А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Ср ноя 11, 2020 20:53

Gosha писал(а):
Canton писал(а):
Gosha писал(а):Canton
Dragon

парни, давайте стоп)
После реабилитации я с удовольствием выпью с вами бокал водички без газа и расскажу чуть больше чем считаю нужным писать в интернете, думаю это повлияет на ваше мнение)

Не интересно...я знаю больше. А рассказать могу только то, что не под грифом...т.е с гулькин писюнчик...


понимаю, про цикл карно конечно интереснее рассуждать :wink:

Гоша,

Я добре розумію Кантона, він знає що каже хоча й жорстко це робить, бо дістало те як опоненти легковажно до життів відносяться :sorry:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Ср ноя 11, 2020 21:00

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):Canton
Dragon

парни, давайте стоп)
После реабилитации я с удовольствием выпью с вами бокал водички без газа и расскажу чуть больше чем считаю нужным писать в интернете, думаю это повлияет на ваше мнение)

Гоша,

Я тебе запевняю, що у мене вистачає інсайдів на фоні яких усі аргументи опонентів нежиттєздатні.

Але я не проти відкласти суперечку.

Я не проти не сваритися.

Я не проти ввічливого спілкування незважаючи на розходження поглядів.

Я не проти якось дружньо побалакати
:friends:

***

Усім іншим опонентам я наполегливо рекомендую визнати помилку у підтримці Зе-пройдисвітів, після чого спілкуватися усім стане відразу легше ;)


как-то при встрече померяемся инсайдами))

Да никто с тобой не ссорится,хоспади))
но тебе нужно принять то что порох это уже все, вчерашний день, как тимошенко сразу после Майдана.
ПС то что ты херососишь Зэ не играет на руку пороху, это играет на руку рыгам, народ скорее за бойко проголосует чем за пороха, и последние выборы тому яркий пример.

А, то мені просто здалося що дехто намагається придушити "порохоботів" на форумі)))

ОК, якось при зустрічі "попліткуємо")))

І можливо я й погоджуся менше "херососити"(с))) Зе.

Хоча як на мій погляд зростання ригів це перш за все наслідки невдалої діяльності Зе, про що вище казав.

Але звертаю твою увагу що навпаки - рейтинг ПАРТІЇ "ЄС" згідно цих виборів зростає по всій країні!

І відповідно на найближчих - найвирогідніше дочасних! - ПАРЛАМЕНТСЬКІХ виборах саме ПАРТІЯ "ЄС" вочевидь буде головною проукраїнською політсилою, подумай над цим з урахуванням кількох вищенаведених аргументів щодо збереження державності :uaflag1:
  • 1

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение exigo » Ср ноя 11, 2020 21:08

GOsha бан за мат.
  • 0

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение igor. » Чт ноя 12, 2020 20:05

https://youtu.be/OIGcrdbGy9w -- ТКГ , Карабах :wink:
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт ноя 13, 2020 09:04

Відомі блогери кажуть що їм пропонують за різні бонуси... якщо не вихваляти, то хочаб не писати поганого проти Зе. Веселі часи :crazy:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт ноя 13, 2020 09:08

Медичні прогнози :cry:

У Київській школі економіки вважають, що карантин вихідного дня не допоможе зупинити поширення COVID-19 в Україні. На їхню думку, необхідно ввести національний локдаун на певний період часу. До такого висновку фахівці прийшли за результатами моделювання ситуації.

Карантин вихідного дня, на думку експертів КШЕ, не зупинить хворобу, і до того ж завдасть шкоди бізнесу та добробуту сімей.

"Жодне часткове обмеження на сьогодні не є ефективним засобом стримування пандемії в Україні. Його наслідком буде неминуче введення більш жорстких обмежень у майбутньому – з ще більшими втратами для економіки", – вважають у КШЕ.

На їхню думку, слід ввести національні обмеження (локдаун у певних сферах за прикладом Німеччини) на певний період часу (один місяць). Обмеження повинні супроводжуватися пакетом економічної підтримки для бізнесу і громадян.

Національні обмеження вже мають ефект у Бельгії та Чехії. Зате в Румунії, де застосовують компромісний варіант карантину як в Україні, зростання інфікування прискорюється, зазначають у школі...

https://ua-news.liga.net/politics/news/ ... -ekonomiki

Клубні, побережіть себе та близьких
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение exigo » Пт ноя 13, 2020 19:17

Dragon писал(а):Медичні прогнози :cry:

У Київській школі економіки вважають, що карантин вихідного дня не допоможе зупинити поширення COVID-19 в Україні. На їхню думку, необхідно ввести національний локдаун на певний період часу. До такого висновку фахівці прийшли за результатами моделювання ситуації.

Карантин вихідного дня, на думку експертів КШЕ, не зупинить хворобу, і до того ж завдасть шкоди бізнесу та добробуту сімей.

"Жодне часткове обмеження на сьогодні не є ефективним засобом стримування пандемії в Україні. Його наслідком буде неминуче введення більш жорстких обмежень у майбутньому – з ще більшими втратами для економіки", – вважають у КШЕ.

На їхню думку, слід ввести національні обмеження (локдаун у певних сферах за прикладом Німеччини) на певний період часу (один місяць). Обмеження повинні супроводжуватися пакетом економічної підтримки для бізнесу і громадян.

Національні обмеження вже мають ефект у Бельгії та Чехії. Зате в Румунії, де застосовують компромісний варіант карантину як в Україні, зростання інфікування прискорюється, зазначають у школі...

https://ua-news.liga.net/politics/news/ ... -ekonomiki

Клубні, побережіть себе та близьких

Тут полностью согласен, крайне бредовая идея, которая только навредит :evil:
  • 0

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вс ноя 15, 2020 11:37

Бариги, корупція, торгівля на крові (с) - це про кого тепер? :bad:

Колишній радник голови Офісу президента Андрія Єрмака — Ігор Уманський заявив про викрадення "дорожним картелем" мільярдів з коронавірусного фонду...

За словами Уманського, ініційована президентом Володимиром Зеленським програма “Велике будівництво”, якою передбачено будівництво доріг, шкіл, лікарень тощо, — яскраве підтвердження зростання рівня корупції...

Уманський заявив, що за останні два роки бюджет на будівництво доріг зріс у 3 рази. При цьому, за його словами, до тендерних вимог вносилися зміни, які сприяли тому, щоб замовлення на їхнє будівництво отримували певні компанії...

Уманський наголошує, що кошти коронавірусного фонду були штучно витрачено і насправді без цих 35-36 млрд гривень можна було збудувати ту саму протяжність доріг.

Проте, зауважує ексрадник Єрмака, все це незабаром випливе, оскільки міжнародні партнери вимагатимуть аудиту цих коштів...

https://bykvu.com/ua/bukvy/eksradnik-ie ... -kartelem/

Кінець. Але не епохи бідності :evil:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Вс ноя 15, 2020 12:10

exigo писал(а):Тут полностью согласен, крайне бредовая идея, которая только навредит :evil:
photo_2020-11-14_22-36-16.jpg
photo_2020-11-14_22-36-16.jpg (33.01 КБ) Просмотров: 2415
  • 4

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вт ноя 17, 2020 08:21

Київський апеляційний суд скасував рішення про заочний арешт експрезидента-втікача Віктора Януковича у справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року...

Янукович фігурує у справах про незаконне заволодіння резиденціями "Межигір'я" та
"Сухолуччя", фальсифікацію результатів голосувань за "диктаторські закони", злочини проти майданівців, численні тяжкі економічні злочини, хабар, замаскований під винагороду за авторські книжки.

Оболонський районний суд Києва визнав Януковича винним у державній зраді та засудив до13 років ув'язнення. Вирок наразі оскаржується захистом експрезидента.

https://www.pravda.com.ua/news/2020/11/16/7273725/

Поступово все відмінять, допоки комусь "а какая разнитца" :bad: :evil:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Ср ноя 18, 2020 22:04

Хтось дуже вже втомився від негативу? То отримайте позитив ;)

Фонд п'ятого президента України Петра Порошенка уклав угоду з США щодо постачання кисневих концентраторів і станцій для лікарень. Вони мають надійти до кінця року...

“Мій Фонд уклав угоду із США на постачання першої партії кисневих концентраторів і кисневих станцій для українських лікарень. Завозимо перші 20 апаратів… Ми купили все, що було на ринку”, – наголосив Порошенко.

Політик уточнив, що на укладення угоди його Фонду знадобилося всього три дні, а у влади було 9 місяців, щоб підготуватися до боротьби з епідемією.

“На це нам було потрібно три дні. А у них (у влади, – ред.) було 9 місяців… Ще раз наголошую: благодійники не можуть підмінити собою державу. Але дуже важливо, що внаслідок цієї благодійної допомоги будуть врятовані десятки людських життів… Я вважаю, що, на жаль, найважче ще попереду, враховуючи рівень некомпетентності влади”, – зазначив Порошенко...

https://bykvu.com/ua/bukvy/fond-poroshe ... a-likaren/
  • 1

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Чт ноя 19, 2020 18:10

Dragon писал(а):Київський апеляційний суд скасував рішення про заочний арешт експрезидента-втікача Віктора Януковича у справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року...

Янукович фігурує у справах про незаконне заволодіння резиденціями "Межигір'я" та
"Сухолуччя", фальсифікацію результатів голосувань за "диктаторські закони", злочини проти майданівців, численні тяжкі економічні злочини, хабар, замаскований під винагороду за авторські книжки.

Оболонський районний суд Києва визнав Януковича винним у державній зраді та засудив до13 років ув'язнення. Вирок наразі оскаржується захистом експрезидента.

https://www.pravda.com.ua/news/2020/11/16/7273725/

Поступово все відмінять, допоки комусь "а какая разнитца" :bad: :evil:


Глава Апелляционного суда Киева

Головачев Ярослав Вячеславович

• 14.04.2014 - назначен на должность заместителя председателя апелляционного суда города Киева в соответствии с Законом Украины "О судоустройстве и статусе судей" на основании протокола заседания собрания судей апелляционного суда города Киева от 14 апреля 2014 года.

• 3 июля 2015 года назначен председателем Апелляционного суда Киева.

человек зеленского, сто процентов, по датам назначения видно :D
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Чт ноя 19, 2020 18:32

Dragon писал(а):Хтось дуже вже втомився від негативу? То отримайте позитив ;)

Фонд п'ятого президента України Петра Порошенка уклав угоду з США щодо постачання кисневих концентраторів і станцій для лікарень. Вони мають надійти до кінця року...

“Мій Фонд уклав угоду із США на постачання першої партії кисневих концентраторів і кисневих станцій для українських лікарень. Завозимо перші 20 апаратів… Ми купили все, що було на ринку”, – наголосив Порошенко.

Політик уточнив, що на укладення угоди його Фонду знадобилося всього три дні, а у влади було 9 місяців, щоб підготуватися до боротьби з епідемією.

“На це нам було потрібно три дні. А у них (у влади, – ред.) було 9 місяців… Ще раз наголошую: благодійники не можуть підмінити собою державу. Але дуже важливо, що внаслідок цієї благодійної допомоги будуть врятовані десятки людських життів… Я вважаю, що, на жаль, найважче ще попереду, враховуючи рівень некомпетентності влади”, – зазначив Порошенко...

https://bykvu.com/ua/bukvy/fond-poroshe ... a-likaren/


И вот теперь главный вопрос кому на этих аппаратах работать? все кто пережили реформу супрун уже загружены на 150-200%.

популизм такой популизм))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Чт ноя 19, 2020 20:33

Gosha писал(а):
Глава Апелляционного суда Киева

...
человек зеленского, сто процентов, по датам назначения видно :D

Що найкумедніше, до 2019 ви наполягали що усі судді пов'язані з владою, а з 2019 намагаєтеся навпаки вигорожувати владу від впливу на суддів)))

Когнітивний дисонанс, авжеж

Gosha писал(а):
популизм такой популизм))

Gosha,

Тебе попрохали особисто мені хоч якось поопонувати чи заплатили загалом за адвокатський захист клоуна?

По-перше, усю цю демагогію ми вже чули за останні кілька років щонайменше, це той випадок як то кажуть "онови методички".

По-друге, захворюваність зростає, люди гинуть... погана тема для жартів!

Якщо незрозуміло, повторю ще окремо.

Час жартів закінчився, не варто асоціюватися з клоуном, не ганьбися, бо потім репутацію не відновиш!

Просто дружня порада
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Чт ноя 19, 2020 20:53

Додайте ще смайликів, розкажіть яке життя чудове, як скоро щастя всіх накриє... з головою :evil:

ДБР викликало на допит лідерів Євромайдану у справі "про держпереворот"

Заявником є перший заступник генпрокурора часів Януковича Ренат Кузьмін...

у Музеї Революції Гідності у четвер, 19 листопада, відбувається обшук . Директор музею Революції Гідності Ігор Пошивайло у коментарі LB.ua повідомив, що обшуки пов'язані з перевіркою фінансово-економічної діяльності Музею, зокрема з проєктуванням Меморіального комплексу...

"Це спланована та послідовна атака зеленої влади на цінності Майдану та згортання вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні! І все це цинічно робиться за два дні до 7-ї річниці початку Революції Гідності", - заявив він.

https://lb.ua/pravo/2020/11/19/471014_d ... deriv.html

Чому законодавчі ініціативи "головного президентського податківця" Данила Гетманцева направлені на розширення бази оподаткування та збільшення податкового навантаження на бізнес і населення, а не на створення стимулів для розвитку економіки...

разом з матір'ю Оленою Гетманцев був власниками юридичної компанії Jurimex , яка обслуговувала схеми колишнього керівника Укравтодору Володимира Демішкана – друга Віктора Януковича...

Масова фіскалізація

Більше штрафів та розширення прав податківців.

Перевірки бізнесу, доступ до рахунків та податок на авто середнього класу

Податок на нерухомість

Податок на Google

Чи доречна така політика у момент ідеального шторму, крізь який проходить Україна? Залежить від того, наскільки далеко в майбутнє зазирнути. Обклавши податками малий та середній бізнес, що ледь пережив першу хвилю карантину, можновладці дійсно зможуть частково закрити діри у бюджеті наступного року – або ж дочекатися наступної революції, що розпочнеться з підприємців. Який з варіантів більш вірогідний – покажуть рейтинги.

https://biz.censor.net/resonance/323167 ... zelenskogo

Президент Володимир Зеленський вважає, що всі "структурні маяки" Меморандуму з МВФ виконані, про що він заявив сьогодні директорці-розпорядниці Фонду Крісталіні Георгієвій.

Такий підхід є абсолютним обманом, ставить хрест на виділення чергового траншу допомоги Україні і завдає удару по репутації країни та її керівництва...

https://censor.net/ua/resonance/3231855 ... _smiyetsya

Клоунада під час війни та оте "велике крадівництво" дуже погано скінчаться
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 33

cron