TF035 і передоз по маслу

Обмен опытом эксплуатации Subaru, вопросы по ремонту, ТО, запасным частям, аксессуарам

Модераторы: Анатолий Валерьевич, Dr.House

TF035 і передоз по маслу

Сообщение Lambert » Вс ноя 11, 2018 23:09

панове турбануті, підкажіть дилетанту...
я звісно це на днях перевірю, як опалення в гаражі зроблю хоч якесь.. Але, можливо, в ролі банджо-болта на подачу масла було з бодуна вкручено дещо, з калібром отвора суттєво більшим
питання - чи може такий передоз по маслу вбити турбіну? чи якщо болт повернути стоковий - то і голова перестане боліти?
(з тиском масла все в порядку, насос 11мм напиляний, двигун 205 безфазний. постійного показометра немає, але коли міряв - за 3 бари було на ХХ, після запуску холодного. Це до того що oil flow вище стока)
я тут несподівано отримав нефігову хмару сизого диму.. і думаю тепер, в якому місці налажав
турбу-то я зніму, але якщо там люфти більшими не стали - то я хз що може бути винне.. ще навіть свічки не викручував, може й так вийти що не з турби те масло йде
але про болт пригадалося, що я його просто з коробки взяв, і ймовірно він не той
  • 0

турбопорохобот, атеїст Київського патріархату
Outback BP, 3.0R LPG edition, 2006, lifted, 28" wheels
Forester SG, 2.0 turbo LPG edition, 2003, lifted, 28" wheels
Leone coupe, 1.8 turbo LPG edition, 1988, lifted, 27" wheels
Аватара пользователя
Lambert
 
Сообщения: 840
Зарегистрирован: Вс фев 15, 2009 12:14
Откуда: Ukraine, Kyiv, Vidradny
Репутация: 47

Вернуться в Обмен опытом

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13