Поїздка на WRC - 66 Rajd Polski, 24-28.06

Місто Лева

Модератор: Orest

Поїздка на WRC - 66 Rajd Polski, 24-28.06

Сообщение Orest » Чт июл 02, 2009 12:19

Напишу маленький звіт про перебування на WRC.
Вирушили ми з середи на четвер в 12:00 ночі зі Львова чотирьма екіпажами :D в дорогу, зразу хотів би попередити на майбутнє ніколи такого не робіть бо завжди буде хтось відставати, а це дуже нервує, тим більше коли приходиться перетинати кордон. (добавлю ще, що ніколи не сподівався бути кинутим на кордоні своїми так званими друзями, які не хотіли зачекати на нас, хоча планували всю поїздку і мали :evil: їхати разом (ми були направлені на особистий обшук мене, мого штурмана Віталіка :D (уважуха тобі за стенограму по Польщі навігатори атстой :D ) і нашого бойового коня Субаріка в підозрі контрабанди гандонів на територію Польщі :lol: , але це особисто мене не дуже здивувало бо я ще раз переконався, що поляки дійсно підари, перепрошою не поляки, а польки курви :evil: ), а вирішили поїхати трьома машинами вперед хоч дорога обіцяла бути не легкою і довгою 530км. від кордону до Міколайок. Хоча і виїхали вони скорше на дві години від нас, але приїхали в Міколайки лише на 20хв. раніше, але хватить про негативне. Дорога надиво пролетіла скоро і не замітно 530км. ( класні в них дороги за 1500км. по Польщі я забув, що існують ями, гармошки і щебінь по смолі). Одже вирушили ми з кордону десь в 11:30 - 12:00 з кордону і в 17:30 вже були на місці це при тому, що один раз зупинялися поїсти і два рази стояли в великій пробці через ремонтні роботи на дорозі. Тому ми не встигли купити квитків на перший супер спешл який відбувся в 20:00 год. але це не дуже нас засмутило бо місця побачити все було так і так вдосталь поза трасою де можна було побачити 30% траси + старт.
На другий день ми вирушили на третій доп де і пробули весь день (нозями натопали кілометрів під 5-ть або 6-ть 100% :D ) Скажу ще таку річ, що після того як проїхали боліди WRC, машини N-групи виглядали просто смішно, склалось таке враження, що хлопці просто заблудились в лісі і вирішили поїхати трошки швидше ніж завжди :D , але протів бабла і спонсорів не попреш, тому я поставився до цього з зрозумінням. Було дуже приємно побачити Горбаня і Тамразова які на фоні всіх інших виглядали досить не погано. Машинки WRC junior їхали на 5-ть., але гуділи і стріляли більше і голосніше ніж віс інші :D .
Дорога назад заняла иайже 2-ві години якщо не більше пробка була кілометрів 10-15, аж до самих Міколайок.
На третій день ми вирішили поїхали на перший доп цього дня, щоб встигнути доїхати в сервіс пак без пробок і до того як понаходять вболівальники щоб щось можна було побачити. Але як на зло здох фотоапарат :D , тому в неділю ми на допи не поїхали, а погнали в сервіс пак і потім на суперспешл.
Тепер, що стосується житла і харчування, жили ми за 40км. до Міколайок в гарному готелі за 25 євро ніч+сніданок на чол., обід проходив на допах, а вечеряли ми по дорозі назад в одному містечку між Міколайками і нашим готелем. Вечеря на двох обходилась нам в 50-60 злотих це приблизно 100-120 грн. Одже загалом подорож з житлом, харчуванням, білетами і бензином обійшлась 350 вічнозелених президентів на чоловіка.
Велике дякую друзям з Sti-clubu за ковбаски на грілі і цікаве спілкування, також приємно було почути теплі слова про наш клуб і Україну.
Фото :
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
  • 0

My WRX f@cks your STI ...:)
Архітектурні проекти всі види під будівництво
Аватара пользователя
Orest
 
Сообщения: 1849
Зарегистрирован: Чт июл 03, 2008 00:51
Откуда: Лемберг
Репутация: 509

Сообщение Toxa » Чт июл 02, 2009 13:16

Я смотрю зачетная поездочка получилось :crazy:
  • 0

Изображение
STI 08
Аватара пользователя
Toxa
 
Сообщения: 466
Зарегистрирован: Вт ноя 04, 2008 13:26
Откуда: Львов
Репутация: 5

Сообщение Injector » Чт июл 02, 2009 15:48

Orest, класна була поїздка бачу! А немає більше фото АТ-Ралі? Вони не спілкувались з фанатами і не роздавали автографи? :D
  • 0

www.ddd-race.com
Даже штурманы лгут!
Аватара пользователя
Injector
 
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Пт апр 10, 2009 13:42
Откуда: Львів
Репутация: 0

Сообщение Orest » Чт июл 02, 2009 16:35

Нажаль більше не має, а нарухонок афтографів то я цим не хворію :D
  • 0

My WRX f@cks your STI ...:)
Архітектурні проекти всі види під будівництво
Аватара пользователя
Orest
 
Сообщения: 1849
Зарегистрирован: Чт июл 03, 2008 00:51
Откуда: Лемберг
Репутация: 509

Сообщение HaveFun » Пт июл 03, 2009 09:42

:evil: Бомбецки! Классные фото
  • 0

Forester 2.5T Stage 2 тел:+38067ЗIЧО9З9 Антон
http://www.forester-club.com.ua
STI-Club Ukraine
Аватара пользователя
HaveFun
 
Сообщения: 262
Зарегистрирован: Пн апр 27, 2009 15:18
Откуда: Киев - Львов
Репутация: 3

Сообщение Ваня WRX » Сб июл 04, 2009 10:51

Класно! Хоча трохи далекувато ....

П.С.Скіки дали тотму дядькові шоб пустив вас на парковку болідів? :D
  • 0

WRX 2005 - продав (
Аватара пользователя
Ваня WRX
 
Сообщения: 1702
Зарегистрирован: Сб июн 20, 2009 10:48
Откуда: Львів\Київ
Репутация: 3

Сообщение Orest » Сб июл 04, 2009 13:20

Ну 530 км. я не думаю, що це далекувато :wink: Тим більше якщо враховувати, що найближче WRC проводиться в Франції, Швеції, Турції або Іспанії, так, що 530км. це сміх :wink:
В нас руки довгі тому нічого не давали :lol:
  • 0

My WRX f@cks your STI ...:)
Архітектурні проекти всі види під будівництво
Аватара пользователя
Orest
 
Сообщения: 1849
Зарегистрирован: Чт июл 03, 2008 00:51
Откуда: Лемберг
Репутация: 509

Сообщение encore » Сб июл 04, 2009 16:16

Гарно там було.
Фото - вища кляса! :D
  • 0

WRX '08 Blue Mica
Аватара пользователя
encore
 
Сообщения: 208
Зарегистрирован: Ср сен 24, 2008 18:47
Откуда: Львів
Репутация: 0

Сообщение Tatik » Чт июл 09, 2009 19:09

Orest
Вітаю з поїздкою, - при зустрічі розкажеш 8) :wink:
  • 0

SUBARU IMPREZA WRX 2.0 Turbo
Назар 8(067) 670 13 07
Аватара пользователя
Tatik
 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: Пн ноя 10, 2008 09:07
Откуда: Львов
Репутация: 0


Вернуться в Львів

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 25