А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Сб янв 15, 2022 13:37

Офісом президента Володимира Зеленського вивчається можливість впровадження в Україні продуктових карток, зокрема, електронних, та механізмів втілення такого рішення

Про це у коментарі ВВС News Україна заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко, інформує Еспресо.TV .

Перспектива переходу частини населення на продуктові картки, як зазначається, викликана здорожчанням харчів внаслідок різкого стрибка вартості російського газу...

Устенко вважає, що в українських умовах зниження чи скасування ПДВ на харчі, навіть тимчасове, потягне додаткові витрати з державного бюджету на адміністрування податків та зашкодить конкуренції між виробниками та реалізаторами харчів...

https://espreso.tv/u-2022-rotsi-mozhut- ... ta-ustenko

Кабінет міністрів вводить держрегулювання цін на гречку, борошно, цукор та молоко. Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 12 січня...

Зазначається, що за останній рік в Україні значно зросли ціни на продукти, зокрема:
- Гречана крупа на 23,8% (+8,9 грн)
- Цукор 34,9% (+7,3 грн)
- Пшеничне борошно 15,4% (+1,96 грн)
- Макаронні вироби 18,4% (+3,72 грн)
- Молоко 9,2% (+2,36 грн)
- Соняшникова олія 48% (+20,25 грн)
- Яйця 11,5% (+3,15 грн)
- Птиця 26,9% (+15,06 грн)
- Вершкове масло 12,3% (+5,46 грн)...

https://biz.liga.net/ua/all/fmcg/novost ... r-i-moloko

Споживчі ціни в Україні за підсумками 2021 року зросли на 10,0%, що є найбільшим показником від 2017 року (13,7%), повідомила пресслужба Державної служби статистики...

https://finance.liga.net/ua/ekonomika/n ... podorojalo

Уявляєте, у нас війна з Рашкою вже не перший рік, Рашка добудовує газогін повз України... а тут неочікувано для уряду ціна на газ чомусь взимку стрибнула!

А тут ще якось невчасно держрезерв миші з'їли, мабуть зеленого кольору такі величезні щури.

Оце вже мабуть справжній кінець епохи бідності (с)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение igor. » Вс янв 16, 2022 14:52

https://youtu.be/kOMRrGeogJU -- погляд історіка на сьогодення :uaflag4:
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Andr3y » Пн янв 17, 2022 10:24

Смотрю на всю ту дичь что происходит ежедневно и у меня стойкое ощущение что вова баран, которого ведут на убой. Очень смахивает на то, что в стране всеми возможными силами пытаются спровоцировать протесты и свержение недопрезидента чтобы под шумок сюда вошёл кацапстан
  • 3

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Пн янв 17, 2022 11:51

Andr3y писал(а):Смотрю на всю ту дичь что происходит ежедневно и у меня стойкое ощущение что вова баран, которого ведут на убой. Очень смахивает на то, что в стране всеми возможными силами пытаются спровоцировать протесты и свержение недопрезидента чтобы под шумок сюда вошёл кацапстан

Под шумок не получится...
Будет акуенно громко...
А может это и не плохо? "Лучше ужасный конец, чем ужас без конца"?
Заодно и подчистим внутреннюю сволочь :evil:
  • 1

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение денис захаров » Пн янв 17, 2022 12:21

А что происходит такого происходит?Украина катится в пропасть.И не при Зеленском это началось и не при Порошенко а намного раньше.Раньше даже чем стала независимой.
  • 0

Outback 2,5 AT 2004
денис захаров
 
Сообщения: 229
Зарегистрирован: Сб янв 29, 2011 21:48
Репутация: 99

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Пн янв 17, 2022 12:28

Andr3y писал(а):Смотрю на всю ту дичь что происходит ежедневно и у меня стойкое ощущение что вова баран, которого ведут на убой. Очень смахивает на то, что в стране всеми возможными силами пытаются спровоцировать протесты и свержение недопрезидента чтобы под шумок сюда вошёл кацапстан


Ты как будто на Марсе живёшь, а не в Киеве :D Какие протесты ? Я уже не говорю о революциях. У 98% на уме только одно - срубить бабла,купить тачку, поехать куда нибудь за кордон.Смотрю сейчас стрим с печерского суда. Собралась какая то тысяча (это я по самому максимуму :D ) А остальной 3-х миллионый Киев стоит в пробках, и вообще занимается своими мелкими делами. А в Раде заседает пятая колонна - ОПЗЖ.Как говорил Томас Карлейль - „Революции готовят гении, делают романтики, а её плодами пользуются проходимцы.“ Каденция Петра Алексеевича это наглядно доказала, и её прямое следствие то, что сейчас на троне сидит клоун.И пока здесь не появится у власти личность типа Пиночета, или сингапурского Ли Куан Ю, эта страна безнадёжна.А они в ближайшем обозримом будущем на горизонте не просматриваются. Поэтому я сейчас интенсивно изучаю португальский, и тебе советую, но не обязательно его.А то что сюда зайдёт кацапстан, это уже из области фантастики.Это к Дракону он большой любитель :D
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение CatSubaron » Пн янв 17, 2022 16:49

ARMEN писал(а): Поэтому я сейчас интенсивно изучаю португальский, и тебе советую

В Бразилию собрались? :D
  • 0

Аватара пользователя
CatSubaron
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Сб фев 13, 2021 11:48
Репутация: 18

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Andr3y » Пн янв 17, 2022 19:25

ARMEN
Так себе выбор https://www.facebook.com/1208893260/pos ... 37766/?d=n
Хотя красиво там, а на юге ещё и тепло. Одна из тех стран куда вернусь без раздумий
  • 0

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Andr3y » Пн янв 17, 2022 20:03

денис захаров
Когда выгнали яныка это движение прекратилось и началось движение в сторону запада. Но за 2,5 года зебилы все похерили
  • 1

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт янв 18, 2022 09:24

ARMEN писал(а):
Andr3y писал(а):Смотрю на всю ту дичь что происходит ежедневно и у меня стойкое ощущение что вова баран, которого ведут на убой. Очень смахивает на то, что в стране всеми возможными силами пытаются спровоцировать протесты и свержение недопрезидента чтобы под шумок сюда вошёл кацапстан


Ты как будто на Марсе живёшь, а не в Киеве :D Какие протесты ? Я уже не говорю о революциях.

Можливо й не дуже мирні якщо що, будь готовий до сюрпризів.
Як у 2005, коли більшість казали що нічого не зміниться.
Як у 2013, коли більшість казали що нічого не зміниться

ARMEN писал(а):У 98% на уме только одно - срубить бабла,купить тачку, поехать куда нибудь за кордон.

Всесвіт полюбляє чорні жарти, тому тим хто рідко дивиться у небо часом природа нагадує про це доволі жорстко.
Епідемія он наприклад трішки відволікла увагу від "срубити, купити, поїхати".
Вангую що незабаром ще щось веселе буде накшталт астероїда або ядерних грибків, якщо урок не вивчимо

ARMEN писал(а):Смотрю сейчас стрим с печерского суда. Собралась какая то тысяча (это я по самому максимуму :D )

Судячи із заходів поліціянтів та реакції суддів навіть та "какая то тысяча" (с))) налякала владу до гикавки!

Свіжий анекдот у тему -

Прокуратура вимагає мільярд на заставу... бажано дрібними старими купюрами, та гелікоптер... щоб втекти від майдану)))

ARMEN писал(а):А остальной 3-х миллионый Киев стоит в пробках, и вообще занимается своими мелкими делами.

То може саме через це й проблема, що мільйони думають лише як збарижити трішки грошей, а не як створити умови (тобто обрати нормальну владу тощо) у яких ці гроші працюватимуть?

ARMEN писал(а):А в Раде заседает пятая колонна - ОПЗЖ.

Випадково не помітив там ще 240 бандитів, шахраїв та ватників зеленого кольору?
А хто за них усіх голосує?
Порох чи мудрий нарід який лише про "срубити, купити, поїхати"?

ARMEN писал(а):Как говорил Томас Карлейль - „Революции готовят гении, делают романтики, а её плодами пользуются проходимцы.“

Ну то не доводьте до революцій, не обирайте Януковичей та інших Зе-клоунів

ARMEN писал(а):Каденция Петра Алексеевича это наглядно доказала, и её прямое следствие то, что сейчас на троне сидит клоун.

Хто всравсь - розетка? (с)))
Каденція Пороха пройшла під гаслом Армія, Мова, Віра - і їх було реалізовано!
Не треба вигорожувати інших, а то знов можна подумати що за Зе)))

ARMEN писал(а):И пока здесь не появится у власти личность типа Пиночета, или сингапурского Ли Куан Ю, эта страна безнадёжна.А они в ближайшем обозримом будущем на горизонте не просматриваются. Поэтому я сейчас интенсивно изучаю португальский, и тебе советую, но не обязательно его.

Якщо прийде хтось накшталт Піночету він влаштує веселе життя не лише опзж та зеклоунам, а й їхнім виборцям щоб не заважали йому розбудовувати країну)))
Також умовному Піночету будуть не цікаві чиїсь мрії про Вольво С60, якщо потрібно буде економіку підіймати)))

Але я до цього готовий, а от як щодо інших?

А українську в Україні вивчати не пробував? Бо зокрема через російську й рашисти лізуть, й опзж кажуть що захищають "інтерєси російськоязичних".
Книжки українською до речі якщо купляти то цілу галузь економіки та культуру загалом вітчизняні можна стимулювати, якщо не знав теж ;)

ARMEN писал(а):А то что сюда зайдёт кацапстан, это уже из области фантастики.Это к Дракону он большой любитель :D

О, пригадую чиїсь дописи у 2008 та 2014, весело ж було коли кацапи Грузію дрючили, а потім до Криму попхалися?..

У РФ задумали повторити сценарій 2014 року і провести спецоперацію на Донбасі під чужим прапором, щоби створити привід для збройного вторгнення на територію України.

Про це заявив американський радник із національної безпеки Джейк Салліван, передає CNN у п'ятницю, 14 січня...

https://www.slovoidilo.ua/2022/01/14/no ... yi-donbasi

Радник президента США мабуть теж мій фанат :twisted:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт янв 18, 2022 09:45

денис захаров писал(а):А что происходит такого происходит?Украина катится в пропасть.И не при Зеленском это началось и не при Порошенко а намного раньше.Раньше даже чем стала независимой.

1654, Б.Хмельницький з кацапами угоду про взаємопоміч заключає, а вони натомість захопили Україну.
1920і, кацапи окупували Україну знов.
1930-і, кацапи голодомор непокірній Україні влаштували.
1990-і, мєшковщіна тощо ледь Крим кацапи не захопили.
2003, на косу Тузлу кацапи полізли.
2008, кацапи нам вступ у НАТО блокували та Ющенка валили через своїх маріонеток.
2009-2014, Яник ледь не здав кацапам Україну знов...

Помічаєш довгостроковий тренд, "кацапи = проблема України"?

То може треба якось зосередитися саме на її подолання?
Щонайменше добре озброїтися та ватників до влади не пускати!

З іншого боку мешканці Сомалі чи Венесуели мабуть вважають що у нас не все так погано)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Вт янв 18, 2022 13:00

Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):
Andr3y писал(а):Смотрю на всю ту дичь что происходит ежедневно и у меня стойкое ощущение что вова баран, которого ведут на убой. Очень смахивает на то, что в стране всеми возможными силами пытаются спровоцировать протесты и свержение недопрезидента чтобы под шумок сюда вошёл кацапстан

Ты как будто на Марсе живёшь, а не в Киеве :D Какие протесты ? Я уже не говорю о революциях.

Можливо й не дуже мирні якщо що, будь готовий до сюрпризів.
Як у 2005, коли більшість казали що нічого не зміниться.
Як у 2013, коли більшість казали що нічого не зміниться


Сначала научись с какого конца автомат заряжать :lol: И изучай тактику боя в разных условиях.
В отличии от тебя я все эти вещи знаю в совершенстве и не в теории :D Так что сюрпризом это будет для тебя.Думаю какой то уютный подвальчик для отсидки ты себе уже присмотрел :lol:

Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):У 98% на уме только одно - срубить бабла,купить тачку, поехать куда нибудь за кордон.

Всесвіт полюбляє чорні жарти, тому тим хто рідко дивиться у небо часом природа нагадує про це доволі жорстко.
Епідемія он наприклад трішки відволікла увагу від "срубити, купити, поїхати".


Ну уж очень відволікла :D Особенно судя по количеству ввезённых в страну автомобилей и загруженности аэропорта Борисполь.

Dragon писал(а):Вангую що незабаром ще щось веселе буде накшталт астероїда або ядерних грибків, якщо урок не вивчимо


Сам люблю читать и смотреть фантастику, но в инопланетян не верю.И в отличии от тебя живу в настоящей, а не виртуальной реальности :D

Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):Смотрю сейчас стрим с печерского суда. Собралась какая то тысяча (это я по самому максимуму :D )

Судячи із заходів поліціянтів та реакції суддів навіть та "какая то тысяча" (с))) налякала владу до гикавки!


Смотрел от начала до конца, но тебя там что то не увидел. :D Как это не прийти и не поддержать любимого Петра Алексеевича ? :shock: Зассал ? :crazy: Оно и понятно, мусора больно пиз%ят :lol:
Обыкновенное хорошо срежисированное мероприятие, говорит судья или прокурор, на улице шум и гам хрен что слышно,непонятно что ему предьвляют, начинает говорить Пётр Лексеич сразу мёртвая тишина. В аэропорту отвечал на ВСЕ вопросы журналистов, а как спрашивали про уголёк из Донбасса сразу язык прикусывал.Взобрался на трибуну и тут же сбрехал, что собралось здесь его сторонников аж целых 15000 тысяч :shock: :lol: Ну тут я не удивлён, потому что во время своей каденции лгал он много и цинично Ю-Туб всё помнит. :D

Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):А остальной 3-х миллионый Киев стоит в пробках, и вообще занимается своими мелкими делами.

То може саме через це й проблема, що мільйони думають лише як збарижити трішки грошей, а не як створити умови (тобто обрати нормальну владу тощо) у яких ці гроші працюватимуть?


Скажи спасибо Петру Алексеевичу. После избрания которого, у тех же миллионов был энтузиазм и желание поменять страну к лучшему. Я и сам так думал, но когда во время полномасштабных боевых действий, везде в центральных местах как грибы после дождя стали появляться магазины рошен, я понял что то пошло не так.Вже в нього гроші точно працювали попри все 8)

Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):И пока здесь не появится у власти личность типа Пиночета, или сингапурского Ли Куан Ю, эта страна безнадёжна.А они в ближайшем обозримом будущем на горизонте не просматриваются. Поэтому я сейчас интенсивно изучаю португальский, и тебе советую, но не обязательно его.

Якщо прийде хтось накшталт Піночету він влаштує веселе життя не лише опзж та зеклоунам, а й їхнім виборцям щоб не заважали йому розбудовувати країну)))

Також умовному Піночету будуть не цікаві чиїсь мрії про Вольво С60, якщо потрібно буде економіку підіймати)))


Знаешь в чём разница между нашими мриями ? О задроченном Форике ты будешь мриять в ближайшие несколько лет. А свежую Вольво С60 я могу купить хоть сейчас.

Dragon писал(а):А українську в Україні вивчати не пробував? Бо зокрема через російську й рашисти лізуть, й опзж кажуть що захищають "інтерєси російськоязичних".
Книжки українською до речі якщо купляти то цілу галузь економіки та культуру загалом вітчизняні можна стимулювати, якщо не знав теж ;)


А зачем ? Я его знаю, но мне комфортнее общаться на российской мове.Якщо це пов'язано з офіційністю то тоді тільки українською. Кстати "киевлянин" в твоём городе 99% тільки російською і кажуть.Патріотизм не полягає у спілкуванні лише українською, навіть у ЗСУ така сама картина. Вот тут близкий сподвижник Петра Алексеевича из ЕС говорит за язык, ну как ему не верить ? :lol: :lol: Кстати вчера он его сопровождал как верный пёс :D А ты говоришь про какую то ОПЗЖ :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=s45qliXhOJA
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт янв 18, 2022 16:28

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):
Andr3y писал(а):Смотрю на всю ту дичь что происходит ежедневно и у меня стойкое ощущение что вова баран, которого ведут на убой. Очень смахивает на то, что в стране всеми возможными силами пытаются спровоцировать протесты и свержение недопрезидента чтобы под шумок сюда вошёл кацапстан

Ты как будто на Марсе живёшь, а не в Киеве :D Какие протесты ? Я уже не говорю о революциях.

Можливо й не дуже мирні якщо що, будь готовий до сюрпризів.
Як у 2005, коли більшість казали що нічого не зміниться.
Як у 2013, коли більшість казали що нічого не зміниться


Сначала научись с какого конца автомат заряжать :lol: И изучай тактику боя в разных условиях.
В отличии от тебя я все эти вещи знаю в совершенстве и не в теории :D Так что сюрпризом это будет для тебя.Думаю какой то уютный подвальчик для отсидки ты себе уже присмотрел :lol:

Ну і як, у період з 2014 по 2021 знайшов якесь застосування знанням? (Це риторичне якщо що)))
Бомбосховище на обох роботах вже не один рік як поновлені, дякую за турботу)))

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):У 98% на уме только одно - срубить бабла,купить тачку, поехать куда нибудь за кордон.

Всесвіт полюбляє чорні жарти, тому тим хто рідко дивиться у небо часом природа нагадує про це доволі жорстко.
Епідемія он наприклад трішки відволікла увагу від "срубити, купити, поїхати".


Ну уж очень відволікла :D Особенно судя по количеству ввезённых в страну автомобилей и загруженности аэропорта Борисполь.

Ну так, під час війни це трішки дивно.
Але ж скажіть спасибі за це Пороху з Яценюком, які зберегли економіку у стані мирного часу

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):Вангую що незабаром ще щось веселе буде накшталт астероїда або ядерних грибків, якщо урок не вивчимо


Сам люблю читать и смотреть фантастику, но в инопланетян не верю.И в отличии от тебя живу в настоящей, а не виртуальной реальности :D

Як кажуть одне з найуспішніших досягнень диявола це те що люди не вірять у його існування)))
А з точки зору квантової теорії взагалі-то весь всесвіт може бути віртуальною частинкою)))

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):Смотрю сейчас стрим с печерского суда. Собралась какая то тысяча (это я по самому максимуму :D )

Судячи із заходів поліціянтів та реакції суддів навіть та "какая то тысяча" (с))) налякала владу до гикавки!


Смотрел от начала до конца, но тебя там что то не увидел. :D Как это не прийти и не поддержать любимого Петра Алексеевича ? :shock: Зассал ? :crazy: Оно и понятно, мусора больно пиз%ят :lol:
Обыкновенное хорошо срежисированное мероприятие, говорит судья или прокурор, на улице шум и гам хрен что слышно,непонятно что ему предьвляют, начинает говорить Пётр Лексеич сразу мёртвая тишина. В аэропорту отвечал на ВСЕ вопросы журналистов, а как спрашивали про уголёк из Донбасса сразу язык прикусывал.Взобрался на трибуну и тут же сбрехал, что собралось здесь его сторонников аж целых 15000 тысяч :shock: :lol: Ну тут я не удивлён, потому что во время своей каденции лгал он много и цинично Ю-Туб всё помнит. :D

Вуаєріст ви, батечко, все підглядаєте за тими кого не любите)))
А я все у хроніках з АТО придивлявся до облич, думав може тебе там побачу)))
Рахуйте, рахуйте, а ми порадіємо як у вас палає)))

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):А остальной 3-х миллионый Киев стоит в пробках, и вообще занимается своими мелкими делами.

То може саме через це й проблема, що мільйони думають лише як збарижити трішки грошей, а не як створити умови (тобто обрати нормальну владу тощо) у яких ці гроші працюватимуть?


Скажи спасибо Петру Алексеевичу. После избрания которого, у тех же миллионов был энтузиазм и желание поменять страну к лучшему. Я и сам так думал, но когда во время полномасштабных боевых действий, везде в центральных местах как грибы после дождя стали появляться магазины рошен, я понял что то пошло не так.Вже в нього гроші точно працювали попри все 8)

Це другий перл з розділу "збагачення у 80 разів", вітаю)))
Взагалі-то коли виникають нові кондитерські магазини це ознака що кондитерку добре купують люди, а коли люди добре купують кондитерку це ознака гарного стану економіки)))
Але ти не звертай увагу на логіку, меми з ворожої пропаганди аля комунізьма важливіші)))

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):И пока здесь не появится у власти личность типа Пиночета, или сингапурского Ли Куан Ю, эта страна безнадёжна.А они в ближайшем обозримом будущем на горизонте не просматриваются. Поэтому я сейчас интенсивно изучаю португальский, и тебе советую, но не обязательно его.

Якщо прийде хтось накшталт Піночету він влаштує веселе життя не лише опзж та зеклоунам, а й їхнім виборцям щоб не заважали йому розбудовувати країну)))

Також умовному Піночету будуть не цікаві чиїсь мрії про Вольво С60, якщо потрібно буде економіку підіймати)))


Знаешь в чём разница между нашими мриями ? О задроченном Форике ты будешь мриять в ближайшие несколько лет. А свежую Вольво С60 я могу купить хоть сейчас.

За можливість купити під час війни Вольво скажи спасибі Порошенку та Яценюку, які не перевели економіку у військовий стан)))
Бо їздив би ти зараз на автобусі по талонах з талонами на продукти першої необхідності, а з Субару здував пилюку у гаражі під маскувальною сіткою)))
А я навіть при наявності зайвих грошей не ризикував би на багаті покупки під час війни, бо логікою користуватися вмію, жалкую викидати гроші на те що відберуть чи розстріляють якщо оборона впаде(((

Зи. Ані Форь, ані Вольво не є моїми мріями, мої справжні мрії ти навіть не уявляєш у страшному/доброму сні)))

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):А українську в Україні вивчати не пробував? Бо зокрема через російську й рашисти лізуть, й опзж кажуть що захищають "інтерєси російськоязичних".
Книжки українською до речі якщо купляти то цілу галузь економіки та культуру загалом вітчизняні можна стимулювати, якщо не знав теж ;)


А зачем ? Я его знаю, но мне комфортнее общаться на российской мове.Якщо це пов'язано з офіційністю то тоді тільки українською. Кстати "киевлянин" в твоём городе 99% тільки російською і кажуть.Патріотизм не полягає у спілкуванні лише українською, навіть у ЗСУ така сама картина. Вот тут близкий сподвижник Петра Алексеевича из ЕС говорит за язык, ну как ему не верить ? :lol: :lol: Кстати вчера он его сопровождал как верный пёс :D А ты говоришь про какую то ОПЗЖ :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=s45qliXhOJA

О, а у тебе цілком випадково знов однакові методички з кремлем?)))
І про українську яка насправді поширюється все більше містом зокрема, і про "удобно")))
Як кажуть - у дитинстві удобно було також "ходити під себе", але ж дорослим людям так робити негарно?)))

Йшов 2042 рік.
Україна вступила у НАТО.
На місці Москви залишалася радіоактивна пляма.
Тих хто не розмовляв українською сприймали як негромадян.
А один патріарх все так само згадував що колись десь хтось до війни щось не те казав у відео)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср янв 19, 2022 00:00

Погана новина -

На Донбасі на Водохреща можлива провокація – бойовики готують обстріл вірян на території ставка Цегляний у Петрівському районі.
Про це повідомляє сьогодні пресслужба Центру стратегічних комунікацій.
«Метою провокації може бути звинувачення українських військових у нападі, щоб створити привід для ескалації»...

https://www.slovoidilo.ua/2022/01/18/no ... viruyuchyx

Росія почала вивозити родини своїх дипломатів з України, пише газета The New York Times із посиланням на українських й американських чиновників...

https://www.radiosvoboda.org/a/news-ros ... 59306.html

Гарна новина -

Великобританія розпочала постачання в Україну портативних протитанкових систем. За інформацією журналіста Юрія Бутусова, українська армія отримала протитанкові гранатомети NLAW, які призначені для ведення боїв в умовах міста...

https://news.liga.net/ua/politics/video ... ov-butusov

https://news.liga.net/ua/politics/video ... tami-video

У цей час Зе-клоун радіє баскетболу, а суддя все ще не виходить з нарадчої кімнати
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Andr3y » Чт янв 20, 2022 09:18

Хуже не будет (с)
Зато поржОм (с)
https://defence-ua.com/people_and_compa ... -5894.html
  • 0

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 11