі до Китаю та Росії, в січні і лютому 2020 року, безпосередньо перед початком оголошеного в березні карантину. Про це Держмитслужба повідомила у відповіді на запит депутата Верховної Ради України Володимира Ар’єва (фракція «Європейська солідарність»).

Згідно з оприлюдненими даними, за перші два місяці 2020 року Україна продала за кордон понад 500 тонн медичних масок.

«Україна продала Китаю 80 тон масок у січні-лютому. А потім завозила китайські в Україну у березні! Це як? Або дурість, або поклали різницю в кишеню», – написав у коментарі до оприлюднених документів депутат.

Ар’єв також вказав, що до Росії було продано 18 тонн цього товару.

«Китаю продавали по 45 000 $ за тонну, Польщі по 18 700 $, а Росії найдешевше – лише по 3 300 $ або по 25 копійок за маску»

З фотокопіями документів -

https://www.radiosvoboda.org/a/news-med ... 92830.html

Яка цікава бізнец-модель - під час війни ворогу засоби захисту дарувати

:bad: :evil:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dr.House » Сб июн 27, 2020 11:54

Dragon писал(а):А це вже не торгівля на крові?! :bad: :evil:

Державна митна служба України повідомила про обсяг і ціну медичних масок, проданих за кордон, у тому числі до Китаю та Росії, в січні і лютому 2020 року, безпосередньо перед початком оголошеного в березні карантину. Про це Держмитслужба повідомила у відповіді на запит депутата Верховної Ради України Володимира Ар’єва (фракція «Європейська солідарність»).

Згідно з оприлюдненими даними, за перші два місяці 2020 року Україна продала за кордон понад 500 тонн медичних масок.

«Україна продала Китаю 80 тон масок у січні-лютому. А потім завозила китайські в Україну у березні! Це як? Або дурість, або поклали різницю в кишеню», – написав у коментарі до оприлюднених документів депутат.

Ар’єв також вказав, що до Росії було продано 18 тонн цього товару.

«Китаю продавали по 45 000 $ за тонну, Польщі по 18 700 $, а Росії найдешевше – лише по 3 300 $ або по 25 копійок за маску»

З фотокопіями документів -

https://www.radiosvoboda.org/a/news-med ... 92830.html

Яка цікава бізнец-модель - під час війни ворогу засоби захисту дарувати

:bad: :evil:

Лёша.Это не форум дальнобойщиков.Тутышние посты наврядли прочитают ЛПРы.
  • 0

Автосервис SUBARU HOUSE.
Честный ремонт и правильное обслуживание.
Киев, Бакинская 35a
+380636338899
http://subaruhouse.com/
Аватара пользователя
Dr.House
 
Сообщения: 4409
Зарегистрирован: Пн янв 12, 2009 13:48
Репутация: 1881

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Сб июн 27, 2020 15:56

Dr.House писал(а):
Dragon писал(а):А це вже не торгівля на крові?! :bad: :evil:

Державна митна служба України повідомила про обсяг і ціну медичних масок, проданих за кордон, у тому числі до Китаю та Росії, в січні і лютому 2020 року, безпосередньо перед початком оголошеного в березні карантину. Про це Держмитслужба повідомила у відповіді на запит депутата Верховної Ради України Володимира Ар’єва (фракція «Європейська солідарність»).

Згідно з оприлюдненими даними, за перші два місяці 2020 року Україна продала за кордон понад 500 тонн медичних масок.

«Україна продала Китаю 80 тон масок у січні-лютому. А потім завозила китайські в Україну у березні! Це як? Або дурість, або поклали різницю в кишеню», – написав у коментарі до оприлюднених документів депутат.

Ар’єв також вказав, що до Росії було продано 18 тонн цього товару.

«Китаю продавали по 45 000 $ за тонну, Польщі по 18 700 $, а Росії найдешевше – лише по 3 300 $ або по 25 копійок за маску»

З фотокопіями документів -

https://www.radiosvoboda.org/a/news-med ... 92830.html

Яка цікава бізнец-модель - під час війни ворогу засоби захисту дарувати

:bad: :evil:

Лёша.Это не форум дальнобойщиков.Тутышние посты наврядли прочитают ЛПРы.

Віталю,

по-перше це не для ЗПРів пишеться, а для наших айронменів та інших ронінів, щоб вони зрозуміли що накоїли та вибачилися перед усіма доки ще є час ;)

По-друге якщо навіть ЗПР не читає - цілком ймовірно йому настукають ЗЕботи :crazy:

Он як на колегу вже настукали -

Український науковець і блогер Антон Сененко, який був співорганізатором акції протесту проти новопризначеного в.о. міністра освіти й науки Сергія Шкарлета, заявив, що до нього приходили зі Служби безпеки України...

https://hromadske.ua/posts/vidomij-ukra ... dili-z-sbu

Anton Senenko
Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ.
Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася минулого четверга, проти вчорапризначено
го міністра.
Тобто прийшов не минулої п'ятниці, не в понеділок, а на наступний день після призначення.
Звісно, це збіг.
Вибачте, далі писатиму дуже стримано, бо нічого дотепного в цьому не бачу, а пишу з двох причин:
1. Я не давав жодних розписок, що не можу повідомляти своїх друзів і колег про надцікаве спілкування зі службою безпеки у свій неробочий день (так, у нас чотириденний робочий тиждень).
2. Передбачаю, що подібні візити відбудуться до інших учасників акції, тому друзі, головне - знайте, що Ви не самі. Повідомляйте мене будь-яким зручним для Вас способом, що до Вас теж приходили чи хтось має намір з Вами поспілкуватися.
Незалежно від того, чи ми знайомі, чи не знайомі.
Отже.
Куратор виявився дуже доброзичливим, якими вони зазвичай і бувають.
Його цікавили питання хто організатор акції, чи не сплачувалися учасникам акції за це кошти, хто ще був на акції з мого Інституту?
На це я йому принагідно повідомив, що у свій неробочий день (у день акції я взяв відпустку за власний рахунок у зв'язку з сімейними обставинами) я маю повне право приходити на акції, щоб висловити свою громадянську позицію, а хто там був з мого Інституту - відповісти не можу, бо практично всі були у масках. Про що я відкрито писав на своїй сторінці у фейсбуці.
На питання про гроші я відверто і щиро посміхнувся - бо про такі випадки мені нічого не відомо.
Ба більше, він спитав, чи можу я йому показати сторінку події у фейсбуці, завядки якій я дізнався про акцію.
Я йому зауважив, що кожен має займатися своєю роботою, тому він може підписатися на мене у фейсбуці та погортати мою стрічку, і взагалі бути в курсі про всі цікавинки навколонаукового життя в країні, в т.ч. про сьогоднішню акцію протесту та акцію протесту у вівторок, про які я теж дізнався з соцмережі.
Також було питання про те, чому я вирішив прийти на акцію протесту проти.... за всю розмову він жодного разу не назвав прізвище нового міністра. Я теж не буду, може це якесь табу.
Довелось розповісти про академічну доброчесність, питання плагіату, що моя громадянська позиція не дозволяє мені з цим миритися.
Шановний пан намагався поспівчувати, що реформа науки не вдалася, на що я йому чітко відповів, що до вчорашнього дня з нею все було гаразд.
А потім зробив йому міні-огляд історії питання - про Національну раду з питань розвитку науки і технологій, Науковий комітет, Національний фонд досліджень, суть реформи.
Про сканувальну тунельну мікроскопію теж розповів, про молекули і те, як робляться дослідження.
Не впевнений, що йому було цікаво, але я намагався популяризувати науку навіть за таких умов.
Було й дуже дивне питання - для мене основним є наука чи... оце усе ...(не знаю, що малось на увазі).
Відповів, що звісно наука, а науку можна творити лише в умовах академічної доброчесності, тому це все мене так і непокоїть.
Були питання про мою співпрацю з Прометеусом і міжнародними організаціями, його цікавили деталі про моїх знайомих закордоном, що могли лишитися після роботи у Франції, чи є в мене допуск (до всяких секретних штук).
Було видно, що знає він про мене багато, але от з прізвищем мого наукового керівника, наприклад, він схибив.
Зі свого боку я поцікавився, чому такий інтерес до моєї персони?
Куратор відповів, що нічого такого, це просто його робота і вони перевіряють інформацію про акцію протесту і чи немає там складу злочину по статті якійсь (чесно, не запам'ятав), а йому сказали (мабуть у службі, тобто мене там читають) , що я є людиною, яка багато чого знає.
На що я йому знову порадив підписатися на мене у соціальних мережах, бо все, що я знаю - я намагаюсь висвітлювати, коли є час.
Тому я тут зазначу, що радий новому підписнику і сподіваюсь, що мої дописи допоможуть боронити незалежність України.
Резюме.
По-перше, я дуже прошу вибачення у всіх в Інституті, хто був свідком цього візиту і кого це змусило хвилюватися та згадувати часи тотального контролю спецслужб над наукою.
Вчені пам'ятають. Вчені відчули. Вчені згадали. Вперше за не знаю скільки років.
Я бачив сьогодні їхні очі і розумів, що вони відчувають.
Той момент, коли мені перед ними було невимовно соромно, хоча я нічого такого не зробив.
Своїми діями чи бездіяльністю я жодним чином не хотів нікого змусити нервувати, але свою громадянську позицію висловлюватиму і надалі.
В неробочий час, звісно, та у відпустках за власний рахунок.
По-друге, вся ця ситуація - безвідносно до того, про що ми розмовляли, що мене запитували та що я відповідав - є жахливою сама по собі.
Сам факт, що у службі безпеки люди витрачають час на мою скромну персону свідчить про те, що щось в державі точно перескочило не на ті рейки.
Я зараз не буду давати жодних оціночних суджень, дякувати-дуже-дякувати і т.і.
Це все було смішно, допоки правила гри не змінилися.
Напрошується жарт про наукову інвестняню, але це не жарт.
Це нова реальність.
Тому, друзі.
Я дуже добра людина.
Всі, хто мене знає, можуть підтвердити, що я веселий, життєлюбний, хоча інколи в соцмережах я ще та скалка в одному місці.
Але.
Коли мій час забирають невідомо на що, витрачають нерви дорогих мені колег та друзів, а при цьому в державі повно більш серйозних проблем з компетенції служби безпеки (хоча не мені їх вчити, звісно) - це змушує мене максимально серйозно поставитися до потенційних загроз, як виникають для мого майбутнього у нашій країні.
Жартів більше не буде, шановні.
Хто і що б мені не казав - раніше такого не було.
Будемо.грати.за.новими.правила
ми.нової.реальності.
Тому, ще раз.
Повідомляйте про випадки "доброзичливого" спілкування з Вами, якщо спілкуєтесь - будьте максимально стриманими. Не забувайте про свої конституційні права на мирні акції протесту і не забувайте цим людям, які кажуть, що це просто їхня робота, популяризувати науку.
Якщо вони витрачають Ваш час даремно, то зробіть так, щоб хоча б вони збагатилися знаннями.
Схоже, настають ті найтемніші часи, за якими і буде світанок.
Загострення - це добре.
Ніхто не обіцяв, що буде просто.
Переможемо.
адпт. Друзі ,я вдячний всім за підтримку і таку кількість коментарів. Ввечері спробую на всі відреагувати.
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вс июн 28, 2020 07:36

З Днем конституції, чорт забирай :uaflag2:

Все одне подолаємо усі проблеми поступово
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пн июн 29, 2020 07:40

ЗЕдурбецало зашкварюється кожного дня :bad:

У привітанні з Днем Конституції Зеленський зменшив територію України на два регіони -

https://glavcom.ua/country/politics/u-p ... 89847.html
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вт июн 30, 2020 17:27

У мережі активно поширюється черговий фейк про Зеленськjuj, який «не здав жодної позиції ворогу». І про те, як військова промисловість «набирає обертів»…

Так ось, рівно за рік правління цього дрібного верховного командувача, українські війська залишили 116 своїх позицій. Повторюю, 116.

Це ВОПи, РОПи, укріплення, бліндажі, секрети, очі і так далі. В середньому, по півтора квадратних кілометра українських земель, відвойованих у важких умовах при «баризі», на кожну сотню кілометрів. За дві позиції в тиждень втрачали збройнікі. А тепер йдемо далі, топтатися по іншим міфам.

Нарощування військової потужності: так цей зелений виродок називає плановий ремонт бронетехніки.

Флот. Не спущено на воду жодного нового бойового судна.

ДПСУ. Прикордонникам замість «Кугуарів» і «Козаків» надсилають б/у джипи Ford і Toyota.

Забезпечення дизпаливом і ПММ для бригад на бойових позиціях скоротилося втричі.

Харчування подобалося? Вже практично згорнута продовольча реформа в армії.

Медичне забезпечення. Скорочено настільки, що в аптечках на фронт видають лише підсумки і ножиці. Також ми знову повертаємося до джгутів Есмарха замість надійних катовскіх.

У авіабригадах скорочують цілі ескадрильї. Паливо для навчальних польотів виділяють в п’ять разів менше.

Жодного нового танка або САУ не передано бойовим підрозділам ЗСУ. Нові БТР і бронемашини йдуть, як правило, в частині Нацгвардії.

Про скорочення чисельності ЗСУ на 20% взагалі мовчу.

Згорнуто ракетну програму по виробництву «Вільха», «Вільха-м», «Нептун», «Гром-2»

Ось чого накоїв ваш клоун. Хоча я назвав би його зовсім іншим терміном.

https://sprotyv.org/shho-zelenskyj-zdav-vorogu/
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вт июн 30, 2020 21:43

Овва, тобто ЗЕкоманда дійсно повні кретини, а Ротердам+ був корисним для держави? :shock:

Шахтарі з різних регіонів України почнуть... в Києві безстрокову акцію протесту, на якій, серед іншого, будуть вимагати погашення перед працівниками державних шахт заборгованості з виплати зарплати, виведення галузі з кризи і відставки відповідальних за кризу чиновників.

погашення перед працівниками державних шахт заборгованості з виплати заробітної плати, яка, станом на 24 червня 2020 року, становить 622,5 млн грн...

шахтарі вимагатимуть звільнити від виконання обов'язків голову профільного комітету Верховної Ради Андрія Геруса і притягнути його до кримінальної відповідальності. "Також заборона імпорту електроенергії і вугілля газових марок з країни агресора - Російської Федерації, Білорусі. Відновлення роботи блоків теплових електростанцій, які були переоснащені з антрацитового вугілля на вугілля газової групи. Висновок шахт з простою, забезпечення їх стабільної роботи та інше"...

коли працювала формула "Роттердам +", вітчизняне вугілля було затребуване і шахтарі мали роботу і зарплату, а зараз вони збираються їхати до Києва протестувати...

https://censor.net.ua/ua/video_news/320 ... profspilky

з коментарів -

убыточными их сделал ЗЕ через Геруса для Коломойского. Конкуренцию уничтожил тот же ЗЕ через того же Гекруса для того же Коломойского. И карман мой. Скажим вместе СПАСИБО Зедятлам. Они с ЗЕ, Герусом и Коломойским это сделали ВМЕСТЕ


:bad:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Bing [Bot] и гости: 21