А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пт дек 03, 2021 00:52

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
CatSubaron писал(а):Блин, так всё хорошо начиналось. Дискотека, рассказы и видосики про лунный трактор. И опять скатились в банальный срач. Был бы ещё предметный спор, так нет, идёт тупо говнометание и выяснение кто тут главный поц. Грустно суко и уныло. Вам не надоело? :cry:

Особисто мені давно набридло.
Срачі набридли.
Виборці та їхні обранці які думають не тим місцем набридли.
Війна набридла.
От тільки вони ж хочуть перед кимось повихвалятися вогнем, оцинкованими трубами та ще якимись великими органами.
А ти пропонує залишити їх без задоволення хоробро вдвох-втрьох нападати на дракона?
А де ж вони ще своєю успішністю пишатимуться?
А так звісно можна було б і заспокоїтися трішки.
Якщо вони готові як нормальні люди бути ;)


Мы уже 1000 раз обсудили что эта ветка этого форума это все что у тебя в жизни есть, ты здесь чувствуешь себя важным и считаешь себя нужным (хотя на самом деле нет))) Большинство из присутствующих в этом чатике принимая это как факт тебя просто жалеют и не лезут дальше в спор, а ты ошибочно воспринимаешь то как победу :D но не забывай что есть мы с Арменом которые при желании элементарно доводим тебя до тотального взрыва пукана))

Ще є варіант що я заходжу сюди щоб поспостерігати дезінтеграцію свідомості Зе-електорату науково, процес у розпалі, ваша (с))) істерика шикарна)))
Насправді ж просто тут люди доволі сильно відрізняються від мого кола спілкування, мені цікаво буває розширити свій кругозір від нудьги.
Сноска 1.
Тут ти знов гонеш що я 1)))

Gosha писал(а):На самом деле все из тех кто друг другу интересен прекрасно знают что у кого и как))
Я пишу одному участнику диалога с вопросами в которых он шарит и он мне помогает причем помогает просто так!!!
мне регулярно пишет бывший участник этих споров с вопросами в которых я шарю и я ему подсказываю просто так!!!
мне в вайбер когда мы с женой гуляли по Риму дозванивается еще один участник диалога и 10 минут распрашивает о определенных тонкостях в которых я шарю и жена понимая ждет, потому что знает что это чувак с субару-форума и я не могу не подсказать))

Молодець, похвалився зайвий раз, бери конхветку з вазочки)))
Нічого що так купа людей живе, по місту якщо йти пішки люди по мобілам поради дають часто іншим, ти мабуть не знав для чого людям мобіли потрібні)))

Gosha писал(а):Когда вы по несколько человек мне писали то это нормально, а когда тебе отвечают несколько человек одновременно то сразу "толпой нападаете", вот они двойные стандарты в действии :D

О, тобто ти кожен мой пост уважно перечитуєш, ще конспектуєш мабуть)))
Сноска 2.
То я тут 1 чи ми всі проти тебе?
Ти ще не заплутався у показах, підозрюваний?)))

Gosha писал(а):Алексей, ты говоришь о "успешности" и что кто-то перед кем-то хвастается, а ты хоть знаешь кто из участников диалога на чем ездит?)) (за исключением Армена :D )

Ми про Субару чи ти знов про якісь срані ваги та сааби починаєш фантазувати?)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пт дек 03, 2021 01:18

Gosha писал(а):Dragon

"Реальне життя" у субаристів завжди асоціювалося з пригодами.
Мені не цікава твоя думка.
Все це вже чули, не згоден.
Це вже не кажучи який ти "молодець" пишеш відкрито начебто як нормальна людина, водночас приховуючи по репутаціях капості


за 6.50 из Никиты (под Массандрой) в Киев на СТИ это было еще то приключение, на Ялта-Ралли в 2008м с Ваззой, ВРХ Максом итп это да, это было круто))

А ще були теми накшталт "Поїхав за хлібом та п'ять годин відкопувався посеред ораного поля".
Оце життя субаристів!
То якого біса у іншому дописі запевняєш що жити та їздити всім потрібно лише як планктон по трасах сумно?


Gosha писал(а):Тебе естественно не интересна ничья точка зрения кроме своей, но как показывает опыт когда ты прозреваешь ты очень неохотно вспоминаешь про свой предыдущий радикализм в поддержке какого-то конкретного политика, но то такое, мы например с Арменом ржем по этому поводу ибо мы здесь давно и помним многое))

Цікава точка зору тих хто її аргументує достойно, тут таких вистачає, тільки вони у наших з тобою розмовах нечасто з'являються.
А як ми вам пригадуємо "зростання статків у 80 разів" абощо)))
Ви так кумедно намагаєтеся цього "не помічати", дорослі ж начебто люди, авжеж

Gosha писал(а):Уверен, когда ты заработаешь достаточно денег чтобы поменять машину на например свежий например аут и тому подобные ты это сделаешь, мы-же все понимаем что дело не в войне :wink:

А про машины тебе кто-то давно ответил что когда ты сядешь в современный, качественный автомобиль прозрение будет крайне болезненным))

Як тобі пояснити, що під час війни "сучасний якісний етк автомобіль" - це мішень.
Для бандита, для бомбардувальника тощо.
Окрім автомобілів є ще й інші цінності.
Ну там нерухомість у глибокому тилу або за кордоном, лікування родичів та ін. корисні речі.
Що тебе на тачках понтових заклинило?

Gosha писал(а):
Молодці. Ще трішки валюти з країни вивели під час війни

Человек продал свою старую машину, перед продажей дал заработать мойщику, СТОшнику, продавцу запчастей (предпродажная подготовка), рекламистам (авто.риа), в сервисном центре заплатил ( налоги государству), оплатил машину в Корею (дал заработать банку), сейчас заплатит международной логистической компании.
По приезду заплатит налогов больше чем стоит 2 красные бестии + заплатит брокеру, экспедитору, маляру, рихтовщику, продавцу запчасетй, продавцу резины (резина на машине не по сезону), потом уплатит за первичную регистрацию (пенсионный сбор+ военный сбор) ну и естественно заплатит мне :D
Каждый из вышеперечисленных проведет дай Бог не одну из вышеописанных процедур (растаможит, отремонтирует, покрасит, продаст, окажет услугу...) потом УПЛАТИТ НАЛОГИ с которых государство возьмет деньги на медицину, образование, другие социальные проекты... ну скиздят конечно, не без этого))
А еще из денег того самого "молодца" который вывел денег из Украины уплатится зарплата и даже возможно премия одному "умнику" который упрекает человека за его желание ездить на нормальной машине :D
так вот объясни что мы сделали плохого?))

А військові обговорюють чи втримають оборону по Дніпру у разі повномасштабного наступу кацапів, наскільки вистачить снарядів тощо.
Ну нормально, на мерседесі мабуть комфортніше буде від обстрілу тікати ніж на чомусь простішому.
Але ж це була лише репліка, яку можна було просто проігнорувати.
Але у вас запалало чомусь?


Gosha писал(а):
Ну там же було написано "молодці" та "трішки".
Всі ж знають що автівки з США дешевше ніж з інших ринків.
Відповідно ті хто їх ввезли дуже піклувалися щодо збереження економіки України!
А умовні дракони окрім податків виробляють для держави деякі інші корисні речі теж, інколи можливо трішки більше навіть ніж деякі умовні комерсанти за кілька років взагалі.
Зи. Зграйний метод нападу на опонентів це так по-кацапські

как ты технично съезжаешь про "молодцы" и "немножко" :D
ты вообще читал что там написано?)) какая америка?))

Я не з'їжджав, я іржав)))
З соромом визнаю що у той момент тупо реготав вибачте від істерики нормальних людей, які як показилися коли їм посміли нагадати про війну.
Хоча насправді це нффіга не смішно(((

Gosha писал(а):Условные драконы как правило находятся в процессе изобретения (изготовления) какого-то теоретически полезного для государства продукта не годами, а десятилетиями и как правило когда выдают результат он является безнадежно устаревшим)) но то такое))

Те що робить наш умовний бізнєц це ж геть краще - барижити імпортними тапками допоки у країні гроші не закінчаться.
А потім питати одне одного чому ми живемо не як у Швейцарії)))
Зи. Ти взагалі розумієш що самою постановкою питань провокуєш на іронію?
А потім сам психуєш через це

***

"ОДУЖУЙТЕ"
"а я постєснялся" (c) :D
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пт дек 03, 2021 01:48

Шановні опоненти, ви дійсно не помічаєте до ваші дописи десь так вже рік орієнтовно - це по суті виправдовування?
Навіть коли ви намагаєтеся спеціально мене або інших ображати, провокувати на сварки чи просто огризаєтеся - воно все одне лише виправдовування.
Починаючи від теми виборів, та закінчуючи купівлею автівок, неочікувано навіть якось.
Чи передімною, чи переж іншими, чи перед собою...
Сумніваєтеся чи правильно робите, виходить.
Подумайте над цим, перш ніж біситися ще.
Може не на нас треба ображатися?
Може час дійсно заспокоїтися?
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Пт дек 03, 2021 02:59

Dragon
Ще є варіант що я заходжу сюди щоб поспостерігати дезінтеграцію свідомості Зе-електорату науково, процес у розпалі, ваша (с))) істерика шикарна)))
Насправді ж просто тут люди доволі сильно відрізняються від мого кола спілкування, мені цікаво буває розширити свій кругозір від нудьги.
Сноска 1.
Тут ти знов гонеш що я 1))


Твои попытки причислить порохофобов к зеботам выглядят как ты любишь выразиться "жалюгiдно", мы дружно по этому поводу ржем уже год))
ни один по-настоящему "уважаемый человек" ни скажет "в своему колi я вельмишанована людина", так что нет, я не ошибаюсь, эта тема на форуме это все что у тебя есть))

Молодець, похвалився зайвий раз, бери конхветку з вазочки)))
Нічого що так купа людей живе, по місту якщо йти пішки люди по мобілам поради дають часто іншим, ти мабуть не знав для чого людям мобіли потрібні)))

мне жаль тебя если ты тему взаимовыручки бывших клубней (а ведь именно благодаря тебе и этой теме клуб по сути и развалился) которые могли даже никогда в жизни не пересекаться переводишь в вопрос умения пользоваться мобилой))

О, тобто ти кожен мой пост уважно перечитуєш, ще конспектуєш мабуть)))
Сноска 2.
То я тут 1 чи ми всі проти тебе?
Ти ще не заплутався у показах, підозрюваний?)))

в отличии от тебя умею не только читать но и понимать что написано))
по-разному бывает, иногда вылазят здесь некоторые с "проверенной инсайдерской информацией" а когда задаешь прямые вопросы морозяться отвечать))
а бывает соберется пул нормальных пускай и бывших субаристов и давай тебя стебать но они как правило быстро отваливают потому что в их парадигме и "грешно смеяться над больными" и "лежачего не бьют"))

Ми про Субару чи ти знов про якісь срані ваги та сааби починаєш фантазувати?)))

"сраные ваги" на фоне любой даже самой современной субару это космические корабли))
Сааб на свой 2009 год (2007 модельный) на несколько голов выше легаси того-же года, у меня была легаси, я понимаю о чем говорю ибо ездил и на том и на том)
ты уж извини но из сраного здесь только твоя "красная бестия", но это как то что порошенко это главный провал в новейшей истории украины ты никогда не признаешь))

А ще були теми накшталт "Поїхав за хлібом та п'ять годин відкопувався посеред ораного поля".
Оце життя субаристів!
То якого біса у іншому дописі запевняєш що жити та їздити всім потрібно лише як планктон по трасах сумно?


Дай дураку стеклянный йух он и йух разобьет и руки порежет, это насчет пяти часов в поле, полным приводом в субару нужно уметь пользоваться))
Алексей, не путай "ездить скучно" и "не стоит на импрезе которую смерть посрать отпустила херачить по снегу на все бабки")) ты вообще понимаешь что если ты влетишь в новый Х5 цена красной бестии не перекроет стоимость бампера и фары, ты готов нести за эти необдуманные понты ответственность?

Цікава точка зору тих хто її аргументує достойно, тут таких вистачає, тільки вони у наших з тобою розмовах нечасто з'являються.
А як ми вам пригадуємо "зростання статків у 80 разів" абощо)))
Ви так кумедно намагаєтеся цього "не помічати", дорослі ж начебто люди, авжеж

"зростання статкiв у 80 разiв" действительно не понимаю о чем ты сейчас, напомни.

Як тобі пояснити, що під час війни "сучасний якісний етк автомобіль" - це мішень.
Для бандита, для бомбардувальника тощо.
Окрім автомобілів є ще й інші цінності.
Ну там нерухомість у глибокому тилу або за кордоном, лікування родичів та ін. корисні речі.
Що тебе на тачках понтових заклинило?

среднестатистический, современный и качественный автомобиль во время войны точно не станет целью ибо их огромная масса и вскрыть их не так-то просто, а вот старая красная импреза которую можно завести отверткой очень даже может, так что к вашей теории есть вопросики)))

Это тебя заклинило и ты считаешь что здесь кто-то понтуется, некоторые кто ушли с форума 10-12 лет назад ездят на ГТ-Р или порше 911, вот это круто и это понты а мы так, плюшками балуемся))

А військові обговорюють чи втримають оборону по Дніпру у разі повномасштабного наступу кацапів, наскільки вистачить снарядів тощо.
Ну нормально, на мерседесі мабуть комфортніше буде від обстрілу тікати ніж на чомусь простішому.
Але ж це була лише репліка, яку можна було просто проігнорувати.
Але у вас запалало чомусь?

как всегда :facepalm: какой этот высер имеет отношение к тому что я написал?
но ладно, для альтернативно одаренных объясняю на пальцах, если не будет условного дяди который покупает условный хюндай или пирожок или покрышку или книгу или оплачивает обучение своего отпрыска в вузе, или айтишник не напишет свой код, неважно, не будет экономики государства, а если ее не будет то на армию денег тоже не будет и вопрос удержим или не удержим тоже обсуждаться не будет... это все немного сложнее работает чем ты себе представляешь...

Те що робить наш умовний бізнєц це ж геть краще - барижити імпортними тапками допоки у країні гроші не закінчаться.
А потім питати одне одного чому ми живемо не як у Швейцарії)))
Зи. Ти взагалі розумієш що самою постановкою питань провокуєш на іронію?
А потім сам психуєш через це


ну да, на днях анонсировали повторное открытие отверточной сборки geely в украине :facepalm: Это бл.ть серьезный прогресс, скажем спасибо Васадзэ и иже с ними)))
С.ка 30 лет по сути монополист на рынке автозаз нихрена не сделал кроме отверточной сборки ланоса который передерт с старого кадета который немцы в 70х разработали, браво украинской науке, хуле...

и да, я с удовольствием послушаю иронию над своими наивными высказываниями (ибо я точно не настолько хорошо разбираюсь в бизнесе как хотелось-бы) но только в исполнении человека который как минимум заработал больше чем я, ну или смог адекватно монетизировать свои знания :wink:
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Пт дек 03, 2021 03:21

Dragon писал(а):Шановні опоненти, ви дійсно не помічаєте до ваші дописи десь так вже рік орієнтовно - це по суті виправдовування?
Навіть коли ви намагаєтеся спеціально мене або інших ображати, провокувати на сварки чи просто огризаєтеся - воно все одне лише виправдовування.
Починаючи від теми виборів, та закінчуючи купівлею автівок, неочікувано навіть якось.
Чи передімною, чи переж іншими, чи перед собою...
Сумніваєтеся чи правильно робите, виходить.
Подумайте над цим, перш ніж біситися ще.
Може не на нас треба ображатися?
Може час дійсно заспокоїтися?


Я тебе уже когда-то достаточно резко отвечал на этот вопрос, но суть ,я надеюсь, ты уловил.

Gosha
Некоторые свое говняное положение по жизни связывают то с войной, то с недофинансированием науки, то с рашкой, то с агрессивным окружением, то еще с чем-то, но самая главная проблема что такие люди не понимают что говно это они сами и они притягивают говно и вокруг них по жизни говно и живут они говняно и в говне не потому что война, а потому что они говно. И бесполезно тянуть говно из говна ибо говну среди говна комфортно.
Но самое ужасное что когда говно видит что рядом появилось что-то что не воняет и не выглядит как говно, говну нужно обязательно обосрать все что говну недоступно и сказать что тот ландыш что у вас есть это хуже чем говно ибо он тоже пахнет но не так резко и зачем покупать ландыши если они как говно выполняют ту-же функцию они "пахнут"

Говно пытается обосрать вокруг себя максимально доступную территорию чтобы тем кто не хочет испачкаться в говне было противно приближаться к зоне обитания говна, и в этой ситуации говно чувствует себя победителем ибо нежелание окружающих вступать в говно, говно воспринимает как личную победу, но это не победа, это брезгливость и пренебрежение сопоставимое с пренебрежением которое ощущаешь к обоссаному бомжу на вокзале только от него воняет физически а от говна ментально. И второе в разы хуже ибо от бомжа можно отойти а "вонь" от мозга заметна даже через экран монитора и в диалоге))


1) Умному человеку свойственно сомневаться, это нормально, только дурак свято уверен в том что он прав на 100 процентов
2) Лучше пробовать и ошибаться чем не пробовать вообще, с порохом попробовали, херня вышла, пробуем с зеленским, пока что тоже не очень, но чуть лучше с порохом.
3) ты к себе на "вы"?)) это какая-то новая стадия))
4) тему машин тут особо никто не поднимает ибо не хотят травмировать тебя ранимого)) поверь, 95 процентов форума уже давно не ездят на субару))
5) и еще есть такая тема среди небогатого населения тихо ненавидеть тех кто зарабатывает больше, она тянется еще с совка, с уравниловки, где человек на волге воспринимался как вор, а не как человек который честно заработал. И обеспеченной публике навязывалось такое себе чувство стыда просто за то что они богаче, отсюда наверное и идет этот оправдывающийся тон в разговоре про машины и деньги, а в остальном вообще нет.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пт дек 03, 2021 08:24

Gosha писал(а):
Твои попытки причислить порохофобов к зеботам выглядят как ты любишь выразиться "жалюгiдно", мы дружно по этому поводу ржем уже год))

Коли є вибір між 2 варіантами - бути проти 1го це значить допомагати 2гому, це елементарна логіка.
Це вже не кажучи про те що так звана "порохофобія" просто нелогічна дурість.
Тому ви (декілька опонентів) по факту в.о. "зеботів"

Gosha писал(а):ни один по-настоящему "уважаемый человек" ни скажет "в своему колi я вельмишанована людина", так что нет, я не ошибаюсь, эта тема на форуме это все что у тебя есть))

Але про свою "вельмишанованість" це ти полюбляєш патякати, я лише тобі у відповідь іронізую, ти помиляєшся у всьому як завжди


Gosha писал(а):мне жаль тебя если ты тему взаимовыручки бывших клубней (а ведь именно благодаря тебе и этой теме клуб по сути и развалился) которые могли даже никогда в жизни не пересекаться переводишь в вопрос умения пользоваться мобилой))

Ось тут здається є ознаки біполярного розладу.
Якщо я викликаю лише сміх, то як я можу "розвалити клуб"?
А якщо моя думка настільки вагома - то чи не жалюгідні твої спроби мене дискредитувати?
А взагалі ми всі спілкуємося на різні теми вільно, це ти лізеш усіх налаштовувати проти пороха тощо

Gosha писал(а):в отличии от тебя умею не только читать но и понимать что написано))

Лол, лол, лол

Gosha писал(а):по-разному бывает, иногда вылазят здесь некоторые с "проверенной инсайдерской информацией" а когда задаешь прямые вопросы морозяться отвечать))

А ти на чілачав полюбляєш посилатися, і що з того?

Gosha писал(а):а бывает соберется пул нормальных пускай и бывших субаристов и давай тебя стебать но они как правило быстро отваливают потому что в их парадигме и "грешно смеяться над больными" и "лежачего не бьют"))

Так само можна сказати що немало співбесідників переривають розмови з тобою з тих самих причин.
Але в моєму випадку частіше через вашу неготовність до аргументованого диспуту, замість примітивних сварок

Gosha писал(а):ты уж извини но из сраного здесь только твоя "красная бестия", но это как то что порошенко это главный провал в новейшей истории украины ты никогда не признаешь))

Той факт що ти протиставиш японський корч 1990х сучасним преміальним європейським авто вже каже на користь корча, дякую.
І те що ти порохофоб і не маєш об'єктивності щодо Пороха - ще раз підтвердив особисто вище, дякую.

Заодне нагадаю на твоє запрошення:
Порох досяг томасу, безвізу, децентралізації, реформування армії, створення антикорупційних установ тощо - це світовий успіх!

Gosha писал(а):Дай дураку стеклянный йух он и йух разобьет и руки порежет, это насчет пяти часов в поле, полным приводом в субару нужно уметь пользоваться))

Це ти зараз вирішив ще й усіх субаристів образити?

Gosha писал(а):Алексей, не путай "ездить скучно" и "не стоит на импрезе которую смерть посрать отпустила херачить по снегу на все бабки")) ты вообще понимаешь что если ты влетишь в новый Х5 цена красной бестии не перекроет стоимость бампера и фары, ты готов нести за эти необдуманные понты ответственность?

Взагалі то життєві спостереження вказують на те що це навпаки бмвісти зазвичай становлять загрозу для інших учасників дорожнього руху, но ти не відволікатися від вивчення ПДР у пункті автострахування

Gosha писал(а):"зростання статкiв у 80 разiв" действительно не понимаю о чем ты сейчас, напомни.

О, це як офшоргейт та вагнергейт, як тільки вас це торкнулося - відразу "забули" про що йшла мова?

Gosha писал(а):среднестатистический, современный и качественный автомобиль во время войны точно не станет целью ибо их огромная масса и вскрыть их не так-то просто, а вот старая красная импреза которую можно завести отверткой очень даже может, так что к вашей теории есть вопросики)))

Мова не про вскривання, а про те що шикарним авто під час кризи ти рекламуєш усім що у тебе є що скомуниздити.
А у випадку поширення бойових дій шикарний авто це просто витрачені на вітер гроші

Gosha писал(а):Это тебя заклинило и ты считаешь что здесь кто-то понтуется, некоторые кто ушли с форума 10-12 лет назад ездят на ГТ-Р или порше 911, вот это круто и это понты а мы так, плюшками балуемся))

Понтуєшся це ти по факту, намагаючись порівняти зокрема мій корч та гтр, але мене це тішить.
До речі від світлофора гтр прикольно порикує перемикаючи чисельні передачі

Gosha писал(а):
А військові обговорюють чи втримають оборону по Дніпру у разі повномасштабного наступу кацапів, наскільки вистачить снарядів тощо.
Ну нормально, на мерседесі мабуть комфортніше буде від обстрілу тікати ніж на чомусь простішому.
Але ж це була лише репліка, яку можна було просто проігнорувати.
Але у вас запалало чомусь?

как всегда :facepalm: какой этот высер имеет отношение к тому что я написал?
но ладно, для альтернативно одаренных объясняю на пальцах, если не будет условного дяди который покупает условный хюндай или пирожок или покрышку или книгу или оплачивает обучение своего отпрыска в вузе, или айтишник не напишет свой код, неважно, не будет экономики государства, а если ее не будет то на армию денег тоже не будет и вопрос удержим или не удержим тоже обсуждаться не будет... это все немного сложнее работает чем ты себе представляешь...

Боже боже, і це наш "справжній бізнєц"...
Ти прирівнюєш ВИРОБНИЦТВО ВЛАСНОГО ПРОДУКТУ з КУПІВЛЕЮ ІМПОРТУ?!?
Все, більше питань до твоєї "компетентності" немає
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Пт дек 03, 2021 08:48, всего редактировалось 2 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пт дек 03, 2021 08:44

Gosha писал(а):
1) Умному человеку свойственно сомневаться, это нормально, только дурак свято уверен в том что он прав на 100 процентов

Так, тому відсутність сумніві у тебе щодо твоєї правоти у всіх абсолютно питаннях трішки дивує

Gosha писал(а):2) Лучше пробовать и ошибаться чем не пробовать вообще, с порохом попробовали, херня вышла, пробуем с зеленским, пока что тоже не очень, но чуть лучше с порохом.

Спробувати запхати пальці у розетку?..
Під час війни клоуна головнокомандувачем - це жодного разу не краще ні в якому сенсі.
І це твоя чергова зеботська маніпуляція

Gosha писал(а):4) тему машин тут особо никто не поднимает ибо не хотят травмировать тебя ранимого)) поверь, 95 процентов форума уже давно не ездят на субару))

Слухай, а міжбанківські та біржові котування теж тримаються на моїй думці?
Судячи з твоїх слів випливає що моя велич впливає на всі події світу.
Лише 1 тема на немаленькому автофорумі жити не дає тому що занадто актуальні питання, егеж?

Gosha писал(а):5) и еще есть такая тема среди небогатого населения тихо ненавидеть тех кто зарабатывает больше, она тянется еще с совка, с уравниловки, где человек на волге воспринимался как вор, а не как человек который честно заработал. И обеспеченной публике навязывалось такое себе чувство стыда просто за то что они богаче, отсюда наверное и идет этот оправдывающийся тон в разговоре про машины и деньги, а в остальном вообще нет.

То через це у "вас" класова ненависть до Пороха?
Він успішний, здобув для себе та для держави, а "ви" все дитячими машинками вихваляєтеся?
Панове опоненти, ви не хочете замінити свого "адвоката диявола", бо цей здається не дуже, аргументи на рівні гівна якось такось
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пт дек 03, 2021 08:57

Шановні опоненти (деякі)!

Вагнергейт...
Офшоргейт...
Річниця майдану...
Епідемія...
Побрехеньки щодо путчу...
Держбюджет 2022...
Нові податки...
Розгортання кацапських військ...

Це від цих тем ви намагаєтеся відволікти увагу форуму сварками та клоунадою?

***

До класифікації зе-ботів -

"Лошадь" - приблизно 20-30 чоловік. Зарплатня порядка 30 000 грн.на місяць + премія,якщо робиться це "орігінально". Вони чітко восхваляють Бубочку. Звинувачують Пороха в усьому. Кажуть, що якщо у Бубочки щось не виходить-винен Порох,або оточення ЗЕ-біла,яке він чистить. Підозрюю,що пара коняк у нас є. Але коняками хочуть бути усі інші, низовий зброд. Намагаються щось таке писати, а раптом візьмуть у "лошаді"? Але дурні і часто це не проходить.

"Срачегони" - іх більше,звісно. Зарплатня- до 10 000 гривень на місяць. Це такі,що в мережах та на "УП" волають дурню про Іловайськ та Дибальцево, або навіть роблять вигляд що "за Пороха",але оточення його покидьки, вони навіть ругають Хуйла,але "достойних" нема, "усі однакові", скрізь бігають оЛЕГАРХЕ і все таке,по-ітогу головний посил: А НА КОГО МІНЯТИ БУБОЧКУ? Нема ж на кого. Сіють срач між патріотичними групами. А ось ті-рекетири,а ці практично фОшисти, а Демсокира продалася Пороху (???), а в Русі опору капітуляції,там вже ваааще.. і т.д. Таких на "УП" багато,десь с десяток і всі хочуть стати,вислужитися до "ЛОШАДІ"

"Масовка" - ну це ельфікі,костяші, вхаврики, мирослави та світлани і т.д. вони дурні,, зарплатня до 5000 гривень,але можна наслужитися премію на кількості гавна. Вони в мережах,чи на ФУПі несамовито хвалять Бубочку, клянуть Пороха, усіх клянуть,крім Бубочки,переписують якісь новини фейкові,що на користь Бубочки,заготовлені плакатики, шпарять по методичкам і мріють стати теж "лошадями". Але не можуть,бо тупі.

Практично усі вони крім ФУПа,працюють на фейсбуці, інтаграмі і т.і. Іноді "підробляють" ще у Юльки чи Гросі ( і Гросіни є). Де хто підсоснює навіть в ОПЗЖ. А де хто у Ольгіно. Кількість їх досить не мала. Але вони частіше за все навіть не оформлені як ФОПи. Інші оформлені як ФОПи в якомусь фейковому "рекламному агенстві"

Є й просто корисні ідійоти, окрема верства...

І ще багато цікавого на тому форумі -

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109484.0

Співпадіння? (с)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Пт дек 03, 2021 11:45

Dragon писал(а):Співпадіння? (с)))


Зарплатня порядка 30 000 грн.на місяць + премія,якщо робиться це "орігінально". Вони чітко восхваляють Пороха.(Томос,безвиз,армия,мова). Звинувачують Бубочку в усьому. Кажуть, що якщо у Пороха щось не виходило-винен не Порох, а оточення, ну і багато інших обставин.Один з улюблених аргументів - а що він міг зробити, у нього не було таких повноважень як у Бубочки зараз.Найулюбленіша тема, якщо не Порох, то путен нападе. Усіх клянуть,крім Пороха,переписують якісь новини фейкові,що на користь Пороха,заготовлені плакатики, шпарять по методичкам.Деякі працюють на улюбленому вже прибитому місці.

Є й просто корисні ідійоти



Сам себя зашкварил :lol: :lol: На "элиту" ты не тянешь, уж слишком всё прямолинейно и примитивно.
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение CatSubaron » Пт дек 03, 2021 12:08

ARMEN писал(а):
Зарплатня порядка 30 000 грн.на місяць + премія,якщо робиться це "орігінально". Вони чітко восхваляють Пороха.(Томос,безвиз,армия,мова). Звинувачують Бубочку в усьому. Кажуть, що якщо у Пороха щось не виходило-винен не Порох, а оточення, ну і багато інших обставин.Один з улюблених аргументів - а що він міг зробити, у нього не було таких повноважень як у Бубочки зараз.Найулюбленіша тема, якщо не Порох, то путен нападе. Усіх клянуть,крім Пороха,переписують якісь новини фейкові,що на користь Пороха,заготовлені плакатики, шпарять по методичкам.Деякі працюють на улюбленому вже прибитому місці.


Что это было? Вы уж как-то определитесь: вы за зелю и против пороха или вы против пороха и за зелю. :lol:
  • 1

Аватара пользователя
CatSubaron
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Сб фев 13, 2021 11:48
Репутация: 18

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Пт дек 03, 2021 12:14

CatSubaron писал(а): Вы уж как-то определитесь: вы за зелю и против пороха или вы против пороха и за зелю. :lol:

Так он же положил с прибором на них...сам писал...
Но случайно не заметил КАК они с прибором положили на него... :lol:
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Пт дек 03, 2021 12:24

Canton писал(а):
CatSubaron писал(а): Вы уж как-то определитесь: вы за зелю и против пороха или вы против пороха и за зелю. :lol:

Так он же положил с прибором на них...сам писал...
Но случайно не заметил КАК они с прибором положили на него... :lol:


Димон ты бы попридержал свой поганый язычок.Я вроде в твою личность прибором не тыкал 8)
Недавно в ветке продажа, так же облажался.Вроде взрослый человек, пора научится фильтровать базар и не хамить незнакомым мужчинам.
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Пт дек 03, 2021 12:58

CatSubaron писал(а):
ARMEN писал(а):
Зарплатня порядка 30 000 грн.на місяць + премія,якщо робиться це "орігінально". Вони чітко восхваляють Пороха.(Томос,безвиз,армия,мова). Звинувачують Бубочку в усьому. Кажуть, що якщо у Пороха щось не виходило-винен не Порох, а оточення, ну і багато інших обставин.Один з улюблених аргументів - а що він міг зробити, у нього не було таких повноважень як у Бубочки зараз.Найулюбленіша тема, якщо не Порох, то путен нападе. Усіх клянуть,крім Пороха,переписують якісь новини фейкові,що на користь Пороха,заготовлені плакатики, шпарять по методичкам.Деякі працюють на улюбленому вже прибитому місці.


Что это было? Вы уж как-то определитесь: вы за зелю и против пороха или вы против пороха и за зелю. :lol:


У власти в этой стране были, есть, и будут одни пидеры.А у меня строгая гетеросексуальная ориентация, поэтому выводы делай сам :D
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Пт дек 03, 2021 13:03

Dragon
Коли є вибір між 2 варіантами - бути проти 1го це значить допомагати 2гому, це елементарна логіка.
Це вже не кажучи про те що так звана "порохофобія" просто нелогічна дурість.
Тому ви (декілька опонентів) по факту в.о. "зеботів"

если я точно знаю что порошенко это 100% говно, но и в зеленского не верю, что мне делать?))
ну слава богу, за год дошли что "мы" не зеботы а в.о. зеботов, глядишь еще через год дойдет что мы просто не хотим пороха ибо больше не хотим донецкой модели управления государством))

Але про свою "вельмишанованість" це ти полюбляєш патякати, я лише тобі у відповідь іронізую, ти помиляєшся у всьому як завжди

снова все с ног на голову перекрутил)) фраза "в свойому колi я вельмишановна людина" пренадлежит именно тебе, так что не ври и не выкручивайся, у нас все ходы записаны (с)

Ось тут здається є ознаки біполярного розладу.
Якщо я викликаю лише сміх, то як я можу "розвалити клуб"?
А якщо моя думка настільки вагома - то чи не жалюгідні твої спроби мене дискредитувати?
А взагалі ми всі спілкуємося на різні теми вільно, це ти лізеш усіх налаштовувати проти пороха тощо

ты постоянно конфликтуешь, с никопольскими, с кроливцом, с арменом, со мной тем самым создаешь токсичную обстановку на форуме, так понятнее?
ты во всех темах кроме "томособезвиза", "порох наш бог" и "зеля говно" нулевой от слова вообще.

А ти на чілачав полюбляєш посилатися, і що з того?

я еще и петрова почитываю))
Розенко и Омеляна немогу ну слишком уж они тупые (ну или рассчитывают на тупой электорат)

Так само можна сказати що немало співбесідників переривають розмови з тобою з тих самих причин.
Але в моєму випадку частіше через вашу неготовність до аргументованого диспуту, замість примітивних сварок

так о чем с тобой можно аргументированно говорить когда тебе говорят фактами не из интернетов а из своего опыта а ты в ответ орешь в стиле "вывсеврети" или когда совсем нечего сказать переводишь разговор на другую тему или начинаешь вещать про томособезвиз :D

Той факт що ти протиставиш японський корч 1990х сучасним преміальним європейським авто вже каже на користь корча, дякую.
І те що ти порохофоб і не маєш об'єктивності щодо Пороха - ще раз підтвердив особисто вище, дякую.

Заодне нагадаю на твоє запрошення:
Порох досяг томасу, безвізу, децентралізації, реформування армії, створення антикорупційних установ тощо - це світовий успіх!

я говорю что мир клином на красной бестии не сошелся и это не лучшая машина на все времена и что когда ты дай бог купишь нормальную машину прозрение будет болезненным, так и с порохом))
про томособезвиз написал в прошлом пункте, ржу :D

Це ти зараз вирішив ще й усіх субаристів образити?

нет, только тех кто не умеет пользоваться рулем и педалями рассчитывая только на машину))

Взагалі то життєві спостереження вказують на те що це навпаки бмвісти зазвичай становлять загрозу для інших учасників дорожнього руху, но ти не відволікатися від вивчення ПДР у пункті автострахування

Алексей, базовая сумма выплаты по ГОшке это 130 тысяч грн, лазерная фара на новый х5 стоит 8к долларов, это уже больше чем 130к грн))
учи матчасть))

Мова не про вскривання, а про те що шикарним авто під час кризи ти рекламуєш усім що у тебе є що скомуниздити.
А у випадку поширення бойових дій шикарний авто це просто витрачені на вітер гроші

не нужно тебе знать логику людей из параллельной реальности, те кто идут что-то скомуниздить думают иначе.
в случае боевых действий недвижка тоже неликвид, так что теперь на улице жить?

Понтуєшся це ти по факту, намагаючись порівняти зокрема мій корч та гтр, але мене це тішить.
До речі від світлофора гтр прикольно порикує перемикаючи чисельні передачі
:facepalm: :facepalm: :facepalm: Алексей у тебя сейчас очень сильное обострение мании величия))

Боже боже, і це наш "справжній бізнєц"...
Ти прирівнюєш ВИРОБНИЦТВО ВЛАСНОГО ПРОДУКТУ з КУПІВЛЕЮ ІМПОРТУ?!?
Все, більше питань до твоєї "компетентності" немає

ты ничего не производишь и не делаешь ничего чтобы что-то произвести, о чем ты вообще можешь говорить?

Так, тому відсутність сумніві у тебе щодо твоєї правоти у всіх абсолютно питаннях трішки дивує
меня давно не удивляет твоя уверенность в "красная бестия лучшая машина" и в "порох наше все", мне давно ясно что умным человеком тебя назвать скажем так сложно))

Спробувати запхати пальці у розетку?..
Під час війни клоуна головнокомандувачем - це жодного разу не краще ні в якому сенсі.
І це твоя чергова зеботська маніпуляція

попробовали довериться выходцу из СДПУо и создателю партии регионов, но не рассчитывали что он окажется настолько циничной мразью, "жму руку, обнимаю" (с)
Слухай, а міжбанківські та біржові котування теж тримаються на моїй думці?
Судячи з твоїх слів випливає що моя велич впливає на всі події світу.
Лише 1 тема на немаленькому автофорумі жити не дає тому що занадто актуальні питання, егеж

серьезно тебе говорю у тебя обострение мании величия, обратись к врачам, это не шутки

То через це у "вас" класова ненависть до Пороха?
Він успішний, здобув для себе та для держави, а "ви" все дитячими машинками вихваляєтеся?
Панове опоненти, ви не хочете замінити свого "адвоката диявола", бо цей здається не дуже, аргументи на рівні гівна якось такось

нет, к пороху ненависть потому что вместо того чтобы переламать коррупционную систему через колено он ее просто возглавил))
успех пришел откуда?)) ну копни глубже в историю порошенко, все ведь на поверхности))

"Срачегони" - іх більше,звісно. Зарплатня- до 10 000 гривень на місяць. Це такі,що в мережах та на "УП" волають дурню про Іловайськ та Дибальцево, або навіть роблять вигляд що "за Пороха",але оточення його покидьки, вони навіть ругають Хуйла,але "достойних" нема, "усі однакові", скрізь бігають оЛЕГАРХЕ і все таке,по-ітогу головний посил: А НА КОГО МІНЯТИ БУБОЧКУ? Нема ж на кого. Сіють срач між патріотичними групами. А ось ті-рекетири,а ці практично фОшисти, а Демсокира продалася Пороху (???), а в Русі опору капітуляції,там вже ваааще.. і т.д. Таких на "УП" багато,десь с десяток і всі хочуть стати,вислужитися до "ЛОШАДІ"


очень четко ты себя охарактеризовал в этом пункте но в проекции "за порошенко" и по уровню и по срачегонству и по баблу, как сказали выше ты больше 10к не стоишь))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Пт дек 03, 2021 13:40

ARMEN писал(а):Димон ты бы попридержал свой поганый язычок

Я тебя тоже люблю... :beer:
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 38