А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Ср дек 30, 2020 12:41

Dragon Леша, напомни коллеге-порохоботу о чем мы договорились два дня назад, чтобы не пришлось разносить эту дичь по пунктам.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение igor. » Ср дек 30, 2020 21:42

https://youtu.be/AYFFzCZw1Go?t=2113 -- опанькі :roll: , ай-яй-яй
<..... напомни коллеге-порохоботу о чем мы договорились два дня назад>> :shock: , :no: я за Беса .
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Чт дек 31, 2020 08:53

Gosha писал(а):Dragon Леша, напомни коллеге-порохоботу о чем мы договорились два дня назад, чтобы не пришлось разносить эту дичь по пунктам.

Гоша, чи не казав я що терміни накшталт "порохобот" якраз і є однією з причин чому розмови у цій темі стали дещо... нервовими?
А ти не можеш просто ввічливо запропонувати безпосередньо Ігореві відкласти суперечки хочаб на тиждень?
Без "погроз" демагогією ніяк обійтися не можна?
Бо доведеться відповідати так само і боюся примирення на форумі не відбудеться

***

Боюся сумний жарт про те щоб на святах все було гаразд не спрацював, бо тривожні новини продовжують з'являтися %)

***

Ігоре, пропоную дійсно деякий час у цій темі нікому нічого не писати взагалі, може всі трішки заспокояться, хоча сумніви великі :friends:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение igor. » Ср янв 06, 2021 13:06

https://youtu.be/QmOd3esu2gQ -- це :good: "браво". :uaflag2:
https://youtu.be/DI36N53uhkY -- Томос чі Термос ???
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вс янв 10, 2021 15:31

Ну от, зробили соціологічний експеримент клубного масштабу)))
Політологічна темка яка декому "жити заважала" майже на два тижні замовкла.
Щось змінилося?
Може автомобільні теми на форумі активізувалися?
Чи хтось когось із святами поздоровляв?
Або настрій в усіх різко покращився?
У світі проблеми зникли?..

***

Якщо дійсно серйозна розмова, відповім спокійно по пунктах

Gosha писал(а):Dragon

Алексей, накатал тебе развернутый ответ на все твои вопросы но потом удалил, ибо это бесполезно как я сказал ранее ты не изменишь своего мнения, ты очень хорошо умеешь использовать эпистолярный жанр в своих интересах, ты снова начинаешь заводить свою шарманку и мне это очень не нравится, по-этому давай определимся в правилах игры.

Первинні факти, а форма вторинна.
Саме тому я не тільки коментую події, а ще й викладаю посилання.
Щоб окрім ІМХО були факти.
І тому маніпуляції словами не можуть мене переконати, чого й тобі бажаю

***

Щодо "базової вводної" - хороша ідея

Gosha писал(а):Давай примем за базовую вводную следующую информацию.

1) оппоненты если не пропагандируют изменение конституционного строя или проевропейского вектора, не выступают за сепаратизм и не тянут в объятия рашки являются проукраинскими.

Загалом згоден.
Хоча ти не враховуєш зокрема популізм

Gosha писал(а):2) мы по определению уважаем все мнения в этом чатике если оно не противоречит пункту 1

Так, але важко примусити когось поважати іншу думку якщо вона погано аргументована зокрема.
Тому я б запропонував дещо інше формулювання - ми всі повинні ввічливо коментувати будь-які думки у цьому чатику (с), навіть ті які не сприймаємо.

Тоді зразок нормального діалогу був би таким:

- Мені здається що політик Х може щось змінити.
- Ні, Х. для цього непридатний.
- Чим аргументуєш?
- Його недоліки...

Головне щоб без матюків та образ одне одного, навіть якщо не згодні одне з одним, авжеж?

Gosha писал(а):3) мы не позволяем себе пренебрежительных или любых унизительных высказываний в адрес оппонентов.

Згоден без заперечень, маю надію опоненти теж про це пам'ятатимуть?
Чи будете продовжувати згадувати терміни накшталт "порохобот", "вишивата", через що у 2019 й сварилися зокрема?

Gosha писал(а):4) информация должна выкладываться без контекста, сухо, коротко, по сути.

Загалом так, саме тому ж зазвичай пропоную посилання щоб зменшити суб'єктивність, але обговорювати без емоцій та контекстів боюся буде важкувато усім.
Бажано одне одного ввічливо пригальмовувати якщо занадто, а не тролити активно, допоки вже модератор не втрутиться

***

Gosha писал(а):а теперь коротко по твоим комментариям.

Усі посилання які я приводжу мною перевіряються.
Але якщо на 6 год війни люди лінуються перевіряти новини... то про яке обговорення політики та розуміння ситуації йде мова?

не ленятся а не хотят, это разные вещи, явка на выборах это подтверждает.

А ти певен що це не одне й те саме?
Під час війни за незалежність "не хотіти" відрізняти ворожу пропаганду від правди - дещо небезпечно.
Так само з явкою на виборах просто віддавати свою долю у чиїсь руки - це м'яко кажучи дивно, не розумію як так можна робити

Gosha писал(а):
Нажаль я добре розумію Омеляна, зокрема те що він у цифрах повідомляє які підгрунтя закладав у розвиток галузі, і як Зе присвоює все собі, та ще й проти нього якісь справи заводять - він обурений

зайди почитай что пишут в комментах у зеленского порохоботы, ты охренеешь, снова возвращаемся к вопросу о взаимоуважении.

Я тебе дуже прошу, тільки не розповідай що зрадофільства зараз більше ніж було проти Пороха!
А принциповою зміною є те що замість шляхів прогресу ми обговорюємо як не впасти знов

нет, ничего принципиально не поменялось, увы, увы.

Якщо у 2013-19 тролити владу/державність було норм, чому лише у 2020 негарно?
Якщо зараз вимагаємо стриманості то треба визнати що раніше поводилися неправильно, важко щось змінити не усвідомивши минулих помилок.
До речі знов це провокативне "порохоботи"

Gosha писал(а):
Особисто я не вважаю дороги своєчасними - але якщо тобі це важливо вважай перемогою.
За часи Пороха звільнили 3000, зараз менше та ще й в обмін на свідків злочинів Кремля.
Падіння ВВП почалося до локдауну.
Це ж об'єктивні цифри, як можна це ігнорувати?

а я сегодня за 3.30 доехал из Киева в Одессу, без нервов и напрягов, не выворачивая кишки машине, в удовольствие, дорога огонь, ремонты практически закончены,результат налицо.Тhe winner takes it all.
Ты снова ищешь негатив там где его нет, дороги-хорошо, всегда что-то будет "не на часi".
И скажи мне нахрена нам в стране закупать кислород для больниц? половина не считает что ковид опасен, вторая половина или переболела или вообще в него не верит))
Выйди посмотри на улицу ни одного человека в масках, всем похер, зато обеспечьте им хорошие места в больницах с кислородом... проблема не в зеленском, проблема в нас.

А швидкість не перевищував?)))
Проблема так би мовити у пріоритетах.
Люди у більшості нажаль неосвічені та не розуміють загроз, військової та біологічної тощо.
Але замість того щоб їх рятувати, замість просвітництва, замість приведення до ладу залізниці яка глобальні перевезення забезпечує - виходить роблять приємне лише окремим категоріям водіїв?..
До речі твоя точка зору на народ дивним чином схожа з Кантоновою)))

Gosha писал(а):молодцы что доставали людей из плена, там все методы хороши. Вопрос почему за пять лет порошенко не передал "свидетелей преступлений кремля" в Гаагу например где их хер достанешь, мы оставим без комментариев, как и вопрос расследования убийств на Майдане, надеюсь ты понимаешь мы никогда не узнаем правды.
причины падения ВВП не готов комментировать, не моя тема.

Наприкінці 2020 суд у Гаазі повідомив що нарешті вивчив матеріали справи подані у 2014 та готовий починати розгляд - я нещодавно викладав посилання...
Суди по майдану теж продовжуються, зокрема адвокати небесної сотні скаржилися що суспільство не цікавиться перебігом...
Продовжувати?
Боюся через особисту образу ти просто не сприймаєш будь-що що вони робили

Gosha писал(а):
НАЇВНО... точно наівно, а не через завдання з того боку?
Варіант того що він на ворожому боці ти вже абсолютно відкинув?
Тобто він просто абсолютно неготовий до настільки відповідальної посади під час війни зокрема.
І як можна було довірити наші життя такому... аматору?
Саме через це я відчуваю те саме що й Омелян

да, наивно, если-бы было задание уже договорились-бы, два года достаточный срок.
Вопрос войны не обсуждается с президентом Украины, будь-то порох или зеленский, он обсуждается в присутствии президента Украины, почувствуй принципиальную разницу. Решения принимаются не здесь.
Я на 99.9% уверен что порох тоже пытался договориться с хуйлом, просто не в публичном поле.

Питання війни безпосередньо залежить від головнокомандувача, бо він разом з армією та народом вирішує чи чинити опір агресору.
Відповідно й союзники та вороги не можуть цього не враховувати, навіть якщо їхнє слово дуже вагоме через нерівність сил.
Якщо Меркель пропонувала щоб ми поступилися рашистам, а ми у відповідь натякнули що можемо вивести з ладу газопровід до Німеччини (Муженко озвучував на хвилиночку) - невже нашу думку зможуть ігнорувати?

Але ці два роки Зе жаліється що йому Порох та радикали заважають.
На перемовинах з Путлером у 2019 навіть він скаржився що йому з ворогом (!) домовитися (!) патріоти (!) заважають!!!
Сивохо з його ідеями замирення із сепарами вигнали з РНБО після прямої демонстрації невдоволення ветеранів АТО.
То може капітулювати йому й заважають?

Безумовно Порох теж спочатку намагався домовитися - у 2014!
Але потім були Іловайськ, Дебальцево тощо.
Вороги продемонстрували звіряче обличчя, кремль порушив усі обіцянки тощо.
То навіщо Зе-дипломатія у 2019-2020 знов повернулася до пункту "зазирнути у очі Путіну"?
Чому ми повинні у 2021 знов як у 2014 нервувати через обговорення постачання води у Крим?
Чому замість підсилення тиску на Рашку ми вимушені обговорювати поступки їй, знову крокуємо на ті ж граблі, це норм?
Де закупівлі нових ракет вільха та нептун тощо?
Де закон про тероборону?
Янукович теж начебто до євроасоціації збирався два чи скільки там років... але водночас здавав нас Рашці

Gosha писал(а):Леша, прекращай свои вбросы про доверить жизнь аматору итп, надоело.

"Вброси" - це нагадування про небезпеку війни під час війни???
Тобто ти дійсно не бачиш небезпеки???
Ну елементарне ж питання, наприклад Путлер висадить десант на Одесу або на Харків або вдарить авіацією по Київу.
Ти певен що аматор наважиться на адекватну відповідь?
Це ж "питання на мільйон"!
І не тільки грошей, але й життів.
І під час війни це питання будемо згадувати знов та знов!

Gosha писал(а):
Я вважаю що комбінація Порошенко разом з Байденом ще може спрацювати, зокрема через підсилення фракції "ЄС" у ВР.
Ти ж не забувай про Турчинова тощо, можливо на наступних виборах у президенти він піде

Зная агрессивное неприятие Байденом хуйла меня связка байден-порох больше пугает.

Тобі що опір путлерізму страшніший за загрозу капітуляції?
Що поганого якщо США підсилить санкції та надасть нам ЗРК Патріот тощо?

Gosha писал(а):Леша, ты снова за свое, то что фракция ес усилится в парламенте на два-три, даже десять депутатов не меняет ровным счетом ничего, придется договариваться с зелеными.

У ВР дещо інша математика.
Фракція Зе втрачає щонайменше половину, Голос скоріше за все зникне взагалі, треба щоб відповідна кількість депутатів додалася до проукраїнських.
Як на мою думку мова йде про зростання кількості депутатів "ЄС" рази зо два щонайменше, а це геть інша розмова щодо коаліції зокрема

Gosha писал(а):
у а я вважаю що "псевдо-патріоти" (с) насправді в достатній мірі патріоти (хоч і не ідеальні) та кращі ніж "полупрофі" (с), але згоден із загрозою ригів.

Ну ок, это твое право, считай как ты считаешь нужным, я считаю иначе, никопольские пацаны считают по третьему, это нормально, мы уважаем позицию друг друга и идем с ней на выборы где каждый отдает свой голос так как считает нужным.

Тот раскол в рядах проукраински настроенных избирателей который вы порохоботы с зефилами устроили это то о чем рыги и хуйло могли только мечтать в своих самых влажных фантазиях...

Жахливий розкол був у 2013-2014.
Усі зацінили наслідки маю надію?
Чи комусь хочеться у якесь ХНР чи ОНР вляпатися?
То може опонентам слід зробити висновки та не тільки вимагати поваги, а ще й не робити помилок?
А зробивши помилки думати як їх виправляти, а не лише ображатися?
Бо через популізм втрачати державність не набагато краще ніж через якісь інші причини.
Взагалі ідея з виборами під час війни не дуже вдала, а тим паче обрання популістів або сепарів шокує

Gosha писал(а):
загалом ти список проблем вірно виклав, то що далі?
Наприклад проти ригів щось робитимемо чи все зводиться до того щоб Зе нахвалювати?


С рыгами в пределах форума проблем нет, глобально мы вряд-ли на что-то повлияем, давайте для начала учиться уважать друг друга хотя-бы здесь, но я с удовольствием выслушаю твои пропозиции.

То ти не помічаєш протиріччя?
Тобто тема нібито "ні на що не впливає", але чомусь дуже декого нервує?
А якщо з ригами у межах форума (с) проблем немає - то залишається саме проблема із Зе, який дозволяє реванш ригів та послаблює державність.
Саме про що я й кажу!

То навіщо ти розпочав показову акцію за Зе та проти Пороха - лише щоб запросити до ввічливої розмови?)))

Так, я інколи занадто грубо висловлююся, занадто знервований, бажано змінити тон розмови, згоден - але ж не треба відволікати увагу від небезпеки!

***

Давайте спробуємо так:
1) СПОКІЙНО повідомляємо щодо АКТУАЛЬНИХ проблем,
2) СПОКІЙНО обговорюємо АКТУАЛЬНІ проблеми,
3) намагаємося при цьому не скочуватися у демагогію та тролінг, уникаємо особистих та інших образ, іронізуємо стримано якщо що, робимо одне одному зауваження щодо ввічливості намагаючись не доводити суперечку до банів тощо
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ARMEN » Пн янв 11, 2021 11:29

Dragon писал(а):Ну от, зробили соціологічний експеримент клубного масштабу)))
Політологічна темка яка декому "жити заважала" майже на два тижні замовкла.
Щось змінилося?
Може автомобільні теми на форумі активізувалися?
Чи хтось когось із святами поздоровляв?
Або настрій в усіх різко покращився?
У світі проблеми зникли?..


Ты никак на работу вышел ? :D :D
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пн янв 11, 2021 22:23

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):Ну от, зробили соціологічний експеримент клубного масштабу)))
Політологічна темка яка декому "жити заважала" майже на два тижні замовкла.
Щось змінилося?
Може автомобільні теми на форумі активізувалися?
Чи хтось когось із святами поздоровляв?
Або настрій в усіх різко покращився?
У світі проблеми зникли?..


Ты никак на работу вышел ? :D :D

Точно, прямо у неділю, під час карантину :D
До речі подібні жартики у 2019 були однією з причин початку великих сварок :twisted:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Чт янв 14, 2021 03:49

Dragon

Алексей я не буду отвечать тебе по пунктам на твои вопросы, все ответы ты можешь найти в более ранних моих постах)

Ты хороший мастер эпистолярного жанра и далеко не каждый среднестатистический юзер найдет время, желание и сможет правильно подобрать слова, формулировки или ссылки чтобы тебе полноценно ответить.

У меня небыло никакого желания поливать грязью ту или иную политическую силу, но то до чего вы здесь докатились это было далеко за гранью добра и зла.

Мы с тобой сыграли в отличную игру на повышение, надеюсь тебе понравилось))

Мои политические взгляды по-прежнему при мне, я могу тысячу раз не воспринимать порошенко или зеленского но я считаю обязательным уважать позицию оппонента, но длится уважение ровным счетом до тех пор пока оппонент уважительно относится к другим позициям за исключением открыто антиукраинских, чего и тебе желаю)

А то что Армен, Олег или я тебя троллим то это исключительно от твоей избыточной озабоченности политической ситуацией, рассказывать тебе как жить не мое дело, ты сделал свой выбор, ты живешь так как ты считаешь нужным и воспринимаешь окружающую обстановку тоже.

Береги себя Алексей, жизнь это не только работа, политика, зрада, форум и субару :Rose:
  • 1

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Чт янв 14, 2021 10:00

Ввічливо, стримано та з поважних ЗМІ)))

Депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський та ще шестеро українців і чотири медіакомпанії потрапили під економічні санкції США. Відповідний список опублікував Мінфін країни у понеділок.

Все через "пов'язану з Росією мережу дезінформації", яка мала на меті вплинути на вибори у Сполучених Штатах, пояснюють у Держдепі.

Окрім Олександра Дубінського під санкції також потрапили екснардеп Олександр Онищенко, який виїхав з України через звинувачення у корупції, колишній прокурор Генпрокуратури Костянтин Кулик, експрацівник посольства США в Україні Андрій Теліженко, та ще троє осіб, яких пов'язують з Андрієм Деркачем: Дмитро Ковальчук, Антон Симоненко і Петро Журавель.

Крім них у списку чотири медіаресурси: "Ера Медіа" (компанія, яка протягом багатьох років випускала програми на UA:Першому та його попередниках), сайти NabuLeaks і Only News, та агенція "Скептик" (відома також як Begemot Media).

"Деркач, народний депутат України, вже понад десять років є активним російським агентом, який підтримує тісні зв'язки з російськими спецслужбами", - йдеться у заяві Держдепа.

"Колишні українські держслужбовці Костянтин Кулик, Олександр Онищенко, Андрій Теліженко і нинішній народний депутат України Олександр Дубінський публічно виступали разом з Деркачем або приєднувалися до нього для скоординованого поширення і просування облудних або необґрунтованих закидів стосовно кандидата на політичну посаду в США", - додали там.

Вочевидь мова йде про обраного президента Сполучених Штатів Джо Байдена.

Андрій Деркач протягом останніх років зробив багато заяв щодо нібито корупційної діяльності сина Байдена в Україні.

Деркач оприлюднив записи телефонних розмов, на яких нібито фігурували голоси Петра Порошенка і ексвіцепрезидента США Джо Байдена. Останній, за даними Деркача, вимагав від Порошенка звільнити генпрокурора Шокіна, а також вони обговорювали справу компанії Burisma (де працював син Байдена), співпрацю України з МВФ, націоналізацію Приватбанку, діяльність "Нафтогазу" та підвищення тарифів.

Проти самого Деркача США ввели санкції ще у вересні минулого року.

"Російські кампанії по дезінформації, спрямовані на американських громадян, загрожують нашій демократії. Сполучені Штати продовжуватимуть агресивно захищати нашу виборчу систему та процеси", - заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин.

Олександру Дубінському та Андрію Деркачу також закидають лобістські дії проти Національного антикорупційного бюро (НАБУ), спроби його дискредитувати і поміняти керівництво.

Накладені санкції означають економічні обмеження для згаданих осіб, зокрема щодо відкриття рахунків та транзакцій...

Олександр Дубінський є керівником пропрезидентської партії "Слуга народу" на Київщині...

https://www.bbc.com/ukrainian/news-55622805
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Чт янв 14, 2021 14:21

https://ua-news.liga.net/society/news/u-facebook-zayavili-scho-vidalili-mereju-botiv-timoshenko

https://www.google.com.ua/amp/s/amp.segodnya.ua/politics/facebook-udalila-desyatki-feykovyh-profiley-svyazannyh-s-partiey-evropeyskaya-solidarnost-1500494.html

Это все что нужно знать о «общественном мнении» в фейсбуке))

ПС честно, искал и про ботоферму зеленского, но не нашёл))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Чт янв 14, 2021 17:43

З нетерпінням чекав коли ти це викладеш)))

Ось кілька фактів -

У Зеленського створюють пул блогерів, які говоритимуть про «позитивні тренди» – радник Єрмака...

(хоча начебто "створюють" по факту у інтерв'ю підтверджує що вже є)

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zel ... 65322.html

«Називати 27 акаунтів ботофермою – це дуже якось смішно. Акаунт Марії Мадзігон просто заблокували без пояснень причини, зовсім ніяких. Людина прокинулася зранку і її просто вже немає, вона не присутня в соцмережі, її сторінки немає, профілю немає, не тільки у ФБ, але й в Інстаграмі, наскільки мені відомо, було заблоковано її новий і старий профілі...

(можна порівняти кількість "сумнівних" акаунтів ЄС з кількістю ботів ЮВТ з твого посилання, кількістю ольгинців згідно інших статей)

https://www.radiosvoboda.org/a/news-bot ... 44807.html

До відома, "суспільна думка" саме у соцмережах не варта взагалі нічого, бо по-перше кожен оточує себе однодумцями та не бачить зазвичай опонентів взагалі, по-друге згідно соцдослідженням у наших людей основне джерело інформації - все ще ТБ(((
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пн янв 18, 2021 09:17

Світ почав вакцинуватися, а в Україні лише почали думати, кого щеплюватимуть першими?

Понад 30 країн світу вже розпочали щеплювати своє населення від COVID-19, насамперед наразі вакцини отримують особи, що входять до групи ризику. Про те, що українців також почнуть щеплювати на рівні з іншими країнами, щойно вакцина буде виготовлена, ще влітку 2020 року обіцяв президент Володимир Зеленський, але на дворі уже 2021 рік, а вакцинація в Україні досі не розпочалася...

ТСН.ua зібрав усі заяви та обіцянки українського гаранта щодо вакцинації від коронавірусу в Україні та наявну інформацію про вакцини, якими будуть щеплювати українців...

https://coronavirus.tsn.ua/mali-buti-od ... 05003.html
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Чт янв 21, 2021 08:05

Студія "Квартал 95" продала права на трансляцію передачі "Ліга сміху" Росії. Телепродукт транслюватимуть на телеканалі СТС, кастинги розпочнуться наприкінці січня, йдеться на сайті Міжнародного союзу КВН на чолі з Олександром Масляковим. Про це повідомляє Espreso.tv.

Креативні продюсери та редактори російської «Ліги сміху» Євген Донських і Тимофій Куц підтвердили придбання франшизи на виробництво шоу.

Відзначимо, «Ліга сміху» була створена в 2015 році студією «Квартал 95». Володимир Зеленський був її ведучим і художнім керівником до 2019 року.

Читайте також: «Квартал 95» висміяв протест ФОПів під палацом «Україна» і назвав його проплаченим...

В кінці 2020 президент України Володимир Зеленський отримав від ТОВ «Квартал 95» і ТОВ «Кіностолиця» роялті на загальну суму 4 млн 589 тис. 832 грн. Напередодні виборчої кампанії, в січні 2019 року, Зеленський розповідав, що отримує роялті від свого бізнесу в Росії, але не може його закрити через кримінальне переслідування. 24 січня 2019 Володимир Зеленський запевнив, що вже закрив бізнес в Росії.

https://zn.ua/ukr/CULTURE/proekt-zelens ... osiji.html

Політично важко вигадати гірший момент для запуску в цій країні формату, серед співвласників якого президент Зеленський і його перший помічник Сергій Шефір. Основні західні союзники обговорюють новий пакет санкцій проти держструктур РФ у зв’язку з арештом Олексія Навального, а телеканал СТС фактично підконтрольний російському урядові.

На участь у шоу вже з ареєструвались команди з ОРДЛО і окупованого Криму...

https://nv.ua/ukr/biz/tech/liga-smihu-z ... 36161.html

До складу наглядової ради Національного університету "Одеська юридична академія" увійшов
Андрій Портнов, який був заступником голови Адміністрації президента Віктора Януковича
.

Про це йдеться в наказі №31, виданому Міністерством освіти і науки 11 січня 2021 року, підтвердили в пресслужбі МОН у відповідь на запит LIGA.Life.

Окрім Портнова до складу ради увійшли Вадим Новинський, Лідія Ізовітова, Василь Кремень та
Леонід Кучма...

https://life.liga.net/poyasnennya/news/ ... erdilo-mon
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение exigo » Чт янв 21, 2021 12:40

Хрен на все эти новости с Зелебобиком и ко. Главное сейчас происходит в рашке! Надеюсь у Навального что-то получится толковое и Володьку положат рядом с дедушкой Лениным
зы. если кто вдруг не видел
  • 1

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Canton » Чт янв 21, 2021 14:14

exigo писал(а):Главное сейчас происходит в рашке!

Доооо!...конечно...Оказывается! У Путина! Есть! Дворец! Вот это да! Шок! Сенсация! Невероятно! Кто бы мог подумать...
"Надеюсь у Навального что-то получится " (С)
Украинцам по ускоренной программе «для идиотов» лепят идола из российского говна, открыто презирающего украинцев и Украину, желающего поглощения или распада нашей стране. Вы совсем крышей уехали, а, пацаны?
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15