Відень 2016

Делимся информацией об авто путешествиях, состоянии дорог, дешевых отелях и т.д.

Відень 2016

Сообщение Andy » Вт июн 21, 2016 12:51

Поїздку запланував на 2 ночі. В кожній закордонній поїзді найважчими є 2 речі: виїхати з України, а потім повернутись назад)
Отже, прийшли ми з роботи, зібрали речі, сказали малому що їдемо у відпустку і виїхали). Польські митники практично заблокували кордон своїм страйком,тому поїхали через пункт пропуску Лужанка.
Фотки будуть тільки автомобільної тематики) Замків/парків/зоопарків і т.д. не буде)
Наш маршрут:
ИзображениеИзображение
Юзаю на телефоні HERE maps. Дуже класний офлайн-навігатор.
Дорога по території України в принципі нормальна, після Сколе дещо гірша, великих ям немає, бувають напливи асфальту і колії. Часом немає розмітки, тому вночі їхати буває важко. Погана ділянка - виїзд з Мукачеве. Дуже глибокі колії і напливи асфальту.
Їхав вночі, наліпило дофіга мух і іншої живності. Їхав по приборах)
Бідолаха заправщик на заправці в Мукачеве хвилин 10 мордувався із вікном)
ИзображениеИзображение
Кордон:
Машин назбиралось +-30 шт, на перетин кордону витратили майже 3 години.
Угорщина:
Навігатор намалював проїзд по об'їздній Будапешта. Я завжди їду через місто - Будапешт дійсно гарний. Тут я був теж минулого року, успішно заплатив штраф за парковку 27Є :crazy: . Для любителів природи - в Будапешті рекомендую зоопарк.
Для проїзду по трасах Угорщини купив віньєтку/матріцу, в перерахунку на гривні коштує +-270 грн. На трасах дуже багато камер і поліцейських, тому краще не економити)). Пару разів мене зняли за перевищення і один раз телефон в руці під час руху. При поверненні назад проблем не було.
ИзображениеИзображение

Кордон Угорщина-Австрія:
Минулого року я заїжав на територію Австрії з Чехії і ніяких кордонів не було. На в'їзді з Угорщини в Австрію є такий-собі кордон і черга машин на 2-3км. Часу витратив +-20 хв. Поліцейські вибірково витягують машини для перевірки. Не знаю чи був він раніше, чи відновили через біженців.
ИзображениеИзображение
В Австрії купив віньєтку на 10 днів. Коштує 8,8Є. Знаю що є ще платні тунелі і дороги, за котрі додатково треба платити, але по них не їздив.

Відень:
Одна з доріг
ИзображениеИзображение
Зараз ремонтують дороги, тому пробки досить часте явище.
ИзображениеИзображение
Простояли в такій собі пробці на 4 км біля години на жарі під 30 градусів. Машина нетонована, тому було важкувато, особливо малому %) Про культуру і взаємоповагу водіїв думаю писати не варто)

У Відні ми вже були минулого року і бачили основні об'єкти по яких ходять натовпи пенсіонерів, тому вирішили присвятити час дитині на Пратер (парк атракціонів). В результаті я катався більше за малого :ROFL: просто бомбезні атракціони)) Всім рекомендую!!) Вартість квитка від 3Є і найдорожчий на котрому я катався 10Є. також є картки за 65Є на 13 атракціонів.
Попередньо прогулив парковку біля Пратера,вартість - 2Є/год на критому багатоповерховому паркінгу, що дуже дешево.

Просто фотка) одна з доріг Відня, будинок сподобався.
ИзображениеИзображение

Обмеження швидкості в місті 50-70км/год. В центральній частині багато вулиць із швидкісним режимом 30 км/год. В центрі дуже вузькі смуги, машини їдуть практично дзеркало в дзеркало.
Пару слів про побут: всі магазини/супермаркети закриваються в суботу о 18год, а в неділю взагалі не працюють. Тому потрібно враховувати це під час перебування.
Пересувались тільки машиною. В місті дуже багато болгарських, румунських словацьких, сербськихі т.д. машин. Ми жили у відносно віддаленому від центра районі. В мене склалось враження, що ми троє були єдиними білими там) Перевага винайму житла у віддаленому районі: зажди на вулиці можна знайти місце для безкоштовного паркування, але я зняв апартаменти із приватним гаражем. Вартість паркування: 12Є/доба (для Відня це дешево). В центральній частині такого щастя немає)). Для порівняння в Дрездені доба паркування в ближньому центрі 3Є/доба).
Ціни на машини
Побачив автомайданчик, вирішив сфоткати ціну і побачити "супер-дешеві" європейські машини
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
+- 85 пробігу, 2010 рік 16900Є. Збоку стоїть Е 350 2010 року за 27900Є...

Шорнбурн.
Недалеко знайшов критий паркінг по 2,8Є/год. Ближче до замку по 3,6Є/год. Безплатних парковок не бачив.
Територія і парк навколо супер!
Не рекомендую нікому купувати квиток на екскурсію всередині замку. Треба вистояти в кращому випадку у 2-х чергах мінумум по годині кожна. Потім йти в натовпі людей, нічого не можливо побачити :evil: Та і замок мене не вразив взагалі, в Мукачівському замку краще). Квиток сімейний коштує 46Є. Одним словом розводняк)

Як повертались була конкретна злива. Знов пробка))
ИзображениеИзображение

Дунай просто нереально розлився
ИзображениеИзображение

Дощ валив нереальний, місцеві водії не мають інстинкту самозберження. При видимості 30 метрів валять 120-140км/год %)
ИзображениеИзображение

По дорозі назад, я завжди заїжаю в ІКЕА Будаорш. Можна смачно, швидко і відносно недорого поїсти. Обід на 3-х людей із солодким десертами виходить в еквіваленті +-500грн. Ще один великий плюс - там є заправка Ашан, на них завжди ціна на паливо нижча і якість просто бомбезна. Вартість літри соляри 29,45 грн. Були в мене випадки в Угорщині, що заправлявся реально гавном на Shell...

Додому знову повертався через Лужанку. Часу витратив менше години. Машин майже не було.
При в'їзді у Львів трапилось ДТП і знов пробка майже на годину)
ИзображениеИзображение

В загальному проїхав +-1700км. Розхід вийшов 5,5/100.
Якось так)
  • 1

Tune Your Senses
Аватара пользователя
Andy
 
Сообщения: 564
Зарегистрирован: Ср июн 02, 2010 15:27
Откуда: Leopolis
Репутация: 49

Re: Відень 2016

Сообщение Andr3y » Вт июл 05, 2016 04:07

Вена бомбезная! Был там в апреле 2014 и планирую обязательно вернуться.
На чем ездили?
  • 0

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Re: Відень 2016

Сообщение M_Miha » Вт июл 05, 2016 06:55

Был в Вене с 16 по 19 июня. Жил в самом центре возле парламента.
Машину ставил в подземный паркинг отеля за 22€ сутки.
В принципе, можно было и на улице найти бесплатное место. места есть, но нужно по дворам петлять и хорошо знаки смотреть. По сравнению с Италией и Францией (у последних вообще беспредел) в Австрии просто образцовый порядок в движении))
  • 0

M_Miha
 
Сообщения: 20
Зарегистрирован: Чт мар 12, 2009 14:54
Откуда: Донецк-Ялта-Киев
Репутация: 32

Re: Відень 2016

Сообщение Andy » Вт июл 05, 2016 17:01

Andr3y писал(а):Вена бомбезная! Был там в апреле 2014 и планирую обязательно вернуться.
На чем ездили?

Їздив на BMW F30 320d)
  • 0

Tune Your Senses
Аватара пользователя
Andy
 
Сообщения: 564
Зарегистрирован: Ср июн 02, 2010 15:27
Откуда: Leopolis
Репутация: 49


Вернуться в Авто путешествия, дороги, туризм

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10