Запчастини з США.

Модератор: Dr.House

Запчастини з США.

Сообщение Starcrafter » Чт апр 22, 2021 17:09

Давно не заходив на форум, але тут став счасливим власником Аутбека 2015 3.6R з 420к пробігу, то ж вирішив освіжити знання.

Бачу в людей проблеми з запчастинами на американців. Я зараз живу в Канаді і за останні два роки відправив кілька автомобілів друзям.

Сама перша порада, це шукайте посередників на американській стороні, які відразу можуть замовити запчастини і кинути їх в середину машини. На машини, які специфічні для американського ринку, я купував запчастини і "трамбував" їх в машину. Запчастини знайти тут легко, в Одесі їх з машини не крадуть. Мито офіційно не нараховують, просто 100-200юсд на руку митникам в порту. Іноді взагалі нічого не беруть, якщо там 1-2 запчастини або коли запчастини вже навішані на машину.
Наприклад, за Хонду Одісей по дах загружену запчастинами десь на 4000$ (там тільки водійське місце було вільним) заплатилось 200. В той же час за крило і дві фари на VW Jetta попросили сотню.

Але без детальної дефектовки, яку без розбору машини іноді зробити не можливо, скласти повний перелік деталей не можливо. Зрештою ніколи не знаєш, що майстри поломають в процесі ремонту. :D

Друга порада, не купуйте "ввалені" машини. Так, вони дешеві на аукціоні, але в кінцевий результат вийде вище очікованого бюджету. Своїй родині, я взагалі повибирав не биті машині. Батькові відправив підтоплену машину, яка в калюжі встала і набрала води по пороги. Висушив прямо в свому гаражі, замінив один з "комп"ютерів", який був в воді, відправив до електриків прошити все правильно. На все про все 500юсд ще на канадській стороні і з Одеси машина поїхала своїм ходом і їздить по цей день. Левова частина з тих 500ЮСД пішла за роботу електрикам, бо вони беруть 100 в годину.
Ще одине авто взялось просто з bio hazard blood в середині. Це просто хімчистка на українській стороні.

Такі машини трохи дорожче коштують і їх не багато, тому треба чекати поки "вигорить". Але воно того варте.

Якщо все ж таки треба запчастини і вони є тільки в США.
https://www.car-part.com/ Це сайт агрегатор практично всіх розбірок в Північній Америці. Ним користуються місцеві боді шопи (сервіси по рихтовці). Нюанс тут тільки один - їм треба дзвонити, а відповідно потрібно знати англійську мову. Але наприклад купувати каталізатори варто тільки цим методом. На ебеї ціни на ті самі артикули будуть в два рази вищі. Ебей вимагає продавати виключно сертифіковані кати. Щоб мати сертифікат, треба мати спеціальну ліцензію. Одним словом все що каталізатор і на ебеї коштує практично в два рази дорожче. В той же час, є розбірки, які не заморочуються цими нюансамиі і просто продають каталізатори, особливо, коли чують, що деталька виїде з США на протязі 2х тижнів. Махатись з сертифікацією нікому не охота. Для прикладу, кати на Хонду Одісіей "з паперами" тягнуть до 400юсд штука ще й просять старий кат їм відправити. Напряму 150 за штуку.
Якщо брати багато всього різного, то економиться на доставці плюс можна отримати знижку за "опт".
Також ебей бере собі 10-15% комісії. Якщо дзвонити на пряму, є шанс економити ці самі відсотки.

Ебей. Любе і різне з безкоштовною доставкою. І цим все сказано.

Дилери. Всілякі дрібні запчастини іноді вигідно замовляти в дилерів. Розбірки як правило не продають нічого дешевше 50 доларів. Причина цьому ціна роботи. Мені якось треба було пару підвісів для глушника на Мустанг. Нова деталь 120 доларів. На розбірках вони є, але вони навіть не хочуть йти їх знімати, бо треба лізти під машину і відкручувати закисші болти. Чи молдінги дверей побиті градом. Б/у продають тільки в комплекті з дверима.
Також буває так, що ціни на бу рівні цінам на нове або дуже близькі до них, особливо якщо є знижка в дилера або просто не дорогий дилер. Наприклад, краще доплатити 10-20 доларів і отримати новісінький оригінальний радіатор, ніж брати бу.

В любому випадку все це треба відправити до України. Я спинився на https://ukraine-express.com/. Ціна/ швидкість в них, як на мене, найкращі. Трохи мав проблем розібратись в їхній системі як воно працює. Але американській стороні говорять по українськи і після кількох дзвінків все вирішилось. З авіа доставкою, якщо зірки зходяться, то можна отримати потрібну детальку через 2 тижні з моменту замовлення на ебеї до моменту доставки на склад нової пошти. В три тижні вкладеться 95% відправлень. Морем 5-6 тижнів.

Колись, ще будучи в Україні, я замовляв запчастини з Польщі з Алегро. Чесно кажучи, замовлення з США не є складнішим процесом і термін доставки за умови авіа, не є сильно довшим.

Взагалі по цій темі можна написати ще кілька таких постів по окремих позиціях як оптика чи подушки безпеки. Або по вибору битка. Тому, якщо є питання, пишіть.
  • 0

Impreza WRX MY08 Прошивка by MadMax©
Аватара пользователя
Starcrafter
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: Чт ноя 13, 2008 18:28
Откуда: Украина Львівська обл с.Золочів :)
Репутация: -11

Вернуться в Legacy & Outback

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18