Штатний мафон

Модератор: Dr.House

Штатний мафон

Сообщение Lupus » Пн июл 30, 2018 23:00

Вітання всім!
Стоїть у мене штатний мафон, штатна акустика і штатний саб. Перше, що здивувало - штатний саб... ну, як би то так м‘якше - не грає він ніфіґа)) Думав має бути для нього окреме регулювання, навіть мануал почитав - фіг вам)) Чи я десь недорозібрався і там таки є регулювання саба? Сьогодні розібрав панель, щоби глянути як там все. Знайшов фішку підключення живлення і колонок, фішку на саб і управління з керма і ще якусь третю фішку, яка дуже схожа на звичайне підключення живлення. Хтось знає для чого вона? А ще ззаду на мафоні провідок з пластиковою фігньою, на якій пише tel mute. Хтось знає нащо воно? А ще гачок чорний - для чого він??
  • 0

Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0

Re: Штатний мафон

Сообщение Stiga » Вт июл 31, 2018 11:35

Приветствую,
по разьемам не подскажу, не вникал, регулировки саба нету,
Когда купил Форик первым делом хотел сменить всю музыку, начал с магниитолы..., и закончил)) :roll: звук в разы улучшился...
как оказалось, штатные динамики могут намного больше с хорошим ГУ, Поэтому если есть возможность меняйте ее сразу... не пожалеете!
  • 1

Аватара пользователя
Stiga
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Пн сен 11, 2017 03:18
Репутация: 1

Re: Штатний мафон

Сообщение Outman » Вт июл 31, 2018 11:50

Мой саб бумкает будьздоров. Даже со штатной головой! (аут В13 есслишо). Регулируется штатными настройками баса ГУ, работает на ура!.
В продайке есть моя тема, там можно увидеть фото.
  • 0

Аватара пользователя
Outman
 
Сообщения: 230
Зарегистрирован: Ср ноя 04, 2015 09:27
Откуда: the Capital
Репутация: 17

Re: Штатний мафон

Сообщение Lupus » Вт июл 31, 2018 23:18

Stiga писал(а):Приветствую,
по разьемам не подскажу, не вникал, регулировки саба нету,
Когда купил Форик первым делом хотел сменить всю музыку, начал с магниитолы..., и закончил)) :roll: звук в разы улучшился...
как оказалось, штатные динамики могут намного больше с хорошим ГУ, Поэтому если есть возможность меняйте ее сразу... не пожалеете!

Є соня sony wx-gt80ue, буду ставити поки її, бо їду в дорогу трохи, а без флешки по Україні ніяк)) Саб до нової голови як підключали?
  • 0

Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0

Re: Штатний мафон

Сообщение Stiga » Ср авг 01, 2018 14:57

Lupus писал(а):Є соня sony wx-gt80ue, буду ставити поки її, бо їду в дорогу трохи, а без флешки по Україні ніяк)) Саб до нової голови як підключали?

Саб так и не подключил, в моем ГУ на саб нет усилителя, в вашем сони по всей видимости тоже... Так что надо либо довешивать усилитель (на SUB OUT), либо ставить активный саб, который будет просто валяться в багажнике... :o
А вообще если серьезно отнестись к штатному сабу, то это не саб, а динамик в дырке , я думаю даже если все подключить, то звука будет больше на улице чем в салоне))) я его разбирал, там нет никакого намека на замкнутый корпус, или герметичность...

Вобщем если всетаки подключите, и будете довольны дайте знать))) может и я доберусь до своего)
  • 0

Аватара пользователя
Stiga
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Пн сен 11, 2017 03:18
Репутация: 1

Re: Штатний мафон

Сообщение Lupus » Ср авг 01, 2018 22:18

Stiga писал(а):Саб так и не подключил, в моем ГУ на саб нет усилителя, в вашем сони по всей видимости тоже... Так что надо либо довешивать усилитель (на SUB OUT), либо ставить активный саб, который будет просто валяться в багажнике... :o
А вообще если серьезно отнестись к штатному сабу, то это не саб, а динамик в дырке , я думаю даже если все подключить, то звука будет больше на улице чем в салоне))) я его разбирал, там нет никакого намека на замкнутый корпус, или герметичность...

Вобщем если всетаки подключите, и будете довольны дайте знать))) может и я доберусь до своего)

Я в курсі, що там просто колонка «Clarion” (бачив в продажі в інтернеті) потужністю 35 RMS))) Я вже замовив адаптер на рульові кнопки. Має приїхати тижнів за два. І підсилювач купив двоканальний на 120 RMS через bridge. Кину на нього колонку «Лорта»)) Буде мені саб))) Ну або дві. І так стоять вдома майже без діла. Вони двополосні, макс потужність 75 Ват, опір 8 Ом. Баси качають... Заслухаєшся. Всетаки 30-40 Ват номінальної потужності старих колонок, то вам не 30-40 RMS. Зовсім інший звук! Я колись їздив з двома колонками Радіотехніка S90 + трансформатор на 220 + рідний підсилювач)) Ото дискотека була))
  • 0

Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0

Re: Штатний мафон

Сообщение Stiga » Ср авг 01, 2018 23:15

Две s90 в машине это круто :D )))
Надо это запечетлить и выложить в ветке тюнинг)))
Если места не жалко то можно и колонку))
  • 0

Аватара пользователя
Stiga
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Пн сен 11, 2017 03:18
Репутация: 1

Re: Штатний мафон

Сообщение Lupus » Ср авг 01, 2018 23:35

Stiga писал(а):Две s90 в машине это круто :D )))
Надо это запечетлить и выложить в ветке тюнинг)))
Если места не жалко то можно и колонку))

Це було 12 років тому, я тільки рік як закінчив універ, грошей на авто підсилювачі, сабвуфери і норм акустику не було. Та й пхати їх в старенький піввантажний форд кур‘єр змісту не було. Зате була купа місця в багажнику і дві S90)) Місця не шкода, багажник в форіку і так восновному напівпорожній))
  • 0

Аватара пользователя
Lupus
 
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср окт 07, 2015 23:46
Откуда: Київ-Львів
Репутация: 0

Re: Штатний мафон

Сообщение 1strelec » Пн ноя 25, 2019 17:48

Всем доброго времени. Кто может подсказать какой формат читает штатная магнитола Форика SG5, 2006 года рождения. Не могу найти инфу. Высвечивает ошибку 99.
  • 0

Аватара пользователя
1strelec
 
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Вт ноя 12, 2019 15:45
Репутация: 0


Вернуться в Forester

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4