Как Вы относитесь к Пасхе?

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: Как Вы относитесь к Пасхе?

Сообщение Krolivets_d » Пн апр 17, 2017 09:47

Или так!)
  • 0

Вложения
IMG_6610.JPG
Riders on the storm!!!
Krolivets_d
 
Сообщения: 4160
Зарегистрирован: Ср мар 14, 2007 12:57
Откуда: Донецк
Репутация: 138

Re: Как Вы относитесь к Пасхе?

Сообщение Grizli » Чт май 04, 2017 09:14

ось що говорить Біблія про Пасху!коли ізраїльський народ будучи у єгипетмькій неволі, по наказу Божому мав покинути той край, і йти в землю обіцяну Богом для них, фараон не відпускав їх...
цю історію думаю всі знають, і про кари на єгипет знають! а хто незнає то можнга почитати ))

5. Ягня у вас нехай буде без вади, самець, однорічне. Візьміть його з овечок та з кіз.
6. І нехай буде воно для вас пильноване аж до чотирнадцятого дня цього місяця. І заколе його цілий збір Ізраїлевої громади на смерканні.
7. І нехай візьмуть тієї крови, і нехай покроплять на обидва бокові одвірки, і на одвірок верхній у тих домах, що будуть їсти його в них.
8. І нехай їдять тієї ночі те м'ясо, спечене на огні, та опрісноки. Нехай їдять його на гірких травах.
9. Не їжте з нього сирового та вареного, звареного в воді, бо до їди тільки спечене на огні, голова його з голінками його та з нутром його.
10. І не лишайте з нього нічого до ранку, а полишене з нього до ранку спаліть на огні.
11. А їсти його будете так: стегна ваші підперезані, взуття ваше на ногах ваших, а палиця ваша в руці вашій, і будете ви їсти його в поспіху. Пасха це для Господа!
12. І перейду Я тієї ночі в єгипетськім краї, і повбиваю в єгипетській землі кожного перворідного від людини аж до скотини. А над усіма єгипетськими богами вчиню Я суд. Я Господь!
13. І буде та кров вам знаком на тих домах, що там ви, і побачу ту кров, і обмину вас. І не буде між вами згубної порази, коли Я вбиватиму в єгипетськім краї.
14. І стане той день для вас пам'яткою, і будете святкувати його, як свято для Господа на всі роди ваші! Як постанову вічну будете святкувати його!
(Вихід 12:5-14)

а коли ми святкуємо Пасху сьогодні, ми згадуємо воскресіння Христа з мертвих! знову ж таки як прообраз тієї пасхи, яка була тоді в Єгипті. Ісус Христос помер за всіх людей на планеті, подібно ось цьому ягняткові, яке було ні в чому не винне, але тільки заради того щоб ангол Божий який йшов і знищував всії первенців, у тих домах де небуло ось цієї крові на одвірках дверей! Так і Христос "окропивши" серця людей, які приймають його як свого Спасителя від вічної муки в пеклі, Своєю невинною кров’ю пролитою на Хресті! а потім третього дня воскрес, показавши всім тим хто вірить Йому, що в Його силі воскресити нас до життя вічного, з Ним на небесах!!! в Цьому і радість цього св’ята, що ми маємо надію на вічне життя на небесах!!!
і цьому всьому є підтвердження в Св’ятому Письмі!
вибачайте за граматику)))
  • 0

Forester 2.5T MY'09
Аватара пользователя
Grizli
 
Сообщения: 267
Зарегистрирован: Пт сен 25, 2009 07:57
Откуда: Львів
Репутация: 3

Пред.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 25