А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс янв 02, 2022 18:04

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
exigo писал(а):Покайтесь окоянные! (с) И Дракон вас будет любить! и еще один персонаж с огромным ЧСВ (чувство собственной важности) :uaflag1:
И самое главное! Вы станете элитой!!!! 25% ептиль :good: Избранные :ROFL:

По-перше, нас набагато більше.
І тут, і в країні :good:

Причому деякі опоненти взагалі можуть йти... за валеріанкою - он соцопитування показують що рейтинг Пороха вже щонайменше зрівнявся, якщо не випередив Зе

https://lb.ua/news/2021/12/29/502013_po ... istyu.html

Таким чином ви приєднаєтеся не до меншості "обраних", а вже десь майже до половини "нормальних" :uaflag1:

По-друге, вам самим стане легше жити якщо ви зрозумієте що помилилися.
Помилятися людям властиво, це буває, це пробачають.
Але якщо ви не визнаєте помилку та не виправляєте її то шкодите собі та іншим :Search:


Якби вибори президента України відбулися найближчим часом, у першому турі найбільшу кількість голосів набрав би Володимир Зеленський.
За нього готові проголосувати 24% тих, хто візьме участь у виборах і визначився із кандидатом, йдеться в опитуванні


ну и как всегда берем тот-же период в каденции порошенко))

Якби вибори президента України відбувалися в середині грудня , то в першому турі лідирувала б з результатом 18,1% голосів керівник парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, а чинний глава держави Петро Порошенко отримав би 12,5%, йдеться в результатах соцопитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
(с)
Ну то есть порох в тот-же период времени даже не был на первом месте и по факту отставал от шмаркли в 2 раза :D :D :D

О, у тебе знов палає)))
В країні криза поглиблюється, а тобі важливіше особисті стосунки з'ясовувати чи Зе-гівно відмазувати?)))
Ну не дивуйся потім коли знов називатимемо Зе-спільником)))
Це вже не кажучи що до найближчих виборів ще час є, а тенденція очевидна, це головне)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс янв 02, 2022 18:12

Gosha писал(а):Dragon

Навіщо так ускладнювати?
Написав би правду - що облажався у політиці, не зміг роздивитися де лайно, а де успішний топ-менеджер, відчуваєш себе дурнем але не хочеш визнати що кілька людей тебе про це заздалегідь попереджали.
І тоді запевняю що у очах багатьох людей (с) ти виглядав би як адекватна людина, а не оце накшталт якогось персонажу з мульта "Сімпсони"

Алексей, успокойся больинство уже давно признали что сильно лохонулись в 2014м году с однотуровым... каемся, пожинаем... но до тебя не дойдет...

Dragon
Завдяки моєму "вузьколобому" (с) розуму я писав тут ще у 2008 що рашка полізе на Донбас та у Крим, а ти цю тенденцію... м'яко кажучи прогавив.
І тепер ти мігрував у мій регіон... та мені ж розповідаєш який я не правий?!?
Можу у відповідь ввічливо нагадати тобі прислів'я щодо бревна у власному оці... щоб не охарактеризувати твою поведінку дещо радикальніше

ну так на 20+ ТЫСЯЧ твоих высеров которые проглотил этот форум ты чисто случайно угадал 2-3 тенденции ибо репостил все подряд)) ты лучше скажи кого ты поддерживал-бы сейчас если-бы на выборах победила тимошенчиха а не зеленский?))
но судя по тому как ты переобуваешься в воздухе поддерживаешь ты тех кто исправно платит зарплату за работу в форуме в пользу какого-то конкретного политика :wink:

Оце коли ти пишеш що інші пишуть за гроші у жодному разі не натякає що саме ти пишеш за гроші)))
Що, від подоляка черговий транш отримав?)))
Хоча судячи за ниття про 2014 методички ще не оновилися, забухали мабуть Зе-спічрайтери)))

По-перше, якщо б раптом перемогла Тимошенко я був би стривожений та пильно б придивлявся до можливості її поступок Путіну.
Але все ж таки був би спокійніший ніж під час керування Зе-дурня, бо у неї та її оточення є досвід керівництва державою, зокрема під час криз.
Хоча після керування Пороха, Яценюка та Гройсмана вона вочевидь виглядає не дуже, м'яко кажучи(((

По-друге станом на 2021 я передбачив:

- агресію кацапів ще у 2008,
- грабунок та втечу Янучара ще у 2009,
- зраду та лажу Зе-клоуна ще у 2019.

І тому дивлюся я на твої підколки як Ілон Маск на Рогозіна)))
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Вс янв 02, 2022 18:31, всего редактировалось 2 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс янв 02, 2022 18:22

О, який гарні новорічні подаруночки Зе-гівнючки отримують!

Народний депутат від партії "Слуги народу"
Олексій Ковальов повідомив про суттєві зміни в майновому стані, де вказав, що "4 канал" за понад 4 млн гривень йому подарували батьки...

https://news.depo.ua/ukr/news/sluga-kov ... 2301408088

Також "дуже сподобалося" привітання від головного Зе-клоуна, на яке примусово збирали військових, зокрема, із словами -

...И как только мы уберем линию разграничения в голове, она исчезнет и на карте... (с)

https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/31/7319196/

Війна у нього все не у тому місці якось опиняється, все у кіно грається, йолоп!

Зи. Звісно, що я його не дивився, але у соцмережах насміхання побачив)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс янв 02, 2022 22:59

Dragon

О, у тебе знов палає)))
В країні криза поглиблюється, а тобі важливіше особисті стосунки з'ясовувати чи Зе-гівно відмазувати?)))
Ну не дивуйся потім коли знов називатимемо Зе-спільником)))
Це вже не кажучи що до найближчих виборів ще час є, а тенденція очевидна, це головне)))

нет, просто в очередной раз макаю тебя мордой в твою ложь и подмену понятий))
Полыхает у тебя когда тебе на пальцах доказывают что зеленский ничем не хуже (не лучше) порошенко, возможно не такая циничная мразь, но это не точно))
Можешь уже начинать переобуваться под разумкова там или тимошенко, ибо сывочолый уже нерукопожатный и точно не проходной))

Оце коли ти пишеш що інші пишуть за гроші у жодному разі не натякає що саме ти пишеш за гроші)))
Що, від подоляка черговий транш отримав?)))
Хоча судячи за ниття про 2014 методички ще не оновилися, забухали мабуть Зе-спічрайтери)))

Алексей, у повального большинства твоих оппонентов с тобой немного разный уровень доходов и если тебе за 7-10 тысяч писать не западло то для большинства тех кто тебе отвечает (отвечал) включая никопольских пацанов, кроливца, армена это не та сумма ради которой он готовы так унижаться))

П
о-друге станом на 2021 я передбачив:

- агресію кацапів ще у 2008,
- грабунок та втечу Янучара ще у 2009,
- зраду та лажу Зе-клоуна ще у 2019.

ты не предвидел, ты угадал и мы все это точно знаем :wink:

І тому дивлюся я на твої підколки як Ілон Маск на Рогозіна)))

Если ты такой умный то почему такой бедный? (с)
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс янв 02, 2022 23:18

Gosha писал(а):Dragon

О, у тебе знов палає)))
В країні криза поглиблюється, а тобі важливіше особисті стосунки з'ясовувати чи Зе-гівно відмазувати?)))
Ну не дивуйся потім коли знов називатимемо Зе-спільником)))
Це вже не кажучи що до найближчих виборів ще час є, а тенденція очевидна, це головне)))

нет, просто в очередной раз макаю тебя мордой в твою ложь и подмену понятий))
Полыхает у тебя когда тебе на пальцах доказывают что зеленский ничем не хуже (не лучше) порошенко, возможно не такая циничная мразь, но это не точно))
Можешь уже начинать переобуваться под разумкова там или тимошенко, ибо сывочолый уже нерукопожатный и точно не проходной))

Ти можеш макнути у кращому разі свій палець у абсцент якого мабуть перебрав на святах)))

Зе-клоун гірший за усіх президентів України, лише Януковича можливо ще не переплюнув, але стрімко наздоганяє.

Порох - це томос, безвіз, оборона, реформи тощо!

Навіть зараз у Пороха постійні закордонні візити та перемовини, фактично він один з тих хто підтримує зовнішньополітичні зв'язки України замість Зе-гівнючка.

І після того як ви знищували його репутацію серед виборців - він дивовижно відновлюється, я розумію як тобі боляче це чути)))

Зи. Тимошенко та Розумков погані та дуже погані варіанти відповідно

Gosha писал(а):
Оце коли ти пишеш що інші пишуть за гроші у жодному разі не натякає що саме ти пишеш за гроші)))
Що, від подоляка черговий транш отримав?)))
Хоча судячи за ниття про 2014 методички ще не оновилися, забухали мабуть Зе-спічрайтери)))

Алексей, у повального большинства твоих оппонентов с тобой немного разный уровень доходов и если тебе за 7-10 тысяч писать не западло то для большинства тех кто тебе отвечает (отвечал) включая никопольских пацанов, кроливца, армена это не та сумма ради которой он готовы так унижаться))

Я вже казав що думаю що тебе насправді використовують безкоштовно через твою порохофобію.

Але після вашіх розповідей як треба економити іздячи на рейнжровері починаю сумніватися, що для тебе 7-10 т не гроші)))

Gosha писал(а): П
о-друге станом на 2021 я передбачив:

- агресію кацапів ще у 2008,
- грабунок та втечу Янучара ще у 2009,
- зраду та лажу Зе-клоуна ще у 2019.

ты не предвидел, ты угадал и мы все это точно знаем :wink:

А, усі рази "вгадав" геополітичні тренди та стратегії, з методами та засобами зокрема, ось воно як)))))))))))))))))))))))))))))

Я розумію, заздрість вона така, ти ж все це прогавив та тобі соромно, але ти вже занадто ганьбишся))))))))))))))))

Gosha писал(а):
І тому дивлюся я на твої підколки як Ілон Маск на Рогозіна)))

Если ты такой умный то почему такой бедный? (с)

А ти точно у курсі моїх статків?

Ну може я саме тому й виявляю ті тренди що не тільки як грошей хапнути думаю, а ще й щось розумне вивчаю?

Зрозуміло що тобі нічого складнішого ніж рекламний буклет читати не доводиться, але ж ти спробуй якось урізноманітнити кругозір)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс янв 02, 2022 23:38

Цікава можливо буде для усіх підбірка)))

Скандали, "зашквари" та меми. З чого сміялася та чим обурювалася Україна 2021 року...

BBC News Україна пригадує найсмішніші, найобурливіші та найдискусійніші теми року, що минає...

Цей рік для команди президента Володимира Зеленського видався непростим. Люди, яких так чи інакше пов'язують з президентом, неодноразово давали приводи для галасу в соцмережах.

І йдеться не лише про справу "вагнерівців", яка тягнулася ще з минулого року, але повсякчас поверталася в інформаційний простір...

У серпні на всю країну прогриміло ім'я
Олександра Трухіна - депутата від "Слуги народу" . Спершу у ЗМІ з'явилася інформація, що він в стані алкогольного сп'яніння скоїв ДТП у Києві, в якому постраждало шестеро людей, зокрема двоє дітей.
Потім новини про інцидент зникли з деяких ЗМІ...

Неоднозначним чином "захистив" депутата президент Зеленський, який на запитання про Трухіна відповів журналістам, що "ніхто ж не загинув"...

Відразу два гучних скандали принесла осінь.

У листопаді "Українська правда" оприлюднила розслідування, відповідно до якого, голова офісу президента Андрій Єрмак разом з самим Володимиром Зеленським гучно відсвяткував свій день народження у державній резиденції "Синегора" в Карпатах.
Іменник та його високопостадові гості начебто використали як транспорт гелікоптери ДСНС та влаштували "чотириденну вечірку з феєрверками, концертами та макетами венеційської архітектури"...

Фігурантом чергового скандалу в команді Зеленського став тодішній голова державного "Укрексімбанку" Євген Мецгер. За його вказівкою у жовтні працівники банку напали на журналістів програми "Схеми" просто під час інтерв'ю...

Наприкінці року осоромився вже колишній заступник голови МВС Олександр Гогілашвілі .
На блокпосту в Донецькій області Гогілашвілі, не добираючи висловів, накинувся на правоохоронців, які не хотіли його пропускати без дотримання процедури - перевірки документів тощо...

Особливо іронічно, що в обох останніх випадках і Євгену Мецгеру, і Олександру Гогілашвілі ЗМІ закидали особисту близькість до президента Зеленського.

Зокрема, Мецгера раніше у ЗМІ називали
"банкіром, якому дзвонить Зеленський", а його дружина Юлія Мецгер, за даними низки медіа, подруга Олени Кравець з "Кварталу 95".
А дружину Гогілашвілі Марію Левченко Зеленський називав серед своїх двох помічників, яким "він довіряє".

Вже перед самим новим роком у грудні підсумувало смугу інформаційних негараздів Зе-команди відео, на якому депутат від "слуг" Микола Галушко з лайкою й образами накинувся на поліцейських, які зупинили машину з його водієм за грубе порушення правил дорожнього руку...

Традиційно в Україні спалахують конфлікти довкола мови та російсько-українських відносин. Цього року ситуацію підігріла норма мовного закону про обов'язкове обслуговування українською в сфері послуг, яка набрала чинності в січні.

У мережі повсякчас виникали скандали довкола компаній, які не хотіли брати на роботу україномовних, клієнтів, яких, попри закон, не хотіли обслуговувати українською, та блогерів, які так чи інакше йшли всупереч проукраїнській лінії...

Й т.ін. з прикладами та посиланнями -

https://www.bbc.com/ukrainian/features-59772550

Робіть висновки, панове, доке на пізно ;)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Пн янв 03, 2022 00:32

Dragon

Ти можеш макнути у кращому разі свій палець у абсцент якого мабуть перебрав на святах)))

Зе-клоун гірший за усіх президентів України, лише Януковича можливо ще не переплюнув, але стрімко наздоганяє.

Порох - це томос, безвіз, оборона, реформи тощо!

Навіть зараз у Пороха постійні закордонні візити та перемовини, фактично він один з тих хто підтримує зовнішньополітичні зв'язки України замість Зе-гівнючка.

І після того як ви знищували його репутацію серед виборців - він дивовижно відновлюється, я розумію як тобі боляче це чути)))

Зи. Тимошенко та Розумков погані та дуже погані варіанти відповідно


да худший Зэ, худший, кто-же спорит, но в единый период времени с начала каденции обыгрывает сывочолого по рейтингу в 2 раза :D
И да, рейтинг пороха растет только в тот момент когда порох ничего не делает))
поехали йоптваюмать (с) порох, а вечером уже был в аэропорту :D это было конечно смешно))
порох, полетел в ес порешать но видимо пока что-то не особо получается))

Я вже казав що думаю що тебе насправді використовують безкоштовно через твою порохофобію.
Але після вашіх розповідей як треба економити іздячи на рейнжровері починаю сумніватися, що для тебе 7-10 т не гроші)))

то что ты называешь порохофобией это просто здравый смысл, но ты не поймешь.
Да, я часто говорю что дороже это часто дешевле, лучше один раз купить свежую машину чем раз в год капиталить или вкладывать по 300-500 баксов в старую.

А, усі рази "вгадав" геополітичні тренди та стратегії, з методами та засобами зокрема, ось воно як)))))))))))
Я розумію, заздрість вона така, ти ж все це прогавив та тобі соромно, але ти вже занадто ганьбишся))))))))


скажи тогда как ты не разглядел такой бриллиант как порошенко когда он рыгам прислуживал?))
на 20+ тысяч постов три с правильными тенденциями это провал (с) :D
я тебе уже не раз говорил не дай бог тебе завидовать)) позоришься здесь только ты ибо ведешь себя как старый и не смешной клоун))

А ти точно у курсі моїх статків?
Ну може я саме тому й виявляю ті тренди що не тільки як грошей хапнути думаю, а ще й щось розумне вивчаю?
Зрозуміло що тобі нічого складнішого ніж рекламний буклет читати не доводиться, але ж ти спробуй якось урізноманітнити кругозір)

если ты в гордом одиночестве индульгируешь на турбофорик к которому от цены твоей бестии нужно доложить 5-7к баксов то ненужно быть провидцем чтобы понимать что с деньгами у тебя все очень даже никак))
Ты ничего не выявляешь ибо вбрасываешь все что вам ссут в уши в порохоботских пабликах)) где своя аналитика? где анализ порохофобских статей? ты не выходишь за рамки дозволенные политикой партии и именно по этому ты достаточно ограничен в суждениях и размышлениях, все просто))
Читать набор букв и понимать что написано это в корне разные вещи, ты обладаешь способностью читать но не способен понимать что тебе пишут именно по этому ты не способен на аналитику (и об этом тебе пишу не только я) и все что ты реально можешь это только угадать, так что сними корону, клоуну она ни к чему (с) ))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пн янв 03, 2022 08:54

Gosha писал(а):Dragon

Ти можеш макнути у кращому разі свій палець у абсцент якого мабуть перебрав на святах)))

Зе-клоун гірший за усіх президентів України, лише Януковича можливо ще не переплюнув, але стрімко наздоганяє.

Порох - це томос, безвіз, оборона, реформи тощо!

Навіть зараз у Пороха постійні закордонні візити та перемовини, фактично він один з тих хто підтримує зовнішньополітичні зв'язки України замість Зе-гівнючка.

І після того як ви знищували його репутацію серед виборців - він дивовижно відновлюється, я розумію як тобі боляче це чути)))

Зи. Тимошенко та Розумков погані та дуже погані варіанти відповідно


да худший Зэ, худший, кто-же спорит, но в единый период времени с начала каденции обыгрывает сывочолого по рейтингу в 2 раза :D
И да, рейтинг пороха растет только в тот момент когда порох ничего не делает))
поехали йоптваюмать (с) порох, а вечером уже был в аэропорту :D это было конечно смешно))
порох, полетел в ес порешать но видимо пока что-то не особо получается))

Нічого дивного, враховуючи скільки пропагандистських фейків Путлер, Коломойський та такі як ви разом з ними (еге ж хороша компанія?) проти Пороха поширювали.
Але результат цього - Зе-катастрофа до якої ви причетні, за що вам окрема "подяка"!
Але люди поступово прокидаються і твоя порохофобія все більш неадекватною виглядає

Gosha писал(а):
Я вже казав що думаю що тебе насправді використовують безкоштовно через твою порохофобію.
Але після вашіх розповідей як треба економити іздячи на рейнжровері починаю сумніватися, що для тебе 7-10 т не гроші)))

то что ты называешь порохофобией это просто здравый смысл, но ты не поймешь.
Да, я часто говорю что дороже это часто дешевле, лучше один раз купить свежую машину чем раз в год капиталить или вкладывать по 300-500 баксов в старую.

Немає ознак здорового глузду коли ти порівнюєш успішного державного діяча з гівняним акторішкою!
Та ти стільки різної маячні кажеш, де там ще якісь корисні думки чекати)))
Купуй свіжий Фінік, а я краще стару Субару, та буду знущатися у зимку зокрема)))

Gosha писал(а):
А, усі рази "вгадав" геополітичні тренди та стратегії, з методами та засобами зокрема, ось воно як)))))))))))
Я розумію, заздрість вона така, ти ж все це прогавив та тобі соромно, але ти вже занадто ганьбишся))))))))


скажи тогда как ты не разглядел такой бриллиант как порошенко когда он рыгам прислуживал?))

Тю, а коли ти Азірова вихваляв нормально було?
В результаті Порох використовував ригів під час війни на користь України.

І багато чого іншого корисного для України зробив - томос, безвіз, армія, реформи!..

А ти можеш лише по дрібницях до видатної людини чиплятися, дякую що вчергове надав можливість нагадати

Gosha писал(а):на 20+ тысяч постов три с правильными тенденциями это провал (с) :D
я тебе уже не раз говорил не дай бог тебе завидовать)) позоришься здесь только ты ибо ведешь себя как старый и не смешной клоун))

А у тебе взагалі жодних передбачень будь-яких тим паче успішних немає)))

Тобто коли ти ведеш себе як незрілий хвалькуватий клоун - це краще?)))

Gosha писал(а):
А ти точно у курсі моїх статків?
Ну може я саме тому й виявляю ті тренди що не тільки як грошей хапнути думаю, а ще й щось розумне вивчаю?
Зрозуміло що тобі нічого складнішого ніж рекламний буклет читати не доводиться, але ж ти спробуй якось урізноманітнити кругозір)

если ты в гордом одиночестве индульгируешь на турбофорик к которому от цены твоей бестии нужно доложить 5-7к баксов то ненужно быть провидцем чтобы понимать что с деньгами у тебя все очень даже никак))

Форестероводів вистачає, де там "одіночєство"?)))
Але перш за все для цього потрібно бути упевненим що для мене автівки це головне у житті, що у мене інших джерел витрат немає, що у інші справи не вкладаюся тощо)))
І все одне краще старі Субари ніж гламурні саабофініки)))

Gosha писал(а):Ты ничего не выявляешь ибо вбрасываешь все что вам ссут в уши в порохоботских пабликах)) где своя аналитика? где анализ порохофобских статей? ты не выходишь за рамки дозволенные политикой партии и именно по этому ты достаточно ограничен в суждениях и размышлениях, все просто))
Читать набор букв и понимать что написано это в корне разные вещи, ты обладаешь способностью читать но не способен понимать что тебе пишут именно по этому ты не способен на аналитику (и об этом тебе пишу не только я) и все что ты реально можешь это только угадать, так что сними корону, клоуну она ни к чему (с) ))

Ой, хто б казав)))
У тебе своєї думки взагалі немає, за тебе получанінови та чілачави думають, тебе до аналітики як пішки до Марса)))
Аналіз порохофобських статей = розкриття фейків з 2014 року регулярно, дякуючи зомбованим опонентам)))
Це ти зніми корону, менеджеру з продажу пластикових тазиків та помічнику арестовича на півставки вона нідочого)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Пн янв 03, 2022 21:13

Dragon

Нічого дивного, враховуючи скільки пропагандистських фейків Путлер, Коломойський та такі як ви разом з ними (еге ж хороша компанія?) проти Пороха поширювали.
Але результат цього - Зе-катастрофа до якої ви причетні, за що вам окрема "подяка"!
Але люди поступово прокидаються і твоя порохофобія все більш неадекватною виглядає

у йухла с порохом нааамного больше общего (бизнеса,друзей,общих интересов итп) чем с коломойским :wink:
зеленский это прямой результат "работы" пороха, скажите спасибо что не бойко или какой-то мураев...
люди не просыпаются а просто забывают это именно так работает и ты это прекрасно знаешь :wink:

Немає ознак здорового глузду коли ти порівнюєш успішного державного діяча з гівняним акторішкою!
Та ти стільки різної маячні кажеш, де там ще якісь корисні думки чекати)))
Купуй свіжий Фінік, а я краще стару Субару, та буду знущатися у зимку зокрема)))

успех понятие относительное, порох 100 процентов сделал успешными свою семью, друзей, близких итп жаль просрал главный шанс в новейшей истории украины, но то такое, кататься по европке без визы это-же важнее чем сломать прогнившую систему))
да катайся ты на чем угодно, только не рассказывай что это лучшее что может быть ибо это не так))

Тю, а коли ти Азірова вихваляв нормально було?
В результаті Порох використовував ригів під час війни на користь України.

І багато чого іншого корисного для України зробив - томос, безвіз, армія, реформи!..

А ти можеш лише по дрібницях до видатної людини чиплятися, дякую що вчергове надав можливість нагадати


а как ты юльке вылизывал, помнишь? :)) "за данецким стоят бандиты, а за юлькой честные бизнесмены" (с) Дракон. Помню как мы тогда всем форумом поржали)))
и вспоминая мою реплику про азарова ты почему-то каждый раз забываешь вторую часть предложения в котором я написал "жаль что он не любит украину" но это типичная для тебя манера вырывать слова из контекста и подменивать понятия))
мелочи это то чем вам нассали в глаза и уши продолжая при этом "пестити" систему которая взращивалась 24 года...
порох это алчное, а теперь мы еще точно знаем что и трусливое животное которое при малейшем шухере первым рейсом свалило из украины))

А у тебе взагалі жодних передбачень будь-яких тим паче успішних немає)))
Тобто коли ти ведеш себе як незрілий хвалькуватий клоун - це краще?)))

я не верю в аналитику, я верю в инсайды, главное чтобы инсайды были не такие как у господина великовозрастного разведчика с обостренным ЧСВ или кто он там))
Кто здесь главный клоун весь форум уже давно знает, так что расслабься Алексей я на твои лавры главного клоуна форума не претендую :D

Форестероводів вистачає, де там "одіночєство"?)))
Але перш за все для цього потрібно бути упевненим що для мене автівки це головне у житті, що у мене інших джерел витрат немає, що у інші справи не вкладаюся тощо)))
І все одне краще старі Субари ніж гламурні саабофініки)))

"индульгировать в гордом одиночестве на форик" дословно означало "дрочить на форик")) ты дрочишь на машину на которую при желании можно заработать за 1-2 месяца, а ты из этого делаешь мечту всей своей жизни...
субатуса всегда объединяла достаточно увлеченных автомобилями людей, и да, для многих машина была главным в жизни, для тебя машина это тоже очень даже главное просто у тебя на это нет денег, сорян за прямоту))
конечно старая субару лучше, кто-же спорит :D
Изображение

У тебе своєї думки взагалі немає, за тебе получанінови та чілачави думають, тебе до аналітики як пішки до Марса)))
Аналіз порохофобських статей = розкриття фейків з 2014 року регулярно, дякуючи зомбованим опонентам)))
Це ти зніми корону, менеджеру з продажу пластикових тазиків та помічнику арестовича на півставки вона нідочого)))


ну правильно, то что за тебя тебе разжевывают как нужно воспринимать любую информацию которую выкладывают в интернете против пороха сделало тебя именно таким тупым как ты есть))
А то что ты принимаешь ссание в уши в порохоботских пабликах за "свою точку зору" это плохой признак, очень.
Лучше быть продавцом пластиковых тазиков, машин, резины, запчастей, продуктов питания, услуг, кофе, да чего угодно чем быть недоученым недопреподом (не одной своей статьи, одни репосты) и недопорохоботом (ни одной собственной мысли, одни репосты)))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт янв 04, 2022 02:05

Gosha писал(а):Dragon

Нічого дивного, враховуючи скільки пропагандистських фейків Путлер, Коломойський та такі як ви разом з ними (еге ж хороша компанія?) проти Пороха поширювали.
Але результат цього - Зе-катастрофа до якої ви причетні, за що вам окрема "подяка"!
Але люди поступово прокидаються і твоя порохофобія все більш неадекватною виглядає

у йухла с порохом нааамного больше общего (бизнеса,друзей,общих интересов итп) чем с коломойским :wink:

Бла-бла-бла як завжди.

Порох досяг томосу, безвізу, відновив ЗСУ, створив міжнародну коаліцію - це факти!

Коломойський роздерибанів ПриватБанк - теж факт.

Яке гарне порівняння)))

Gosha писал(а):зеленский это прямой результат "работы" пороха, скажите спасибо что не бойко или какой-то мураев...

Зеленський - це прямий результат вашого бажання халяви!

Замість будівництва вітчизняних танків ви вимагали дешевих імпортних авто.

Думати ж хоч інколи треба, зокрема що під час війни важливіше!

Gosha писал(а):люди не просыпаются а просто забывают это именно так работает и ты это прекрасно знаешь :wink:

Люди прокидаються від рашепропаганди та порівнюють Зе-просьори з досягненнями Пороха тощо.

А щодо "забування" - це ти мрієш що всі забудуть що ти тут верзеш з часом, от тільки фіга з два, нагадуватимемо)))

Gosha писал(а):
Немає ознак здорового глузду коли ти порівнюєш успішного державного діяча з гівняним акторішкою!
Та ти стільки різної маячні кажеш, де там ще якісь корисні думки чекати)))
Купуй свіжий Фінік, а я краще стару Субару, та буду знущатися у зимку зокрема)))

успех понятие относительное, порох 100 процентов сделал успешными свою семью, друзей, близких итп жаль просрал главный шанс в новейшей истории украины, но то такое, кататься по европке без визы это-же важнее чем сломать прогнившую систему))
да катайся ты на чем угодно, только не рассказывай что это лучшее что может быть ибо это не так))

Мені не цікаво що Порох зробив для своїх, мені важливіше що він зробив для України!

А зробив для України він багато - оцінено зокрема канадським послом, представниками МВФ тощо!!!

І шанс відновлення державності вперше за кілька сторіч ми якраз маємо!

А те що ти називаєш "шансом" - це облом твоєму бажанню отримати халяву під час війни!

І я не розповідаю що автівка 90-х краща, я регочу з того як кілька упоротих намагаються вихвалятися у порівнянні з нею лімузинами 2020-х)))

Gosha писал(а):
Тю, а коли ти Азірова вихваляв нормально було?
В результаті Порох використовував ригів під час війни на користь України.

І багато чого іншого корисного для України зробив - томос, безвіз, армія, реформи!..

А ти можеш лише по дрібницях до видатної людини чиплятися, дякую що вчергове надав можливість нагадати


а как ты юльке вылизывал, помнишь? :)) "за данецким стоят бандиты, а за юлькой честные бизнесмены" (с) Дракон. Помню как мы тогда всем форумом поржали)))

Чому ватяні та напівватяні будь-яку розмову до статевих відносин звертають?)))
А ти Азірова гарно лизнув, коли назвав видатним економістом?)))

У 2006-07 роках Тимошенко зробила кілька правильних державницьких кроків -
1) переоснащення НДІ та ВНЗ новим устаткуванням,
2) кампанію проти олігархів-монополістів.
Нажаль потім були газові тощо лажи(((

Але ваше "іржання усім форумом" (с) призвело до царювання Януковоща - от ви ж мої мегарозумні та ультрапатріотичні, авжеж?)))

Gosha писал(а):и вспоминая мою реплику про азарова ты почему-то каждый раз забываешь вторую часть предложения в котором я написал "жаль что он не любит украину" но это типичная для тебя манера вырывать слова из контекста и подменивать понятия))

Так само як ти ігноруєш досягнення Пороха тощо та повторюєш лише дурнуваті меми проти нього та ін.)))
Твоя вибірковість тебе не напружує - тож терпи мовчки

Gosha писал(а):мелочи это то чем вам нассали в глаза и уши продолжая при этом "пестити" систему которая взращивалась 24 года...
порох это алчное, а теперь мы еще точно знаем что и трусливое животное которое при малейшем шухере первым рейсом свалило из украины))

Але саме те що він "пестив" у 2014-2019 роках змогло витримати рашистьську навалу, незважаючи на твоє ниття, ой лишенько)))

Уяви ситуацію - з під'їзду виповз бомж, ригнув на свої черевики та сказав вслід відїжджаючему по справах хлопчику на Саабі "ти від мене втік, алчна істота!")))

Ось десь так виглядають твої коменти щодо видатного державного діяча, сорі.

Мені цікаво як ти заспіваєш коли Порох повернеться та засудить Зе-команду та інших посіпак?
А він за судову відповідь реально взявся)))

Gosha писал(а):
А у тебе взагалі жодних передбачень будь-яких тим паче успішних немає)))
Тобто коли ти ведеш себе як незрілий хвалькуватий клоун - це краще?)))

я не верю в аналитику, я верю в инсайды, главное чтобы инсайды были не такие как у господина великовозрастного разведчика с обостренным ЧСВ или кто он там))
Кто здесь главный клоун весь форум уже давно знает, так что расслабься Алексей я на твои лавры главного клоуна форума не претендую :D

Які ще інсайди від поціновувача вполучанінова та чілачави, кидай смалити ту дурь яку смалиш)))
Ти вже навіть не смішний, ти реально не дуже адекватний якщо це своє невігластво вихваляєш(((

Gosha писал(а):
Форестероводів вистачає, де там "одіночєство"?)))
Але перш за все для цього потрібно бути упевненим що для мене автівки це головне у житті, що у мене інших джерел витрат немає, що у інші справи не вкладаюся тощо)))
І все одне краще старі Субари ніж гламурні саабофініки)))

"индульгировать в гордом одиночестве на форик" дословно означало "дрочить на форик")) ты дрочишь на машину на которую при желании можно заработать за 1-2 месяца, а ты из этого делаешь мечту всей своей жизни...

А хто взагалі у твій мозочок вклав велику думку що Форестер це мрія усього мого життя?)))
Це гарний універсальний транспортний засіб, перш за все, про який як свого часу писали у одному автовиданні "може поганяти майже як Порше Кайєн тільки у N-разів дешевше")))
І я на нього пересяду коли ця набридне та коли іншими справами не дуже завантажений буду, і теж буду оцінювати позитивно можливості, готуйся)))

Gosha писал(а):субатуса всегда объединяла достаточно увлеченных автомобилями людей, и да, для многих машина была главным в жизни, для тебя машина это тоже очень даже главное просто у тебя на это нет денег, сорян за прямоту))
конечно старая субару лучше, кто-же спорит :D

Взагалі-то є загальновідомі меми щодо того що деякі покоління Субару були більш вдалими, а деякі менш вдалими, що взаємозамінність агрегатів зокрема у деяких поколінь була фантастична, а у деяких гірша...
Але ти не відволікайся, індульгіруй (с))) на свій сааб зранку та ввечері)))

Gosha писал(а):Изображение )

"risovach.ru" гарно?
Навіть недоречну картинку з кацапського файлообмінника притягнув, начвертьватяний чи як?)))

Gosha писал(а):
У тебе своєї думки взагалі немає, за тебе получанінови та чілачави думають, тебе до аналітики як пішки до Марса)))
Аналіз порохофобських статей = розкриття фейків з 2014 року регулярно, дякуючи зомбованим опонентам)))
Це ти зніми корону, менеджеру з продажу пластикових тазиків та помічнику арестовича на півставки вона нідочого)))


ну правильно, то что за тебя тебе разжевывают как нужно воспринимать любую информацию которую выкладывают в интернете против пороха сделало тебя именно таким тупым как ты есть))

Ти що там покурив чи випив?
Сам хоч зрозумів оцей свій брєд?

Gosha писал(а):А то что ты принимаешь ссание в уши в порохоботских пабликах за "свою точку зору" это плохой признак, очень.
Лучше быть продавцом пластиковых тазиков, машин, резины, запчастей, продуктов питания, услуг, кофе, да чего угодно чем быть недоученым недопреподом (не одной своей статьи, одни репосты) и недопорохоботом (ни одной собственной мысли, одни репосты)))

Це мені розповідає шанувальник получанінових, чілачав та рашиків-пономорьових??????????
Ми у тебе жодної твоєї аргументованої думки не бачимо - лише п'яні вигуки про якихось нечесних бізнесменів від абсолютно чесного бугага бізнесмена)))

ББС, Голос Америки, Нью-Йорк Таймс, Дзеркало тижня - оце "порохоботські" ресурси???????????????))))))))))))

Боже боже, статті ще якісь наукові наш хвалькуватий невихований хлопчик хоче почитати, ти там дійсно окрім назви щось зрозуміти мрієш?)))

Слухай, ну реально дякую за твої дописи - ти вже антирекламу прибічників Зе-гівна робиш шикарну, браво)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Andr3y » Вт янв 04, 2022 09:38

Упс…
  • 1

Вложения
C527FFEE-FC90-42D0-80A3-8B2A96898D67.jpeg
C527FFEE-FC90-42D0-80A3-8B2A96898D67.jpeg (448.37 КБ) Просмотров: 2418
Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Вт янв 04, 2022 09:59

Andr3y писал(а):Упс…

Угу...
270371596_4995667477119913_7814415137752745851_n.jpg
270371596_4995667477119913_7814415137752745851_n.jpg (85.83 КБ) Просмотров: 2414
  • 3

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение igor. » Ср янв 05, 2022 18:51

https://youtu.be/nwRJ5p2OjPs -- СНД зійшло з ума :crazy: , що твориться що твориться :facepalm: :lol:
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Lambert » Чт янв 06, 2022 00:05

Gosha писал(а):зеленский это прямой результат "работы" пороха, скажите спасибо что не бойко или какой-то мураев...

зельонський - це результат діяльності тупого лохторату, "житєлєй екрану" яким методично наливали через крєтіноскоп, що гарно лягало їм у то, що у них там на місці мізків
і в результаті - "кто угодна толька нє Порох", "хоть паржом", "хуже нє будєт", "та какая разніца" і інші відомі тези
наглядний результат падіння життєво важливих показників економіки - спостерігається вже другий рік
нехай бубочка скаже що то всьо винен коронавірус і папірєдніки - і йому скоріш за все повірять
як повірили у 2010 "двічі несудимому"

лох - не мамонт, лох - не вимре (С)
(тим паче що в Україні перепис лохів відбувся у 2019 і ми вже знаємо, наскільки їх дохєра)
важко тут буде, угу...
  • 3

турбопорохобот, атеїст Київського патріархату
Outback BP, 3.0R LPG edition, 2006, lifted, 28" wheels
Forester SG, 2.0 turbo LPG edition, 2003, lifted, 28" wheels
Leone coupe, 1.8 turbo LPG edition, 1988, lifted, 27" wheels
Аватара пользователя
Lambert
 
Сообщения: 840
Зарегистрирован: Вс фев 15, 2009 12:14
Откуда: Ukraine, Kyiv, Vidradny
Репутация: 47

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт янв 06, 2022 02:12

Andr3y писал(а):Упс…


Мужчина, ну от тебя манипулятивных табличек я не ожидал))
можно долго разбирать каждый пункт но если глобально то все лучше чем должно-бы было быть))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 27