Forester 2006

Модератор: Dr.House

Forester 2006

Сообщение Lupus » Пн июн 11, 2018 22:47

Всім привіт!

Допоможіть субаристу-початківцю! Перелічіть будь ласка нормальні марки запчастин для Форіка) Зустрічаю звичні для різних марок, але може є якісь специфічні.

Заздалегідь дякую!
  • 0

Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0

Re: Forester 2006

Сообщение VadimI » Пн июн 11, 2018 23:27

Lupus писал(а):Перелічіть будь ласка нормальні марки запчастин

Що усi?
http://www.auto-parts.spb.ru/cat/su/su2 ... elVin&vin=
Диски, колодки, пiдшипники, О2 сенсори, компоненти ГРМ..., шукайте у вiдповiдних темах.
  • 0

Outback 2005 EJ253 АKПП, Outback 2009 3.0R AКПП, Chevrolet Impala SS 1996.
Аватара пользователя
VadimI
 
Сообщения: 939
Зарегистрирован: Пт авг 09, 2013 05:15
Откуда: Edmonton/Odessa
Репутация: 39

Re: Forester 2006

Сообщение Lupus » Пн июн 11, 2018 23:42

VadimI писал(а):Що усi?

А їх 100500?

Lupus писал(а):Зустрічаю звичні для різних марок, але може є якісь специфічні.

Я не просив перелічувати загальновідомі марки, типу Феродо, Каяби, Фаг чи Лемфьордера. Їх я і так знаю. Але Ви здається не дочитали))

VadimI писал(а):Диски, колодки, пiдшипники, О2 сенсори, компоненти ГРМ..., шукайте у вiдповiдних темах.

Дякую за цінну пораду. Мені от цікаво, тут всіх новеньких так радісно зустрічають, чи то мені так повезло?))
  • 0

Последний раз редактировалось Lupus Вт июн 12, 2018 00:12, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0

Re: Forester 2006

Сообщение Berna » Вт июн 12, 2018 00:10

Lupus писал(а):Всім привіт!

Допоможіть субаристу-початківцю! Перелічіть будь ласка нормальні марки запчастин для Форіка) Зустрічаю звичні для різних марок, але може є якісь специфічні.

Заздалегідь дякую!


Бери оригінал! тут просто треба знайти "правильного" продавця!
Тут на форумі є багато б/у-ки якщо що...
Є каталог де номер запчастини дізнатись просто http://www.japancats.ru/Subaru/
якщо про нові говорити - я, до прикладу, орієнтуюсь по цінах на http://pts.in.ua/ - там ніколи не брав, але зазвичай по цінах + 5-10% можна знайти у короткі терміни...
замінники є замінниками, японська/німецька/будь-яка інша машина на китайських запчастинах потихеньку робиться китайською :D
  • 1

+38 050 674 27 87 Роман
Будь реалістом - прагни неможливого
Аватара пользователя
Berna
 
Сообщения: 185
Зарегистрирован: Вт сен 04, 2012 23:49
Откуда: Львів
Репутация: 24

Re: Forester 2006

Сообщение Lupus » Вт июн 12, 2018 00:20

Berna писал(а):Бери оригінал! тут просто треба знайти "правильного" продавця!
замінники є замінниками, японська/німецька/будь-яка інша машина на китайських запчастинах потихеньку робиться китайською :D


Правильного продавця маю, але він, нажаль, спеціалізується на корейцях. Оригінал це круто, в мене Нубіра їздить частково на ньому і на якісних замінниках. CTR до прикладу по якості не уступає GM. Як на Субару - поки не знаю.
Дякую за пораду!
  • 0

Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0

Re: Forester 2006

Сообщение Deltajack » Вт июн 12, 2018 08:19

Оригінальні з/ч не є якось сильно дорогі, тому краще раз зробити і забути на довший час, ти більше ходова міцна і все ходить довго на оригіналі
  • 3

Deltajack
 
Сообщения: 208
Зарегистрирован: Вт дек 20, 2011 22:54
Репутация: 67

Re: Forester 2006

Сообщение VadimI » Вт июн 12, 2018 20:20

Lupus писал(а):Дякую за цінну пораду. Мені от цікаво, тут всіх новеньких так радісно зустрічають, чи то мені так повезло?))

Так для новенького, питання у вас досить дивне, а точнiше його нема!
Для новачка типове питання: "Пробiг 200 тис., чи треба мiняти помпу, яку взяти?" або "який ремiнь ГРМ i ролики купити i де?" На такi питання може i буде вiдповiдь. Але ж на форумi все э!
viewtopic.php?f=8&t=86129
viewtopic.php?f=8&t=85768
viewtopic.php?f=8&t=84320
viewtopic.php?f=8&t=85203
http://forester-club.com.ua/viewtopic.php?f=39&t=21307
Вище вже сказали. За винятком того, що я перелiчив, тiльки оригiнал (якщо цiнуэте вашi грошi, час та безпеку). Я вам навiть каталог порадив не просто так. Дякую, що подякували. ;) Э також OEM постачальники (якраз пiдшипники, помпа, O2 сенсори, компоненти щеплення), якi дешевше оригiналу, еле мають своi номери.
Lupus писал(а):А їх 100500?

А ви в Какталог зайдiть i порахуйте.
Ви хочете, щоб хтось за вас лазив по всiх темах де э вiдповiдi на ваше запитання, та дав вам лiнки? Не в кожного э час на це i бажання. Тим бiльше ви навiть на сказали, якi запчастини вас цiкавлять! Якщо я перерахую виробникiв: Denso, Bosch, NTN, GMB, Aisin, Gates, Exedy, Koyo, Monroe, Bilstein, AJS, Mishimoto, Brembo, Mahle..., що воно вам скаже?
Ви ще запитайте в цiй темi, яке масло лити. Буде весело. ;)
Бажаю успiхiв! Читайте форум (i не тiльки цей), не лiнуйтеся! :uaflag3:
  • 0

Outback 2005 EJ253 АKПП, Outback 2009 3.0R AКПП, Chevrolet Impala SS 1996.
Аватара пользователя
VadimI
 
Сообщения: 939
Зарегистрирован: Пт авг 09, 2013 05:15
Откуда: Edmonton/Odessa
Репутация: 39

Re: Forester 2006

Сообщение Lupus » Чт июн 14, 2018 12:46

VadimI писал(а):Так для новенького, питання у вас досить дивне, а точнiше його нема!
Для новачка типове питання: "Пробiг 200 тис., чи треба мiняти помпу, яку взяти?" або "який ремiнь ГРМ i ролики купити i де?" На такi питання може i буде вiдповiдь. Але ж на форумi все э!

Ви, напевно неуважно читали... Я писав, що я субарист-початківець, а не новачок. І питань таких я не задаю, а просто міняю, чи по регламенту, чи по потребі.

VadimI писал(а):А ви в Какталог зайдiть i порахуйте.
Ви хочете, щоб хтось за вас лазив по всiх темах де э вiдповiдi на ваше запитання, та дав вам лiнки? Не в кожного э час на це i бажання. Тим бiльше ви навiть на сказали, якi запчастини вас цiкавлять! Якщо я перерахую виробникiв: Denso, Bosch, NTN, GMB, Aisin, Gates, Exedy, Koyo, Monroe, Bilstein, AJS, Mishimoto, Brembo, Mahle..., що воно вам скаже?
Ви ще запитайте в цiй темi, яке масло лити. Буде весело. ;)
Бажаю успiхiв! Читайте форум (i не тiльки цей), не лiнуйтеся! :uaflag3:

Якби мене хтось таке запитав на нубіра-форумі, я б відповів, що на свою машину ставлю - GM, CTR, Toyota, Ferodo, Atl, FAG, SKF, Kyb. І ще б написав, що по певних позиціях краще взяти оригінал, бо замінники в 1.5-2 рази дешевші, але оригінал ходить в 3-4 рази довше. Все!! Розумієте? Це в рази менше тексту ніж Ви накатали. А кажете - часу нема :ROFL: І мені не треба для цього робити ревізію форуму - це все в мене в голові. Якщо Ви не володієте достатньо знаннями, щоби відповісти на елементарне питання, краще пройдіть повз, а не вчіть мене.


Всім дуже дякую за відповіді по суті!! :uaflag2:
  • 0

Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0

Re: Forester 2006

Сообщение VadimI » Чт июн 14, 2018 15:29

Lupus писал(а):Це в рази менше тексту ніж Ви накатали. А кажете - часу нема :ROFL: І мені не треба для цього робити ревізію форуму - це все в мене в голові. Якщо Ви не володієте достатньо знаннями, щоби відповісти на елементарне питання, краще пройдіть повз, а не вчіть мене...
Ви, напевно неуважно читали... Я писав, що я субарист-початківець, а не новачок. І питань таких я не задаю,

Якийсь ви вредний початкiвець. ;) :uaflag2:
Я тiльки не розумiю, що в вашому текстi можна неуважно прочитати?
Lupus писал(а): Перелічіть будь ласка нормальні марки запчастин для Форіка) Зустрічаю звичні для різних марок, але може є якісь специфічні.

Вам дали лiнки на каталоги специфiчних запчастин, причому декiлька людей! Але одному ви подякували, а на мене чомусь накинулися, хоча я дав щe декiлька порад, щоб зекономити грошi зi збереженням якостi, як ви i хотiли! Я не просто так перелiчив виробникiв! Це або OEM постачальники для Субару, або виробники якiсних запчастин. Але партнамбери я вам не дам i навряд чи хто тут на форумi вам дасть усi списком. Дуже цiкаво. Що ж ви ще хотiли? :shock:
Lupus писал(а):Дякую за цінну пораду. Мені от цікаво, тут всіх новеньких так радісно зустрічають, чи то мені так повезло?))

Прошу пардона, ви самi написали, що ви новенький. Але потiм, чомусь потерли.
Lupus писал(а): Якщо Ви не володієте достатньо знаннями, щоби відповісти на елементарне питання, краще пройдіть повз, а не вчіть мене.

I Вам доброго здоров'я.
  • 1

Outback 2005 EJ253 АKПП, Outback 2009 3.0R AКПП, Chevrolet Impala SS 1996.
Аватара пользователя
VadimI
 
Сообщения: 939
Зарегистрирован: Пт авг 09, 2013 05:15
Откуда: Edmonton/Odessa
Репутация: 39

Re: Forester 2006

Сообщение Lupus » Чт июн 14, 2018 19:54

VadimI писал(а):I Вам доброго здоров'я.

Ми з Вами розвели флуд не по темі) Успіхів і гарного вечора)
  • 0

Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0


Вернуться в Forester

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12